Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 41 z 41

Temat: Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze

  1. #26
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: wysypało mnie na plecach- jak z tym walczyc?

    mnie się też czasem takie malusienkie czerwone krostki pojawiaja, szczególnie na karku:/

  2. #27
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze

    Szczerze to z tym mydełkiem była bym ostrożna mnie polecił je lekarz jako nieinwazyjną metodę oczyszczania skóry twarzy. Po tygodniu stosowania miałam podrażnioną skórę i ze trzy razy więcej pryszczy i zaskórników. To była MA-SA-KRA i nie mogłam się tego pozbyć!
    Także nie każdemu pasuje takie mydełko!

    A jak działanie tego olejku pichtowego?


  3. #28
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze

    dokładnie, u mnie wszelkie silne środki, wysuszajace skóre powodują nawrót krostek z podwojoną siłą. U mnie pomaga regularne złuszczanie naskórka i nawilżanie. Choć ostatnio kilka razy się zapociłam, zapomniałam o peelingu i cała skóra wysypana na dekolcie i plecach. na dodatek swędzi to mocno
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  4. #29
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze

    a ja polecam jeszcze mydełka antybakteryjne z cynkiem - mozna dostać w aptekach

  5. #30

    Domyślnie Odp: Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze

    Najlepszym naturalnym sposobem jest najprostsza maseczka, skutecznie usuwająca zaskórniki.
    Składniki: woda, mąka i miód - w proporcjach takich, aby powstała jednolita konsystencja.
    Ostatnio edytowane przez asia ; 21-02-2011 o 17:04

  6. #31
    Rozkręcanko Avatar asantir
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze

    pamiętajcie tez, że bardzo często odzywki dla kulturystów sprawiają, że faceci maja pełno punkcików na plecach i klatce piersiowej!

  7. #32
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze

    Dziewczyny, mam ogromny problem z trądzikiem na plecach. Próbowałam juz wszystkiego o czym piszą ludzie na forach. Nawet dermatolog już rozkłada ręce. Byłam na solarium, wysuszyłam część pryszczy ale co z tego jak rodzą się nowe. Znalazłam w internecie specyfik Nonacne. Na stronie producenta piszą, że hamuje powstawanie nowych pryszczy. Czy któraś z was stosowała takie lub podobne tabletki? Zastanawiam się, czy nie zamówić tego Nonacne, tylko żeby mi pomógł.

  8. #33
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze

    Powiem Wam,ze przyczyn moze być bardzo wiele/
    trądzik młodzizeńczy
    trądzik hormonalny
    opalanie się

    Jak również.... lupież pstry. Tak tak Wiele osób nie kojarzy tej choroby ale potrafi na to cierpieć latami i zastanawiać się czemu te wszystkie brzydkie plamy z pleców nie znikają.
    http://www.cholesterolowa.pl/artykul...mka-na-skorze/
    Ostatnio edytowane przez ell ; 03-07-2017 o 15:36

  9. #34
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze

    genialny jest tonik z pharmaceris z kwasem migdałowym w sprayu - rewelacja!

  10. #35
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze

    Czasami pryszcze pojawiają się także w starszym wieku i jest to wynik stresu lub złej diety. Może to jednak świadczyć tez o tym, że pojawił się trądzik - odeśle tutaj do artykułu: https://www.alces.pl/metody-walki-z-...gnac-pryszcze/ - jest tu wiele porad, między innymi ta, by pić więcej wody, herbatek ziołowych, bo one oczyszczają organizm.

  11. #36
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze

    polecam na wszelkie problemy skórne włączyć do diety olej z czarnuszki - w 99% będzie po problemie

  12. #37
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze

    Chyba nie obejdzie się bez wizyty u dermatologa. Moja koleżanka korzystała z pomocy dr Preibisza z warszawskiej kliniki, który poleca pacjentkom kurację serum Universkin - UNIVERSKIN | Klinika medycyny estetycznej PREIBISZ . Skład produktu dobiera się indywidualnie, w zależności od Twojej skóry ale generalnie czytałam, że serum to jest bogate w kwasy Omega 3, witaminę E (pochodzące z oleju rydzowego – znanego ze swoich właściwości pielęgnacyjnych i leczniczych), kwas hialuronowy i peptydy. Wzbogacone czystymi chemicznie, aktywnymi składnikami, indywidualnie dobranymi podczas konsultacji. Jest świetne również przy cerze trądzikowej.

  13. #38

    Domyślnie Odp: Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze

    w takich kiepskich sytuacjach warto, postawić na pielęgnację... moja siostra była strasznie wysypana na twarzy, a wszystko jej przeszło jak tylko zaczęła stosować zamiast mydła i żelu pod prysznic emulsję do mycia cetaphil em, ta emulsja jest do twarzy i ciała, spróbój jej poużywać trochę, a zobaczysz,że pierwsze efekty będziesz miała po kilku dniach stosowania.

  14. #39
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze

    Polecam zastanowić sie jeszcze nad tym czy ten wysyp nie jest spowodowany niedoborem witamin. Dobre działanie w walce z trądzikiem i niedoskonałościami mają:
    witamina B6
    witamina C
    witamina E
    selen

    Suplementacja może znacznie poprawić stan cery! Na tej stronie poczytaj sobie o poszczególnych witaminach: https://leksykonwitamin.pl/
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 19-07-2018 o 14:09

  15. #40
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze

    U mnie pomogło


    zmiana diety na tę z większą ilościa warzyw i owoców


    picie dużej ilości wody


    niewyciskanie pryszczy ( wiem, ze jest to trudne ale jednak warto jest się przekonać bo znacznie poprawia to wyglad twarzy)




    Jak również regularnie chodzę na oczyszczanie twarzy:


    http://ego-medspa.pl/intraceuticals-booster-to/



    Jestem klientem tego gabinetu w Krakowie.
    Ostatnio edytowane przez cass ; 29-08-2019 o 14:26

  16. #41
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze

    No ja jednak na sam początek poszłabym do dermatologa. Jeśli ktoś z okolic Torunia to doskonała pani doktor M Płocka jest w Przychodni Nasz Lekarz. Leczyła moja siostrę z trądziku i przepisała jej bardzo dobre leki. Lekarz na pewno w takiej sytuacji powie co robić dalej.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •