Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 185

Temat: Pomóźcie mi wymyslić wzór- zdobienie na życzenie, jaki wzorek dobrać, itp - zbiorczy

  1. #101
    No to..wpadłam Avatar LaVenda
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Piła/Wrocław
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Pomóźcie mi wymyslić wzór- zdobienie na życzenie, jaki wzorek dobrać, itp - zbio

    Dziękuje za te zdobienia, naprawde bardzo mi pomogą

  2. #102
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: Zdobienia z internetu- nasza inspiracja

    dziewczyny błagam Was o pomoc bo mi już sił brak

    Mam dziś klientkę, sama nie wie czego chce Chciałaby zrobić french cieniowany z czymś białym , nie może to być nic świecącego, pomyślałam o śnieżku białym na frenchu wycieniowanym ale nigdzie nei mogę znaleść takiej pracy żeby jej wysłać i pokazać
    Pomóżcie kochane proszę. Beata będzie o 16 musze do tej pory znaleśc french biały z czymś białym wycieniowanym na końcówce nie swiecącym

  3. #103
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Zdobienia z internetu- nasza inspiracja

    Cytat Napisał anikol Zobacz post
    dziewczyny błagam Was o pomoc bo mi już sił brak

    Mam dziś klientkę, sama nie wie czego chce Chciałaby zrobić french cieniowany z czymś białym , nie może to być nic świecącego, pomyślałam o śnieżku białym na frenchu wycieniowanym ale nigdzie nei mogę znaleść takiej pracy żeby jej wysłać i pokazać
    Pomóżcie kochane proszę. Beata będzie o 16 musze do tej pory znaleśc french biały z czymś białym wycieniowanym na końcówce nie swiecącym
    Może coś takiego: (Ewelina Rola, źródło: jej blog)
    http://images26.fotosik.pl/105/9e6c5e8f8a457c54med.jpg

    oraz kasmauska marina , źródło: nailclub.ru

    http://www.nailclub.ru/forum/foto/file.php?n=29249&w=o


  4. #104
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Ślubne paznokcie z czernią

    Witam,
    W czerwcu moja koleżanka bierze ślub... suknie ma z dodatkami czarnego i paznokcie też by takie chciała mieć... problem polega na tym że mam jakieś zaćmienie i w ogóle brak wizji.. pazurki mogą być ekstrawaganckie... pomożecie...

  5. #105
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Ślubne paznokcie z czernią

    Cytat Napisał asiuniak33 Zobacz post
    Witam,
    W czerwcu moja koleżanka bierze ślub... suknie ma z dodatkami czarnego i paznokcie też by takie chciała mieć... problem polega na tym że mam jakieś zaćmienie i w ogóle brak wizji.. pazurki mogą być ekstrawaganckie... pomożecie...
    mnie osobiscie bardzo podobają się te:
    http://images31.fotosik.pl/315/832063c7400926d2med.jpg

  6. #106
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Ślubne paznokcie z czernią


  7. #107
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Pomóźcie mi wymyslić wzór- zdobienie na życzenie, jaki wzorek dobrać, itp - zbio

    ja bym obstawiała za wtopieniem czarnej koronki- na ślub idealne
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  8. #108
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Pomóźcie mi wymyslić wzór- zdobienie na życzenie, jaki wzorek dobrać, itp - zbio

    może być czarna koronka z białymi kwiatami (lub cyrkoniami) lub na odwrót, mogą być namalowane esy floresy czarne, albo wycieniowany biały z brokatem na to kwiaty w kolorze czarnym....no możliwości jest mnóstwo choć ja bym proponowała cos klasycznego: albo koronkę czarną z białymi kwiatami iwsio...albo french z czarnymi kwiatami żeby dziewczyna za 10 lat powiedziała-"ładne miałam pazurki na ślubie"...a nie "o k* zobacz co ja sobie odwaliłam"



  9. #109
    Rozkręcanko Avatar cocaine258
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    lublin- okoliceee
    Postów
    85

    Domyślnie złote pazurasy- szukam inspiracji

    hej hej! szukam inspiracji na swoje pazurki... wiem ze maja byc zlote i kwadratowe. pomogłybyscie pozdrawiam )

  10. #110
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: złote pazurasy- szukam inspiracji

    Cytat Napisał cocaine258 Zobacz post
    hej hej! szukam inspiracji na swoje pazurki... wiem ze maja byc zlote i kwadratowe. pomogłybyscie pozdrawiam )
    inspiracji pełno na forum wystarczy że przejżysz temaciki np http://forum.wzorki.info/zdjecia-paz...zurki-141.html


    p.s korzystamy z wyszukiwarki

  11. #111
    Wczytuje się Avatar Nancy
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: French i Zdobienia Ślubne

    Dziewczyny, pomocy! Potrzebuję inspiracji na ślub. Będę miała czerwone kwiaty i sukienkę bardzo jasno kremową. Chciałam cieniowany frenczyk + kamuflaż, ale nie wiem jakie użyć kolory: róż nie pasuje a czerwień na końcówkach będzie wyglądała jak krew. Doradźcie coś proszę...

  12. #112
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: French i Zdobienia Ślubne

    ja bym zrobiła tradycyjnego frencza kamuflaż i biała końcówka no i bym dodała lekki czerwony akcent np. po trzy cyrkonie na serdecznym i kciuku. delikatnie a będzie pasowało do sukienki i do kwiatków
    chyba że jakiś inny czerwony akcent. ale napewno tradycyjnego frencza bym zrobiła

  13. #113

    Domyślnie Odp: French i Zdobienia Ślubne

    Nancy moja wizja to zrób sobie frenchyk (cieniowany bądź zwykły, jak zwykły to bym obsypała białą końcówkę białym brokatem opalizującym na złoto) a tylko na paluszku serdecznym delikatnego czerwono kremowego kwiatuszka też obsypanego delikatnie tym samym brokatem...bedzie ślicznie jak chcesz to później zrobie jednego na tipsie jak to widzę ok?

  14. #114
    Rozkręcanko Avatar cocaine258
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    lublin- okoliceee
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: złote pazurasy- szukam inspiracji

    Cytat Napisał cocaine258 Zobacz post
    hej hej! szukam inspiracji na swoje pazurki... wiem ze maja byc zlote i kwadratowe. pomogłybyscie pozdrawiam )


    i w koncu zobilam sobie takie

  15. #115
    Wczytuje się Avatar Nancy
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: French i Zdobienia Ślubne

    Cytat Napisał Belunia Zobacz post
    Nancy moja wizja to zrób sobie frenchyk (cieniowany bądź zwykły, jak zwykły to bym obsypała białą końcówkę białym brokatem opalizującym na złoto) a tylko na paluszku serdecznym delikatnego czerwono kremowego kwiatuszka też obsypanego delikatnie tym samym brokatem...bedzie ślicznie jak chcesz to później zrobie jednego na tipsie jak to widzę ok?
    Łał, byłoby super! Wielkie dzięki!

    ---------- Dodano o godzinie 13:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:37 ----------

    Cytat Napisał madzialenkabuziaczek Zobacz post
    ja bym zrobiła tradycyjnego frencza kamuflaż i biała końcówka no i bym dodała lekki czerwony akcent np. po trzy cyrkonie na serdecznym i kciuku. delikatnie a będzie pasowało do sukienki i do kwiatków
    chyba że jakiś inny czerwony akcent. ale napewno tradycyjnego frencza bym zrobiła
    Fajny pomysł, z tym cyrkoniami! Dzięki

  16. #116
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Pomóźcie mi wymyslić wzór- zdobienie na życzenie, jaki wzorek dobrać, itp - zbio

    Ciocia chce pazurki... ja nie mam jakos większej weny... Idzie na wesele. Sukienka czarna, złote dodatki i buty... Ciocia nie chce za bardzo zwykłego białego frencha..
    Myslałam nad brokatowym złotym frenchem ale nie wiem? w ogole nie mam pomysłu..
    znalazłam cos takiego :
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Tylko jesli bym zrobiła kwadtarty to by to miało ręcę i nogi?

    ________________________________________


  17. #117

    Domyślnie Odp: Pomóźcie mi wymyslić wzór- zdobienie na życzenie, jaki wzorek dobrać, itp - zbio

    Nancy, ja byłabym za zwykłym frenchem, ewentualnie jakieś cyrkonie.. Najlepiej, żeby było delikatnie..

  18. #118
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Pomóźcie mi wymyslić wzór- zdobienie na życzenie, jaki wzorek dobrać, itp - zbio

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    Ciocia chce pazurki... ja nie mam jakos większej weny... Idzie na wesele. Sukienka czarna, złote dodatki i buty... Ciocia nie chce za bardzo zwykłego białego frencha..
    Myslałam nad brokatowym złotym frenchem ale nie wiem? w ogole nie mam pomysłu..
    znalazłam cos takiego :
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Tylko jesli bym zrobiła kwadtarty to by to miało ręcę i nogi?
    mysle że by miało ręce i nogi, tylko nie rób za krótkich tych pazurasków bo moze to dosyć dziwnie wygladac
    moze coś takiego tylko zamiast tego zielonkawego brokaciku czarny
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    albo takie coś?
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść


  19. #119
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Pomóźcie mi wymyslić wzór- zdobienie na życzenie, jaki wzorek dobrać, itp - zbio

    nie no krótkich napewno nie bo ciocia lubi zaszalec

    te drugie widziałam.. ale tak czy nie będą za ciemne ?

    ________________________________________


  20. #120
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Pomóźcie mi wymyslić wzór- zdobienie na życzenie, jaki wzorek dobrać, itp - zbio

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    nie no krótkich napewno nie bo ciocia lubi zaszalec

    to walnij szpice takie jakie wstawiłaś, a jak nie to edzie poćwiczysz od razu z kształtami


  21. #121
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Pomóźcie mi wymyslić wzór- zdobienie na życzenie, jaki wzorek dobrać, itp - zbio

    hahahahahaha no tez myslałam nad tym musze to jeszcze przemysleć

    ________________________________________


  22. #122
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: French i Zdobienia Ślubne

    Cytat Napisał Nancy Zobacz post
    Dziewczyny, pomocy! Potrzebuję inspiracji na ślub. Będę miała czerwone kwiaty i sukienkę bardzo jasno kremową. Chciałam cieniowany frenczyk + kamuflaż, ale nie wiem jakie użyć kolory: róż nie pasuje a czerwień na końcówkach będzie wyglądała jak krew. Doradźcie coś proszę...
    A może taki woszczurkowy frencz z zatapianymi czerwonymi kwiatami?
    http://forum.wzorki.info/members/177...cture5637.html

    jest u nas na forum chyba nawet krok po kroku jak go zrobić

  23. #123
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Pomóźcie mi wymyslić wzór- zdobienie na życzenie, jaki wzorek dobrać, itp - zbio

    OO JUŻ WIEM
    zrób jej pazurki Flair bedziesz miała mase miejsca do zdobienia


  24. #124

    Domyślnie Odp: Pomóźcie mi wymyslić wzór- zdobienie na życzenie, jaki wzorek dobrać, itp - zbio

    Nancy - oto pazurek samotniaczek, nie wiem czy Ci się spodoba bo kwiatek z rozpędu jak zwykle wyszedł większy niż jaki planowałam ale kto powiedział, że jak ślubne to muszą być mega skromne?
    Ps. pozatym zawsze można zrobić coś podobnego tylko że zmniejszone

  25. #125
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Pomóźcie mi wymyslić wzór- zdobienie na życzenie, jaki wzorek dobrać, itp - zbio

    natalka- te szpice w kwadratowej wersji powinny wyglądać
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •