Strona 188 z 201 PierwszyPierwszy ... 88138178184185186187188189190191192198 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 676 do 4 700 z 5013

Temat: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

  1. #4676
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Rudzia piękne imiona, trzymaj się,dbaj i nie przemęczaj,dziecko jest najważniejsze, tym bardziej,że wyczekane i wymarzone


  2. #4677
    Kosmetyczka Avatar lirene21
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    434

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    A no wczoraj przekazałam. Oczywiście miałam jazdę, ale dziś było lepiej. Kazała mi pracować normalnie, bo z pracy mojej jest zadowolona, nowe klientki przyciągnęłam. Wiele nie straci, a sporo zyskuje na mnie, także nie może nic zrobić. Jakby mogła, to pewnie by mnie zwolniła, no ale nie może
    zwolnic cie nie moze bo ja ją uswiadomilam ze kobieta w ciazy jest prawnie chroniona bo chyba tego wczesniej nie wiedziala jak chciala mi dac wypowiedzenie...

  3. #4678
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Tak, jest chroniona ale pracodawca procz uswiadomienia slownego musi miec zaswiadczenie lekarskie, ze dana osoba jest w ciazy. Ja poinformowalam i odrazu szefowa kazala przyniesc orzeczenie lekarskie. Zaswiadczenie to jest dowodem, ze jest sie w ciazy i chroni pracowanika ale tez pracodawce w razie kontroli. Moje szefostwo musi placic za mnie ubezpieczenie jesli ja bede na zwolnieniu lekarskim do jakiego okresu, dlatego potrzebne takie orzeczenie. Tak mniej wiecej jest w Niemczech.

    A tu Sztynka poczytaj jak to w Polsce Od kiedy kobieta w ciąży jest chroniona prawem w… - Prawo, porady prawne od 2001 roku - PoradaPrawna.pl
    Agnieszka

  4. #4679
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Jutro mam wizytę akurat, więc wezmę papiery, żeby nie było.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  5. #4680
    Kosmetyczka Avatar lirene21
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    434

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    wez wez tylko ksero zrob i niech ci ona je podpisze ze otrzymala zaswiadczenie. Lepiej dmuchac na zimne, bo chyba dopiero ja szefowa uswiadomilam ze kobiety w ciazy nie mozna zwolnic. Nikomu nie zycze takiej jazdy jaka mi zafundowala i pozniej strachu o dziecko zeby sie nie urodzilo za wczesnie

  6. #4681
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Marta u mnie nie jest tak źle, jak u Ciebie. Mam kontakt z księgowym, więc z nim załatwiam bezpośrednio. A to zaświadczenie można dać kiedy się chce, nawet w dniu gdy wręczy mi wypowiedzenie. Na szczęście się tak nie zapowiada i mimo problemów , jakoś się ułożyło i nadal pracuję, dostałam nawet premię .
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  7. #4682
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Widac przyjela to spokojnie i na luzie. Moze obawiala sie, ze pojdziesz na chorobowe w pierwszych miesiacach Nic tylko sie z premii cieszyc ale...uwazac na siebie

    A to moj brzusio z 5 tygodnia jak sie dowiedzialam, ze w ciazy jestem. Wazylam wtedy 67 kg, Potem stracilam 4 kg przez wymioty i odwodnienie i tyc dopiero zaczelam od 15 tygodnia po pare deko wiec brzusia nie bylo wcale widac albo nawet byl mniejszy niz ten z 5 tygodnia
    Kolejne fotki z 16 tygodnia ( plus pare dni ), tatus obowiazkowo musi calowac brzusio kazdego dnia
    Ostatnie fotki jak widac...Zaczelam dzisiaj 18 tydzien

    Nie wiem jak Wam ale mnie wloski na brzuchu tak sciemnialy, ze wygladam jak facet
    Agnieszka

  8. #4683
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Ładny brzusio, a mi też się rzuciła sierść na brzuch, tyle, że biała he he. Widzę, że Twój mąż dojrzał do ojcostwa, bo to w jego oczach, aż promienieje duma na widok brzucha . Ja od początku ciąży schudłam prawie 2kg. Ważyłam 52,3, a ważę 50,8 . U mnie to stres, dużo sikania i potliwość nadmierna. Od wczoraj mam także bolesne migreny, które trwają po kilka-kilkanaście godzin. Wkroczyłam w 13 tydzień, więc wzięłam 1 Apap, żeby funkcjonować.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  9. #4684
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Hehe, moj chlop ma juz corke w wieku 18 lat ( wpadl z pierwsza zona za mlodu ), jest o 11 lat starszy ale cieszy sie ogromnie. Niestety ma czasami tak, ze martwi sie, ze w wieku 40 lat nie porodzi sobie z ojcostwem ale zaczyna miec bzika na punkcie wszystkiego co dotyczy rzeczy dla Malenstwa

    Mam nadkwasnosc w zoladku i starszny slinotok, mam tyle sliny ze nie zadarzam polykac lub wypluwac. Mam uczucie jakby mi zeby rosly
    Zgaga na razie przeszla ale za pewne jeszcze sie pojawi

    Sztynka, nie bierz tabletek na zadne bole, niestety musisz sie przemoc z jakimikolwiek bolami lub skonsultuj z lekarzem co Tobie wolno. Ja na przyklad mam zakaz spozywania tabletek przeciwbolowych i jak cos boli to niestety musze odczekac
    Agnieszka

  10. #4685
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    mam nadzieje ze i ja do waszego grona dolacze ! wszystko okaże się na dniach trzymajcie kciuki bardzo tego pragne

  11. #4686
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Apap w ciąży można brać

    Diamond no co ty Trzymam kciuki


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  12. #4687
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Kasia, super ! Trzymamy zatem kciuki
    Agnieszka

  13. #4688
    Kosmetyczka Avatar lirene21
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    434

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Cytat Napisał rudzia1985 Zobacz post
    Hehe, moj chlop ma juz corke w wieku 18 lat ( wpadl z pierwsza zona za mlodu ), jest o 11 lat starszy ale cieszy sie ogromnie. Niestety ma czasami tak, ze martwi sie, ze w wieku 40 lat nie porodzi sobie z ojcostwem ale zaczyna miec bzika na punkcie wszystkiego co dotyczy rzeczy dla Malenstwa

    Mam nadkwasnosc w zoladku i starszny slinotok, mam tyle sliny ze nie zadarzam polykac lub wypluwac. Mam uczucie jakby mi zeby rosly
    Zgaga na razie przeszla ale za pewne jeszcze sie pojawi

    Sztynka, nie bierz tabletek na zadne bole, niestety musisz sie przemoc z jakimikolwiek bolami lub skonsultuj z lekarzem co Tobie wolno. Ja na przyklad mam zakaz spozywania tabletek przeciwbolowych i jak cos boli to niestety musze odczekac
    rudzia dobrze mowi bez konsultacji z lekarzem nawet apapu nie wolno brac

  14. #4689

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Rudziu gratuluję duma aż promienieje od tatusia

    Tapniete z evo3d

  15. #4690
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    A kto mówi, że bez konsultacji? Dzwonisz na izbę , mówisz co i jak i tak Ci każą najpierw wziąć Apap zanim przyjedziesz na ostry dyżur. Nie rozumiem czemu miałbym się zwijać z bólu, zwracać z powodu migreny, skoro jestem w 13 tygodniu, to już mogę wziąć.
    Diamond dopiero doczytałam. Czyżby miała być mamą ponownie? Gratulacje, trzymam kciuki, dbaj o siebie teraz :-)
    Ostatnio edytowane przez sztynka ; 19-08-2013 o 13:47
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  16. #4691
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    rudzia1985
    swietne zdjecia zaluje ze sama nie robilam takich fajnych zdjec z brzuszkiem i jak maz caluje taki brzuszek po latach napewno az lzy by do oczu nachodzilay cudowne i slodkie zdjatka!

  17. #4692
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    niestety nie tym razem a juz nadzieje mialam, nie poddam sie tak latwo. moj syn ma juz 2,5 roku chce dac mu rodzenstwo

  18. #4693
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    cześć kobietki
    jestem zarejestrowana już troszkę czasu na forum, ale nie udzielałam się dotąd. Weszłam na Wasz temat, bo sama jestem mamą 2 letniego Krzysia.

    Gratuluję wszystkim przyszłym mamom i życzę spokojnej ciąży

    Widzę, że macie dylemat w sprawie przyjmowania tabletek z paracetamolem, więc napiszę co ja wiem w tej sprawie. Mój lekarz przez pierwsze 12tyg ciąży zabronił przyjmować mi na własną rękę jakichkolwiek leków z uwagi na to, że w tym czasie przebiega proces organogenezy i żeby jak najmniej ingerować w organizm wtedy. Mówił, że mogę wziąć jedną tabletkę paracetamolu w sytuacji, gdy już naprawdę nie mogę wytrzymać, kiedy drzemka i spacer nie pomogą. Z drugiej strony oglądałam kiedyś program w TV, w którym lekarz wypowiadał się, że w czasie, gdy coś nas boli do organizmu wydzielane są substancje toksyczne i lepiej wziąć tabletkę niż męczyć się z bólem... po tych słowach trochę zgłupiałam, ale na szczęście nic mnie nie bolało w ciąży i nie musiałam tabletek łykać, dopiero później jak się skurcze przedwczesne pojawiły.

  19. #4694
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    A kto mówi, że bez konsultacji? Dzwonisz na izbę , mówisz co i jak i tak Ci każą najpierw wziąć Apap zanim przyjedziesz na ostry dyżur.
    Ale sie Slonko nie stresuj.
    Moze i kaza ale zadna z tych osob nie zna historii Twojej ciazy. Gdyby, powtarzam, gdyby, zaszkodzil Tobie ten Apap, nawet ta jedna sztuka, mogloby sie to zle skonczyc dla malenstwa. Naprawde lepiej zapytac lekarza, ktory sie Toba opiekuje podczas ciazy.

    Kazda z nas inaczej przechodzi ciaze, dlatego ile nas jest, tyle opini o tym co wolno brac a czego nie

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    Nie rozumiem czemu miałbym się zwijać z bólu, zwracać z powodu migreny, skoro jestem w 13 tygodniu, to już mogę wziąć.
    To, ze jestes w 13 tygodniu, nie znaczy, ze juz wszystko jest w porzadku i mozesz wziac jakakolwiek tabletke. Jestes dopiero na poczatku II trymestru, wszystko jeszcze nie jest rozwiniete u maluszka i nadal nie bedzie az do 7 miesiaca. Ciaza to takze poswiecenie, pamietaj, ze to od Ciebie i czynnikow wewnetrznych/zewnetrznych zalezy jak bedzie przebiegac okres ciazy
    Ostatnio edytowane przez rudzia1985 ; 19-08-2013 o 23:02
    Agnieszka

  20. #4695
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    No już bez przesady... ciąża to poświecenie macierzyństwo to poświęcenie i poświęcać się tak do końca życia... Jeszcze nie słyszałam takiej głupoty żeby komuś tabletka apapu zaszkodziła. Wiadomo nie można jakichś ketonali itd ale apap no litości nie popadajmy w paranoje.
    Leków antyhistaminowych też niby nie można ale jak wszystko swędziało mnie od uczulenia tak ze nie spałam 3 noce i myślałam ze wydrapie sobie całą skórę wzięłam. Chodzi o to żeby nie brać tych tablet codziennie ale jeden apap na miesiąc nie zaszkodzi. Takie jest moje zdanie.


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  21. #4696
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    wydaje mi się tak samo jak mówi Milenka:-)
    Owszem, paracetamol w dużych dawkach jest szkodliwy, ale jeżeli była by to jedną tabletka raz na jakiś czas, a nie codziennie, myślę że nie ma powodu do obaw;-)
    Chociaz ja akurat nie musiałam brac żadnych tabletek:-) Nic mnie nie bolało na szczęście:-)
    Jednak każde lekarstwo (nawet to bez recepty) trzeba skonsultować z lekarzem:-)
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  22. #4697
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Rudzia nie stresuje się, bo ja ogólnie wyluzowana babka jestem. Oczywiście również cierpię na przewlekłą alergię i zapalenie błony śluzowej nosa, zapalenie zatok, zapalenie pęcherza i mogłabym tak wymieniać w nieskończoność Cały czas coś nowego mi dolega i tak jak mówisz poświęcam się, bo oprócz witamin i wapna, czy magnezu nic nie biorę. Nawet nospy nie tykałam. Ale miałam chwilę słabości, straszny atak, musiałam wstać do pracy i jakoś żyć, a ból mi to uniemożliwiał, dodatkowo miałam straszne nudności.
    Wiem, że trza dbać o siebie i maleństwo, ale są kobiety, które przyjmują wiele leków w ciąży i wszystko przebiega ok, dlatego mam nadzieję, że 1 tabletka u mnie nie zaszkodzi. Kurcze trzeba jakoś funkcjonować, pracować, a ja w pracy lekko nie mam. Do 12 tygodnia pod żadnym pozorem lekarz nie pozwoli wziąć tabletki. Wiem, bo miałam potrzebę, ledwo to przeżyłam , kilka dni w łóżku, ale dałam radę. Tym razem nie podołałam. Mam wyrzuty sumienia, ale muszę z tym żyć.
    Diamond szkoda, nie tym razem, ale ja mam takie zdanie, że musi być odpowiedni moment. My z mężem raczej się zabezpieczaliśmy... Raczej, ale nie zawsze. Nawet świadomie szaleliśmy w dni płodne przez kilka lat i nic. Dopiero gdy mój mąż powiedział:"od dziś staramy się mieć dziecko" to za pierwszym razem zaskoczyło. Zawsze jednak niecierpliwie czekałam na dwie kreski
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  23. #4698
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Chodzi mi glownie o to, ze kazde zazycie ( oczywiscie przed lyknieciem ) tabletki teraz czy pozniej powinno sie skonsultowac z lekarzem prowadzacym a nie z kims, kto nie ma zielonego pojecia co komu wolno i nie zna historii ciazy. Wg mnie to nie jest glupota bo zazywanie tabletki apap czy innej z paracetamolem w trakcie ciazy bez konsultacji z lekarzem jest wg mnie lekkomyslne.
    A skoro mozna brac apap lub paracetamol w innej postaci w ciazy to dlaczego ja nie moge, mimo ze juz nie raz leb mi pekal z bolu ? Pani nie wolno i koniec

    Sztynka, magnez o zwiekszonej dawce oraz wapn rowniez wcinam, no i oczywiscie kwas foliowy, nic innego mi nie wolno, jeszcze
    Agnieszka

  24. #4699
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Każda z nas postępuje wg własnego uznania, ale zapewne nie bez powodu lekarze zabraniają nam wzięcia nawet jednej głupiej tabletki apapu, przecież nie robią tego złośliwie "a niech se baba pocierpi"... Tak samo jest z innymi rzeczami, wiele kobiet nawet nie tknie w ciąży alkoholu, bo wiedzą jaki może mieć wpływ na dziecko, a inne stwierdzą, że pół piwka czy lampka wina od czasu do czasu nie zaszkodzi. Nie wiemy do końca jak dana substancja czy alkohol i w jakiej ilości wpłynie na dziecko, każde dziecko i każda ciąża są inne i inne mogą być skutki, dziękować Bogu jeżeli negatywnych skutków nie ma.

    Ja osobiście przed ciążą używałam leków sterydowych z uwagi na bardzo silną alergię, jak tylko dowiedziałam się o ciąży musiałam leki odstawić czego efektem był wyrzut z organizmu-byłam cała w plamach-twarz, szyja, dekolt, wszystko swędziało, łuszczyło się a jedyne co mogłam używać to emolienty i tak przez 3 miesiące po czym alergia odeszła w zapomnienie i nawet teraz 2 lata po porodzie moja alergia jest znikoma.

  25. #4700
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Poczulam dzis pierwsze uderzenia w brzuch, nie wiem czym bo nie wiem jak jest Malenstwo ulozone.
    Bylam u lekarza. Nadal nie wiem co mamy bo Malenstwo zlaczylo nozki i za zadne skarby nie chcialo pokazac co tam ma Lekarz nawet go szturchal i nic, za to pokazalo nam "znak pokoju", smiesznie to wygladalo
    We wtorek mam badanie na glukoze. Juz wyobrazam sobie szefowa jak powiem, ze musze rano do lekarza i potrzebuje wolne
    Dzis zaczelismy 19 tydzien
    Agnieszka

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Forumkowe warsztaty?
    By dudejla in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 22-07-2010, 18:34
  2. Ankieta: Forumkowe warsztaty - WYBIERAMY MIEJSCOWOŚĆ
    By Kamis in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 30-07-2009, 14:34
  3. Ankieta: Forumkowe warsztaty - WYBIERAMY DATĘ
    By Kamis in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 14:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •