Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 40 z 40

Temat: ebay - zakupy, konto, paypal, itp....

  1. #26
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: ebay - zakupy, konto, paypal, itp....

    A Paypal pobiera jakies opłaty? drugie pytanie ważne: czy jak mi się skończy kasa na koncie paypal a coś kupię automatycznie to dolicza mi jakies odsetki na zasadzie karty kredytowej? Jest jakiś limit?

  2. #27
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: ebay - zakupy, konto, paypal, itp....

    Śmieszna, co chcialabys wiedziec ?

    Cytat Napisał Hania1 Zobacz post
    A Paypal pobiera jakies opłaty? drugie pytanie ważne: czy jak mi się skończy kasa na koncie paypal a coś kupię automatycznie to dolicza mi jakies odsetki na zasadzie karty kredytowej? Jest jakiś limit?

    Jesli robisz przelew w kraju to nie pobiera zadnych oplat. Placisz tyle ile Ciebie cos tam kosztuje. Nie przypominam sobie by zabierali cos przy przelewach zagranicznych, jedynie to przewalutowanie.
    Jesli sie konczy kasa na koncie a masz na koncie bankowym ( PayPal sprawdze odrazu przy zatwierdzeniu ) to mozesz spokojnie zaplacic przez PayPal i nic nie pobiora wiecej ( pisze o krajowych zaplatach ), jedynie automatycznie sciagna Tobie z konta na drugi dzien. Mozesz tez sama wplacic na PayPal.
    Przyklad na mnie: Mialam na PayPalu niecale 2 euro. Kupilam wozek na ebay'u, zaplacilam przez PayPal, przekierowali na strone mojego banku, gdzie zatwierdzilam, ze place z mojego konta na ktorym sa srodki, przez karte zatwierdzilam przelew i odbiorca w trybie rzeczywistym dostal zaplate a mi na drugi dzien ubylo z konta 200 euro czyli dokladnie tyle, ile mialam zaplacic za wozek
    Agnieszka

  3. #28
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: ebay - zakupy, konto, paypal, itp....

    ja dostalam przelew na konto paypal i pobrali sobie 19zl :/

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  4. #29
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: ebay - zakupy, konto, paypal, itp....

    Ale w krajowym ?
    Moja siostra jak sle mi jakas kase bo musi cos szybko kupic, to jak wysle 100 euro to ja 100 euro dostaje.
    Agnieszka

  5. #30
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: ebay - zakupy, konto, paypal, itp....

    tak w krajowym :/

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  6. #31
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: ebay - zakupy, konto, paypal, itp....

    a ja bym chciala sobie kilka rzeczy zamowic ale dla mnie to jakies skomplikowane... moze bylby ktos chetny po swietach mi zrobic zamowienie ?
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  7. #32
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: ebay - zakupy, konto, paypal, itp....

    Nie ma co ukrywać,że jest kilka kompikacji,dlatego też o wiele bardziej wolę kupowac w polskich sklepach internetowych,gdzie także możemy spotkac szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny.

  8. #33
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: ebay - zakupy, konto, paypal, itp....

    Nie wiem co za przeboje macie dziewczyny z tym paypalem

    Co prawda nie wiem jak to wygląda z przelewami z zewnętrznego konta.

    1. Ogólnie zakupy zaczynamy od wejścia na stronę główną ebaya z końcówką com i zakładamy sobie konto.
    2. Następnie albo przechodzimy do wybranej kategorii albo od razu wpisujemy interesujące nas hasło. Oczywiście nie obejdzie się bez angielskiego.
    3. Po lewej stronie jest pasek z opcjami tak jak na allegro, tu zaznaczamy dodatkowe opcje, ja polecam Buy It Now, dodatkowo mozna posortiować wyniki wg cen wraz z wysyłką: Price + Shipping lowerst first. Wtedy zazwyczaj serwis podaje nam tylko tych sprzedawców którzy wysyłają do Twojego kraju, np. do Polski.
    4. Gdy wybierzemy interesujący nas przedmiot, wybieramy opcjonalnie kolor lub model,jeśli jest taka opcja, sprawdzamy koszt wraz z przesyłką
    5. Zakładamy konto na polskim paypalu. Podajemy prawidłowe dane, łączymy z kontem bankowym.
    6. Robimy szybki przelew środków na paypala z naszego konta. Czas oczekiwania od 10 minut do pół godziny.
    7. Gdy mamy już nasze PLN na paypalu, musimy je przewalutować na $, lub inną walutę w której oczekuje zapłaty sprzedawca *nie jestem pewna ale możliwe że paypal przy zakupie robi to za nas).
    8. Kupujemy na ebayu i płacimy za przedmioty.
    9. Czekamy na zakupione rzeczy tyle czasu ile poda nam sprzedawca.


    Plusy kupowania na Ebayu:
    -mozliwość kupna tanio różnych rzeczy, najczęściej wysyłka wynosi 0 $.
    -szybkie zakupy przez konto paypal

    Minusy:
    -dość długi czas oczekiwania od 20-60 dni, ale najczęściej jest to ten najkrótszy czas
    -przesyłka może do nas nie dobrnąć, więc polecam kupować tanie rzeczy,których w razie co nie będzie nam szkoda
    -przesyłka także może dojść uszkodzona

  9. #34
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: ebay - zakupy, konto, paypal, itp....

    Zakupy na ebayu są bardzo proste. Na samym początku nie mogłam się do tego przekonać, konto paypal i takie tam, ale jednak po swoim pierwszym razie z ebayem jestem zachwycona, chociaż czekałam dość długo na dostawę.

    Krok po kroku powyżej - Super zrobiony!


    -------------------
    www.lucystyle.pl

  10. #35

    Domyślnie Odp: ebay - zakupy, konto, paypal, itp....

    Kupuję na ebay;u naprawdę dużo rzeczy, przede wszystkim jakieś bzdety i pierdoły.

  11. #36
    Wczytuje się Avatar kamienn
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: ebay - zakupy, konto, paypal, itp....

    Nie lubię kupować w Internecie. Wolę towar dotknąć zanim go kupie

  12. #37
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Kraków
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: ebay - zakupy, konto, paypal, itp....

    teraz bardzo modne sa zakupy na aliekspres

  13. #38
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: ebay - zakupy, konto, paypal, itp....

    Poniekąd racja, natomiast umówmy się że na przesyłkę czekamy bardzo długo plus nigdy nie wiemy jakiej jakości tak naprawdę będzie dana rzecz. Zdecydowanie bardziej wolę zakupy w polskich sklepach internetowych.

  14. #39
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: ebay - zakupy, konto, paypal, itp....

    Szczerze? To nie ma na ebayu lepszych rzeczy niż na polskim allegro. I nie kupicie na pewno w korzystniejszej cenie... Porównywałam sobie ostatnio.

    Jesli szukacie ciuszków niedrogo to proponowałabym zajrzeć sobie jeszcze do hurtowni w sieci ----> https://www.openwear.pl O tutaj na przykład. Można zamawiać ubrania nie tylko hurtowo, ale równiez i indywidualnie.A ceny są korzystniejsze.

  15. #40
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: ebay - zakupy, konto, paypal, itp....

    Czasami kupuję w sklepach z używaną odzieżą, aczkolwiek mam wrażenie, ze kiedyś w sklepach mozna było znaleźć o wiele lepsze perełki. Obecnie ubrania sa totalnie przebrane i trzeba polować na nowości w dniu dostawy. Bo tak to trudno coś sensownego znaleźć.

    NIe kupuję jedynie w taki sposób butów.Nie mam pewności kto je wcześniej nosił oraz nie wiem czy są odpowiednio zdezynfekowane.

    Często zamawiam je przez internet. Ostatnio przez internet kupowalam buty zimowe dziewczęce, polecam sklep Krasnal, w sklepie mają naprawdę dobre jakościowo obuwie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •