Strona 152 z 201 PierwszyPierwszy ... 52102142148149150151152153154155156162 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 776 do 3 800 z 5013

Temat: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

  1. #3776
    Totalna maniaczka Avatar kath82
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Postów
    1 046

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Rudzielec ja też karmiłam 3 lata, ale herbatkę na kolki mała piła z butelki. Nie miała smoczka wcale i mówiła, że jest fuj "najlepszy jest mamy dyd" ha ha, tak mówiła na cyca "daj dyda" Dzisiaj ma skończone 4 lata i dalej tuli się do dyda, a najlepsze jest to, że ja mam małe piersi i często słyszałam, że małą trzeba dokarmić, bo z takiej piersi to się nie wyżywi, babska wredne i co doopa blada, nie wierzcie dziewczyny, że małą piersią dziecka nie wykarmicie, dużo zależy od psychiki.
    Karolinka trzymam kciuki i życzę, żebyś trafiła na lepszą położną
    "Kiedy nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się". H. Jackson Brown

  2. #3777
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    122

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Milena zagłosowałam a brzusio fajniusi

  3. #3778
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Dziękuje za glosy
    a u nas dziś 31 tydzień


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  4. #3779
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    milenko nie powiem nic nowego...naprawde pieknie wygladasz nic CI ten dzidzus nie odbiera urodzy wrecz przeciwnie ale widze ze juz przysiadamy na poczatku zdjecia na stojaca a terazj ucoraz ciezej sie stoi com buziaki dla Was

  5. #3780
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Eee powiem ci że wcale tak cięzko stać nie jest wbrew pozorom Gdyby nie ta wariatka mała w brzuchu i zgaga to nie czula bym że w ciąży jestem A co do urody to umalowanie się robi swoje


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  6. #3781
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    no moze i robi swoje ale wiesz duzo kobiet w ciazy czy po urodzeniu ze tak brzydko powiem zapuszcza sie, nie chce (nawet jak ma czas na to) zadbac o siebie, ja rozumiem ze niektore faktycznie nie maja czasu, ale sa takie ktore maja, zrezta uwazam ze kazda kobieta powinna od czasu do czasu zrobic sobie chwile relaksu dla siebie, pewnie mi latwo teraz mowic, ale mam nadzieje ze jak przyjdzie pora na mnie to bede o tym pamietala
    wazne ze nie zapominasz o sobie, glupie pomalowanie rzes a dodaje kobiecie nie tylko uroku ale tez dla samej siebie cos do samooceny

    haha "wariatka"

  7. #3782
    Totalna maniaczka Avatar kath82
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Postów
    1 046

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Zgodzę się z Paulką Milena wygląda rewelacyjnie, a ja się przyznam, że mi się nic nie chciało. Mała dawała popalić, często chciała cyca i niewiele spała, a ja byłam zła na siebie za to jak wyglądałam i czułam się fatalnie, ale nie miałam siły z tym wszystkim walczyć.
    Dlatego uwielbiam patrzeć na Milenę i jej brzuszek.
    "Kiedy nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się". H. Jackson Brown

  8. #3783
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Tak Milena wygląda tak super, że zachęca do posiadania drugiego

    co do dbania o siebie - to nie jest kwestia braku czasu Paulka, po porodzie hormony tak się przestawiają, że nawet jak chcesz to możesz nie panować nad tym, jak wyglądasz np włosy przetłuszczają się w 5 minut a cały makijaż spływa z twarzy zanim zdążysz wyjść z łazienki, na szczęście to mija, ale cały okres normalizacji hormonalnej jest dosyć ciężki i długotrwały.


  9. #3784
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Dzieki dziewczyny
    I zachęcam do następnego dzidziusia was


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  10. #3785
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    a to juz chyab rozumiem, poprostu kobiety tlumacza sie tym ze nie maja czasu a tak naprawde hormony...no ja to jeszcze zielona jestem o takich sprawach ale nie powiem dzidziusia to bym chciala, pewnie jak bym dostala teraz tak niespodzianke to zwalilo by mnie z nog i plakalabym tu Wam i prosila o rady, co mam zrobic itp...

  11. #3786
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    To ja mam nadzieje ze mnie te hormony jakoś ominął czy co bo sie zalamie normalnie... a szczerze mówiąc krem tonujący i tusz na rzęsach to nie jest nic wielkiego... robi sie szybko a jak pomaga... A do włosow suchy szampon albo zwykla mąka ziemniaczana


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  12. #3787
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    milenko mam nadzieje ze sie uchronisz przed tym, bedziemy motywowaly jakby cos

  13. #3788
    Molestantka klawiatury Avatar dizzzy_girl
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    1 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Milenka ślicznie wyglądasz kochana! Dbaj o siebie

  14. #3789
    No to..wpadłam Avatar asiad1990
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Piła
    Postów
    215

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    hej

    no ja nadal bez fotek, zero motywacji mam. kiedy wstaje po srednio przespanych nocach nawet za grzebien sie nie lapie, jedynie jak gdzies wyjsc musze, chodze jak ostatnie byle co. do terminu 6 tygodni, pozniej 6 tygodni dochodzenia do siebie i mysle ze wroce do stanu z przed ciazy. maluszek musi miec ladna mame a bedziemy sporo czasu spedzac po za domem. prawie zaczynam funkcjonowac w domu jak na nalezy. do normalnosci brakuje jeszcze bardzo bardzo duzo.

    wyspac sie nie moge ostatnio wcale, 6 dzien prasuje ubranka ale nie daje rady. boli mnie kregoslup strasznie. moze dzis uda mi sie dokonczyc. jutro caly dzien pracowania, najpierw na cmentarzu (korytko wstawic, kwiaty kupic i ladnie ulozyc, znicze zeby sie nie niszczyly jak do tej pory), pozniej praca w domu (skrecanie lozeczka - musze sama bo chlopak na delegacji, a ze prosto z fabryki to musi wywietrzec; wypranie poscieli bo wszystko nowe i wiadomo jak to z nowymi rzeczami bywa), ojciec z bratem musza auto zrobic - jedno idzie do lakiernika i naprawy bo gosciu na skrzyzowaniu w nie wjechal, a drugie potrzebne od poniedzialku ale bak dziurawy i cieknie benzyna.

    wiem, ze zanudzam ;p




    "śmierć urasta do rozmiarów najwyższego dobra, na które jedynie warto czekać gdy już od dawna wszystko inne zawiodło"
    — Fiodor Dostojewski

  15. #3790
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Asia myślisz ze ja wysypiam się w nocy Nie wysypiam się wcale... wstaję koło 5 rano i już spać nie mogę bo mała moja wstaje razem z Pawłem i lata mi w brzuchu niemiłosiernie. Do tego najwygodniej spać mi na plecach a podobno to nie za zdrowe... Też mi się nic nie chce ale jakos w kupę muszę się zebrać sama dla siebie żeby jakoś móc spojrzeć na siebie w lustrze i się uśmiechnąć...
    Ostatnio nachodzą mnie jakieś doły... pewnie znowu hormony... Nie chce mi się jechać na te wesele i patrzeć jak wszyscy po kątach będą się ze mnie naśmiewać że grubaska przyszła... Paweł mówi że jestem durna i wcale nie gruba tylko w ciąży ale ja swoje i tak wiem... Czasem bym z chęcią usiadła i zaczęła wyć ale wiem że to nic nie da.
    Na dodatek stale jestem na nogach i latam między jednym końcem miasta a drugim... czasem nawet nie mam jak usiąść i wypić spokojnie herbatę bo jak wrócę trzeba zrobić jakiś obiad a to ktoś wpadnie itd...
    Ja poprać muszę sobie też jeszcze pościel. Przyszła mi ta którą zamawiałam na zmianę dla małej i się w niej zakochałam tym bardziej że dałam za nią 50zł a w sklepie gorsze kosztują po 160zł..


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  16. #3791
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    oj dziewczyny jak milo poczytac tych waszych mamrotan takie to typowo hormoniaste mozecie pisac tu wszystko gdzies trzeba to wylac, ja mysle ze ze wzglegu ze jestescie naszymi forumkowymi ciezaroweczkami nikt nie bedzie zly o zanudzanie hihinic Wam nie poradze na to bo to hormony nie przebijemy tego, dacie rade juz tyle dalyscie t ojeszcze te kilka tyg wiecej nie zrobi roznicy
    a tak w ogole to oszczedzajcie sie troche bo w bedzie lańsko

  17. #3792
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Przypuszczam że oszczędzamy się ile możemy
    Mnie ostatnio dopada strach porodu....


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  18. #3793
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    przynudzaj asia ,przynudzaj w koncu mamy forum i zawsze ktos tego przynudzania wyslucha
    faktycznie widze ,ze morale spadlo . Co to sie dzieje dziewczyny?!Glowy do gory kochane!?
    Asia a ja sie ciesze ,ze masz zajecie ,chyba mniej myslisz ,choc nie wiem czy mozna mniej myslec po tym co przeszlas? Mam tylko nadzieje ,ze maluszek doda ci sil.
    Milena ,ty tez jakies bzdury opowiadasz . Jaka grubaska ,przeciez ty w ciazy jestes Mysle ,ze malo powinno cie obchodzic ,to co mowia inni .Chyba lepiej skacetrowac sie na sobie ,dziecku i przynajmniej starac sie miec dobry nastroj

    A ja tam jeszcze pracuje ,a co ?! Ciezkawo troszku ,jak trzeba siedziec przez pare godzin z glowa w dol nad paznokciami klietki ,ale poki dam rade ,to bede pracowala . Potem biegne po dziecko do przedszkola i w domu jestem na 18 ta. biore sie za kolacje ,pranie ,sprzatanie i o 21H witam z usmiechem meza powracajacego z pracy. Padam spac o 11tej i jestem taka zmordowana ,ze nie mam czasu myslec o tym ,ze powolutku nie daje rady. O porodzie nie wspomne ...... juz mnie boli wszystko.
    Jutro ide do mojego "znachora". Schudlam troche ,wiec pewnie mi jakies badania zleci dodatkowe.
    Ostatnio edytowane przez asiekfr ; 07-09-2012 o 19:33

  19. #3794
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Milenka wyglądasz kwitnąco, na prawdę. A jeśli chodzi o to naśmiewanie się, to myślę że tak, ale w przypadku zazdrosnych pań, bo jeśli chodzi o mężczyzn...
    Mój to jak widzi kobietę w ciąży na ulicy to mało karku sobie nie skręci, kobiety w ciąży coś po prostu w sobie mają takiego magicznego. Także, tym to ty się akurat nie martw!


  20. #3795
    No to..wpadłam Avatar karolinka0410
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    hej dziewczynki wróciłam tzn wróciliśmy z Bartusiem dziś do domu mały urodzil sie przez cc 3.09.2012 r z wagą 4210g i dł 57cm otrzymał 9 pkt czuje sie znakomicie nic mnie nie boli z małym tez wszystko dobrze weszlam tylko na chwile bo mały śpi a ja musze sie przecież rozpakować jak bede miawile to wejde i zdam szczegółowe relacje pozdrowionka

  21. #3796
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Karolina no to moje gratulacje i dużo zdrówka dla Bartusia No i dla ciebie oczywiście też Kawał chlopa z niego Czekamy na relacje i zdjęcie


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  22. #3797
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Karolina GRATULUJĘ! Bartuś rzeczywiście duży chłop! Dużo zdrówka dla Was!
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  23. #3798
    No to..wpadłam Avatar asiad1990
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Piła
    Postów
    215

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Karolina gratuluje prosze o foto Bartusia



    No ja juz po dniu pracy, łóżeczko skręcilam, pościel + prześcieradełko + ochraniacz + rozek piorą sie juz, baldachim zostal do odebrania za tydzien bo nie zdazyli uszyc ( awaria maszyny ), pan mowil ze juz uszyty jest ale niestety byl juz u mnie w miescie i rozkladal sie na rynku. mial wystawowy taki sam ale mowil ze tego dawac nie bedzie bo tak nie wypada. kiedys moze wstawie foto jak juz bedzie calośc rozlozona i wozek tez wstawie. jak na razie pojazd zakryty folia by sie nie kurzyl.

    od poniedzialku jeszcze tylko sprzatanie jednego pokoju i kuchni a potem juz bede tylko siedziec i czekac. jednak coraz mniej czasu zostalo.




    "śmierć urasta do rozmiarów najwyższego dobra, na które jedynie warto czekać gdy już od dawna wszystko inne zawiodło"
    — Fiodor Dostojewski

  24. #3799
    No to..wpadłam Avatar karolinka0410
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    a więc jestem w piątek tydzień temu po wizycie u lekarza okazało sie że mam niby rozwarcie na 2 palce i do szpitala ze skierowaniem trafiłam co chwile miałam robione ktg itd w poniedziałek rano dostałam kroplówke z oxytocyną masakra tak wolno leciała bolało jak cholera myślałam że wyrwie poręcz od łóżka jak mogłam chodzić to było w miare dobrze ale jak miałam sie położyc to myślałam że nie wytrzymam nie życze tego nikomu ... ;/ mówili że od tej kroplówki bóle są większe niż przy porodzie i coś w tym jest kroplówka sie skonczyla a wraz z nią bóle zostałam zbadana i co.... rozwarcie caly czas na 2 palce dziękowałam bogu że to sie skonczyło przyszła moja pani gin i pyta czy czekamy do srody i znów kroplówka czy dzisiaj cesarka oczywiście wybrałam cesarke i jestem mega zadowolona Bartuś urodził sie o 19:27 był dwa razy owinięty pępowiną dzień wcześniej ni ebyło tego widac na usg wiec podejrzewam że to po tej oxytocynie no i waga na usg wychodziła 3600 z tu po zważeniu małego okazało sie 4210 mój taki klopsik mały niestety mały miał infekcje i dostawał zastrzyki dlatego dopiero dzisiaj wróciliśmy do domu ale najważniejsze że wszystko już jest ok po cesarce musiałam 12 godzin leżeć a potem wstałam jakby nigdy nic heh aż w szoku jestem że nic mnie nie bolało no może troszke przy wstawaniu ale teraz kompletnie nic nie czuje dodaje zdjęcia jeszcze ze szpitala

  25. #3800
    No to..wpadłam Avatar kalaa
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    247

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Karolinka gratulacje Bartuś jest słodziutki

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Forumkowe warsztaty?
    By dudejla in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 22-07-2010, 17:34
  2. Ankieta: Forumkowe warsztaty - WYBIERAMY MIEJSCOWOŚĆ
    By Kamis in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 30-07-2009, 13:34
  3. Ankieta: Forumkowe warsztaty - WYBIERAMY DATĘ
    By Kamis in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 13:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •