Strona 189 z 201 PierwszyPierwszy ... 89139179185186187188189190191192193199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 701 do 4 725 z 5013

Temat: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

  1. #4701
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Rudzia ja wiem , że Ty to wszystko z miłości i troski. Będziesz wspaniałą mamą, bo tak tu nas pilnujesz

    Ja właśnie od kilku dni mam alergię na ciele. Wapno nie pomaga. Takie małe krosty czerwone i strasznie swędzące, szczególnie na nogach. W dzień nie mam swędzenia, ale w nocy się nie kontroluję Smaruję balsamem/olejkiem całe ciało codziennie, bo może skóra sucha, ale nic to nie daje.
    Nie czaję jak można pić alkohol w ciąży? Jak nie wiedziałam,byłam kilka tyg w ciąży, to piłam piwo jedno, czego bardzo żałuję. No bez przesady, można sobie odmówić. Są inne przyjemności typu kiszone ogórki o 1 w nocy
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  2. #4702
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Oczywiscie, ktos musi byc matka wszystkich, przyszlych mam
    Wszystko mozna robic w ciazy > pic, palic, zazywac tabletki i dragi ale trzeba sie liczyc z tym, ze ma to swoje skutki uboczne w czasie ciazy i po urodzeniu a nawet w pozniejszym zyciu > Boze, za duzo ksiazek czytam

    Ja nie mam smakow na nic. Nie wiem jak kto jest miec smak na ogorka, jakos mnie nie ciagnie. Slodkiego wcale nie jem, po sokach kwasnych typu pomaranczowy mam nadkwasnosc, po wielu rzeczach mam zgage, smazone rzeczy wogole odpadaja, chyba ze nie sa smazone na tluszczu. Wychodzi na to, ze prawie nic jesc nie moge
    Agnieszka

  3. #4703
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Sztynka a może to choleostaza skoro nic ci nie pomaga Mi wapna lekarz właśnie nie pozwolił za często pić bo jakieś tam niby skurcze może powodować ale apapu nie zabronił... może dla tego że wszystko było ok z moją ciążą.

    Rudzia masz rację chyba za dużo tych książek


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  4. #4704
    Kosmetyczka Avatar lirene21
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    434

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    na cholestaze za wczesnie moim zdaniem... ja mialam podobne objawy co Ty Justyna, swedzaca wysypka na dloniach pozniej na calych rekach i udach...drapałam do krwi...nie wiadomo co to bylo ale przeszlo samo po ok. miesiacu. kupilam wode termalna i namietnie psikalam wysypke- chwilowa ulga ale pozwalalo mi to zasnac, bo najbardziej swedzialo wieczorem.

  5. #4705
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Ale wiecie, ciekawe rzeczy pisza w ksiazkach, o ktorych ja np. pojecia nie mam

    Swedziec Justyna Ciebie moze przez Twoje hormony ciazowe oraz enzymy watrobowe jakie daja sie we znaki w trakcie ciazy. Raczej nic nie poradzisz bo to efekt uboczny. Chyba tylko jakies gotowe balsamy/oliwki nawilzajace ( sprobuj moze oliwek dla dzieci tuz po kapieli ) cos pomoga i zmien mydla/zele na sensitive
    Agnieszka

  6. #4706
    No to..wpadłam Avatar claudia.c
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Radom / Szydłowiec
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Cytat Napisał rudzia1985 Zobacz post

    Ja nie mam smakow na nic. Nie wiem jak kto jest miec smak na ogorka, jakos mnie nie ciagnie. Slodkiego wcale nie jem, po sokach kwasnych typu pomaranczowy mam nadkwasnosc, po wielu rzeczach mam zgage, smazone rzeczy wogole odpadaja, chyba ze nie sa smazone na tluszczu. Wychodzi na to, ze prawie nic jesc nie moge
    to tak jak ja, u mnie zbliża się 34 tc i przytyłam 5,5kg, mam okrąglutką piłeczkę z przodu,
    dowiedziałam się też że będę mieć cesarkę między 38 a 39 tc



  7. #4707
    No to..wpadłam Avatar el.ch
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Figueres, Hiszpania
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    dziewczyny dziekuje bardzo za gratulacje maly chowa sie pieknie, przytyl 1140g w miesiac (dzis skonzyl miesiac) Ja natomiast wykonczona i niestety bez zadnych szans na powrot do pracy poki co. Klientki sie troche denerwuja, ale jestem sama z malymm, nie mam go z kim zostawic nawet na 10 minut.
    Tak na marginesie dla wszystkich ktore wspominaly o obawach wagowych - ja przytylam 22kg. Mam 180 wzrostu i pred ciaza wazylam 62kg. Teraz miesiac po porodzie zostalo mi 8 kilo do zrzucenia, a wierzcie mi zrzuca sie samo kompletnie, bo sama z malym nawet nie mysle o tym co jem i zeby pocwiczyc czy cokolwiek
    no nic uciekam do mojego ksiecia (gapie sie na niego godzzinami zamiast krzystac i spac troche)

  8. #4708
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    hmm pochwalcie sie zdjeciami bo zabraklo ich w tym watku ostanio...
    www.fenixsklep.pl <-- serdecznie zapraszam
    DYSTRYBUTOR MARKI PEGGY SAGE oraz MISTERO MILANO .
    www.salonfenix.pl
    http://pazurkomania.blogspot.com

  9. #4709
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Wstawialam na poprzedniej stronie kilka Nowych jeszcze nie mam bo brzuszek nadal taki sam jak w zeszlym tygodniu.
    Malenstwo coraz wiecej sie wierci a jutro test na glukoze
    Agnieszka

  10. #4710
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Dziewczyny chwale się ;-)
    Moje małe szczęście urodziło się 23.08 o 11.55 :-) Błażej miał 3830g i 57cm:-)

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  11. #4711
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Jaki słodziak dużo zdrówka dla was


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  12. #4712
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Patii zazdroszczę i gratuluję, bo kawał chłopa wydałaś na świat. I piękne imię, takie proste, a zarazem wysmakowane. Bardzo mi się podoba!
    el.ch schudłaś bardzo dużo i na pewno zgubisz dodatkowe kilogramy, a do pracy trudno nie wrócisz tak jak planowałaś, ale dziecko szczęśliwe będzie, że ma przy sobie mamę.
    Ja niestety w niedzielę dostałam plamienia. Jednorazowego, ale jednak. Podniosłam wiaderko, nie było ciężkie, ale za bardzo i pękło mi naczynko gdzieś tam. Nic poważnego, ale od niedzieli do dziś byłam w szpitalu. Teraz mam się oszczędzać. Z dzieckiem ok, rośnie wspaniale. Nie mam zagrożenia, ale muszę sfolgować. Za dużo bym chciała, ale taka już jestem.
    Na ciele mam uczulenie, to egzema, taka stara, którą miałam wcześniej, a teraz od 4 miesięcy nie biorę nic na alergię, to wróciła i jeszcze mnie pomęczy.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  13. #4713
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Pati, moje gratulacje. Niech zdrowo sie teraz chowa Jest piekny

    Sztynka, a w tylek chciala za to wiadro ?
    Najwazniejsze, ze malenstwo calusie i zdrowe. A Ty badz grzeczna

    Ja mam podwyzszony cukier, w sumie to nie wiem czy az tak bardzo bo w necie wyczytalam, ze ponizej 140mg/dl ( po wypiciu glukozy ) to wynik prawidlowy a ja mam 141 mg/dl. W szpitalu powiedzieli, ze do 130 wiec w ogolnie nie wiem kto mowi prawde. Wiem tyle, ze cukrzykiem nie jestem, pewnie to tylko efekt mojego obzerania sie czekolada w sobote i niedziele ( czego przed badaniem nie powinnam robic ) i 300 ml glukozy prosto z butelki. Mam skierowanie do diabetologa, co mi sie nie usmiecha a jak faktycznie mam cukier za wysoki to bede musiala do konca ciazy byc na specjalnej diecie i regularnie chodzic do lekarza. Bozeeeee, dlaczego
    Zaczelam od zamiany chleba bialego na ciemny i juz mnie kreci w zoladku. Wyobrazam sobie ta diete cud
    Agnieszka

  14. #4714
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Rudzia mąż mnie już zlał w tyłek, bo go przy tym nie było. Jestem zła na siebie, nigdy więcej tak nie postąpię!
    Jeśli chodzi o cukier, to ja przez kilka lat brałam sterydy i nabawiłam się cukrzycy sterydowej. Męczyła mnie kilka lat i do czasu przed ciążą miałam dość wysoki cukier na czczo 80-120, natomiast w ciąży mnie odrzuciło od słodyczy, choć to nie one są główną przyczyną, to cukier mam zerowy. Zobaczymy po prowokacji glukozą po 20 tygodniu.
    Na reszcie urósł mi brzuch i chyba przytyłam do starej wagi przed ciąży. Miesiączkowy 15 tydzień, dzieciak na USG ma 14t2d
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  15. #4715
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Pati piękny słodziak,gratulacje

  16. #4716
    Kosmetyczka Avatar lirene21
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    434

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    Patii zazdroszczę i gratuluję, bo kawał chłopa wydałaś na świat. I piękne imię, takie proste, a zarazem wysmakowane. Bardzo mi się podoba!
    el.ch schudłaś bardzo dużo i na pewno zgubisz dodatkowe kilogramy, a do pracy trudno nie wrócisz tak jak planowałaś, ale dziecko szczęśliwe będzie, że ma przy sobie mamę.
    Ja niestety w niedzielę dostałam plamienia. Jednorazowego, ale jednak. Podniosłam wiaderko, nie było ciężkie, ale za bardzo i pękło mi naczynko gdzieś tam. Nic poważnego, ale od niedzieli do dziś byłam w szpitalu. Teraz mam się oszczędzać. Z dzieckiem ok, rośnie wspaniale. Nie mam zagrożenia, ale muszę sfolgować. Za dużo bym chciała, ale taka już jestem.
    Na ciele mam uczulenie, to egzema, taka stara, którą miałam wcześniej, a teraz od 4 miesięcy nie biorę nic na alergię, to wróciła i jeszcze mnie pomęczy.
    Justyna czys ty oszalala z tym wiadrem do konca ciazy zakazuje cokolwiek dzwigac

  17. #4717
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Dzięki dziewczyny:-)
    Bylo ciężko ale udało się na szczęście nie musieli mnie nacinać, pękłam tylko lekko w środku ale założyli tylko jeden malutki szew mówiąc "w sumie nie trzeba, ale dla bezpieczeństwa";-) a tak się bałam;-)

    sztynka po tylku dostaniesz nie wolno ;-) musisz się pilnować, bo teraz jest was Dwoje;-)

    A co do cukru ja miałam wymio 138:-) Bylo wszystko ok:-)
    Może powtórz badanie prywatnie zanim pójdziesz do poradni? Jak mówisz że przed badaniem jadłas słodkie?
    Chociaz ja też czasem przed badaniem cukru miałam dzień na słodkie, ale rano cukier wychodził ok:-)
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  18. #4718
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    I tak dostalam skierowanie do prywatnego diabetologa, placic nie bede wiec moge isc. Oczywiscie powiem, ze dzien wczesniej najadlam sie czekolady z karmelem i nie wierze w to, ze mam cukier podwyzszony i maja sprawdzic jeszcze raz. Jestem w 20 tygodniu a przytylam tylko 1 kg wiec raczej powodu do paniki nie ma, ze mam cukrzyce ciazowa bo ani ja ani dziecko nie puchniemy/rosniemy w zawrotnym tempie
    Wydaje mi sie, ze czasami lekarze wymyslaja, no ale...
    Agnieszka

  19. #4719
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Cytat Napisał rudzia1985 Zobacz post
    I tak dostalam skierowanie do prywatnego diabetologa, placic nie bede wiec moge isc. Oczywiscie powiem, ze dzien wczesniej najadlam sie czekolady z karmelem i nie wierze w to, ze mam cukier podwyzszony i maja sprawdzic jeszcze raz. Jestem w 20 tygodniu a przytylam tylko 1 kg wiec raczej powodu do paniki nie ma, ze mam cukrzyce ciazowa bo ani ja ani dziecko nie puchniemy/rosniemy w zawrotnym tempie
    Wydaje mi sie, ze czasami lekarze wymyslaja, no ale...
    Jak nie jadłaś na noc to raczej nie od tego ( bo cukier się szybko spala - nawet podczas badania nie możesz chodzić żeby nie spalić) . Tak czasami bywa, że ludzie bez cukrzycy w ciąży ją mają i muszą to jakoś przejść. Szybko miałaś badanie Ja dopiero ok 27tc.
    Facebook

    Filip i Mikolaj <3

  20. #4720
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    A no dokładnie cukier spala się migiem i zgadzam się z Gorzką że kobiety które by nigdy o tym nie pomyślały w ciąży cukrzyce mają. Tak już jest.


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  21. #4721
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Tak, cukry sie szybko spalaja jak sie je w ciagu dnia spali a ja czekolade jadlam na noc jak ogladalam film ( wiadomo, ze nie tylko czekolada zawiera cukry proste a pewnie zjadlam cos jeszcze przed ta czekolada ) a z samego rana na czczo mialam badanie. Babka po badaniach pierwsze co mi sie zapytala to czy pilam coca cole albo inny wysokoslodzony napoj dzien wczesniej. Powiedzialam, ze czekolade jadlam wiec mogla nie zdarzyc sie spalic w ciagu nocy
    Zobaczymy co powie diabetolog

    ---------- Dodano o godzinie 16:15 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 20:22 ----------

    No to sie wybieram jutro na powtorkowy test na cukier. Moze tym razem pokaze dobrze a i teraz nawet powiedzieli, ze nie mam nic jesc i pic po 20.00 do rana do testu.
    Chwila prawdy nastapi...
    Agnieszka

  22. #4722
    Kosmetyczka Avatar lirene21
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    434

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    jak tam Rudzia po badaniu ?Sztynka a Ty jak się czujesz

  23. #4723
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Marta u mnie lepiej. Wróciłam do pracy, ale powolutku skłaniam się ku zwolnieniu, bo wiadomo jaka jest atmosfera. Na pewno pójdę po Bożym Narodzeniu, bo mi się w zimie nie zechce kurtki kupować. Mam kiepskie wyniki moczu, ale moja waga w 16 tygodniu wróciła do tej sprzed ciąży, czyli przytyłam po schudnięciu. I mam ogromne zachcianki
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  24. #4724
    Kosmetyczka Avatar lirene21
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    434

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    Marta u mnie lepiej. Wróciłam do pracy, ale powolutku skłaniam się ku zwolnieniu, bo wiadomo jaka jest atmosfera. Na pewno pójdę po Bożym Narodzeniu, bo mi się w zimie nie zechce kurtki kupować. Mam kiepskie wyniki moczu, ale moja waga w 16 tygodniu wróciła do tej sprzed ciąży, czyli przytyłam po schudnięciu. I mam ogromne zachcianki
    ja wyniki moczu mialam beznadziejne do porodu, zadne leki nie pomagaly dopiero porod wspolczuje atmosfery, sama ja przezylam... niby mila ale szpile wbija

  25. #4725
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Cytat Napisał lirene21 Zobacz post
    jak tam Rudzia po badaniu ?
    Poszlam na darmo bo lekarzowi cos wypadlo w rodzinie i zrobil sobie wolne w czwartek i piatek wiec testu panie w przychodni mi nie zrobily.
    Bylam dzisiaj ale na konsultacji. Powiedzial, ze zle nie jest ale blisko granicy, o diecie nie wspomnial. Powiedzialam, ze nie wierze, ze mam cukier bo wszystko co zjem spalam na drugi dzien w pracy ( 3 km ide do pracy i 6-7 h chodze po magazynie robiac kilkanascie rzeczy naraz ) wiec zlecil kolejne badanie na uspokojenie na poniedzialek rano Jak wyjdzie wynik wysoko to pojde na ta diete.
    W nastepna srode musze jechac do kliniki na badania organow Malenstwa czy sie dobrze rozwinely, przy okazji moze sie dowiem co mamy bo chodze jak na szpilkach, gdyz chce juz wiedziec. A w czwartek normalna wizyta u gina
    Agnieszka

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Forumkowe warsztaty?
    By dudejla in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 22-07-2010, 17:34
  2. Ankieta: Forumkowe warsztaty - WYBIERAMY MIEJSCOWOŚĆ
    By Kamis in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 30-07-2009, 13:34
  3. Ankieta: Forumkowe warsztaty - WYBIERAMY DATĘ
    By Kamis in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 13:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •