Strona 4 z 201 PierwszyPierwszy 123456781454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 5013

Temat: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

  1. #76
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Cytat Napisał afterglow Zobacz post
    woszczur, przestan robic sztuczne zadymy i afery a bedzie sie wszystkim lepiej zylo nie mam wylacznosci na cokolwiek na tym forum, a zostalam o nia posadzona. Ciesze sie ze sie wypowiadasz, bo jestes mama i mozesz wiele cennego wniesc. Nie zwrocilam Ci uwagi i nie zwracam...Piszesz do mnie jakbym Ci bronila sie w temacie wypowiedziec i kazdemu innemu rowniez. I ja sie nie zloszcze bo nie mam powodow, predzej Ty je kochana znajdujesz...

    zyza, jesli chodzi o natalie, to nie potraktowalam jej w zaden sposob zle. Tylko upomnialam, ze to jest temat ciezarowych, a nie tego co jemy (ogolnie) i w jakich ilosciach czy w jakich zestawach.

    i jak zwykle, kazdy teraz mi pruje, ze w ciazy jestem to mam odpaly. Nie mam. Tylko nie chcialabym, zeby z tematu zrobil sie ogolny "ciazowo i nie" smietnik, bo nie to bylo na celu.
    dziekuje parafianom za uwage.
    amen
    Pewnie mój post zostanie skasowany, ale co tam....
    After...Po pierwsze, ja naprawdę nie zauważyłam, żeby Woszczurek robił jak Ty to powiedziałaś " sztuczne zadymy i afery a bedzie sie wszystkim lepiej zylo". Woszczur jest po prostu gadatliwa i może czasem łatwo się wkurza, ale myślę, że każdy się ze mną zgodzi, że ona wcale nie ma zamiaru specjalnie robić afer czy kłótni. Pisze to co myśli.
    Po drugie "Tylko nie chcialabym, zeby z tematu zrobil sie ogolny "ciazowo i nie" smietnik, bo nie to bylo na celu." Przeciez, zawsze, w każdym temacie, moze się zdarzyc jakiś mały offtop, każdemu się przeciez zdarza nie Ale to nie znaczy, że jak ktoś napisze jedno słówko, czy zdanie nie o ciąży, to nie trzeba od razu krzyczeć "nie robimy OFFU kochane kobietki!"
    Po trzecie : po co zakładać różne, różniaste tematy o problemach w jedzeniu, naszych zachciankach żywieniowych, jak przebiegał poród, jak się wtedy czułyśmy i jeszcze i bodaj Boże jeszcze oddzielne tematy o imionach dla chłopców i dziewczynek.... Ja po prostu nie widzę w tym sensu. After kochana, założyłaś temat o ciąży, a przeciez wszystko o czym dziewczyny tu piszą, jest związane z ciążą.
    Zresztą nasi kochani adminkowie naprawdę, na dużo nam pozwalają i chwała im za to Ale jakoś nie zauważyłam aby żadna moderatorka czy admin, zwróciłby nam uwagę, że robimy offtopic
    Ostatnio edytowane przez szpila59 ; 25-01-2010 o 09:18


  2. #77
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    after ja sie 3 razy zastanawiam jak mi dwie osoby zwracają uwagę, to czytam jeszcze raz co nie zrozumiałam a nie staje okoniem...
    powinnaś powiedziec 'ok nie czepiam się' a rozkrecasz niepotrzebne niesnaski...
    nie wolno ci sie denerwować więc meliske na uspokojenie
    buziaczek bo my kobietki na prawde cię lubimy tylko nas juz nie spamuj babeczko ty niedobra ty

    ---------- Dodano o godzinie 09:32 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:31 ----------

    no i nastał spokój bo nam wywala ten temat jak sie nie uspokoimy

  3. #78

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    spokojnie jak na wojnie
    coś na rozluźnienie atmosfery
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  4. #79
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    dobre

  5. #80
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    spokojnie jak na wojnie
    coś na rozluźnienie atmosfery
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    O boże.... biedny "tatuś"


  6. #81
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    tutaj nie chodzi o to, tylko przyjdzie co do czego, a to ja dostane upomnienie, za tlumaczenie sie w temacie i za to, ze chcialam, zeby mial rece i nogi. poza tym, gdy mam cos do powiedzenia danej osobie, to mu pisze na priv, a nie w sposob, zeby kazdy to mogl przeczytac.
    Szpilka "Woszczur (...) sie szybko denerwuje..." to chyba kazdy doskonale wie, ze wystarczy pierdola, zeby rozzloscic Woszczura, ale to ze jest taka, to nie moj problem....
    tyle na temat dywagacji, czy robie dobrze czy robie zle- nie wtracam sie. temat jest tematem i tyle. Moze zbyt doslownie do niego podeszlam,co zostalo zle zinterpretowane. nie piszemy juz o tej sprawie, a jak ktos cos chce mi zarzucic, to zapraszam na priv.

    ---------- Dodano o godzinie 11:53 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:45 ----------

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    spokojnie jak na wojnie
    coś na rozluźnienie atmosfery
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    hahaha ale z tego co wiem, to "afgany" maja przepustki wiec moze wtedy zalal robaczka
    Ostatnio edytowane przez afterglow ; 25-01-2010 o 11:52

  7. #82
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Cytat Napisał afterglow Zobacz post
    hahaha ale z tego co wiem, to "afgany" maja przepustki wiec moze wtedy zalal robaczka
    Ha ha ha ha "zalał robaczka", no takiego określenia to jeszcze nie słyszałam, ale dobre dobre

  8. #83
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Ha ha ha ha "zalał robaczka", no takiego określenia to jeszcze nie słyszałam, ale dobre dobre
    okreslenia zwiazane z poczaciem jakie znam to:
    zalać robaczka
    zalać forme
    zrobić zalewajke
    zalał jajko majonezem
    odlać forme
    stworzyć rykowisko

  9. #84
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Hi hi hi no kapitalne. Muszę powiedzieć to mojemu mężowi jak wróci. Dzięki

  10. #85
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    ja znam zalać robaka = uchlać się..

    kamis ty się przyzwyczajaj, ciebie też prędzej czy później pewnie to czeka

    powiedzcie mi, jaka jest norma zwiększenia wagi w ciąży?

  11. #86
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    powiedzcie mi, jaka jest norma zwiększenia wagi w ciąży?
    wlasnie wczoraj czytalam o tym w moim boski poradniku. kobieta o przecietnej wadze, pwoinna przytyc max do 15 kg. a kobieta z ndwaga do 9.
    Oczywiscie zdarza sie ze przytyja wiecej, ale jest to spowodowane "teraz musze jesc za dwoje". Chociaz rowniez jest to sprawa genetyczna.
    w 1 trymestrze kobieta winna przytyc 1-2 kg. w 2 i 3 trymestrze bo 150- 200 gram tygodniowo az do konca ciazy.

    dodaje tabele przyrostu wagi:
    Załącznik 14974
    Ostatnio edytowane przez asia ; 25-01-2010 o 12:34 Powód: 2 posty tego samego użytkownika pod soba

  12. #87
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    afterglow piękny suwaczek
    SZCZĘŚLIWA

  13. #88
    Stylistka na medal Avatar rudi80
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Berlin
    Postów
    759

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    ja jestem w 30 tyg i przytylam 6 kg jak na razie. dzis bylam u lekarza i mam jeszcze wiecej magnezu brac- mam juz skurcze ktorych jeszcze nie powinno byc, na szczescie z baby wszystko ok-rozwija sie prawidlowo.

  14. #89
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    no ja mam dzisiaj pierwsze usg. zobaczymy czy pecherzyk czy fasolka zechce sie pokazac oby tak wlasnie sie zastanawiam jak powiedziec rodzicom... gdybym byla blizej domu, to nie byloby problemu, a tak.... gluipio mi przez sms, telefon czy skype...

  15. #90
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    rudi GRATULUJE nawet nie wiedziałam ze Ty też będziesz mamusia I też chce tylko tyle przytyć... ale nie ma reguły Siostra mojego męża tez jest taka malutka i drobniutka jak ja i przytyła 27 kilo w ciąży... ale po ciąży w mik to zgubiła i teraz waży mniej niz przed ciążą hi hi hi

    After to czekamy na zdjęcia kropeczki lub fasolki a ja jak pierwszy raz usłyszałam bicie serduszka to się popłakałam ze szczęścia Ja dzisiaj na 16 też idę do lekarza I nasza Zyza też dzisiaj do lekarza
    SZCZĘŚLIWA

  16. #91
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    After to czekamy na zdjęcia kropeczki lub fasolki a ja jak pierwszy raz usłyszałam bicie serduszka to się popłakałam ze szczęścia Ja dzisiaj na 16 też idę do lekarza I nasza Zyza też dzisiaj do lekarza
    hihiih no mam nadzieje, ze dzisiaj cokolwiek zobacze... w ktorym tygodniu mialas pierwsze usg Chantunia

    RUDI Zostałaś dopisana do klubu, witamy wśród cięzarowek i moje gratulacje ;*

  17. #92
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    w 4 tyg miałam sam pęcherzyk maluteńki, a w 6tyg i 3 dniu następne usg i już była fasolka i bilo serduszko
    SZCZĘŚLIWA

  18. #93
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    to czekamy na wieści od lekarzy

  19. #94
    Stylistka na medal Avatar rudi80
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Berlin
    Postów
    759

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    afterglow-ja mialam ten sam problem-jak powiedziec rodzicom niestety nie mialam innego wyjscia jak powiadomic telefonicznie

  20. #95
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    ooo Rudi sie dobrze kryła witaj wśród ciężarówek

    wróciłam od lekarza dostałam leżące L4 takż ebe was zanudzać na śmierć
    szef jak zobaczył L4 powiedział 'to dzwoń do żony!' tak się jej boi
    szefowa nawet nie zadzwoniła zeby pogratulowac ale nie dziwmy sie jej... chociaż jest mi przykro

    lekarz przepisał mi duphaston bo to krwawienie oznaczało nie wielkie odklejenie się endometrium... ale uspokoił że to często się zdarza
    ja dziś zobaczyłam pęcherzyk i i ciałko żólte czy jakos tak i mało się nie poryczałam a co dopiero jak ty chanti usłysze serduszko...
    fasolka jeszcze musi trafić do pęcherzyka... na tym etapie stwierdził że wszystko rozwija się jak nalepiej

    ale jaki numer miałam w poczekalni...
    przyszedł starszy gośc z babcią i od progu żartuje
    - czy ten pan przyjmuje także mężczyzn?
    a w poczekalni w kolejce jakiś inny koleś siedzi i czeka na wizytę jaki przypał dziadek sie zaczerwienił

  21. #96
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Cytat Napisał zyza Zobacz post
    (...)szefowa nawet nie zadzwoniła zeby pogratulowac ale nie dziwmy sie jej... chociaż jest mi przykro
    ty się kochana szefową nie przejmuj,
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Ostatnio edytowane przez woszczur ; 25-01-2010 o 16:18

  22. #97
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    a ja właśnie dziś okres dostałam i jak tak czytam o tych serduszkach bijących i o fasolkach to aż mi łezki same lecą ...

  23. #98
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Basiu kochana zobaczysz jeszcze będziesz się z tego śmiać
    ja w każdym razie trzymam za ciebie kciuki i nawet na msze dam jesli to pomoże

    ---------- Dodano o godzinie 17:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:12 ----------

    a długo sie już starasz?

    ---------- Dodano o godzinie 17:14 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:12 ----------

    ps. after i co widzisz już pęcherzyk czy nie?

    ---------- Dodano o godzinie 17:15 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:14 ----------

    Woszczur moja też się nie ucieszyła bo powiedziała to teraz musisz dorosnąc i zobaczysz ile to roboty...

  24. #99
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    też mi się ciepło na serduszku zrobiło jak cie czytałam zyza gratulacje

    a rudi sie z niczym nie kryła

  25. #100
    No to..wpadłam Avatar majkarodzik
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Lubin
    Postów
    270

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Basiu wiem jak to jest jak sie bardzo chce. Ja sie z mezem staralam trzy lata, a testow zrobilam tyle, ze nie jestem w stanie policzyc. Zmienilam swojego lekarza, zlecil mi bardzo duzo badan. Wszystko robilam prywatnie, ale tak bardzo pragnelismy tego dzieciatka. Po kolejnej serii badan okazalo sie, ze mam niedoczynnosc tarczycy. A wiec wtedy sie zalamalam, bo wiedzialam, ze poki jej nie wylecze to nie ma szans. Zapisalam sie do endokrynologa, pomimo ze prywatnie na wizyte czekalam pol roku. Wiedzialam, ze ta kobieta jest dokladna i mi pomoze. Stad tyle czekalam na wizyte, a nie poszlam do innego lekarza. Moj ginekolog powiedzial mi zebym kupila sobie jod taki w pluszu nawet i go codziennie pila. I uwierz mi, ze po 3 miesiacach picia zaszlam w ciaze. Poprawily mi sie wyniki i sie udalo. Choc pani endokrynolog stwierdzila, ze to niemozliwe. A jednak tymbardziej, ze odpuscilismy sobie jakiekolwiek zblizenie i wystarczyl tylko jeden raz. Przepraszam, ze sie tak rozpisalam. Doskonale Cie rozumiem i zycze Ci zeby sie udalo tak jak mi
    "Gdyby życie było rajem, można by było obejść się bez lęku i bólu".

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Forumkowe warsztaty?
    By dudejla in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 22-07-2010, 17:34
  2. Ankieta: Forumkowe warsztaty - WYBIERAMY MIEJSCOWOŚĆ
    By Kamis in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 30-07-2009, 13:34
  3. Ankieta: Forumkowe warsztaty - WYBIERAMY DATĘ
    By Kamis in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 13:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •