Strona 6 z 201 PierwszyPierwszy ... 23456789101656106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 126 do 150 z 5013

Temat: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

  1. #126
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    vanilla nie Ty jedna ha ha ha Proszę oto instrukcja
    Załącznik 15028
    SZCZĘŚLIWA

  2. #127
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Oj boskie te wasze maleństwa
    Gratuluje wszystkim mamusiom. Dzieciaczki będą miały duuużo forumkowych cioć
    A jak zaczniecie rodzić to my tu wszystkie (wszyscy) na zawal chyba padniemy

    Ciekawe jak nasza Basia!


  3. #128
    Stylistka na medal Avatar rudi80
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Berlin
    Postów
    759

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    chanti a ja myslalm ze tam gdzie glowka nozki i odwrotnie
    do tych fotek trzeba miec wyobraznie, nie wiem jak lekarze tam cos widza, jak mi moj pokazywal ze to jednak chlopak bedzie wytrzeszczalam te oczy w monitor i nic tam nie widzialam-musialam uwierzyc na slowo.

  4. #129
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    a tam madra wcale madra nei jestem sporo czytam po prostu o zmianach w ciazy
    wlasnie po szyjce macicy lekarz jest w stanie stwierdzic czy jest ciaza lub nie, w bardzo wczesnym stadium

    Basiu, testa rob i nie marudz i dawaj znac rano oczywiscie

    Chantunia, niunia piekna

  5. #130
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    gratuluje przyszłym mamusiom

  6. #131
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    mnie sie humorki pokazuja juz... i cycki sa okropnie obolale...
    rodzice za bardzo ingeruja w moje decyzje... sala odwolana, zalatwiona inna... moi rodzice wymyslili sobie, ze dla nich to pikus wywalic 30 tysiecy za sama sale i kucharza. a My zalatwilismy wszystko o polowe taniej... to jest bez sensu... ehhh
    Wszyscy sie niby ciesza, ale czuje presje z ich strony... mama ma pretensje, ze moglam najpierw wziac slub a pozniej dziecko, i nie to ze sie nie cieszy, bo sie cieszy bardzo... ale jest to ale... ona chce slub chyba swoich marzen zrobic, a ja wole skromniej... bo po co pompe i sztuczny tlum? ehh.. obysmy to z dzidziulkiem przetrwali... oby do czwartku... maluch chyba sie rozpycha bo macica mnie strasznie boli ;p hehehehehe

  7. #132
    Wizażystka Avatar vanilla88
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Chanti odrazu lepiej wszystko widac xD a ta biala plamka przypomina mi puste pole jak z komiksu tak jakby dzidzi cos sobie akurat myslalo dzieci sa boooskie

  8. #133
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    chanti dzięki za wytłumaczenie cudowne sa wasze zdjęcia maluchów

  9. #134
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    dziewuszki zrobilam testa no i d*** ... poczekam sobie dalej...

  10. #135
    Wizażystka Avatar vanilla88
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Przynajmniej wiesz ze to nie to.Moze powinnas isc do lekarza jak masz takie dziwne krwawienia?

  11. #136
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    chyba juz sie przeksztalcily w normalne... no ale w sumie jeszcze tak dziwnie jakos nie mialam ...no trudno ... moze za miesiac Wam pokaze 2 krechy

  12. #137
    Wizażystka Avatar vanilla88
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Bedziemy Basiu trzymac kciuki zebys dolaczyla do naszego grona ciezarowek

  13. #138
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Cytat Napisał barbara_kawka Zobacz post
    dziewuszki zrobilam testa no i d*** ... poczekam sobie dalej...
    droga Basiu, wiem że ostatnio miedzy nami nie "iskrzy sympatią" ale chociaż raz przeczytaj mój post od początku do końca i rusz tą swoja makówą i posłuchaj mnie i n ie tylko mnie bo dziewczyny pisały o tym wczesniej
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    tak więc Basiu, nie przejmuj się że wam nie wychodzi... podejdź o tego ze spokojem bedzie to bedzie, zwłaszca ze nie masz aż tylu lat że zegar biologiczny bije co 2 minuty.. jesteś jeszcze młoda, młodsza ode mnie o 2 lata... więć masz jeszcze czas...

    a im częściej bedziesz tym myśleć tym częśćiej się bedziesz stresowac, a im częściej będziesz sie stresować tym mniejsze prawdopodobieństwo na zajscie w ciąże. jak wiesz stres też ma bardzo duży wpływ na cykl miesiączowy... kup sbie kwas foliowy i łykaj po jednej tabl dziennie, nie stersuj sie, przejdz na jakąś diete bogata w witaminy, ogranicz alkohol, ale zabdaj tez o męża: podkładaj mu jedzienie bogate w witaminy, o ilie pali niech tez ograniczy,

    podejdz do tego na luzie ZAPOMNIJ SIE I MIEJ Z TEGO PRZYJEMNOŚĆ a po jakimś czasie samo przyjdzie

  14. #139
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    droga Basiu, wiem że ostatnio miedzy nami nie "iskrzy sympatią" ale chociaż raz przeczytaj mój post od początku do końca i rusz tą swoja makówą i posłuchaj mnie i n ie tylko mnie bo dziewczyny pisały o tym wczesniej
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    tak więc Basiu, nie przejmuj się że wam nie wychodzi... podejdź o tego ze spokojem bedzie to bedzie, zwłaszca ze nie masz aż tylu lat że zegar biologiczny bije co 2 minuty.. jesteś jeszcze młoda, młodsza ode mnie o 2 lata... więć masz jeszcze czas...

    a im częściej bedziesz tym myśleć tym częśćiej się bedziesz stresowac, a im częściej będziesz sie stresować tym mniejsze prawdopodobieństwo na zajscie w ciąże. jak wiesz stres też ma bardzo duży wpływ na cykl miesiączowy... kup sbie kwas foliowy i łykaj po jednej tabl dziennie, nie stersuj sie, przejdz na jakąś diete bogata w witaminy, ogranicz alkohol, ale zabdaj tez o męża: podkładaj mu jedzienie bogate w witaminy, o ilie pali niech tez ograniczy,

    podejdz do tego na luzie ZAPOMNIJ SIE I MIEJ Z TEGO PRZYJEMNOŚĆ a po jakimś czasie samo przyjdzie


    święte słowa

  15. #140
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Cytat Napisał vanilla88 Zobacz post
    Chanti odrazu lepiej wszystko widac xD a ta biala plamka przypomina mi puste pole jak z komiksu tak jakby dzidzi cos sobie akurat myslalo dzieci sa boooskie
    Hi hi hi faktycznie nie zwróciłam uwagi-a to błysk od robienia zdjęcia telefonem Ciekawe co chciało powiedzieć-" CO SIĘ TAK GAPICIE" hi hi hi
    SZCZĘŚLIWA

  16. #141
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Rudi, Chanti poryczałam sie przez was... co ja się tu za 7 dni z moja fasolką pchać będę jak u was juz tak wszystko widać
    Vanilla ja nie mogłam stanika nosić na początku niestety tak bolało
    a co do szyjki to mi lekarz badał taką kamerka i stwierdził zaczerwienienie macicy i mówi ze to ciąza bo o badaniu takim jak piszecie to też nie słyszałam

    kazali mi pierwsze badania robić i cholera jasna kota w domu mam więc i toksoplazmoze... nie wazne że ja kociara jestem i tych kotów przez mój dom to z 10 juz było i najprawdopodobniej juz przeszłam tego pasożyta... a że toksoplazmoza i grupa krwi nie sa w kwestii lekarza rodzinnego to musze płacić... ech ale wole jednak ginekologa prywatnie...

    Basiu mi tez lekarz powiedział że będzie ze mna problem z zajściem bo mam zrosty na prawym jajniku po przebytym zapaleniu otrzewnej jak miałam 4 latka... więc ja się nastwiałam na długie starania i podeszłam tak ja Woszczur mówi na luzie... a tu chop bęc troche za szybko bo w czerwcu czyli w 6 miesiącu mam egzamin
    trzymam za ciebie kciuki bardzo mocno i jak to sie mówi cycki do góry i do przodu
    Ostatnio edytowane przez zyza ; 27-01-2010 o 12:20

  17. #142
    Wizażystka Avatar vanilla88
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    Hi hi hi faktycznie nie zwróciłam uwagi-a to błysk od robienia zdjęcia telefonem Ciekawe co chciało powiedzieć-" CO SIĘ TAK GAPICIE" hi hi hi
    Mi by bardziej Chanti pasowalo: "O matko i znowu mi robia zdjecia,jakby w zyciu dziecka nie widzieli" albo "Ja nie chce byc modelem" hehe a tak serio to ciekawe co taka niunia sobie mysli

    Cytat Napisał zyza Zobacz post
    Rudi, Chanti poryczałam sie przez was... co ja się tu za 7 dni z moja fasolką pchać będę jak u was juz tak wszystko widać
    Vanilla ja nie mogłam stanika nosić na początku niestety tak bolało
    a co do szyjki to mi lekarz badał taką kamerka i stwierdził zaczerwienienie macicy i mówi ze to ciąza bo o badaniu takim jak piszecie to też nie słyszałam

    kazali mi pierwsze badania robić i cholera jasna kota w domu mam więc i toksoplazmoze... nie wazne że ja kociara jestem i tych kotów przez mój dom to z 10 juz było i najprawdopodobniej juz przeszłam tego pasożyta... a że toksoplazmoza i grupa krwi nie sa w kwestii lekarza rodzinnego to musze płacić... ech ale wole jednak ginekologa prywatnie...

    Basiu mi tez lekarz powiedział że będzie ze mna problem z zajściem bo mam zrosty na prawym jajniku po przebytym zapaleniu otrzewnej jak miałam 4 latka... więc ja się nastwiałam na długie starania i podeszłam tak ja Woszczur mówi na luzie... a tu chop bęc troche za szybko bo w czerwcu czyli w 6 miesiącu mam egzamin
    trzymam za ciebie kciuki bardzo mocno i jak to sie mówi cycki do góry i do przodu
    Wiesz Zyza to chyba zalezy od tego czy lekarz ma takie urzadzenie czy nie moj raczej nie mial bo tak mi powyciskal brzuch w kazdym miejscu ze myslalam ze go strzele a co do twojej fasolki to wszyscy napewno sa ciekawi jak wyglada i jak tam sobie w tobie plywa wiec jak tylko bedziesz miala zdjecie to odrazu wrzucaj tutaj

  18. #143
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Zyza tu wszystkie fasolki są mile widziane więc jak będziesz miała zdjęcie swojej to wklejaj chętnie powitamy maleńka istotkę
    SZCZĘŚLIWA

  19. #144
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    spodobało mi się to pływanie fasolki vanilla hahahahha
    alez ja mam zmiany nastroju i niedobrze mi bardzo cały dzień...
    chyba na to za wcześnie co? na mdłości?

  20. #145
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Zyza nie za wcześnie! Ja właśnie tak od 5 tyg do prawie 15 tyg miałam mdłości i to nawet całodniowe. Ale inne miały jeszcze gorzej, bo wymiotowały-a ja nie
    SZCZĘŚLIWA

  21. #146
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Chanti ja bym powiedziała że niekoniecznie... każda ciąża jest inna i to możliwe że sie tak czuje. ja np bardzo xle się czułam od początku i juz na początku, jeszcze nie wiedziałam ze jestem w ciąży a rzygałam jak kot, mysałam że mi sie skórka z pomidora przykleiła... a z kolei moja siostra ciotecza przez całą ciąże nie odczuła ani jednej mdłośći...

  22. #147
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    Chanti ja bym powiedziała że niekoniecznie... każda ciąża jest inna i to możliwe że sie tak czuje. ja np bardzo xle się czułam od początku i juz na początku, jeszcze nie wiedziałam ze jestem w ciąży a rzygałam jak kot, mysałam że mi sie skórka z pomidora przykleiła... a z kolei moja siostra ciotecza przez całą ciąże nie odczuła ani jednej mdłośći...
    zgadzam sie oczywiscie ze kazda ciaza jest inna. Ja np tylko siusiam. I gdyby nie te piersi to bym nie wiedziala, ze jestem w ciazy bo po nich sie skapnelam hehe
    moja mama nie miala tez zadnych objawow, a babcia w ciazy z moja mama do lekarza poszla jak rodzic miala i mamka moja zdrowa jak ryba

  23. #148
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    Chanti ja bym powiedziała że niekoniecznie... każda ciąża jest inna i to możliwe że sie tak czuje. ja np bardzo xle się czułam od początku i juz na początku, jeszcze nie wiedziałam ze jestem w ciąży a rzygałam jak kot, mysałam że mi sie skórka z pomidora przykleiła... a z kolei moja siostra ciotecza przez całą ciąże nie odczuła ani jednej mdłośći...
    Woszczur ale zyza spytała się czy nie za wcześnie że ma mdłości, to jej napisałam ze nie za wcześnie... A Ty piszesz że nie koniecznie czyli , że co za wcześnie ma mdłości-nie kumam A to że każda ciąża inna to wiadomo.
    SZCZĘŚLIWA

  24. #149
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    oh ja bym mogla rzygac dzien i noc zeby tylko fasolka byla ... wczoraj bylam u klientki ktorej corka miala termin na 26.01. i mi pokazywala te wszystkie maluskie ciuszki ehhh

  25. #150
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Forumkowe inkubatory

    Chanti, juz wyjaśniam chodziło mi o to że całkiem możliwe jest to że zyza może się źle czuć... tak jak pisałam wcześniej ja zanim sie dowiedziałam że jestem w ciąży czyli między 2-4 tygodniem rzygałam strasznie i myśłałam że to skórka od pomidora mi sie przykleiła do żołądka (bo jeszcze nie czas na okres był...) dopiero ja mi sie zaczął spóxniać ponad 14 dni to zrobiłam test i i tak wyszedł negatywny,a w ciązy już byłam i dopiero lekarz "wykrył" ciążę

    a tak co do testów to powiem wam że ja maiłam tak mało hormonów że z czystej ciekawośći zrobiłam sobie test będąc w 8 miesiącu ciąży i wyszedł negatywny, czujecie ja to jestem jakiś ewenement spod ciemnej gwiazdy

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Forumkowe warsztaty?
    By dudejla in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 22-07-2010, 17:34
  2. Ankieta: Forumkowe warsztaty - WYBIERAMY MIEJSCOWOŚĆ
    By Kamis in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 30-07-2009, 13:34
  3. Ankieta: Forumkowe warsztaty - WYBIERAMY DATĘ
    By Kamis in forum Warsztaciki forumkowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 13:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •