Cytat Napisał majkarodzik Zobacz post
Dziekuje Woszczurku za dobra rade jak tylko wjade na porodowke to bede powtarzala Twoje slowa
ty to sobie kochana powtarzaj od już a własciwie od wczoraj, a nie od wjazdu na porodówę i nie bój sie, troche poboli ale jak zobaczysz dzidzię to zapomnisz o wszystkim , aj to nie pamietam....

Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
Majkarodzik a kiedy poczułaś pierwsze ruchy? Bo ja na razie nic nie czuje, bo chyba za wcześnie
wprawdzie pyt do majki, ale za wcześnie jeszcze kochana, ja czuła pod koniec 5go miesiąca takie jakby bombelki, cos jakby gazowana woda by sie w brzuchu przelewała, a takie bardziej wyczuwalne ręką to pod koniec 6go miesiąca, a od 8go to jak sie dominika przewalała to mozna było przez skóre zobaczyć czy wywala ręke noge czy pupe, bardziej czułam takie jakby przeciąganie sie niż kopniaki takie szybciutkie... ale pupa była najlepsza jak sie juz obracała główką w gół to pupa przez ok godzine była w lewy boku a brzuch miałam prawie płaski... aha miałam jeszcze coś takiego co nazwalismy ze znajomymi "wytrzeszcz pękpa" , normalnie pępek mi na druga strone wywalił i "dzyndzel" wystawał mam zdjęcia na telefonie ale nie mam kabla usb może wam kiedy jako wrzuce

---------- Dodano o godzinie 21:37 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:28 ----------

zrobiłam aparatem zdjęcia zdjęc z telefonu
Kod:
Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść