Strona 27 z 201 PierwszyPierwszy ... 172324252627282930313777127 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 651 do 675 z 5013

Temat: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

  1. #651
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Cytat Napisał zyza Zobacz post
    chanti moje gratulejszon jaki on duzy
    chanti bo ty miałas tego krwiaczka nie? powiedz mi czy jak za duzo latałas na nogach to potem dokuczała ci fasolka? tzn pobolewał cię brzuch?
    miałam sie oduczyc bo mnie doktórka zburała że to juz nie fasolka tylko dzidzius jest heh nie moge sie odzywczaić
    ZYZA ja jak miałam krwiaka to mnie w szpitalu trzymali i musiałam przez miesiąc tam leżeć a miesiąc leżenia w domku... i do tego leki. Teraz juz mogę chodzić, ale nadal na zwolnieniu jestem i mam się oszczędzać Ale mój mąż każe mi dalej leżeć uwziął sie na mnie, więc przy nim ściemniam ze leże tzn. łóżko jest rozłożone hi hi hi
    Uwazaj na siebie kochana!
    SZCZĘŚLIWA

  2. #652
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    no bo ja sie obawiam ze jak on nie zniknie to i mnie poloża do szpitala na razie dostałam po domowemu duphaston i luteinę dopochwowo także się kuruje domowo

  3. #653
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    zniknie zniknie tylko potrzebuje czasu... ja miałam mega wielkiego i powolutku się wchłonął więc i Tobie się wchłonie... a powiedz mi czy jeszcze coś plamisz albo brudzisz?
    SZCZĘŚLIWA

  4. #654
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    w sumie to nie weim bo w niedziele miałam troche inny kolor sluzu lekko kremowy ale moze to nie krefa

  5. #655
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Zyza to lepiej leż, jak zależy Ci na ciąży
    SZCZĘŚLIWA

  6. #656
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    tez tak uwazam .. zyza do łożka ale juz !

  7. #657
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    cos Wam powiem strasznego
    bylam wczoraj na mszy za 5 miesieczne dziecko
    kilka dni temu moja kolezanka upadla na chodnik bo sie poslizgnela byla w piatym miesiacu
    dostala rozwarcia i jej zaszyli bo stwierdzili, ze nie czas
    potem sie okazalo, ze ma drugie rozwarcie i ze dwie macicy - nie spotkalam sie jeszcze z takim czyms no i musiala miec cesarskie
    maly zmarl kilka minut pozniej bo nie mial pluc jeszcze dobrze wyrobionych i nawet inkubator by nie pomogl
    w sumie powiem wam, ze z jednej strony dobrze, ze zmarlo bo urodzilo by sie kaleka * tak powiedzieli jej mezowi lekarze i polozna ) ale z drugiej to kolezanka jest taka zalamana, mozna do niej mowic, a ona w ogole nie reaguje patrzy sie w jedno miejsce od kilku dni i wyglada jakby byla "swirnieta" masakra
    nie umiem na nia patrzec, strasznie mi jej zal
    kurcze powinna uwazac na siebie bo to nie byloby jej pierwsze poronienie
    ona normalnie robila wszystko, nawet autem na zakupy jezdzila

    Apel dziewczyny moje - uwazajcie tej zimy na chodnikach, nie przeciazajcie brzucha i kregoslupa, nie chodzcie nigdzie same, a tym bardziej nie chodzcie same na zakupy i nie wsiadajcie do auta za kolko ! !

  8. #658
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    masakra...

  9. #659
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Cytat Napisał KaMiLaC. Zobacz post
    After ja długo czekałam na dziecko i wiem jak łatwo sobie "wtyknąć" ciążę nawet poranne wymioty miałam, nawet okres mi sie 17 dni spóźnił i chce jej tego oszczędzić (...)
    też cos o tym wiem...
    Cytat Napisał KaMiLaC. Zobacz post
    Basiu ja Ci z serducha życzę Dzidziusia
    ale ja tam nic nie widzę
    tez nic nie widzę

    Cytat Napisał natka_23 Zobacz post
    Basia a Ty przestań sie zadręczać(...)
    też tak mysle. znjadź sobie jakies zajęcie i poczekaj ze 2-3 tyg

    a z tymi testami to też różnie bywa. mnie wcale nie wtchodziło że ciąza czyste testy były ani jednej kreski nie mkiałam... nawet jak 2 8 iesiącu była i miesiąć do porodu to dla jaj zrobiłam test i nic niwyszło...

    poprostu poczekaj te kilka tygodni i dopiero działaj z badaniami , nie nakręcaj się bo przy "porażce" będzie ci cięzej jak bedziesz tak nakręcona

  10. #660
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Chanti gratuluję synusia ... śliczniutkie Maleństwo
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  11. #661
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    Chanti gratuluję synusia ... śliczniutkie Maleństwo
    Nanami dziękuje w imieniu synusia
    SZCZĘŚLIWA

  12. #662
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    chanti a ile wogole takie USG 3D kosztuje

    ---------- Dodano o godzinie 08:09 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:02 ----------

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    tez nic nie widzę
    najwazniejsze ze widze ja i mój mąż. no i kilka dziewczyn tutaj na forum tez widzi... wiec moze Wy z Kamilą Izo korzystacie ze złych okularów ...

  13. #663
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Basiu jak doskonale wiesz - okularów nie nosze i raczej nie potrzebuję


  14. #664
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    dziewczyny, jezus maria i wszyscy święci razem wzięci i w ogole moze jednak jak nie widzicie to przemilczcie chyba ze ma to na celu dopieczenie tu komus...
    wcale nie pomagacie jej uwierzyć i nie udawajcie ze martwicie się jej rozczarowaniem bo za chiny ludowe w to nie uwierze.
    Każda z nas martwi sie rozczarowaniem Basi, samam Basia na bank sie denerwuje ale lepiej kiedy jednak dodaje sie jej otuchy... bez kitu mistrzynie psychologii moze tak odrobinę ciepłych słow? po co złosliwości? po co wyciaganie starego posta z kreskami skoro duzo wiele ciekawszych postów zostało w miedzy czasie napisane?
    na luz baby na luz...
    od wredoty zyłki brzydkie sie na twarzy robią

    chanti leze nawet nie wychodze za dużo jak nie musze berbec ma sie chyba dobrze w kazdym razie Tatus dumny wstawił sobie na NK zdjęcie fasolki i chodzi dumny jak paw
    Rudzia ty mnie nie schizuj bo ja wszystko do siebie biorę bede sie bała nawet ze schodów schodzić

    Martwie sie co z After tak długo juz nie odpowiada

  15. #665
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    pisałam do After smska ostatnio i dzisiaj tez napisalam ... narazie bez odzewu .... moze neta nie ma albo co... ciekawe jak jej fasolka a twoj mezczyzna sie cieszy to i zdjecie na nk wrzucil

  16. #666
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    hihi..a tu jest ten temacik.. No to GRATULUJE WSZYSTKIM ZACIĄŻONYM

  17. #667
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Zyza tu nie ma ani odrobiny złośliwości po prostu pisze prawde - nie widzę i juz! kłamać nie umiem i tyle jest tak jak napisałam - z całego serducha życzę, żeby miała dziecko, ale niech nie popada w paranoję! wiem co to znaczy starać się o dziecko i jakby mi ktoś pisała teksty "na pewno jesteś w ciąży" itp, a potem by się okazało, że jednak nie jestem to miałabym malutki żal, bo to robienie nadziei! uważam, że wszystko za wcześnie - i test i badanie z krwi! to jest molestowanie swojej psychiki! i jak to Natka napisała "przestań się zadręczać"! co ma być to będzie! więc nie dopatrujcie się tu zadnych złośliwości tylko dobrych rad! rad matek, które również przechodziły przez etap rozczarowań, cichych nadziei i bólu po kolejnym niepozytywnym teście ciążowym! ale w końcu doczekałysmy się tej drugiej ślicznej kreseczki i dlatego wiemy co piszemy! spokój jest najważniejszy
    poza tym Woszczur dopiero wczoraj wróciła po 1,5 tyg nieobecności i myślę, że dlatego wróciła o kilka postów

    Zyza luteina Ci na pewno pomoże tylko ona też rozszerza macicę więc Cię może z dnia na dzień wybrzuszyć i będziesz ciężarówka jak ta lala


  18. #668
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    przykro mi to pisac ale ja to tak wlasnie odbieram jak napisala zyza ...i te wasze komentarze...i mam wrazenie ze sa kierowane do mnie nie dlatego ze jestescie matkami ... tylko dlatego ze zwyczajnie nie pałamy do siebie sympatia ... ( bo zauwaz zniechecajace komentarze sa tylko i wylacznie od ciebie i od woszczura ) taka prawda . i jak to moja babcia mowila "finito" tyle mialam do napisania w waszym kierunku .

  19. #669
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    a ja matka nie jestem i ani za grosz doswiadczenia nie mam a zdanie mam takie ze dodawanie otuchy jest lepsze niz podrzucanie zmijowego jadu...
    nawet medycyna docenia optymizm...
    Kamilko ty byś miała żal ale ty to nie Basia i wiem że jej ciezko jak jest w ten sposob mowione... ponoc kobieta czuje kiedy jest w ciazy i jesli ona czuje cos to nie macie prawa jej nadzieji odbierac... szczerośc to lepiej zachowac dla siebie bo ja ze swojego punktu widzenia młodej niedoświadczonej smarkatej dopiero co upieczonej matki wiem ze lepiej cos przemilczeć i tylko o to mi chodzi... to ze wy sie rozczarowałyście nie znaczy ze ona musi ciekawe czy tak żwawo pobiegniecie ja pocieszyc jak sie jednak nie uda? czy wbijecie kołek z napisem 'a nie mowilam?'
    wybaczcie ze tak reaguje ale moja mamuska całe zycie mi podcinała skrzydła w ten zlosliwy sposob i wiem jak sie przez to nabawiłam kompleksów także wiem o czym mowie... nawet jak jej dwa testy pokazalam z krechami to mi nie wierzyła że pol wieczoru w poduszke ryczałam... wszyscy ktorzy sie cieszyli ze mną pomagali mi psychicznie... a ona mnie dołowała i wcale mi nie pomagałajej dosadna szczerosc wiec ta wasza szczerośc podszyta jest złosliwością... koniec kropka


    brzuch mam juz duży zrobie zdjecia to wam wysle... wszyscy sie dziwia ze poczatek 3 a ja juuz brzuchol mam

  20. #670
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Basiu może Ty nie pałasz sympatia do mnie, ale ja do ciebie z jakiej okazji komentuje Twoje prace, zaprosiłam do znajomych na NK wiec nie wiem w czym rzecz
    ja nie chce jedynie kobieto zebys sie zadreczala! bo wiem co to znaczy! ja pol roku w poduszke plakalam chcialam sie rozwodzic, bo nie czylam sie kobieta, bo nie moglam dac dziecka mezowi! wiec rozumiem Cie jak cholera! dlatego chce Ci oszczedzic nerwow i nadziei! taka jestem - szczera i bez sciemniania Ci bede pisac co mysle! a jak Cie to nastawia do mnie antypatycznie to po prostu nie bierz moich rad do wiadomosci i juz


  21. #671
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Cytat Napisał KaMiLaC. Zobacz post
    Basiu może Ty nie pałasz sympatia do mnie, ale ja do ciebie z jakiej okazji komentuje Twoje prace, zaprosiłam do znajomych na NK wiec nie wiem w czym rzecz
    ja nie chce jedynie kobieto zebys sie zadreczala! bo wiem co to znaczy! ja pol roku w poduszke plakalam chcialam sie rozwodzic, bo nie czylam sie kobieta, bo nie moglam dac dziecka mezowi! wiec rozumiem Cie jak cholera! dlatego chce Ci oszczedzic nerwow i nadziei! taka jestem - szczera i bez sciemniania Ci bede pisac co mysle! a jak Cie to nastawia do mnie antypatycznie to po prostu nie bierz moich rad do wiadomosci i juz

    ja sie nie zadreczam i nie placze w poduszke ... rozwodzic tez sie nie chce ... a kobieta czuje sie w 100% wiec przypadek calkiem inny .

  22. #672
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    no i widzisz! kto tu jest zlosliwy powiem tak - nie bede wchodzic w ten temat, a Basi zycze jak najlepiej


  23. #673
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    mnie sie wydaje ze tu lezy problem w Twojej psychice

    pisałam to juz wczesniej , że bardzo chcesz miec dziecko az za bardzo

    zrelaksuj sie i nie nakręcaj. kiedyś na pewno sie uda. szczerze w to wierzę. mnie sie udało po 2 latach, z tym że u mnie od razu było woadomo że będzie ciężko. poczekaj, zrelaksuj sie i nie dopatruj się w naszych słowach czegoś czego poprostu nie ma.

    a takie nadmierne dawanie nadziei tez nie jest dobre i nie tylko w kwestii ciąży ale ogólnie rzecz biorąc... we wszystkich dziedzinach życia.

    amen.

    porada u psychologa by ci sie przydala i wcale sie nie zbijam i nie dogryzam.

  24. #674
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    zyza no dawaj ten brzuchol

  25. #675
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Ja sie w tej sprawie nie wypowiem..bo nie znam tego problemu..u mnie było odwrotnie z Roksi wpadłam...a z Kubusiem tez.. ani jedno ani drugie nie planowane...poprostu sa... ja sie ciesze ze je mam chociaz pameitam jak sie dowiedziałam o drugiej ciąży to chisteryzowałam na całego ze nie chce...meza to udusic miałam ochote...
    a moje chisterie przeszły jak sie urodził...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Forumkowe warsztaty?
    By dudejla in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 22-07-2010, 17:34
  2. Ankieta: Forumkowe warsztaty - WYBIERAMY MIEJSCOWOŚĆ
    By Kamis in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 30-07-2009, 13:34
  3. Ankieta: Forumkowe warsztaty - WYBIERAMY DATĘ
    By Kamis in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 13:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •