Strona 168 z 201 PierwszyPierwszy ... 68118158164165166167168169170171172178 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 176 do 4 200 z 5013

Temat: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

  1. #4176
    Kosmetyczka Avatar lirene21
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    434

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    dziewuszki a jak było u was z l4 ? chetnie poszyłyscie lub idziecie? mi kilka osob próbuje wmówic ze pojscie na zwolnienie od samego poczatku to nic zlego... wg mnie ciaza to nie choroba, wiec jesli jest wszystko ok i lekarz nie wyraza sprzeciwu to czemu mam nie pracowac? kregoslup od zawsze mi doskwieral, a mdlosci nie sa dobrym powodem do pojscia na zwolnienie... zreszta szefowa po stazu zmniejszy mi liczbe godzin pracy, przy zabiegach caly czas siedze, nie wykonuje np masazy czy opalania natryskowego... o dziwo nawet mnie dożywia bo twierdzi ze za malo jem w pracy takie male hormonalne rozwazania

  2. #4177
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Ja nie pracowałam więc ci nie pomoge...
    Ale ja mialam takie wymioty non stop że nie dała bym rady w pracy siedzieć bo z osłabienia ledwo chodziłam...


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  3. #4178
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    LIren skoro nie dostałas zakazu od lekarza zeby pracowac, to po co masz isc na L4, jeśli czujesz sie na siłach to myśle ze powinnas sobie popracowac, tak jak piszesz godzin bedziesz miala mniej, zabiegi na siedzaca, a troche ruchu i jakies zajecie Ci sie przyda, przeciez w dmu to mozna oszalec a tak naprawde to w kazdej chwili mozesz powiedziec dosc, takze ja na Twoim miejscu popracowalabym jeszcze troche, no chyab ze Ci sie nie chce, ruch Ci sie przyda

  4. #4179
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Szczecinek
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Ja poszłam na zwolnienie z powodu wymiotów. Czasami wracając z pracy samochodem tak mnie cofało, że miałam już zamiar zwymiotować sobie na kolana I tak w kółko- albo wymioty albo zawroty głowy- ciężko mi było usiedzieć 2h przy paznokciach, pedicurze czy rzęsach, a to najczęściej wykonywałam. Oczywiście masaże itp. poszły w odstawkę, ale po prostu nie dałam rady. Po ok. miesiącu poczułam się lepiej, ale moja szefowa okazała się pospolitą jędzą i rozpowiada o mnie niestworzone rzeczy. Doszliśmy z narzeczonym do wniosku, że nie będę się denerwować przez jakąś idiotkę, który uważa, że jestem ograniczona umysłowo w ciąży
    Na moje miejsce zatrudniła już dziewczynę bez szkoleń, jakiegokolwiek papieru ani doświadczenia, bo uwaga "Nie zapytała za ile będzie pracować". Także tyle na ten temat.

    Jeżeli dobrze się czujesz i w pracy dobrze Cię traktują to pracuj jak najdłużej, nie będziesz miała czasu na myślenie o głupotach

  5. #4180
    Kosmetyczka Avatar lirene21
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    434

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    ja bym chciała jak najdłużej ale zobaczymy co powie moja gin. w nastepnym tyg, bo odnowiła mi sie stara kontuzja kregoslupa ale tak mam co jakis czas... do przeżycia.

  6. #4181
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    A ja na Twoim miejscu bym skorzystala Kiedy odpoczniesz jak nie teraz? Potem sie zaczna takie obowiazki, ze nie bedziesz miala chwilki, zeby odpoczac Takie jest moje zdanie, a co zrobisz to juz Twoja sprawa



  7. #4182
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Szczecinek
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    W takim razie wydaje mi się, że z kręgosłupem nie ma żartów. Teraz może jest ok, ale później dzidzia będzie rosła w zastraszającym tempie, kręgosłup da Ci się we znaki. Może jednak pomyśl o zwolnieniu?

  8. #4183
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Ja bym pracowała ile wlezie. Teraz jestem w ciąży i w pierwszym trymestrze czułam się na prawdę fatalnie, większość tego czasu przespałam; mdłości ani trochę, ale ogólne osłabienie, wejście po schodach już w domu było tak wyczerpujące, że musiałam się przespać. Pazury sobie robiłam na raty; na raz jedna łapka, potem druga, jedna stópka, druga. Myślałam, że nie wytrzymam, zapadnę w śpiączkę i tak przeżyję ciążę. Najgorzej było po kwasie foliowym. Jak zjadłam tabletkę, jakbym zjadła środki nasenne. I tylko wtedy miałam mdłości. Nie było mowy o pracy, bo spałam nawet na siedząco.
    W drugim trymestrze ustało. I wtedy dopiero zaczęło mi się nudzić. Mój Piękny podsyłał mi swoje koleżanki z pracy na pazurki, byle tylko bym się rozerwała.
    I tak jest teraz, już nikt do pracy mnie nie przyjmie, mimo, że jeszcze nic po mnie nie widać (17 tc). Wiele bym dała, by móc pracować, bo najgorsza jest nuda, siedzę sama w domu, bo Piękny musi pracować za dwoje. Myślę o założeniu własnej działalności właśnie...

  9. #4184
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Na L4 jest 100% placone. Wiec jesli mozna sie ponudzic to ja chetnie to zrobie Bo pozniej na nude nie bede narzekala.



  10. #4185
    Kosmetyczka Avatar lirene21
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    434

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    betisska nie wiem jak to bedzie w mojej sytuacji, bo 20 grudnia koncze staz i przechodze na normalna umowe... czasami zastanawiam sie nad tym wszystkim czy nie mozna bylo poczekac z bobasem ehh... zycie
    i tak wiem że szefowa myśli że zaczelam u niej prace tylko po to by miec jakas kase w ciazy...sa takie momenty w pracy ze mam ochote rzucic wszystko i isc na to zwolnienie juz na drugi dzien... niby szefowa jest mila, pyta sie o moje samopoczucie, ale jak odmowilam zrobienia akrylu bo mnie mdli to rzuciła fochem... przykro mi czasami jest bo prawde znam ja, maz i moja rodzina, no a reszta i tak pewnie nie wierzy w nia

  11. #4186
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Lirene Twoje zdrowie i Maluszka w brzusiu jest najwazniejsze A akryl bardzo szkodzi, pylki z zelu rowniez, musialabys nosic jakas maske na nos i usta.
    Nie martw sie szefowa, glowka do gory!
    Ja np. zaluje, ze szybciej nie zdecydowalam sie na dzidziusia tylko ciagle odkladalam te decyzje. Zycie sie zmienia cudownie po narodzinach
    Wiec nie zamartwiaj sie, bo zle emocje pzechodza na Maluszka



  12. #4187
    Kosmetyczka Avatar lirene21
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    434

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    ehhh... dzis to chyba z pracy wroce duuuuzo wczesniej. Okropnie mi nie dobrze i boli brzuch, mam nadzieje ze to nie grypa zoladkowa bo u mnie w okolicy rozklada kolejne osoby a we czw. do lekarza podejrzec jak sie ma bąbel

  13. #4188
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Lirene i jak tam Twoja sytuacja z praca sie rozwinela?
    Ja znow chora jestem Plakac mi sie juz chce....znow antybiotyk! To bedzie cud jak urodze zdrowe dziecko



  14. #4189

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Witam wszystkie mamy
    My z męzem staramy się o drugiego dzidziusia juz od ponad rokuJuż tyle razy czułam że jestem w ciąży i nicA teraz w wigilie zrobiłam teścik i.... dostalismy najlepszy prezent pod słońceTrzymam tylko kciuki żeby lekarz potwierdził(a wybieram sie w tym tygodniu)I będziemy najszczęśliwsi jeśli będzie wszystko okPozdrawiam i mam nadzieję że będę mogła się z wami dzielić moim szcześciem

  15. #4190
    Kosmetyczka Avatar lirene21
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    434

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    betisska z pracą tak sobie, postanowiłam że po wizycie 16 stycznia idę na zwolnienie. Dostałam umowę ale zupelnie inną niż wcześniej miałam obiecaną...na pół etatu i do 20 marca... jeszcze usłyszałam od szefowej że nie musi mnie przyjmować po stażu, ale ma dobre serce i szkoda jej że zostanę bez kasy...tiaaa... przykro mi że zostałam tak potraktowana...
    Z ciążowych spraw: plecy okropnie mnie bolą, szczególnie rano- czasami mam problemy ze wstaniem z łóżka...
    Maleństwo rośnie, musiałam już pożegnać normalne spodnie a przywitać ciążowe no ale w piątek zacznę już 18 tydzień jak to szybko leci...

  16. #4191
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    edit gratulacje! trzymam kciuki za potwierdzenie ciazy A pierwsze dziecko ile ma lat?
    Lirene to niezle, dbaj o plecki! Ja to sie wbijam w swoje spodnie, tylko w pasie sie nie dopinam, ale przytylam 7kg, wiec jest luzik Tylko zdrowie slabe, musze brac zelazo. 4 stycznia mam wizyte i USG
    Ostatnio edytowane przez betisska ; 30-12-2012 o 17:07



  17. #4192
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Edit moje gratulacje@
    Beti będzie dobrze i maleństwo też będzie zdrowe
    Lirene jak teraz cie plecy bolą to pomyśl co będzie potem


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  18. #4193

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    betisska Dziękuję.Pierwsze dziecko ma już 7 lat
    milenka_olsztyn dziękuję
    lirene21 Nigdy nie wiadomo co tym naszym pracodawcom odwali jak się dowiedza o ciąży.Niektórzy maja ludzkie zachowania ale takich jest mniejszośc

  19. #4194
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    betiska..... urodzisz ZDROWE dziecko i juz
    edit gratulacje z calego serduszka

  20. #4195
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Dziewczyny gratuluję Edit widzę, że jesteśmy w podobnej sytuacji Ja też zrobiłam test w Wigilię i zobaczyłam dwie kreski Mój aż skakał z radości Lekarz już potwierdził 6 tydzień A staraliśmy się z moim ponad półtora roku
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  21. #4196

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    asiekfr Dziekuję
    Patii Gratuluje Witam w klubie.ja również byłam dzisiaj u ginekologa i jestem w 6 tygodniu ale mam przyjść znów za dwa bo wtedy dowiem sie więcej.Jeszcze mi nie założyli karty ciążyByłam na kase chorych.Ciekawa jestem jakby to było prywatnie?
    Pati a jak sie czujesz?
    Bo ja jakos nieciekawie.cały czas mam zgagę i taki dziwny posmak w ustachAle dobrze że nie wymiotuję

  22. #4197
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    dziewczyny to gratulacje
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  23. #4198
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Edit no ja właśnie też mam iść za 2 tygodnie, też jeszcze karty ciąży mi nie założyli
    Na razie bije ładnie serduszko 107 uderzeń/min, ma 3,5mm .. troszke mało, ale mam nadzieję, ze to nie będzie miało wpływu

    Ja chodzę prywatnie [tak wiem, większość mówi że to "burżujstwo", ale niestety miałam takie problemy z tarczycą i miesiączką, że musiałam mieć ginekologa 'na telefon' że umówię się na wizytę w ciągu max 3 dni...]
    Na szczęście ginekolog ten pracuje w szpitalu, gdzie moja mama ma Bar, więc nie bierze ode mnie za wizytę tyle, co od innych....

    Na kiedy Ci termin wyliczyli ? Według ostatniej miesiączki ja mam na 20/08/2013 a wg usg na 28/08/2013

    A jak się czuję? Wyśmienicie, powiem szczerze
    Zgagę mam czasem wieczorem, ale nie codziennie Posmaku w ustach żadnego Nie mam nudności ani wymiotów [ale to chyba zasługa mamusi mojej też nie miała mdłości ani nic ], jestem tylko senna i ciągle zmęczona... W nocy nie umie zasnąć, a w dzień zasypiam na stojąco
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  24. #4199

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Pati jest więc kolosalna różnica miedzy wizyta prywatna a na kasę chorych.otóż ja byłam przebadana w 5 min. Usg dopochwowe i nic więcej nie było widac oprócz tego że jest ciąża(p doktor powiedziała że bicia serca nie zobaczymy a za 2tygodnie będziemy wiedziały czy jest zywa czy martwa)Jak to usłyszałam to trochę zdębiałamZobaczymy za 2 tygodnie jak mnie przebada a jak mi sie cos nie spodoba to pójde prywatnie

    Fajnie że czujesz sie świetnie.Zyczę Ci aby było tak do końca

  25. #4200
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Pati gratulacje. Edit a ty sie nie mecz ze zgaga,powiedz lekarzowi cos powinien ci dac.Ja mialam masakryczna zgaga,az czasem wymiotowalam.Dal mi lekarz tabletki,ktore bralam raz dziennie i potem zupelnie nie mialam.Moge podac ci nazwe leku,ale nie wiem czy w polsce bedzie nazywaĺ sie tak samo?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Forumkowe warsztaty?
    By dudejla in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 22-07-2010, 17:34
  2. Ankieta: Forumkowe warsztaty - WYBIERAMY MIEJSCOWOŚĆ
    By Kamis in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 30-07-2009, 13:34
  3. Ankieta: Forumkowe warsztaty - WYBIERAMY DATĘ
    By Kamis in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 13:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •