Strona 3 z 201 PierwszyPierwszy 12345671353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 5013

Temat: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

  1. #51
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    nie robimy OFFU kochane kobietki!
    Mozecie zalozyc temat o imionach i tam sie wypowiadac

  2. #52
    No to..wpadłam Avatar majkarodzik
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Lubin
    Postów
    270

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Mamuski jak chcecie poczuc ruchy dzieciaczkow na zawolanie to proponuje zjesc kawalek czekolady Przynajmniej w moim przypadku to pomaga
    "Gdyby życie było rajem, można by było obejść się bez lęku i bólu".

  3. #53
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140


  4. #54
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Szpila ten pierwszy film jest obrzydliwy-OHYDNE ROZSTĘPY
    Ale ten ostatni jest super
    SZCZĘŚLIWA

  5. #55

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    oj mamuski ile Was sie nazbieralo gratulacje
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  6. #56
    Wizażystka Avatar vanilla88
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Moze to troche nie stosowne okreslenie ale w pierwszym filmiku ruchy dziecka wygladaja jakby ta kobieta miala w sobie jakiegos aliena jeszcze nie przywyklam do takich widokow i dziwnie sie czuje po tym co zobaczylam

    ...a do tego te mega rozstepy....brrr

    Ale 3filmik na szczescie zabawny i troche mnie rozluznil bo chyba bym nie zasnela

  7. #57
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    he he, troche oftopa wam zrobie co do imion i tego co pisała zyza mój kolega z roku dał synowi imię po wybitnym polskim fizyku, autorze wielu dobrze recenzowanych ksiązek z całej dziedziny fizyki -profesorze Arkadiuszu Piekara
    o Arkadiusz hehehehe tylko niestety juz o imie w rodzinie zajęte

    Cytat Napisał afterglow Zobacz post
    nie robimy OFFU kochane kobietki!
    Mozecie zalozyc temat o imionach i tam sie wypowiadac
    after nie marudź kobieto przeciez mamy jeden temat i to wystarczy, po co zakładać nowy skoro to forum o paznokciach
    gadamy tu o wszystkim prawda?

  8. #58
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    jak pisałam wczesniejszy post o ruchach "a od 8go to jak sie dominika przewalała to mozna było przez skóre zobaczyć czy wywala ręke noge czy pupe,(...) miałam własnie na myśli to co pokazane w filmie, ale to bardzo miłe uczucie, no chyba że dziecko pcha sie nogami i rękami aż przez żebra, oj wtedy mocno usickało
    Cytat Napisał vanilla88 Zobacz post
    (...)ruchy dziecka wygladaja jakby ta kobieta miala w sobie jakiegos aliena jeszcze nie przywyklam do takich widokow i dziwnie sie czuje po tym co zobaczylam
    spokojnei, przecież bedziesz sie do tego powoli przyzwyczajac, to nie będzie nagle , całą ciąże nic a tu nagle ni gruchy ni z pitruchy taki ruchy, nawet nie zauważysz kiedy ruchy dojdą to tego stopnia

    Cytat Napisał zyza Zobacz post
    after nie marudź kobieto przeciez mamy jeden temat i to wystarczy, po co zakładać nowy skoro to forum o paznokciach gadamy tu o wszystkim prawda?
    no więc własnie , forum o pazurach, kamis i tak na wiele nam pozwala, bo i gotowanie, i odchudzanie i inne niebardzo pokrewne z pazurami

  9. #59
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    a jeszcze miałam wam napisac cos odnośnie skóy i rozstępów:

    wiem że o jest sprawa indywidualna, ale na poczatku ciąży bardzo sie naczytałam gazet mamowych i w ogóle. w każdym razie brzuch od wysokości cuców i uda zaczełam smarować już w 3cim m-cu kremem nivea soft (nawilżający, nie ujędrniający- broń boże) kupiłam sobie te wielkie opakowania 300 czy nawet 500ml i zużyłam ich 4 opakowania, smarowałam sie nivea do 6 miesiąca, a po 6tym smarowałam sie oliwką dla dzieci ile razy tylko dałam rade w ciągu dnia, żeby jeszcze bardzie uelastycznić i nawilżyć skórę. natomiat na piersi (bo bardziej mi zależało) kupiłam sobie PROFESJONALNY krem przeciw rozstepom z VICHY dla kobiet w ciązy za 80zł jedna tuba i wiecie gdzie mam najwięcej rozstępow własnie na piersiach na brzuchu i udach nie zrobił mi sie ani jeden rozstęp, nic...

    więc nawilżajcie sie mocno i pamietajcie żeby tylko nałozyć krem , lekko wetrzec a nie dłaskać brzuch, o to podcvzas pobyu w szpitalu na patologii ciąży dostałam od położnej taką zj....e że zapamietam to sobie na całe zycie
    nie wolno głaskać brzucha, bo macica jest bardzo wrażliwa, odczuwa bodźce i sie kurczy, a im dłużej sie głaszcze brzuch tym skurcze mocniejsze i można wywołac przedporodowe- ja niestety kałmuk niedoczytałam i dlatego tez w 6tym m-cu ciązy miłam te skurcze, skrocona szyjkę i skonczyło sie na kroplówkach bardzo silnych lekach przeciewskórczowych,a w ostateczności zainsatlowali mi krążek żebym donosiła do terminu
    Iza ma rację trzeba jak najwcześniej zadbać o skórę. Je stosowałam krem Fissan, który jest niezwykle tłusty i skuteczny. Również nie mam żadnych rozstępów.

    Izunia jeśli chodzi o wrażliwą macicę. to moja była tak czuła, że nie mogłam się nawet umyć spokojnie, bo od razu dostawałam skurczy. Od drugiego miesiąca ciąży tak miałam, a ruchy dziecka już czułam pod koniec trzeciego miesiąca. Mama mi powiedziała, że głupia jestem, bo to niemożliwe, a lekarz potwierdził moją wersję, że mam prawo odczuwać ruchy, bo mam reaktywną macicę.

  10. #60
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Izunia jeśli chodzi o wrażliwą macicę. to moja była tak czuła, że nie mogłam się nawet umyć spokojnie, bo od razu dostawałam skurczy. (...)
    ja bardzo wcześnie czułam skurcze i nie wiedziałam co to, juz w 3cim miesiący czułam w podbrzuszu takie jakby "zakwasy" po siłowni, więc jeśli cos takiego czujecie to zgłoście się do lekarza. mnie przepisał no-spe forte, ale jeszcze bardziej po niej wymiotowałam, więc zostało łózko i leżenie, co i tak olałam i chodziłam na zajęcia... a skończyło sie na oddziale patologii ciązy i noszeniu krążka

  11. #61
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Cytat Napisał zyza
    after nie marudź kobieto przeciez mamy jeden temat i to wystarczy, po co zakładać nowy skoro to forum o paznokciach
    gadamy tu o wszystkim prawda?
    gadamy o tym, o czym jest temat i prosze sie do niego stosowac

  12. #62
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    czy ten temat nie jest o ciąży, waszych przemyśleniach i wszystkim co z nią związane?

  13. #63
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    after, wiesz że to forum pazurowe i tak pisałam wczesniej Szef i tak pozawala nam na wiele offtopów... po raz kolejny sie czepiasz, wiem że jesteś w ciązy i możesz miec humory ale ja to odczułam tak że ta ktora nie jest w ciąży a tylko a była nie jest tu mile widziana... i jej uwagi też... i ta która jest w ciązy ma pisac tylko o tym jak przebiega ciąża, a nie np, o uczuciach, smakach, planach, kupnie osprzętu dla dziecka, imionach jakie planuje dać dziecku czy innych takich... a czy to nie jest związane z ciążą

    bo chyba założyłas temat po to żeby pilnowac wątku a nie czytac porady osób które sa bardziej zaawansowane lub juz "po wszystkim"

    ale życze ci dużo spokoju bo przyda się

  14. #64
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    nie ja tez takie rzeczy jadam.. moja mama jak na mnie patrzy jakie jedzenie ze soba mieszam wychodzi z kuchni bo jej nie dobrze xd
    Cytat Napisał afterglow Zobacz post
    kochaniutka, w tym temacie rozmawiamy o dolegliwosciach/sprawach/stanach/humorach osob ciezarnych, prosze trzymaj sie tematu
    też mi sie nie podobało że tak potraktowałaś natalię... przeciez nie możemy się zamknąc w swoim cieżarówkowym temacie bo np. Woszczurek będzie przez takie zagrywki na nas patrzył jak na rozhisteryzowane baby bo ja na jej miejscu popukałabym sie głowę o co chodzi cieżarówom

    o ciązy można mówić co się chce a Natalii pewnie chodziło o to że i ona tak je na codzień więc nie ma się czym przejmować że akurat takowe a nie inne zachcianki są...
    Jesli będziemy trzymac sie porządku wszyscy uciekną a nasz temat umrze smiercia naturalną...

    ps. ja wiem że taki zwyczaj jest na innych forach 'trzymajmy sie tematu' ale ja za to kocham to forum że moge mówić co mi slina na język przyniesie i mam świadomośc że czasem ktos to czyta i większośc babeczek tutaj pewnie o tym wie
    After nie obrażaj się kochana ale odpuśc troszke

  15. #65
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    tak sledze ten temat i zgadzam sie z Wami ... temat inkubatorowy to ciaza a ona to nic innego jak przezycia z nia zwiazane , imiona dla dzieci , to co lubicie jesc... i chyba bez sensu dodawac nowe tematy typu : imie dla dziecka , problemu zywieniowe , rozstepy i kolejny moze jeszcze zdjecia usg ... i bron boze przy zdjeciach nic nie pisac bo to offtop... luzik after

    a co do inkubatorni to ciesze sie waszym szczesciem .... na mnie jeszcze nie czas chyba... choc chcialabym...

  16. #66
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Basiu i ciebie dorwie
    ja świadomie i z pełnym wdziekiem zdecydowałam się na ten krok
    chociaz kredyt na głowie, brak własnego mieszkania bo dopiero w budowie
    zawalony egzamin kosmetyczny stwierdziłam raz Izie smierc a co

    chociaz fasolka mi sie buntuje...
    troche sie boje bo mam bardzo bardzo lekkie krwawienie ale jednak jest, całe szczęscie jutro lekarz

  17. #67
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    nio ja swiadomie sie staram , tzn. razem sie staramy ... no ale narazie nic ...

  18. #68
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    hihi ja tam się nie wypowiadam, ale za jakieś 4-5 latek już bym dzidziusie zaczęła robić, najchętniej 2 za jednym zamachem jeszcze się nei staramy, chociaż jakbyśmy wpadli to by było wielkie szczęscie. ale jeszcze tyyyle jest do zrobienia..

  19. #69
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Basia zobaczysz ze to przyjdzie w najmniej odpowiednim momencie... hi hi hi bo tak już jest jak się człowiek stara, to nie wychodzi. Ja posłuchałam naszej Zizi i tak po ostatniej nie udanej próbie odpuściłam-powiedziałam sobie : "Będzie wtedy kiedy będzie" i stało się
    Zyza jak masz lekkie plamienie czy tez krwawienie, to Ty jedź do szpitala od razu Cie przyjmą A jak chcesz poczekać do jutro to koniecznie się kładź-TRZEBA LEŻEĆ! I dawaj znać jutro po lekarzu co tam- może zdjęcie będzie
    SZCZĘŚLIWA

  20. #70
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    chanti to cos takiego rano miałam jakis bardzo delikatny różowy śluz....
    a idzcie w piz** zasnęłam po południu i już mi sie śniło że po wszystkim...
    ja się schizować nie mogę...

    dostaje dawkę Luteiny rano 2 tabletki i wieczorem 2 tabletki bo potencjalnie zagrożona jestem....

  21. #71
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Ty nas tutaj nie strasz, bo musi być wszystko dobrze. Posłuchaj Chanti i myk myk do lekarza.

  22. #72
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    chanti sama wiesz ze jak sie bardzo chce to sie nie da nie myslec o tym ...

  23. #73
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    hi hi hi Basieńko wiem
    Zyza ja też biorę luteinę i dufaston i cały czas leżę. Pewnie , że będzie dobrze
    SZCZĘŚLIWA

  24. #74
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    dziewczyny trzymam kciuki

  25. #75
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    woszczur, przestan robic sztuczne zadymy i afery a bedzie sie wszystkim lepiej zylo nie mam wylacznosci na cokolwiek na tym forum, a zostalam o nia posadzona. Ciesze sie ze sie wypowiadasz, bo jestes mama i mozesz wiele cennego wniesc. Nie zwrocilam Ci uwagi i nie zwracam...Piszesz do mnie jakbym Ci bronila sie w temacie wypowiedziec i kazdemu innemu rowniez. I ja sie nie zloszcze bo nie mam powodow, predzej Ty je kochana znajdujesz...

    zyza, jesli chodzi o natalie, to nie potraktowalam jej w zaden sposob zle. Tylko upomnialam, ze to jest temat ciezarowych, a nie tego co jemy (ogolnie) i w jakich ilosciach czy w jakich zestawach.

    i jak zwykle, kazdy teraz mi pruje, ze w ciazy jestem to mam odpaly. Nie mam. Tylko nie chcialabym, zeby z tematu zrobil sie ogolny "ciazowo i nie" smietnik, bo nie to bylo na celu.
    dziekuje parafianom za uwage.
    amen

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Forumkowe warsztaty?
    By dudejla in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 22-07-2010, 18:34
  2. Ankieta: Forumkowe warsztaty - WYBIERAMY MIEJSCOWOŚĆ
    By Kamis in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 30-07-2009, 14:34
  3. Ankieta: Forumkowe warsztaty - WYBIERAMY DATĘ
    By Kamis in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 14:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •