Pokaż wyniki 1 do 19 z 19

Temat: Charytatywnie - WOŚP - aukcje

  1. #1
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Smile Charytatywnie - WOŚP - aukcje

    Chciałabym się was zapytać co wy o tym sądzicie: Aukcje WOŚP - Aukcje OnLine


    ja w zeszłym roku wystawiłam usługę, pani wylicytowała za 31,01zł. (żele). pieniążki przesłała na wośp, tak jest w regulaminie. niestety okazało się że w tym czasie co chciała zrobić usługę było dla mnie niemożliwością ją wykonać, więc mnie obsmarowała od góry do dołu, więc jej napisałam że jak chce to jej przesle te 30zł i że mi oczywiście bardzo przykro itp. Okazało się że chciała sobie po taniości paznokcie na wesele czyjeś zrobić. taka moja historia mam kiepski doświadczenia, bo na prawdę nie chciałam żeby tak to się skończyło. przynajmniej dla dzieci 30zł poszło

    ale sama idea jest bardzo fajna, my licytujemy różne przedmioty, w tym roku tez chcemy zerknąć. co wy na to, korzystacie, wystawiacie? pieniążki są na szczytny cel

  2. #2
    Kosmetyczka Avatar Gakka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Gdynia / Kielce
    Postów
    742

    Domyślnie Odp: Charytatywnie - WOŚP - aukcje

    A to wredna babka !
    Serca nie ma jak takie coś zrobiła nie dla dzieci tylko dla siebie. Grr, pozabijała bym takich ludzi .

    Właśnie przeglądam co tam wystawili na aukcjach.

  3. #3
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Charytatywnie - WOŚP - aukcje

    wtedy strasznie się tym przejęłam, ale teraz już normalnie do tego podchodze, ale boję się wystawić wieczorem przekopiemy dom w poszukiwaniu drobiazgów, to jest szczytna akcja naszym zdaniem a da sie utrafić perełkę

  4. #4
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Charytatywnie - WOŚP - aukcje

    Faktycznie bardzo nieprzyjemna sytuacja.
    Moja córka w tym roku jest wolontariuszką i jutro prawie cały dzień spędzi pod Manufakturą w Łodzi. Już mam zaplanowany cały dzień, bo muszę jej trochę pomóc. Trochę się obawiam jak wytrzyma, bo zapowiadają paskudną pogodę. Cieszę się jednak bardzo, że się zgłosiła, bo co roku dajemy pieniądze.
    Pamiętam pierwszą orkiestrę i reakcję ludzi. To było coś niesamowitego. Wydaje się, że to niedawno, a tu minęło już 18 lat

  5. #5
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Charytatywnie - WOŚP - aukcje

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    Chciałabym się was zapytać co wy o tym sądzicie: Aukcje WOŚP - Aukcje OnLine


    ja w zeszłym roku wystawiłam usługę, pani wylicytowała za 31,01zł. (żele). pieniążki przesłała na wośp, tak jest w regulaminie. niestety okazało się że w tym czasie co chciała zrobić usługę było dla mnie niemożliwością ją wykonać, więc mnie obsmarowała od góry do dołu, więc jej napisałam że jak chce to jej przesle te 30zł i że mi oczywiście bardzo przykro itp. Okazało się że chciała sobie po taniości paznokcie na wesele czyjeś zrobić. taka moja historia mam kiepski doświadczenia, bo na prawdę nie chciałam żeby tak to się skończyło. przynajmniej dla dzieci 30zł poszło

    ale sama idea jest bardzo fajna, my licytujemy różne przedmioty, w tym roku tez chcemy zerknąć. co wy na to, korzystacie, wystawiacie? pieniążki są na szczytny cel
    Cóż szkoda słów na taki debilizm, się rozumie, ze licytujesz "produkt" dla siebie, ale wydaje mi się ze nie ty się tu liczysz tylko szczytny cel, ale debile byli są i zawsze będą niestety i prze to inni cierpią





  6. #6
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Charytatywnie - WOŚP - aukcje

    ja bylam wolontariuszką chyba z 3 albo 4 lata temu... było mega zimno i co jakis czas wracałam na gorącą herbate do domu.. ale miło to wszystko wspominam pozniej jeszcze jak zawozilam kase to rózne 'upominki' dostałam

    choć jak sobie pomyślę o ludziach którzy podrabiają puszki, albo wyjmują pieniadze z puszek to wrrrr.. ciary przechodzą i cisnienie skacze...

    a zawsze co roku jestem na światełku do nieba... baaajkaa...
    i uwielbiam tego człowieka...

    'Oj sie będzie działo

    ________________________________________


  7. #7
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Charytatywnie - WOŚP - aukcje

    O matko, ludzie czasami naprawdę nie mają serca, każdy myśli tylko o sobie :/ No ale cóż cieszmy się, że w ogóle jest coś takiego, bo bardzo dużo dzieci na tym zyskuje swoje życie. Ja jak byłam młodsza też zbierałam no i wymarzłam niesamowicie, na drugi dzień od razu grypa bo taka zziębnięta byłam, więc Ivonko córeczkę lepiej baaaaardzo ciepło ubierz

  8. #8
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Charytatywnie - WOŚP - aukcje

    z tymi licytacjami to różnie bywa, mam nadzieję że koniec złych doświadczeń

    no własnie my tez jutro mamy w planach się wybrac ciekawe czy tak bedzie sypac śnieg

    finał wośp to trochę magiczny dzień bo jest ogólnonarodowe ruszenie że tak powiem chyba 2 lata temu, przyjechaliśmy na światełko tramwajem równo w porę i były takie piekne że zatrzymali się wszyscy, samochody, tramwaje, wszyscy i każdy oglądał. przepiekne jest światełko

  9. #9
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Charytatywnie - WOŚP - aukcje

    Oj tak Światełko do nieba jest super. Jestem prawie każdego roku na nim.
    A córkę ubiorę w kurtkę i bieliznę narciarską, natomiast wieczorkiem po powrocie kieliszek śliwowicy, herbata malinowa, skarpety na nogi i do łóżka.

  10. #10
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Charytatywnie - WOŚP - aukcje

    no Ivonka widze,że bardzo dbasz o córeczke to się chwali Ps napisałam w temacie o pielegnacji piersi do Ciebie sorki za off...

    A co do wośp, to wiem co się dzieje z puszkami.. to jest totalna masakra... wyjmują kasę ze środka bo puszki nie są szczelne, albo kradną cale i zgłaszają,że ktoś im ukradł.. masakra ale mimo to pomagam... bardzo na mnie działają takie akcje.. mega mnie chwytają za serce...

  11. #11
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Charytatywnie - WOŚP - aukcje

    na szczęście złodzieje to nadal mniejszy odsetek niż pomagający wystarczy przejść się do szpitala tam na wielu sprzetach są te serduszka i wtedy aż ciepło się robi na sercu że się może coś zrobić

  12. #12
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Charytatywnie - WOŚP - aukcje

    Właśnie mi się przypomniało, że w mojej bliskiej rodzinie troje dzieci korzystało ze specjalistycznego sprzętu zakupionego przez WOŚP. Moja cgrześnica miała po urodzeniu badanie słuchu, natomiast bliźniaki kuzynki były wcześniakami i leżały w najnowocześniejszych inkubatorach. I jak tu nie wrzucić choć parę złotych
    Mam nadzieję, że tak jak mówi Owsiak, ta akcja będzie trwała do końca świata i jeszcze dłużej

  13. #13
    No to..wpadłam Avatar mariet86
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Opatów
    Postów
    285

    Domyślnie Odp: Charytatywnie - WOŚP - aukcje

    no baba straszna:/Ivona masz racje ubierz ciepło córke a na mnie teraz kolej przyszła będę z narzeczonym w sztabie jako członkowie będziemy puszki zliczać, a to pare dobrych lat latałam z puszeczką i powiem Wam że jakakolwiek by nie była pogoda to i tak to frajdachociaż nie powiem że były i niemiłe sytuacje np. pewnego roku trafiliśmy grupka na taką strszą kobiete co była przeciwna tej akcji i zwyzywała nas od dzieci szatana, że nas ulica wychowała, że rodzice się powinni za nas wstydzić i takie inne ale policja do niej to ze 3 razy podjeżdzała bo ja wzywaliśmy i kobieta robiła i tak swoje nawet do proboszcza na skarge poleciała masakra. ale ogólnie jest ok. ja bardzo lubię tą akcje i pomagam jak tylko mogE

  14. #14
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie Odp: Charytatywnie - WOŚP - aukcje

    potrzebne są takie akcje i nie powiem moja córka też niejednokrotnie korzystała ze sprzętku zakupionego dzieki WOŚP ale co boli człowieka to że nie wszystkie pięniądze trafiają na ten szczytny cel zawsze się znajdzie ktoś taki co kombinuje o czym często słychać nie tylko podczas tej akcji ale innych też być może dlatego teraz rzadziej wspieram takie akcje
    Zapraszam na mojego bloga

  15. #15
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Charytatywnie - WOŚP - aukcje

    Masz Aniu rację, niestety tak też bywa, jednak nie można wszystkich mierzyć jedną miarą, ale ostrożności nigdy za wiele.
    Mariet życzę Ci abyś nie dostała oczopląsu od cyferek przy liczeniu hi hi i cieszę się, że też bierzesz udział w tej akcji.
    U mnie sypie śnieg niesamowicie i nawet jezdnie są bielusieńkie. Oj będzie się działo

  16. #16
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Charytatywnie - WOŚP - aukcje

    u nas też zasypane ale na 20 jedziemy na światełko

  17. #17
    Wczytuje się Avatar aniw88
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Charytatywnie - WOŚP - aukcje

    Oby zebrali mnustwo pieniążków

  18. #18
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Charytatywnie - WOŚP - aukcje

    Właśnie wróciłam do domu. Jesteśmy przemarznięci, ale zadowoleni. Córka zebrała 543zł Jej koleżanka, która też z nami była 529zł Więc razem to naprawdę niezła kwota.

  19. #19
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Charytatywnie - WOŚP - aukcje

    gratulacje my bylismy na światełku to chyba najpiękniejsze fajerwerki

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •