Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 96

Temat: linery

  1. #26

    Domyślnie Odp: linery

    co to za firma?

  2. #27
    No to..wpadłam Avatar qatrycja
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Dzierżoniów
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: linery

    nie wiedziałam za bardzo gdzie zapytać...

    jakich pendzelków używacie do malowania drobnych szczegółów farbkami akrylowymi (zawijaski, kreseczki) bo ja nie moge znaleźć zandego odpowiedniego, poratujecie cos ?
    Moje motto? - Nigdy nie mów nigdy!

  3. #28
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: linery

    wydaje mi się, że dobry byłby taki troszkę sztywny cieńki i krótki... nie umiem tego wytłumaczyć nie próbowałam jeszcze, tylko piszę jak mi się wydaje
    jakieś drobne kreski sondą robiłam albo wykałaczką
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  4. #29
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: linery

    Cytat Napisał qatrycja Zobacz post
    nie wiedziałam za bardzo gdzie zapytać...

    jakich pendzelków używacie do malowania drobnych szczegółów farbkami akrylowymi (zawijaski, kreseczki) bo ja nie moge znaleźć zandego odpowiedniego, poratujecie cos ?
    gatrycja ja mam taki zestawik do malowania farbkami akrylowymi (zawijasków, kreseczek) używam z tego zestawu od lewej strony pędzel 5 a od prawej 2,3,4
    Ostatnio edytowane przez Elizabeth76 ; 13-06-2011 o 11:09

  5. #30
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: linery

    ja też mam taki zestaw tylko, że pomniejszony

  6. #31
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: linery

    ja nie mm pojęcia jakiej moje są firmy ale wyglądają identycznie jak te na ostatnim obrazku w poście głównym

  7. #32
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Nasze zbiory - ozdoby

    Dziewczynki kochane nie bardzo wiem gdzie wpisać to pytanie, a zarazem prośbę dlatego wpisuję tutaj. Poradźcie mi proszę jakie są fajne elainerki do zdobień bo ja kupiłam niedawno sobie czarną farbkę, ale po pierwsze: przyszła w takim małym, plastikowym pojemniczki - więc potrzebuje do tego pędzelek (który z resztą wytarmosiłam ze starego lakieru do zdobień ), a po drugie rozpaprowuje się jak nakładam na namalowany wzorek żel Nie wiem czy to wina tej farbki, która z resztą długo schnie i ma kolor niewyraźny, czy po prostu ja coś robię nie tak Pomóżcie proszę bo strasznie mi się podobają wzorki typu zebra i panterka,ale niestety nie potrafię sobie z tym poradzić buuuu

  8. #33
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Nasze zbiory - ozdoby

    Cytat Napisał kasiulka81 Zobacz post
    Dziewczynki kochane nie bardzo wiem gdzie wpisać to pytanie, a zarazem prośbę dlatego wpisuję tutaj. Poradźcie mi proszę jakie są fajne elainerki do zdobień bo ja kupiłam niedawno sobie czarną farbkę, ale po pierwsze: przyszła w takim małym, plastikowym pojemniczki - więc potrzebuje do tego pędzelek (który z resztą wytarmosiłam ze starego lakieru do zdobień ), a po drugie rozpaprowuje się jak nakładam na namalowany wzorek żel Nie wiem czy to wina tej farbki, która z resztą długo schnie i ma kolor niewyraźny, czy po prostu ja coś robię nie tak Pomóżcie proszę bo strasznie mi się podobają wzorki typu zebra i panterka,ale niestety nie potrafię sobie z tym poradzić buuuu
    Troszkę nie ten dział
    Ja używam z Inglota i Top Choice - są dobre, z tym, że to lakiery. Z farbek Flexbrush w EF, lub farbki które pojawiły się w Perfect Beauty - kilka osób już je testowało i bardzo sobie chwali.

  9. #34
    Wzorki Club Avatar czarnulkaaa87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Lille France,,, marzy mi się Gdańsk
    Postów
    664

    Domyślnie Odp: linery

    Cytat Napisał elaxx76 Zobacz post
    gatrycja ja mam taki zestawik do malowania farbkami akrylowymi (zawijasków, kreseczek) używam z tego zestawu od lewej strony pędzel 5 a od prawej 2,3,4
    Ela a skąd masz takie pędzelki ;D

    Ja używam Flexbrushow i są super
    Kreca mnie te rapidografy, ale bladego pojecia nie mam gdzie je kupic

  10. #35
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: linery

    RoksiSK dzięki za info co do tych lakierów, ale mam jeszcze pytanie: jak z nimi postępować Chce sobie na białym french'u zrobić zebrę, ewentualnie ciapki panterkowe i niestety czarna farbka (bo na razie tylko taką kupiłam) się rozłazi, można nawet powiedzieć że robi się jak guma do żucia, taka gumiatsa

  11. #36
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: linery

    musisz rozcieńczyć troszkę z wodą w takim razie
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  12. #37
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: linery

    Cytat Napisał czarnulkaaa87 Zobacz post
    Kreca mnie te rapidografy, ale bladego pojecia nie mam gdzie je kupic

    inglot ma kilka linerkow z rapitografami

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  13. #38
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: linery

    Cytat Napisał kasiulka81 Zobacz post
    (...) jak z nimi postępować Chce sobie na białym french'u zrobić zebrę, ewentualnie ciapki panterkowe i niestety czarna farbka (bo na razie tylko taką kupiłam) się rozłazi, można nawet powiedzieć że robi się jak guma do żucia, taka gumiatsa
    Jak długo czekasz, aż wyschnie? Co to w ogóle jest - lakier, farbka?
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  14. #39
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: linery

    Cytat Napisał kasiulka81 Zobacz post
    RoksiSK dzięki za info co do tych lakierów, ale mam jeszcze pytanie: jak z nimi postępować Chce sobie na białym french'u zrobić zebrę, ewentualnie ciapki panterkowe i niestety czarna farbka (bo na razie tylko taką kupiłam) się rozłazi, można nawet powiedzieć że robi się jak guma do żucia, taka gumiatsa
    a czy przypadkiem nie była juz w sklepie otwierana, albo nie jest za stara?


  15. #40
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: linery

    Cytat Napisał czarnulkaaa87 Zobacz post
    Ela a skąd masz takie pędzelki ;D
    kupiłam pędzelki na ebayu

  16. #41
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: linery

    ja bardzo lubie uzywac linerow mam kilka podstawowych kolorow i czesto po nie siegam mam tez farbki w pedzelku i tez mi odpowiadaja co do firm to nie mam jakichs drogich tylko te zwykle za 5 zl i jestem z nich zadowolona

    kasiulka81 wydaje mi sie ze twoj liner juz troszke zasycha skoro jest gumowaty sprobuj go rozcienczyc rozcienczalnikiem do lakierow takim z pipetka - dajesz doslownie kropelke

  17. #42
    No to..wpadłam Avatar akinorew1989
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    127

    Domyślnie Odp: linery

    zawsze używałam linerków z INGLOTA, bo są rewelacyjne, z resztą jak inne ich produkty, nie zasychają, ani się nie ciągną
    ale od kiedy zajmuję się stylizacją o wiele lepiej pracuje mi się na farbkach akrylowych!

  18. #43
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: linery

    Ja bym chciala link do pedzelkow do farbek akrylowych i gdzie te inglooty kupujecie na internecie?Bo ja tylko tak moge zamowic ..Maja swoja stronke jakas?dzieki
    Wypysia

  19. #44
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: linery

    tu masz link do linerow inglot INGLOT lakier do ZDOBIENIA paznokci (1007030521) - Aukcje internetowe Allegro ja kupuje te linery u siebie w sklepie

  20. #45
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: linery

    Dziękuję za podpowiedź z tymi elainerkami z INGLOT'a napewno nabędę le mam jeszcze pytanie, czy na takie zdobienie zrobione elainerkiem należy dać tylko żel wykończeniowy czy można jeszcze warstwę żelu położyć, a dopiero potem wykończeniowy Dodam że pracuję na żelach jednofazowych i jestem totalnym samoukiem :/

  21. #46
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: linery

    ja daje zawsze przed żelem nabłyszczającym a te linerki z inglota naprawdę są fajne

  22. #47
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: linery

    Zgredo: to jest farbka kupiona na dobrejradzie, taka w plastikowym, malutkim pojemniczku, czekam jakieś 3 mintu aż wyschnie, suszyłam już w różny sposób: w lampie wł. na susenie, w lampie ł. na UV i w lampie wł. na UV i suszenie kurcze nie wiem czemu ona po zaschnięciu nawet ciągnie się jak nakładam kolejną warstwę żelu, pewnie robię coś nie tak jak trzeba

    ---------- Dodano o godzinie 17:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:25 ----------

    Akinower1989 możesz mi podać linka do takiej fajnej farbki akrylowej Może też taką wypróbuję I o mały instruktaż na jaką warstwę żelu nakładać te farbkę, czy zmatować to wcześniej, czy clienerem przemyć Proszę o pomoc

  23. #48
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: linery

    Cytat Napisał kasiulka81 Zobacz post
    Zgredo: to jest farbka kupiona na dobrejradzie, taka w plastikowym, malutkim pojemniczku, czekam jakieś 3 mintu aż wyschnie, suszyłam już w różny sposób: w lampie wł. na susenie, w lampie ł. na UV i w lampie wł. na UV i suszenie kurcze nie wiem czemu ona po zaschnięciu nawet ciągnie się jak nakładam kolejną warstwę żelu, pewnie robię coś nie tak jak trzeba

    ---------- Dodano o godzinie 17:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:25 ----------

    Akinower1989 możesz mi podać linka do takiej fajnej farbki akrylowej Może też taką wypróbuję I o mały instruktaż na jaką warstwę żelu nakładać te farbkę, czy zmatować to wcześniej, czy clienerem przemyć Proszę o pomoc
    tak na zmatowiony i przetarty clienerem ,a co do farbek akrylowych to ja polecam polycolor

  24. #49
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: linery

    Elaxx76 Bardzo dziękuję za podpowiedź, strszanie sobie cenię wszystkie Wasze rady Postaram się jeszcze z tą moja farbką powalczyć,ale myślę, ze trzeba będzie zainwestować w inna

  25. #50

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •