Strona 193 z 201 PierwszyPierwszy ... 93143183189190191192193194195196197 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 801 do 4 825 z 5013

Temat: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

  1. #4801
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Asia, co Ty gadasz ? Bedzie trojeczka...Hyhyhy
    Tym razem bedzie dziewczyna by starsi bracia mieli sie kim opiekowac Gratulacje !

    Mnie powoli lapia bole brzucha, kregoslupa, glowe mi rozwala od srodka. Kurcze, wczoraj mialam taka jazde z wymiotami, ze szok. Zjadlam obiad i do wieczora bylo ok, poszlam sie wykapac i juz z lazienki nie wyszlam, chyba z 2 godziny modlilam sie do muszli W nocy sie wiercilam jak wsza na kolniezu, dzis rano wstalam i zawroty glowy. Nie poszlam do pracy i cos czuje, ze powoli organizm odmawia mi posluszenstwa
    Zostalo mniej niz 60 dni do konca )
    Agnieszka

  2. #4802
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Asia poważnie? Gratulacje! Damy radę he he. Ja się przeraziłam pierwszym dzieckiem, choć bardzo chciałam, to jednak szok był dla mnie, że za wcześnie, bo dopiero zaczęłam pracę. Jednak teraz się ułożyło. Niestety nie planuję więcej dzieci. Zbyt mnie to absorbuje. Może za 5 lat zmienię zdanie, ale póki co wiem, że chcę do pracy wrócić, bardzo mnie ciąża męczy i dołuje. teraz spojenie mi się rozchodzi i mam problem spodnie ubrać Na szczęście dzieciątko mi to rekompensuje słodkimi kopniaczkami.
    To ile na + kg już Rudzia? Ja póki co 6 kg w 26 tygodniu. Mam nadzieję, że nie przekroczę 15 kg do końca, bo będę jak potwór Już czuję się jak wieloryb A do tego znów, a właściwie ciągle jestem chora, katar i zatoki, to trwa już 9 tygodni z małymi przerwami na 2 dni Teraz piję Sinupret, syrop/krople. Niedobre , ale skutkuje.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  3. #4803
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Normalnie to 5 kg przytylam liczac od wagi z przed ciazy a nienormalnie 9 kg. Zmierzylam sobie ostatnio obwod brzucha i mialam 101 cm w 31 tygodniu
    Agnieszka

  4. #4804
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    woooooooow Asia no ladnie gratulacje

    tym razem dziewczynki Ci zycze tak zeby Tobie faceci na glowe nie weszli hyhyy
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  5. #4805
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Dziekuje dziewczyny
    Sztynka wszystko bedzie dobrze ,wrocisz do formy ,do pracy i zapomnisz szybko o ciezkich chwilach a dzieciatko bedzie cieszylo cie codziennie

    Pewnie u mnie tez jakos to bedzie.W ostatniej ciazy pracowalam prawie do konca ,ogolnie dobrze wszystko znosze ,wiec mam nadzieje ,ze tym razem tez tak bedzie. Roznica polega na tym ,ze pracy mam dwa razy wiecej niz wczesnie i w salonie i w domu...coz damy rade .
    Przyjde sie czasem wyplakac tutaj do was.
    Moje drogie nie podniecajmy sie .... bedzie chlopiec ...czuje to!

  6. #4806
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Gratuluję
    Musi być dziewczynka, bo jestem ciekawa jej urody. Chłopcy są... <3 i Ci mali i ten duży wiec jak dziewczyna taka bedzie to juz jej zazdroszczę

    ________________________________________


  7. #4807
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    szalona natalia dziekuje! zobaczymy ?!imie mam dla dziewczynki-Gloria ... z chlopcem gorzej

  8. #4808
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Piekne imie ale racje ma Natalia, sama jestem ciekawa jak bedzie wygladac dziewczynka z Waszego polaczenia

    Ja niestety coraz gorzej sie czuje. Oprocz zawrotow glowy, mimo normalnego cisnienia krwi, mam bole na samym czubku glowy a dzisiaj widze nawet podwojnie. U lekarza bylam, badania i KTG w normie, tylko ja sie zle czuje. Mam zwolnienie do konca tygodnia a jak nie bedzie lepiej to niestety do szpitala bede musiala isc i nastawic sie, ze Malenstwo wyjdzie wczesniej przez cesarskie bo moj organizm moze nie wytrzymac fizycznie. W czwartek normalnie zaczyna mi sie dopiero 8 miesiac, niby moze juz zyc samodzielnie ale nadal twierdze, ze lepiej pozniej o kilka tygodni. Buuuuuu
    Agnieszka

  9. #4809
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    a wiadoma przyczyna tych dolegliwości

    ________________________________________


  10. #4810
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Wlasnie to jest dziwne bo wszystko mam w normie, nawet lepiej niz w normie. Pobrali krew, jak cos bedzie z nia nie tak to beda dzwonic.
    Mozliwe, ze ja jestem zmeczona. Ze wzgledu na ruchy dziecka ja nie moge spac przez pol nocy i wiecznie jestem niewyspana i oslabiona a w dzien nie umiem zasnac, chociaz na chwile
    Agnieszka

  11. #4811
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    ooo no moze faktycznie... nie ma sie czym stresowac
    moze cos dobrego sobie zjedz ? albo jakis spacer ? bys miała wiecej energii

    ________________________________________


  12. #4812
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Hehehe...Jak sie zakreci w glowie to nie mam mowy o spacerku, chyba ze z facetem bo sama wole nie isc a cos dobrego to ja zawsze skubne, tyle ze zgage mam po tym straszna
    Agnieszka

  13. #4813
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Rudzia widzisz każdą ciężarówkę prędzej czy później do dopada. Ja do 6 miesiąca sobie radziłam super. Wiadomo nudności etc no to normalka, ale od kiedy boli mnie spojenie, to już nie daję rady fizycznie. Ty masz 8 miesiąc, więc jesteś już zmęczona, dziecko mam pewnie ze 2 kg dźwigasz taki ciężar, a organizm traktuje jako ciało obce i się broni. Nie ma bata! Zwolnienie i leżymy, odpoczywamy. Spacerki, to do sklepu bo bułki (jak masz sklep, bo ja nie mam ) , ja wychodzę na dwór, przejdę się 15 minut i wracam. Pazury jeszcze robię klientkom, ale w domu, na siedząco, więc daję radę.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  14. #4814
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Spacerek to z pieskiem bo do sklepu mam 2 km
    Dzisiaj sie czuje juz lepiej bo spalam ponad 12 godzin z przerwa na siusiu w nocy a tak to wlozylam sobie zatyczki do uszu i nie slyszalam jak chlop wstawal i wychodzil do pracy czyli stawiam, ze jestem po prostu niewyspana
    Wczoraj jak lekarz badal Malenstwo to wazyla 1850 g.
    Agnieszka

  15. #4815
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    No dziewczyny, i ja się zapisuję do waszego klubu
    test pokazał dwie kreski, we wtorek idę do lekarza wyjaśnić sprawę, bo czuję się trochę oszukana, ale szczęśliwa
    Pani doktor miesiąc temu chyba pomyliła pusty pęcherzyk ciążowy z torbielą, stąd moje zdziwienie wielkie.. w zesym miesiący 3 testy negatywne, wczoraj pozytyw. Także będzie 3 lata różnicy między synkiem, a dzidzią Tak się cieszę

  16. #4816
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    No to czekamy na oficjalne info czy faktycznie rozwija sie dzidzia
    Ale juz gratuluje !

    Jeny, wiecie jak mi nudno jak siedze w domu sama i do nikogo nie mam jak geby otworzyc ? Przygotowuje juz torbe do szpitala. Musze dopytac polozna co w sumie dla malenstwa mam zabrac bo u nas podobno wszystko daja procz ubranek
    Ale czuje sie juz lepiej, od poniedzialku ostatmi tydzien do pracy, o ile mi organizm pozwoli.
    Agnieszka

  17. #4817
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Aniuta gratulacje

    Ja mam dolka jakiegos .Mam ochote piepsznac to wszystko. Prace szczegolnie
    Dzieci mam chore ,jeden ma zapalenie ucha ,starszy natomiast zapuchniety caly ,bo jest problem z zebem.Wyc mi sie chce i nikogo pod reka do wyplakania(jak zwykle zreszta).
    Chce do mamy !

  18. #4818
    No to..wpadłam Avatar claudia.c
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Radom / Szydłowiec
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    No dziewczyny GRATULACJE
    u nas natomiast walczymy z kolką wszystkimi możliwymi metodami



  19. #4819
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Aniuta27 gratulacje
    Claudia ja myslałam że nie ma nic gorszego od kolek aż przyszły zęby Ja polecam Infacol na kolki i butelki dr. Browns


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  20. #4820
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Aniuta gratulacje Ja wracam do życia powoli. Dwa dni miałam gorączkę A to 3 trymestr i nic mi nie wolno brać , chyba żeby długo trzymało Na szczęście dziś jest lepiej, bo dwie noce płakałam mężowi, że chcę do mamy tak samo jak Asiek. Kupiliśmy już wózek, używany za 550 zł, 3w1 Brevi Ovo. Bardzo mi się spodobał kolor taki niebieski jak piękne niebo. Akurat i dla chłopca i dla dziewczynki, bo płci nadal nie znamy. Może przed świętami się uda na USG zobaczyć, póki co dalej małe jest pośladkowo
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  21. #4821
    No to..wpadłam Avatar claudia.c
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Radom / Szydłowiec
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Cytat Napisał milenka_olsztyn Zobacz post
    Claudia ja myslałam że nie ma nic gorszego od kolek aż przyszły zęby Ja polecam Infacol na kolki i butelki dr. Browns
    my mamy teraz Delicol i leki homeopatyczne pod język oraz mleko od kobyły na gazy
    infacol, espumisan, bobotic forte nie pomagały
    a z ząbkami u syna nie było aż tak źle bo Lenka potrafi od 22 do 2 krzyczeć nie płakać bez przerwy choć teraz mamy lekką poprawę



  22. #4822
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Ja wczoraj przezylam szok z moim diabetykiem. Nastraszyli mnie po tescie na cukier, ze moge dostac insuline wiec zaczelam mierzyc cukier bo faktycznie nie wiedzialam czy to wplynie na rozwoj. Po kilkunasu tygodniach moj cukier wynosi zawsze do 130 mg/dll po 2 godzinach po jedzeniu, na czczo mam ponizej 80 wiec cukru brak i dlatego tez moze mi sie krecic w glowie. Wg mojego gina jest ze mna wszystko ok, z Malutka tez bo jest normalnych rozmiarow w tych tygodniach ale wg diabetyka mam cukier za duzy i chce mi na koniec diete zrobic, darl sie na mnie wczoraj, ze zmienilam chleb pelnoziarnisty na pszenny, ze jem za malo owocow i warzyw. Powiedzialam, ze nie moge jesc bo mi po takim chlebie niedobrze i wymiotuje, to samo po niektorych owocach np. banan i ze wiedzac, ze moje dziecko jest normalne nie chce wiecej mierzyc bo i tak nie mam cukrzycy ciazowej ( jedzac przy tym nawet slodycze ) a sama siebie kontroluje a ten do mnie "ze jak Pani nie bedzie badac cukru to Pani dziecko umrze albo zrobi sie grube" Podniosl mi tak cisnienie, ze w moment zrobilo sie 180/100 bo badal akurat w tym momencie i zagrozil mi, ze moge dostac insuline... Zapytalam czy z takimi wynikami czyli do 130/140 mozna dostac insuline ? A ten do mnie, ze oczywiscie, gdzie dla innego lekarz to normalny cukier i nawet nisko jak na ciezarna...Tak sie wczoraj zdenerwowalam, ze rece mi sie trzesly a po powrocie do domu i zjedzieniu obiadu wszystko zwymiotowalam po 30 minutach, noc nie przespana.
    Rano musialam na pobranie krwi, cukier na czczo 69 czyli w sumie powinnam sie przewrocic.
    Dzis gadajac z dziewczynami z pracy doszlam do wniosku, ze pomierze 2 tygodnie do wizyty u gina, jak mi powie, ze moje dziecko jest nadal normalne to przestaje mierzyc i wiecej mnie tam nie zobacza, Nikt mi nie bedzie mowil jak mam jesc i co jesc, kiedy i o ktorej godzinie bo ja jestem glodna 20 min po poprzednim posilku lub nie mam wogole apetytu. Co innego gdyby faktycznie miala zagrozenie cukrzyca ciazowa i miala 170/180 mg po 2 godzinach.
    Stresuja czlowieka a pozniej to sie odbija na moim samopoczuciu a pozniej na dziecku.

    ---------- Dodano o godzinie 17:50 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 17:14 ----------

    A tu co, nikt nic nie pisze ?

    Aniuta i jak, zaciazylas ?

    Jutro moj oficjalny dzien zakonczenia pracy. Ide na musowy okres chroniony czy chce czy nie chce. Takze dostaje taki maly prezent na Mikolaja Mialam od poniedzialku juz nie isc ale zle nam sie policzylo 6 tygodni od terminu, hyhy
    Dzisiaj zaczynamy 34 tydzien a do konca zostalo 42 dni...
    Po weekendzie wstawie zdjecia bo mi brzusio troszke urosl, na szczescie pozostal okragly Pokoik dokoncze i tez juz gotowy, zdjecia beda tez.
    Zakupilam wozek, taki o http://www.ebay.de/itm/230656382053?...84.m1439.l2649
    Kolor czarno kremowy, chcialam czarny ale chlop przekonal do 2-koloru
    Agnieszka

  23. #4823
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Rudzia Twój lekarz chyba przesadza z tym cukrem Ja na czczo miałam 69 czyli dużo poniżej normy, powinnam zemdleć, a nic takiego nie miało miejsca, czułam się fantastiko Ledwo tę glukozę wypiłam, a cukier niewiele mi się podniósł, ledwie w normach minimalnych się mieściłam, a moja doktor mówi, że ok
    Wózek bardzo ładny, a i cena bardzo fajna na polskie wychodzi.
    Niewiele Ci już zostało, mam nadzieję, że dotrzymasz do nowego roku
    Ja mam trochę ciążowych wstydliwych dolegliwości dlatego nie zaglądam tak często. Byle do lutego. 21.12 mam USG 4D
    Od wczoraj jestem oficjalnie na L4, ale i tak muszę jeszcze kilka razy do pracy pójść, bo miałam iść a L4 od stycznia i kilka babek przyjdzie przed świętami do mnie. Byłam też u lekarki, która mi bardzo nerwy zszargała, bo nie chciała dać zwolnienia, twierdząc, że teraz dziewczyny ledwo wczoraj w ciążę zajdą, to już dziś na zwolnienie. W końcu mi wystawiła z wielkimi pretensjami, po czym sprawdziła serce dziecka, a waliło konkretnie, bo też się zdenerwowało
    Mówię jej, że przecież za pierwsze 33 dni zwolnienia i tak mi szefowa płaci (z szefową jestem dogadana bez problemów), a poza tym mam 1/4 etatu, więc ZUS nie zbiednieje o więcej niż 350 zł miesięcznie.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  24. #4824
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Ah, ten lekarz to kretyn. Badam cukier od tygodnia i najwiecej po jedzeniu mialam 132 ale to nie powod do paniki. Na czczo tez mam tak nisko, ze sie powinnam przewracac.

    Aby Twoje malenstwo nie ruszalo sie tak jak moje podczas 4D bo zdjecia beda niewyrazne Ale prezent na Swieta bedziecie mieli niezapomniany.

    W sklepach wozki 3 w 1 sa o 3 lub 4 razy drozsze wiec wolalam dac 200 euro z neta a jak sie zepsuje to wydam drugie 200 euro i tak wyjdzie taniej za dwa

    Dolegliwosci ciazowe to jak narazie mnie nie dopadly, procz tych zawrotow i wymiotow ( jeszcze po czyms tam zwymiotuje ). Dzisiaj w nocy bardzo spuchly mi nogi ale to koncowka ciazy, jestem ociezala, zmeczona i moze dlatego bo wody w nogach nie mam. Cale szczescie...

    A wytrzymac chce chociaz do 1 stycznia
    Agnieszka

  25. #4825
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Dzięki dziewczyny.. no u mnie jak zwykle z nerwem, bo u lekarza również pojawiłam się za wcześnie :/
    Więc na usg był sam pusty pęcherzyk ciążowy, ale robiłam 2 razy beta HCG i wciąż rośnie, więc na 100% będzie dzidzia.. teraz idę 11tego na usg, wtedy oceni się wiek ciąży, póki co nic nie wiem Akurat 1stycznia powinnam pojawić się w pracy, to zrobię im niespodziankę, ucieszą się z mojego zwolnienia :/
    Właśnie dziś robiłam badania okresowe do pracy( bo przecież nie było mnie ponad 4lata ), nic się nie wygadałam że w ciąży jestem..
    No zobaczymy jak to będzie, póki co czuję się raczej dobrze, mdli mnie całymi dniami, ale nie wymiotuję, latam z pęcherzem jak dziki kot do wc, zwłaszcza w nocy, strasznie mi się chce spać, i dużo dolegliwości bólowych odeszło jak ręką odjął, z czego jestem bardzo zadowolona ponieważ nie muszę się faszerować lekami, których i tak bym nie mogła wziąć. U mnie to tyle, więcej info wkrótce

    A wam dziewczyny, życzę zdrówka, i maluszkom również

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Forumkowe warsztaty?
    By dudejla in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 22-07-2010, 17:34
  2. Ankieta: Forumkowe warsztaty - WYBIERAMY MIEJSCOWOŚĆ
    By Kamis in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 30-07-2009, 13:34
  3. Ankieta: Forumkowe warsztaty - WYBIERAMY DATĘ
    By Kamis in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 13:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •