Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 38 z 38

Temat: dlaczego metoda żelowa

  1. #26
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: dlaczego metoda żelowa

    Wybrałam tylko żel bo chciałam nauczyć się jednej metody a porządnie, dopiero później brać się za kolejną.
    A co do szkodliwości akrylu
    Gdzieś czytałam że sam akryl nie jest szkodliwy ale wdychanie liquidu nie należy do zdrowych rzeczy. Nie mówie tutaj o klience która przyjdze 2 albo 3 razy w miesiącu, tylko o stylistkach, które pracują w takich warunkach codziennie.
    Podkreśle jeszcze raz, że obiło mi się tak o uszy a jaka jest prawda nie mam bladego pojęcia.
    The world is mine

  2. #27
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: dlaczego metoda żelowa

    Ja na początku byłam strasznie zawzięta na żel, żel żel i tylko żel był moim produktem. Jednak niewiedza robi swoje, po kursach stwierdziłam, ze akryl ma troszkę więcej możliwości niż żel. Ale znalazłam swój złoty środek i przeważnie teraz wychodzi mi combo

  3. #28
    Rozkręcanko Avatar malgorzata114
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: dlaczego metoda żelowa

    ja kurs robiłam na akryl ale cały czas kombinuję z żelem a różnie to wychodzi pazurki robię tylko sobie więc postępy sa malutkie podoba mi sie wtapianie ozdóbek do akrylu pewnie jeszcze wróce bo strasznie mnie kusza kwiatuszki jakie robicie

  4. #29
    Wczytuje się Avatar sweetkicia84
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    rzeszów
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: dlaczego metoda żelowa

    ja tez dokladnie niemoge powachac tego linqudu..a ma taki mocny smrod i przez to nieraz se zatrulam a ja zawsze marzylam by zrobic w koncu sliiiiiiiiiiczne kwiatuszki 3d ehhh doprawdy zazdroszcze stylistkom ktor robia piekne akryle no coz takie zycie hehe
    reset mózgu...i wsioo problem z głowy

  5. #30
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    W-wa
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: dlaczego metoda żelowa

    Ukończyłam jednocześnie kurs na dwie metody. Pracowałam przez cały czas jednak na akrylu. Zapach liquidu mi nie przeszkadza Natomiast teraz po długiej przerwie w robieniu paznokci przerzuciłam się na żel, bo wydaje mi się, że jednak ma teraz większe wzięcie. Na początku bałam się, że nie będę nic pamiętała, że nie będzie mi wychodziło, poza tym byłam do tyłu z firmami, które są dobre na rynku, ale od pierwszej ręki, którą zrobiłam jestem zadowolona i uważam, że to dobry wybór. I wychodzi mi ładnie i uważam, że trafiłam na dobrą firmę

  6. #31
    Rozkręcanko Avatar moniula
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: dlaczego metoda żelowa

    Faktem jest,ze dobrze znac obie metody. Mozna poszalec pracujac na akrylu jak i na zelu.

  7. #32
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: dlaczego metoda żelowa

    ja uwielbiam zapach liquidu co nie zmienia faktu ze zelem tez pracuje
    wspołczuje dziewczyny tych dolegliwosci po liquidowych
    wolność zaczyna się tam gdzie kończy się strach...

    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=313218



  8. #33
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: dlaczego metoda żelowa

    Ja ukończyłam kurs ze stylizacji żelem i akrylem. Wybrałam żel, bo... był droższy i stwierdziłam, że muszę kupić żel póki mam jeszcze pieniążki (zapłaciłam za kurs mniej niż planowałam). Cały zestaw żeli razem z lampą wyniósł mnie wtedy ok 500zł (był to podstawowy zestaw ) a akryl kosztował ok. 180zł. Zostałam przy żelu, bo zaczęłam szukać wykrętów, że żel jest lepszy... Teraz w końcu chcę się za siebie wziąć i zakupić akryl
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  9. #34
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: dlaczego metoda żelowa

    Każdy lubi co innego, nie każdy tez może pracować na akrylu, bo opary różnie działają na osoby wrażliwe na intensywne zapachy, ja ten zapach lubię aczkolwiek wczoraj nad kwiatkami jak siedziałam to później pierwszy raz w życiu bolała mnie głowa. Śmieszą mnie mity na temat akrylu, że rakotwórczy, że taki i owaki... Bo śmierdzi to znaczy, że szkodzi... Śmiech na sali. Najlepiej jest umieć obie metody, ja się teraz doczepiłam do żelu, ale wolę stary śmierdzący akryl, wychodzi mnie taniej niż żel, a pracuję na markowych produktach i daje o wiele więcej możliwości, żelu to nie lubię... Może i jest prostszą metodą, nie śmierdzi, frenche moim zdaniem wyglądają lepiej niż akrylowe, ale leje się, lepi się, taka ciapanina
    Ale trzeba umieć obie metody i fajnie jest też COMBinować

  10. #35
    Nałogowiec Avatar meg19791
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Koszalin tel. 662 033 197
    Postów
    693

    Domyślnie Odp: dlaczego metoda żelowa

    ja robię tylko żel z akrylu jedynie kwiatki. Powód jest prosty od smrodu liquidu jestem nawalona jak perszing i mam napady głodu

  11. #36
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: dlaczego metoda żelowa

    Ja mialam kurs z obu metod ale wybralam zel bo nie wiem dlaczego tez wydawal mi sie latwiejszy Z akrylu to na razie probuje jakies kwiatki uklepac jak na razie z marnym skutkiem

  12. #37
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: dlaczego metoda żelowa

    Ja zazwyczaj robię żelem, ale przekonałam się do możliwości akrylu i metody combo

  13. #38
    Rozkręcanko Avatar alimka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: dlaczego metoda żelowa

    Ukonczylam kurs metodą żelową ,akrylową i fiberglass.Na początku bylam nastawiona tylko i wyłącznie na akryl.Jednak nie bylo dane mi nim nadal robić ze względu na ból glowy wywolany zapachem liqidu.Oj jak dziękowalam Bogu ,ze babka namowila mnie również na metodę żelową.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Metoda Fiberglass
    By eu4ya in forum Metoda fiberglass
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 07-03-2017, 18:04
  2. Dlaczego żel piecze w lampie UV
    By seqoya in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 105
    Ostatni post / autor: 30-12-2012, 19:27

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •