Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 41

Temat: Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze

  1. #1
    Nałogowiec Avatar naatajla
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    601

    Exclamation Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze

    dziewczyny powiedzcie mi co mozna jeszcze skutecznego zrobic zeby facet nie mial wysypanych plecow ma zaskorniki otwarte i zamkniete i takie ropne pryszczyki niektore okropnie wygladaja :/ byl na oczyszczaniu plecow i po oczyszczaniu mial je jeszcze gorsze robie mu peeling raz w tygodniu cos troche to pomoglo ale niezabardzo na wszystko to jednak nie dziala..

  2. #2
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: plecy

    laser
    działa rewelacyjnie...
    co prawda spora kasę trzeba zainwestować np. u mnie w spa 0k 150 zł za zabieg razy 6 zabiegów co tydzień ale pozbywa sie doszczętnie wszystkich bakterii...
    jesli będziesz chciała to ci nawet od strony fizycznej wytłumaczę jak to działa bo jesli chodzi o zabiegi to mam w małym paluszku

    ---------- Dodano o godzinie 10:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:54 ----------

    acha laser IPL+RF o taki musisz sie dowiedzieć...
    na początku może nie dowierzać bo przy każdym zabiegu wysypuje mocniej bo wyciąga te głebiej osadzone... trzeba odczekać 6 tygodni zabiegów i 6 tygodni po zabiegach i rezultat cie zaskoczy

  3. #3
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: plecy

    tu podaje linka gdzie male co nie co sie dowiesz
    Program "Zyskaj Zdrowie"

    no i spruboj olejku pichtowego
    kwasy sa dobrym rozwiazaniem na ta doleglowoc
    leki czasami jeszcze bardziej nasilaja ten stan ale wcale rowniez nie musi tak byc najczesciej kupowane leki to ZINERYT ISOTREXIN I METRONIZADOL stosowany na przemian tylko te sa na recepte ale bardzo dobre
    pellingi gruboziarniste tych lepszych najlepiej zakupione w aptece
    posiadaja inne wlasciwosci
    poczytaj rowniez o glyco a,acne derm,diacneal,differin,brewoxyl

  4. #4
    Nałogowiec Avatar naatajla
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    601

    Domyślnie Odp: plecy

    dobrze poczytam teraz o wszystkim co mi napisałyście
    dziękuje

  5. #5
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: plecy

    moj bąbelek mial ten sam problem. od pasa w gore mial gips i po sciagnieciu po 3 miesiacach az sie roilo id roznych dziadow
    tez pilingi robilam alkoholem pryskalam oczyszczalam i bylo git a pozniej jescze wiecej wylazilo
    wiec stwierdzilismy razem ze poprostu same zgina tylko spirytusem salicylowym mijscowo je zasuszalam co 2-3 dni. teraz odpukac plecki ma piekne i czysciutkie ) i od czasu do czasu solarium ale bez zadnych kosmetykow zeby nie natluszczac skory bo i tak ma bardzoooooo tlusta cere
    ps. przy wyciskaniu uzywaj rekawiczek i przez chusteczke zeby nie roznosic tego po calych pleckach
    buziaki
    no to zaczynamy

  6. #6
    Nałogowiec Avatar naatajla
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    601

    Domyślnie Odp: plecy

    wiem wiem uzywam rekawiczek i platkow kosmetycznych do tego a co do solarium to mozna zapomniec bo on napewno nie pojdzie ale to co napisalas robie caly czas regularnie

  7. #7
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: plecy

    no i kochana chyba zle napisalam albo co
    chodzi mi o to zebys wlasnie NIE wyduszla tylko patyczkiem punktowo Spirytem przemyla i juz zobacz na efekty one beda sie budowac budowac az wkoncu przestana
    no to zaczynamy

  8. #8
    Nałogowiec Avatar naatajla
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    601

    Domyślnie Odp: plecy

    jak si enie wydusz tylko przemywa to nic nie daje a jak cos wycisne i na koniec posmaruje to lepiej to dziala ale malo kiedy tak robie wole zrobic peeling teraz sprobuje olejek pichtowy czy zadziala

  9. #9
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: plecy

    robiac peeling roznosisz to po calych pleckach no ale jak uwazasz
    no to zaczynamy

  10. #10
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: plecy

    zgadzam się z tym peelingiem

  11. #11
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze

    mozesz jeszcze wybrac się na mikrodermabrazję co jakieś 4 tygodnie na trądzik albo peeling kawitacyjny co tydzień... on także dezynfekuje

  12. #12
    Nałogowiec Avatar naatajla
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    601

    Domyślnie Odp: Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze

    tylko ze wlasnie kosmetyczka mi polecila robic peeling raz w tygodniu po oczyszczaniu jak byl wiec robi i cos sie poprawilo no ale wszystko i tak nie znilko i jakos sie na to nie zanosi
    narazie mam w planach zakupienie olejku poleconego przez annamon79

  13. #13
    No to..wpadłam Avatar Yasumi
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    woj.mazowieckie
    Postów
    203

    Domyślnie Odp: Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze

    maseczka aspirynowa-tez swietnie goi plecy,albo,moze tu was zniesmacze co nieco ,jesli brak kasy na zabiegi polecam kuracje wlasnym moczem(porannym)-pierwszy strumien do sedesu reszta do wyparzonego pojemniczka,pozniej przemywac plecy 2-3 razy dziennie,smierdzi tylko przez chwilke,na efekt nie trzeba dlugo czekac,mozna stosowac na zmiane z maseczka aspirynowa,moczem moja siostra ,ja i kolezanka wygoilysmy tradzik na twarzy ,ja wlasnym moczem wygoilam sobie rane na kostce po wypadku na motorze,kostka dostala sie w zebatke i wyrwalo mi kawal miesni ze skora -po 15 latach od tego incydentu nie mam nawet malenkiej blizny,a w rane moglam sobie wlozyc wtedy wlasna piesc !
    bardzo dobre sa tez kosmetyki

    LR Health & Beauty Systems: : Microsilver

    Załącznik 13718

    jesli chcecie uzyskac wiecej info o kosmetykach piszcie-sa naprawde godne polecenia

  14. #14
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze

    http://forum.wzorki.info/pielegnacja...spirynowa.html

    Tutakj wiecej info na temat maseczki aspirynowej
    no to zaczynamy

  15. #15
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze

    Yasumi ja tez słyszałam o leczeniu ran własnym moczem. Podobno naprawde bardzo skuteczne...
    Ja mialam tradzik mocny i to bardzo na twarzy... Ale dzieki bogu,odpukac, zeszło mi wszystko...
    Na plecach mialam osobiscie tez ale tylko jak sie najadlam czekolady... potem same schodzily..

    Może sproboj wyorobowac te olejki, bo peeleng faktycznie moze rozprowadzac bakterie na reszte partii pleckow...
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  16. #16
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze

    Amolem smarowac! wysuszy, zdezynfekuje i wyleczy moj tez mial i mu smarowalam odeszlo jak reka odjal

  17. #17
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    2

    Domyślnie wysypało mnie na plecach- jak z tym walczyc?

    od zawsze mialam zupełnie czyste plecy, tzn skóra była gładka, bez zadnych zanieczyszczen, nie mialam problemu ze skora, ale jakies 1,5 roku temu cos zaczelo sie dziac, zaczely wyskakiwac mi jakies pryszcze, czy cos nie wiem co to, wagry moze, syfki, cały czas cos nowego sie pojawia, wstyd mi pokazywac plecy, nie wiem co jest przyczyna i co moge z tym zrobic, błagam, pomózcie

  18. #18
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: wysypało mnie na plecach- jak z tym walczyc?

    hmmm.. może stosuj mydło z peelingiem i udaj się do dermatologa.
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  19. #19
    Nałogowiec Avatar Czarnulka1523
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Tczew/Gdańsk
    Postów
    300

    Domyślnie Odp: wysypało mnie na plecach- jak z tym walczyc?

    a że tak sie zapytam ile masz lat... ja miałam takie cos podobnego na plecach takie ala syfki i sie okazalo ze to sa potówki które same kiedys poprstu znikna teraz mam ich mniej wiec powoli mi schodzi, ja pilam duzo szałwi wiec troche pomoglo bo szałwia ma działanie przecipotowe...

  20. #20
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: wysypało mnie na plecach- jak z tym walczyc?

    Moja kuzynka miala to samo ostatnio jak pojechalysmy nad wode to jak sciagnela bluzke to calusienkie plecki miala wysypane syfek na syfku syfkiem pogania dosłownie. Oczywiscie słonce jej troche to wysuszylo wiec poschodzily ale oprocz tego smarowala to jakimis masciami itd.
    Mi tez na plecach wychodza ale nie ma ich tak bardzo duzo wiem ze u mnie wychodzi ich wiecej i na twarzy jak i na plecach od samego zywienia np jak zjem za duzo czekolady albo chipsow.
    Kiedys jeszcze dostalam leki od dermatologa to chyba byl wtedy jakis antybiotyk czy cos nie wiem nie pamietam dokladnie ale pomogl.
    Wiec tak jak Xsunnyolciax radze wybrac sie do dermatologa

  21. #21

    Domyślnie Odp: wysypało mnie na plecach- jak z tym walczyc?

    Ja używałam Akneroxid i mi pomógł. Kosztował chyba 26 zł.

  22. #22
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: wysypało mnie na plecach- jak z tym walczyc?

    mam 21 lat,
    Akneroxid kupuje sie bez recepty?

  23. #23

    Domyślnie Odp: wysypało mnie na plecach- jak z tym walczyc?

    Wydaje mi się, że nie jest potrzeba recepta. Mi pani dermatolog zapiała, ale idź do apteki, to się dowiesz.

  24. #24
    No to..wpadłam Avatar byli
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    101

    Domyślnie Odp: wysypało mnie na plecach- jak z tym walczyc?

    Ja mam tak samo, ponoć gospodarka hormonalna mi się zmieniła i moja skóra z mieszanej stała się tłustą, faktycznie plecy mi się strasznie tłuszczą. Zaczełam chodzić na solarium żeby wysuszyć bo już nie wiem sama co robić.

  25. #25
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze

    Najlepsze na syfki jest mydło siarkowe.


    "Przeznaczone jest do codziennej pielęgnacji cery tłustej z tendencją do wyprysków i lojotoku.
    Polecane szczególnie w wieku dojrzewania do pielęgnacji skóry twarzy ,pleców , ramion , dekoltu.
    Nie podrażnia , nie uczula"

    Kosztuje niecałe 8 zł , a czyni cuda. Do tego smaruje mu spirytem i syfki jak szybko się pojawiają , tak szybciej znikają

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •