Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678
Pokaż wyniki 176 do 185 z 185

Temat: Pomóźcie mi wymyslić wzór- zdobienie na życzenie, jaki wzorek dobrać, itp - zbiorczy

  1. #176
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Pomóźcie mi wymyslić wzór- zdobienie na życzenie, jaki wzorek dobrać, itp - zbio

    ja tez bym zrobila czarny french ,ale przezroczysty + delikatne zdobienie i napewno to by byly pipe albo szpice ,w sumie ciezko doradzic ,bo wszystkie mamy jakies tam swoje preferencje

  2. #177
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Pomóźcie mi wymyslić wzór- zdobienie na życzenie, jaki wzorek dobrać, itp - zbio

    Jak kremowa to zrobiłabym ładny frenczyk i czarną wstawkę albo koroneczka ecru i akrylowe kwiatuchy

    np

    Żródło str jak widac na obrazku

  3. #178
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Pomóźcie mi wymyslić wzór- zdobienie na życzenie, jaki wzorek dobrać, itp - zbio

    pozwoliłam sobie pożyczyć zdj Zosi może coś w tym stylu?

    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  4. #179
    Rozkręcanko Avatar KATITA
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Pomóźcie mi wymyslić wzór- zdobienie na życzenie, jaki wzorek dobrać, itp - zbio

    A jednak jest juz taki temat a ja napisalam w frenchu i slubnym zdobieniu,nic napisze jeszcze raz
    Potrzebuje pomocy,hehe moja suknia slubna jest w kolorze capucchino z odrobinka bialej koronki ze zlota nitka i do tego jest pare rozyczek w kolorze zloto-miedzianym,dodatki jak woalka i bizuteria (perelki,sama zrobilam)sa w kolorze ecru,uwielbiam frencha ale chcialabym go w kolorze nude/dirty pink i do tego np kwiatek z akrylu zloty/kawa z mlekiem i pare malutkich cyrkoni,tak jak tradycyjny. tylko w innych kolorach,moze ktoras z Was ma takie cos w swojej galerii albo widziala.Dopiero bede zamawiac kolory i zele ktorych mi brakuje,wiec nawet nie moge zrobic dla przykladu

    Moze macie jakies pomysly?

  5. #180
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Pomóźcie mi wymyslić wzór- zdobienie na życzenie, jaki wzorek dobrać, itp - zbio

    mogę ci wysłać na mail moją pracę... nie mogę jej na razie udostępnić na forum
    ale musisz podać mi email
    Ostatnio edytowane przez Evelyn. ; 05-03-2012 o 18:28
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  6. #181
    Rozkręcanko Avatar KATITA
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Pomóźcie mi wymyslić wzór- zdobienie na życzenie, jaki wzorek dobrać, itp - zbio

    Ok,bardzo chetnie zobacze

  7. #182
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: French i Zdobienia Ślubne

    Witam,a ja mam prosbe o pomoc odnosnie paznokci slubnych ale bez frencha bo klientka lubi bardziej naturalne i tylko na palcu gdzie ma byc pierscionek czy obraczka ma byc zdobienie ale tez nie bogate tylko jakis maly motyw z bezem cos bo sukienka bezowa ma byc. Niestety nie mam pomyslu i moze wy mi podpowiecie a najlepiej z fotkami. Dziekuje

  8. #183
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: French i Zdobienia Ślubne

    hm moze cale bezowe, zwyklym lakierem albo hybryda, a na tym 1 paznokciu perelki albo diamencik w zaleznosci od tego co na sukni jest? tylko z tymi bezami to roznie jest, dobrze by bylo kolor sukni dokladny miec, bo niektore beze takie zolte sie wydaja jak za duzo ich jest

  9. #184
    Rozkręcanko Avatar natalia.gras
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Portugalia
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Pomóźcie mi wymyslić wzór- zdobienie na życzenie, jaki wzorek dobrać, itp - zbio

    Dziewczyny kochane....

    Jakie kolory pasuja do lososiwej sukienki? Mysle nad delikatnym frenchem plus jakies kwiatki lub male diamenciki w kolorze dodatkow.
    Moze macie jakies lepsze pomysly

  10. #185
    Rozkręcanko Avatar Martyna.nails
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Sharm El Sheikh,Egipt
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Pomóźcie mi wymyslić wzór- zdobienie na życzenie, jaki wzorek dobrać, itp - zbio

    Widzisz,kwestia jeszcze jaki to dokładnie łosoś,bo są bardzo różne odcienie(w blady róż,w blady brąz a nawet coś pod koral) no i oczywiście jaka sukienka-okazja?
    French to klasyka,raczej do wszystkiego pasuje i wtedy wystarczy serdecznego ozdobić,np.dobrać taki łososiowy żelik i dodać pare cyrkonii,albo kropeczek farbką np
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
    co prawda to bardziej koral,ale można dobrać odpowiedni odcień
    jeszcze może być łososiowy french
    tu też robiłam akurat w koralowym,ale takim pastelowym,więc efekt może być podobny:
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

    Nie wiem,czy cokolwiek pomogłam,choć mam nadzieję,że tak
    I sorry,że link a nie fotki,ale coś nie mogę wgrać zdjęć
    Zapraszam na mojego bloga http://martyna.sharm.pinger.pl/ oraz na profil na facebook'u www.facebook.com/MartinesNailsStylist

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •