Strona 87 z 201 PierwszyPierwszy ... 377783848586878889909197137187 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 151 do 2 175 z 5013

Temat: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

  1. #2151
    Molestantka klawiatury Avatar NiCoLa
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    2 035

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Emilko gratuluje z całego serducha! i czekam na następne wieści ciesze się razem z Tobą!

  2. #2152
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )



    nudziło się nam....

  3. #2153
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    nudzilo ? hehe...jaka zadowolona i zarazem szczesliwa jestes
    pstrykaj, pstrykaj bo to juz ostatnie dni z brzusiem

  4. #2154
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    208

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Emilia również przyłączam się do gratulacji - fajowa wiadomość i trzymam mocno kciuki

    A ja już zaczęłam na dobre tyć i w ciągu tyg. przybyło mi kolejne 1kg ale to może po weekendzie u rodziców

  5. #2155
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    a ja jestem zla bo nie wiem co mam robic...

    moja lekarka (straszna panikara swoja droga) dala mi skierowanie do szpitala zebym zglosila sie dzis bo ciaza cukrzycowa duze dziecko nie wolno przenosic... rozmawialam z lekarka ze szpitala gdzie chce rodzic i ona stwierdzila ze mam we wtorek przyjsc na ktg a nie do szpitala bo to i tak przed terminem i mnie pewnie zaraz wypuszcza... mam sie zglosic jak bedzie termin i zero skurczy...
    dzis bylam na ktg i ta lekarka ze szpitala powiedzial ze w piatek mam przyjsc do poradni a nie na oddzial lezec bo czekamy na naturalny porod...

    jedna strasyz mnie ze przenosic przy cukrzycy (cukrzycy leczonej dieta nie insulinozalezną) i juz by mnie polozyla
    (teoretycznie moge jechac do szpitala gdzie ona przyjmuje ale tam jest straszna obsluga poloznych a ztego co wiemy wszystkie to przy porodzie obsluga poloznych jest najwazniejsza i w żarach mowia ze tam polozne traktują ciezarne jak świnie na rzezi)
    druga by mnie nie kladla bo czekamy... kurcze ja wiem ze mam jeszcze dwa dni do czwartku ale nic sie nie zapowiada zebym miala urodzic w tym tygodniu cholera... nawet nie wiem czy mialam skurcze przepowiadajace bo mnie co rusz cos kluje i boli jak to przy ciazy...
    a jak cos sie stanie jak przenosze?
    a wogole jak dziecko dobije do 5 kg to co wtedy? kto za mnie urodzi

  6. #2156
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    kochana moja siostra rodzila w żarach i bardzo chwalila obsluge i ja bym proponowala jechac tam gdzie Twoja lekarka Ci przyjmuje ... ona Cie prowadzi i ona wie najlepiej co dobre dla Twojego przypadku . Zreszta kontakt do niej masz jakis ... zadzwon i powiedz jaka jest sprawa i ze sie boisz . Napewno pomoze no a poza tym ... co wolisz ... troszke zmierzla polozna czy szpital ktory na chamca bedzie czekal na naturalny porod mimo ze byc moze jest to niebezpieczne

    ---------- Dodano o godzinie 11:29 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:26 ----------

    aha ... no a mi sie przyplatala infekcja i biore jakies pieronskie globulki ... na szczescie nie wyciekaja hehe wczoraj na szkole rodzenia polazlam do Pani prowadzacej no i powiedzialam co i jak ( nic nie sugerujac ) i powiedziala ze moga sie saczyc wody i ze mam zapierniczac na 4 pietro ( u nas to ginekologia ) i sie zbadac i bez gadania no i masz ...no ale z dwojga zlego lepiej to niz saczace sie wody

  7. #2157
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Rozsypujcie sie dziewczyny , bo juz doczekac sie nie mogę hhi hi hi a mój mały ma już 9 tygodni i jest przesłodki
    After śliczny duży brzusio
    Zyza umyj okna i podłogi to Cie weźmie hi hi hi albo najlepiej bara bara hi hi hi
    POWODZENIA KOCHANE!
    SZCZĘŚLIWA

  8. #2158
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Cytat Napisał Emilia B. Zobacz post
    Pochwalę się - zafasolkowaliśmy narazie nie dodaje się do listy (dopiero po usg), w poniedziałek idę się zapisać do gina jestem prze prze prze szczęśliwa, mężuś zresztą też
    Emi cudnie Gratulacje


    ________________________________________


  9. #2159
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Basiu twoja siostra rodizla i byla zadowlona a mojego wujka dziewczyna drala ryja ze ma glowke miedyz nogami to ja olaly polozne i dalej ogladaly sobie serial...
    i z tego co mowią mlode mamy zagań jest lepszy i jak sama wiesz pewnie lekarz nic ci nie zdiala przy porodzie bo przychodzi tylko na poczatek porodu i na koniec a cala akcje porodowa prowadza polozne i mam juz przyklad bylam w tym szpitalu i w tym wiem gdzie bedzie dla mnie lepiej...
    pytam tylko czy mam majac skierowanie isc juz w piatek jak w czwartek mam termin i sie polzyc i żadac kroplowek z oksytocyną czy mam czekac az beda skurcze?
    kurcze jest tu jakas cukrzyczka?...

    bo powiem wam ze tak na prawde to nie mam do konca zaufania do jedenj ani do drugiej lekarki... skad one moga wiedziec co jest przy cukrzycy jak zadna z nich nie jest diabetykiem...

    chanti seks nie pomaga sprzatanie tez nie... ma ktos jeszcze jakies pomysly na wywolanie porodu?

  10. #2160
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Emilko gratuluje zafasoklowania

    zyza mi polozna dala jeden sposob na ile skuteczny to nie wiem- fakt robilam i wieczorem tego samego dnia wyladowalam na porodowce
    A wiec kup sobie siano (sucha trawe) Nie chodzi tu o nasiona tylko najlepiej w aptece albo jakims ´sklepie zielniczym-u nas to w aptece kupowalam! Do miski wrzucasz dwie pozadne garsci tego siana i zalewasz wrzatkiem no i robisz taka niby nasiadowke -parowke dupciokolo10 minut-musisz tylko uwazac zeby nie wpasc do tej miski i sie nie poparzyc!Mi w ajkims stopniu pomoglo ona twierdzi ze duzo osob ktore prowadzila w ciazy to stosowalo i pomagalo wiec moze waarto sprobowac...Wazne jest zeby to stosowac najwczesniej na 2 dni przed samym porodem-bo wlasnie moze to wywolac wczesniejszy porod

  11. #2161
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Ewelinko mowisz siano? zwykle siano? czy jakies siemie lniane albo cos?

  12. #2162
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    zyza,
    olejek rycynowy
    herbata z lisci malin
    masaz piersi (sutkow) po 15 minut na kazda piers
    seks
    mycie podlog (na kleczaco!)
    zbieranie zapałek na kucaka

    ja probowalam wszystkiego i nic
    ale moze komus pomoze

  13. #2163
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    After ja tez probowalam wszystkiego tylko herbaty malinowej nie dorwalam...

  14. #2164
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Cytat Napisał zyza Zobacz post
    Ewelinko mowisz siano? zwykle siano? czy jakies siemie lniane albo cos?
    Tak zwykle siano -sucha trawa Tylko lepiej kup taka oczyszczona

    Siemie lniane -lyzka siemienia popita szklanka wody codzien rano pomaga na lepsza przemiane materi i na duza ilosc sluzu co pomaga przy porodzie bo dzidzi latwiej sie wydostaje- jadlam i fakt sluzu mialam tyle ze babki myslaly ze to wody plodowe mi odeszly a to tylko sluz byl

    A herbata z lisci malin ( to nie zwykla herbata tylko musi byc zaparzona z suchych lisci) 3 razy dziennie od 34 tygodnia pomaga a raczej wzmacnia skurcze- sa bardziej efektywne---ale nie przyspiesza porodu
    To sa wszystkie rady mojej poloznej ktore stosowalam ....

    No i masaz krocza od 34 tygodnia specjalna oliwka przez co udalo mi sie uniknac naciecia krocza i samoistnego pekniecia Wiec warto!

  15. #2165
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    ewelinka podaj nazwe tej oliwki i cyz ona jest na recepte? bo jak tak dalej pojdzie smarowanie bedzie mi potrzebne bo jak ja tego 4 kilowca bezpiecznie urodze hahahaha
    a w sumie maliny mam w ogrodzie wiec moge sobie posuszyc liscie

  16. #2166
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    no u nas jest taka firma Weleda i jest to specjalny olejek do masazu krocza
    http://www.docsimon.de/artikel/weleda-ol-fur-damm-massage-50ml

    Ale znalazlam na polskie stronie o masazu:
    Od drugiego trymestru stosuj specjalny masaż okolicy krocza. Najwygodniejsze pozycje to klęk na jednym kolanie z drugą nogą lekko odwiedzioną i stopą opartą o podłogę albo pozycja stojąca z nogą opartą np. na krześle. Odrobinę olejku (naturalnego z oliwek, awokado, kiełków pszenicy, słodkich migdałów) rozgrzej w dłoniach. Jednym palcem nanieś go na wejście do pochwy i na wargi sromowe od wewnątrz. Wykonuj delikatne ruchy okrężne. Gdy śluzówka wchłonie olejek, włóż opuszkę palca do pochwy i uciskaj jej dolny brzeg (w kierunku odbytu) w środku i na zewnątrz, aż poczujesz pieczenie. Nie naciskaj więcej, poczekaj, aż pieczenie ustanie. Masaż wykonuj regularnie przez kilka dni. Potem dołącz do masowania drugi palec, aby po pewnym czasie masować już przy użyciu czterech palców.

  17. #2167
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Cytat Napisał zyza Zobacz post
    Basiu twoja siostra rodizla i byla zadowlona a mojego wujka dziewczyna drala ryja ze ma glowke miedyz nogami to ja olaly polozne i dalej ogladaly sobie serial...
    i z tego co mowią mlode mamy zagań jest lepszy i jak sama wiesz pewnie lekarz nic ci nie zdiala przy porodzie bo przychodzi tylko na poczatek porodu i na koniec a cala akcje porodowa prowadza polozne i mam juz przyklad bylam w tym szpitalu i w tym wiem gdzie bedzie dla mnie lepiej...
    pytam tylko czy mam majac skierowanie isc juz w piatek jak w czwartek mam termin i sie polzyc i żadac kroplowek z oksytocyną czy mam czekac az beda skurcze?
    kurcze jest tu jakas cukrzyczka?...

    bo powiem wam ze tak na prawde to nie mam do konca zaufania do jedenj ani do drugiej lekarki... skad one moga wiedziec co jest przy cukrzycy jak zadna z nich nie jest diabetykiem...
    Iza Ty wiesz najlepiej co dla Ciebie dobre lekarz fakt nic nie zdziala ale jesli chodzisz prywatnie i placisz kasiore to napewno jest w stanie cos zdzialac zeby polozne byly milsze ... no przynajmniej u mnie tak jest zreszta szpital ten czy inny ... i tak i tak bedzie bolec wiec oby jak najszybciej i bez komplikacji poszlo i zobaczymy male IZIĄTKO no a jak masz skierowanie to jasne ze idz i nie daj sie rekami i nogami sie zapieraj ze maja cie zostawic i juz co do kroplowek to ciekawe wlasnie jak to jest .. czy mozna wogole na żądanie czy to oni decyduja ... eh przydalaby sie jakas polozna hehe
    a co do sposobow to mysle ze co by sie nie robilo to i tak dziecko przyjdzie na swiat wtedy kiedy ma na to ochote a co do lekarek ... hm tak mysle moze zadzwon do tej poradni w ktorej bylas ( tej w poznaniu ) i poradz sie ich oni napewno beda najlepiej zorientowani co do ciezarnych z cukrzyca .

  18. #2168
    No to..wpadłam Avatar Andziapl1
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Radom
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    afterglow z dnia na dzień coraz piękniejsza jesteś
    Ostatnio edytowane przez Andziapl1 ; 22-09-2010 o 14:27

  19. #2169
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    andzia, nie piszemy dużymi literami!

    dziekuję staram sie dbac o siebie mimo stanu w jakim sie znajduje

  20. #2170
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    208

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    na wywołanie porodu to ja jeszcze słyszałam o tym żeby coś zjeść ostrego

  21. #2171
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    tatus niecierpliwy
    wg terminu jutro ale ja mu nie wierze... susze trawe na siano hahahaha

  22. #2172
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Zyza jakie slodkie foto
    ja czuje ze w nocy sie zacznie
    Zyzol zycze szybkiego rozwiazania i daj znac jak bedziesz po tej drugiej stronie


  23. #2173
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Super fotka! Trzymam kciuki zeby bylo szybko!I zebys nie musiala juz dluzej czekac

  24. #2174
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    zyza cudny brzuś boska piłeczka



  25. #2175
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    hah Emilka pamietam jak zazdroscilam tej pilki dziewczynom jak byłam na twoim etapie ciazy.... a teraz ja juz chce ja zastąpić dzidziusiem na rękach
    hahaha pewnie zatesknię do tej pilki hyyyy

    dziekuje dziewczynki

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Forumkowe warsztaty?
    By dudejla in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 22-07-2010, 17:34
  2. Ankieta: Forumkowe warsztaty - WYBIERAMY MIEJSCOWOŚĆ
    By Kamis in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 30-07-2009, 13:34
  3. Ankieta: Forumkowe warsztaty - WYBIERAMY DATĘ
    By Kamis in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 13:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •