Strona 2 z 28 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 690

Temat: Pogoda

  1. #26

    Domyślnie

    mi to nawet pogoda dzisiaj dopisuje ślicznie jest i cieplusioooooooooooooooo
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  2. #27
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Jaką macie pogode a przy tym nastawienie do pracy

    jestem ciekawa jaka jest u was pogoda. bo w Bielsku nie za ciekawie. właśnie przeszła niezła burza. połowa bielska zalana. połamane drzewa zerwane linie energetyczne. a w dodatku ponoć nawet mała trąba powietrzna sie pojawiła. kilka autek zmieniło swoje miejsce pobytu. i co podają synoptycy na dzisiaj to jeszcze nie koniec. za chwilę będzie powtórka z rozrywki.

  3. #28
    No to..wpadłam Avatar annie82
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    świdnica
    Postów
    104

    Domyślnie

    O masakra. wspólczuje kochana
    U nas na dolnym ślasku jest spokojnie, pochmurno i duszno.
    TIPSY ŚWIDNICA

  4. #29
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Oo to nieciekawie macie u nas już drugi dzień upał i już brązowa jestem, bo się opaliłam trochę przed domem mogę Ci oddać trochę mojego słoneczka, bo mi już wystarczy
    i mam nadzieje, że niedługo miną te ulewy

    chyba powinnam przenieść ten post do działu http://forum.wzorki.info/offtopic/212-pogoda.html mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, bo może Twój post ma jakiś ukryty sens z tym nastawieniem do pracy?

  5. #30
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    oj ziziz to nie wesolo, u mnie cieplo ale pochmurnie i mrzy, nieciekawie jednym slowem, a mi to nie dzis ale ostatnio nic ie nie chce lenia mam do potegi entej......... to chyba prze moje nie przespane nocki, zmeczenie i pogoda do tylka toi len w dupce !

  6. #31
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie

    Ziziz oj było ciekawie w bielsku i ten grad a jak tu wyjść trochę strach jak się to ma powtórzyć to trudno zleje mnie ! do centrum jechać trzeba eh! mam tylko nadzieję że po takiej pogodzie będzie lepiej









  7. #32
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    Cytat Napisał plushak Zobacz post
    Ziziz oj było ciekawie w bielsku i ten grad a jak tu wyjść trochę strach jak się to ma powtórzyć to trudno zleje mnie ! do centrum jechać trzeba eh! mam tylko nadzieję że po takiej pogodzie będzie lepiej
    no jest nie wesoło a właśnie podali ze tak ma jeszcze pare razy dzisiaj. ale miejmy nadzieje ze się nie powtórzy bo jak się powtórzy to bedzie bardzo żle

  8. #33
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie

    Zizi nie wiem jak u Ciebie ale ja juz mam troszkę słońca , straszne korki nie da się nigdzie dojechać tyle co nabroilo będą mieli o czym w wiadomościach gadać









  9. #34
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    Cytat Napisał plushak Zobacz post
    Zizi nie wiem jak u Ciebie ale ja juz mam troszkę słońca , straszne korki nie da się nigdzie dojechać tyle co nabroilo będą mieli o czym w wiadomościach gadać
    oj kochana nabroiło to bielsko cosik ze nas tak dopadło. a tak po za tym mamy słonko

  10. #35

    Domyślnie

    oj to Wy tam ładnie w tym Bielsku macie, u mnie na szczęście żadnej trąby nie widac ale pochmurno i duuuuszno strasznie ...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  11. #36
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Ja dzisiaj miałam od rana słoneczko i duchotę, a potem około 11 zaczęło padać i tak siąpi do tej pory. Ale wesoło było wczoraj, bo był upał jak diabli, a w pewnym momencie zrobiło się czarno i tak zaczęło wiać, że biegiem z córką na wyścigi zabierałyśmy wszystko z balkonu, bo bym chyba szukała rzeczy po osiedlu. W ostatniej chwili złapałam konewkę, bo by za barierkę myknęła hi hi hi. Potem oczywiście tak lunęło, że nic nie było widać, a po 15 minutach znowu zrobiła się cisza.
    Ziziz współczuję Ci takiej pogody jak masz, bo to strach z domu wyjść, ale nieraz nawet w domu różnie może być.

  12. #37
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie

    u mnie slonko z deszczem.. jak na zlosc co chwilke co innego

  13. #38
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    u mnie wlasnie teraz pada
    powalona pogoda

  14. #39
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    u mnie dziś pięknie, ale od soboty będę już w Chorwacji i tam będzie jeszcze piękniej same słonko a tempr. od 26'C w zwyższ
    SZCZĘŚLIWA

  15. #40
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    U mnie cały dzień było gorąco a wieczorkiem taka mała burza przyszła a potem słoneczko i tęcza

    Mam nadzieję Chanti, że dopisze Ci pogoda na urlopie

  16. #41
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie

    Aaa Chanti ja też chcę









  17. #42
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    a mnie te wahania juz wkurczaja...
    stale deszcz i deszcz nawet mi sie pazurków odechciewa robic tylko sie położyć i spać

  18. #43
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    no a dzisiaj jak na razie słoneczko.i cieplutko. właśnie posprzątałam i szykuje się do spotkanka z agusią pa2ale będzie wesoło

  19. #44
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    U mnie też słoneczko od samego rana. Mam nadzieję, że się to utrzyma do wieczora.

  20. #45
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    a tutaj w tym Sczecinie jakby piorun trzasnal,zatrzymal sie i nie chce odejsc...straszna ta pogoda..pochmurno,deszczowo,czasami na chwilke zobaczy sie slonce...i to wszystko,mnie nie zadawala wogole ta pogoda..ja prosze o gorace lato..

  21. #46
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że ta fatalne pogoda w Polsce się poprawi, bo w lutym w góry jadę. Ale trzeba przyznać, że ogólnie jest fatalnie, bo ja nie pamiętam tak zimnego czerwca.

  22. #47
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Cytat Napisał ziziz5555 Zobacz post
    no a dzisiaj jak na razie słoneczko.i cieplutko. właśnie posprzątałam i szykuje się do spotkanka z agusią pa2ale będzie wesoło
    Widzę, że u mnie pooda cały czas inna niż u Ciebie Ziziz u Ciebie wczoraj burze - u mnie słoneczko a dzisiaj u Ciebie słoneczko a u mnie deszcz

  23. #48
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie

    U mnie poki co jest super. Sloneczko razi w oczy

  24. #49
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie

    mnie strasznie denerwuje ta pogoda najpierw ciepło, wręcz goraco potem nagle deszcz i burza albo pada deszcz, wychodzi słonce, pada deszcz, słońce i tak w kółko ;/ beznadzieja a jak ogladam pogode to zalamac sie mozna myslałam ze na długi weekend pojade na działke ale to bez sensu jak ma padac, bo sie tam zanudze wwrrrrr !


    a Chanti Tobie zazdroszczę a swoją droga gdzie dokładnie jedziesz?

    ________________________________________


  25. #50
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    Cytat Napisał miminka Zobacz post
    Widzę, że u mnie pooda cały czas inna niż u Ciebie Ziziz u Ciebie wczoraj burze - u mnie słoneczko a dzisiaj u Ciebie słoneczko a u mnie deszcz
    miinka tylko u ciebie jednej zeczy brakuje co u nas wczoraj było małego tornadka. ale u was nopewno tego nie bedzie. ja zwaliłam wczorajsza pogode na kolezanke bo wykrakała. i jej powiedziałam ze jest jakas czarownica i łu-du odprawiła

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •