Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 44 z 44

Temat: domowy chleb

  1. #26
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: domowy chleb

    o rany ile czytania ja kupilam alaske- tylko inny model,ale concept i severin wydaje mi sie tez bardzo ok,ze wgledu ze maja wszystko o czym pisalam i cena jest sensowna.Nie doczytalam sie tylko czy ma funkcje samego wyrabiania ciasta- trzeba by pewnie do nich napisac i spytac. Uwazam , ze kupowanie tych bardzo drogich maszynek nie ma sensu ,bo i tak upieka ciasto jak te nieco tansze

  2. #27
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: domowy chleb

    tez myslę nad takim tańszym. oto kilka przepisów

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  3. #28
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: domowy chleb

    dzieki za przepisy,przy okazji przypomnialo mi sie, ze te zwykle przepisy na chleb nie nadaja sie do automatow.Przede wszystkim do automatu daje sie drozdze suszone i chyba mniej plynow. Niestety jeszcze nie jestem na takim etapie i nie potrafie przerobic zwyklego przepisu na automatowy

  4. #29
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: domowy chleb

    dobrze wiedzieć na dniach upieke w piecu zobaczymy czy zda egzamin

  5. #30
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: domowy chleb

    Dzisiaj dotarl do mnie moj automat do pieczenia chleba, wiec pobieglam od razu kupic make. Wlalam wode, wrzucilam make i wlaczylam. Po 3 godz. 18 minutach wyciagnelam to co ponizej na zdjeciach

    Moje dziecko dopadlo od razu i odlamal kawalek, co widac. I co tu duzo mowic , chleba juz nie ma

    Uzylam gotowej mieszanki na chleb z 6 ziaren

    Czyli teraz z czystym sumieniem moge polecic automat. Jedyny minus, to to ze nie rumieni skorki od gory, bo po prostu nie ma tam foremki, ale i tak jest chrupiaca.

  6. #31
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: domowy chleb

    apetycznie wyglada ja ciagle sie waham ale chyba mnie przekonałas

  7. #32
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: domowy chleb

    Tez myslalam nad zakupem bredmakera ale jednak wole wymieszac mikserem i upiec w piekarniku

  8. #33
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: domowy chleb

    no własnie nie wiem oczywiście jeszcze nie próbowałam chleba zrobić.. tylko te bułki (w piekarniku). u mnei jest tez problem, że nie mam mierzenia temp, to stary piekarnik, jak włączam tak jest, mam powiedzmy 2 stopnie grzania mniej i więcej więc często jest za gorąco

  9. #34
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: domowy chleb

    Cytat Napisał anikol Zobacz post
    ależsmaka robicie, tez kiedys chciąm kupić taki kombajn, ale nawet mojemu nie wspominam bo juz sie 6 lat o wykły piekarnik proszę, bo mamy samą płytę z palnikami pod zabudowe a pierarnika niet bo ni było nas stac na początku małżenswta i wolwlismy na co innego, a teraz to nie łaska

  10. #35
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: domowy chleb

    no mnie bardzo odpowiada ta maszyna, bo sie nie musze niczym martwic, wrzuce, wlacze i w zasadze moge zapomniec. Jezeli sie chce eporzadny chleb upiec w piekarniku, to jednak trzeba pilnowac odpowiedniej temperatuty i czasu wyrastania ciasta, a tu nam to odpada.

  11. #36
    Debiutantka Avatar akacja66
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: domowy chleb

    Ja się właśnie zastanawiam czy takie wypiekacze do chleba to dobry pomysł jaki Wypiekacz do chleba wybrać? RANKING 2016 i Opinie na RTVAGD.net

    Co o tym myślicie? Czy warto w nie inwestować?

  12. #37
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: domowy chleb

    wypieki domowe są najlepsze

  13. #38
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: domowy chleb

    Dużo jest roboty z takimi chlebami?

  14. #39
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: domowy chleb

    Domowy chleb zawsze będzie moją słabością Pytanie tylko jaki, jasny czy ciemny? Ja najpierw jadłem jasny ale czytałem, że nie jest zbyt zdrowy. Teraz jem pieczywo ciemne ale podobno też nie każde jest dobre dla organizmu.

  15. #40
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: domowy chleb

    Nie ma nic lepszego niż taki domowy chleb!

  16. #41
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: domowy chleb

    Super wam wychodzi ten chleb z tego co widze na zdjeciach

  17. #42
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: domowy chleb

    No i ten zapach w calym domu... my postanowilismy ze w tym roku na wigilie upieczemy wlasny. A ze mam fiola na punkcie gryki i wszystkiego co wege to zalezalo mi na chlebku na gryczanym zakwasie. Wrzucam linka to filmiku https://www.youtube.com/watch?v=l75edZcgwlM Jest wegański, bezglutenowi i nieziemsko zdrowy i naprawde cudownie pachnialo nim w calym domu

  18. #43
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: domowy chleb

    Jaki upiec?

    ___
    uchwyty meblowe

  19. #44
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: domowy chleb

    Temat odżywiania coraz częściej pojawia się w internecie i przestrzeni publicznej. Moim zdaniem to bardzo ważne by w miarę możliwości, starać się żyć jak najzdrowiej. Jakieś kombinacje z dietami zupełnie do mnie nie przemawiają bo to tylko przejściowe rozwiązania. Wielu ludzi zaczyna gotować we własnym zakresie i dostrzega tego ogromne zalety. W sieci znajdziemy przepisy na praktycznie wszystkie dania jakie znajdziemy w restauracjach. Pozostaje je przyrządzić z wykorzystaniem naturalnych składników Co do pieczenia chleba to z pewnością ten domowy będzie o wiele wyższej jakości niż z piekarni. Kiedyś oglądałam pewien film o produkcji chleba na wysoką skalę. Niestety w dzisiejszych czasach nie jest on nawet w większości z mąki tylko dziwnych uzupełniaczy. A to dlatego żeby zmniejszyć cenę dla klienta końcowego. Nic nie stoi natomiast na przeszkodzie by zrobić swój własny wypiek. Świetnie sprawdza się mąka żytnia razowa, możemy ją kupić w sklepie ze zdrową żywnością - delikatesyzdrowo.pl przez internet. To bardzo wygodne rozwiązanie bo nie zawsze lokalnie będziemy w stanie dostać mąkę kategorii bio.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •