Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 225

Temat: co robicie oprócz pazurków

  1. #26
    Rozkręcanko Avatar goniaczekkk
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dębica, woj.podkarpackie
    Postów
    94

    Domyślnie

    Cytat Napisał czarnyaniol121 Zobacz post
    poza paznokietami uczę się grać na gitarze i uprawiam wyczynowo strzelectwo sportowe...a nawet skączyłam pozytywnie kurs na sedziego strzelectwa sportowego klasy 3...
    wow to gratuluje
    ja sie ucze- farmacja
    pracuje w sklepiku mspozywczo-chemicznym
    poza tym glowna moja "zmora" jak na teraz jest wykonczenie mieszkanka
    "Chwila ktora trwa moze byc najlepsza z Twoich chwil..."

  2. #27
    No to..wpadłam Avatar Ewelinaaa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    154

    Domyślnie

    paznokcie to tylko moje hobby. Na codzien pracuje w firmie ze sprzętem ortopedycznym oraz studiuje fizjoterapie.

  3. #28
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    stylizacja,szkolenia kazdy dzien od czerwca jak wroce juz do Polski do domku ide na wizaz,stylizacja postaci teatralnych,makijaz pernamentny,bodypainting a potem stawiam nastepna sobie poprzeczke studia,kocham psychologie i chce rowniez temu stawic czola..

  4. #29

    Domyślnie

    Hmm ambitnie ale nie za dużo naraz ?

  5. #30
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    juz jetem zapisana do centrum szkoleniowego od czerwca zaczynam,juz postanowione i zaplacone...wiec tylko energi zebrac wystarczajaco i pozytywne nastawienie...pozno sie obudzilam ze swoimi ambicjami,byly uspione...

    jak wogole moge zalozyc rtemat nie mam zielonego pojecia gdzie mam wejsc..

  6. #31

    Thumbs up

    no to trzymamy kciuki żeby tej siły starczyło

    a temat
    wchodzisz na odpowiednie forum i taki przycisk powinien być

  7. #32
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    a ja oprocz paznokci pracuje sobie w Mc Donald's zajmuje się domem... moim przyszłym meżem ( w czerwcu za maz wychodze ) i naszymi kotami ( całą trójką )

  8. #33
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał czarnyaniol121 Zobacz post
    poza paznokietami uczę się grać na gitarze i uprawiam wyczynowo strzelectwo sportowe...a nawet skączyłam pozytywnie kurs na sedziego strzelectwa sportowego klasy 3...
    ale super ja sie tez zawsze chciałam nauczyc grac na gitarze ale mam za mało zapału ale za to gram na djembe i uczę sie na didgeridoo

  9. #34
    No to..wpadłam Avatar marta01_11
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    130

    Domyślnie

    a ja oprócz tipsów studiuje wychowanie fizyczne hehe cóż może się to nie łączy ale sport to moje drugie hobby a teraz zaczynam sie zajmować przygotowaniami do ślubu hehe

  10. #35

    Domyślnie

    Też lubię sport i też się szykuje do ślubu, kiedy masz termin ?

  11. #36
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Do niedawna stylizacja paznokci była dodatkowym zajęciem. Robiłam to w domowych warunkach, a na co dzień pracowałam w hurtowni i zajmowałam się egzekwowaniem wpłat. Ale już po Świętach zaczynam pracę w salonie z czego bardzo się cieszę.
    A tak poza tym to uwielbiam szydełkować (robię serwety, obrusy, koronki, firanki, bluzki), jeździć na rowerze, piec ciasta, wymyślać nowe potrawy.
    I jeszcze na koniec mojego wywodu dodam, że zapisałam się na kurs kosmetyka z wizażem, więc może z czasem rozszerzę moją działalność.

  12. #37

    Domyślnie

    ivonna70 jestem pod wrażeniem tego szydełkowania, wielki szacunek, kiedyś zrobiłam dla córki mojej kuzynki sweterek i na tym poprzestałam... Takie prace szydełkowe są wysoko cenione, masz jakieś fotki swoich prac z miłą chęcią je zobaczę

    A u mnie z zamiłowania stylizacja paznokci, szkolenia, kosmetyka, makijaż permanentny, treaz planuję kurs z makijażu permanentnego rekonstrukcji sutków z myślą o kobietach które miały raka piersi, bo implanty bez sudków nieciekawie wyglądają. Niebawem czeka mnie kurs wizażu, to też od dawna pasja
    Do tego zajmuje się trójka dzieci, swoich oczywiście
    A w planach mam jeszcze badzo dużo, ale narazie to moja tajemnica

  13. #38

    Domyślnie

    Ah ale mam uzdolnioną kadrę forumową

  14. #39
    Wczytuje się Avatar westa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    26

    Domyślnie

    oj ja tez uwielbiam szydełkować... ale teraz to w ogóle nie mam czasu: szkoła dzienna, praca wieczorowa i pozostaje tylko czas na sen... no może w międzyczasie na zrobienie pazurków

  15. #40
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie

    Ja obecnie chodzę do 3 klasy technikum Architektury krajobrazu. Tak to bardzo lubię rysować, chociaż ostatnio nie mam na to czasu. Czytać ciekawe książki, opiekuje się moimi 2 szynszyklami Jak czasami mnie natchnie to wymyślam różne żeczy do roboty np. robienie branzoletek z muliny, robienie wizytówek. I też szydełkowałam (czasami jak coś mnie tchnie to spowrotem po to sięgam)
    "Milczenie jest krzykiem uradowanych motyli"

  16. #41
    No to..wpadłam Avatar bera0
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    295

    Domyślnie

    Poza pazurkami zajmuję się fotografią po obu stronach obiektywu

  17. #42
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    ja tak wogole jestem na bezrobociu ale postanowiłam zgłosić sie na rekruta do policji...
    Właśnie wertuje test z wiedzy ogólnej...600pytań

  18. #43
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    ivonna70 jestem pod wrażeniem tego szydełkowania, wielki szacunek, kiedyś zrobiłam dla córki mojej kuzynki sweterek i na tym poprzestałam... Takie prace szydełkowe są wysoko cenione, masz jakieś fotki swoich prac z miłą chęcią je zobaczę

    A u mnie z zamiłowania stylizacja paznokci, szkolenia, kosmetyka, makijaż permanentny, treaz planuję kurs z makijażu permanentnego rekonstrukcji sutków z myślą o kobietach które miały raka piersi, bo implanty bez sudków nieciekawie wyglądają. Niebawem czeka mnie kurs wizażu, to też od dawna pasja
    Do tego zajmuje się trójka dzieci, swoich oczywiście
    A w planach mam jeszcze badzo dużo, ale narazie to moja tajemnica
    Nie mam fotek, ale to nie problem. Jutro zrobię i wstawię.

  19. #44
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie

    Ja też uwielbiam scrapbooking, ale wolę taki tradycyjny Poza tym uwielbiam literaturę, poezję, muzykę, filmy, historię... Jestem hostessą, ale tylko w weekendy ze względu na szkołę. Zastanawiam się także nad fotomodelingiem... Lubię czasem zrobić coś z niczego i obdarowywać tym bliskich No i lubię sobie poszprechać
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  20. #45
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    Ja kiedyś i czasami wraca m do tego to haftowałam i szyłam patchworki Teraz jak juz mam chwiilkę to robię pazurki a poza tym zajmuje sie szkrabem co ma własnie 9 maja roczek.. czasami wyskakuje do pracy jak juz mam dosc siedzenia w domku zamiast męża, prowadzimy firmę rodziców (komputery, kasy fiskalne itp)
    Lubie robić fotki heh Na Nk mam galerię z fotkami artystycznymi heh natury ale to takie tylko amatorskie
    I lubie grzebać w ziemi.. Kwiatki i takie tam...
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  21. #46
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    ivonna70 jestem pod wrażeniem tego szydełkowania, wielki szacunek, kiedyś zrobiłam dla córki mojej kuzynki sweterek i na tym poprzestałam... Takie prace szydełkowe są wysoko cenione, masz jakieś fotki swoich prac z miłą chęcią je zobaczę

    A u mnie z zamiłowania stylizacja paznokci, szkolenia, kosmetyka, makijaż permanentny, treaz planuję kurs z makijażu permanentnego rekonstrukcji sutków z myślą o kobietach które miały raka piersi, bo implanty bez sudków nieciekawie wyglądają. Niebawem czeka mnie kurs wizażu, to też od dawna pasja
    Do tego zajmuje się trójka dzieci, swoich oczywiście
    A w planach mam jeszcze badzo dużo, ale narazie to moja tajemnica
    Tak jak obiecałam wstawiam trochę moich prac szydełkowych: serwetki, serwety, firanka, obrus(średnica 170cm), wykończenie lambrekinu(3metry) i dołu firanki(5metrów), kwiatki i listki do sukienki z bardzo cienkich nici.

  22. #47
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Tak jak obiecałam wstawiam trochę moich prac szydełkowych: serwetki, serwety, firanka, obrus(średnica 170cm), wykończenie lambrekinu(3metry) i dołu firanki(5metrów), kwiatki i listki do sukienki z bardzo cienkich nici.
    Ale z Ciebie gościówa
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  23. #48
    Nałogowiec Avatar Tonija
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agusia_pa2 Zobacz post
    Ale z Ciebie gościówa
    popieram normalnie kosmos

  24. #49
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Dzięki dziewczynki To na prawdę nie jest trudne, powtarza się te same ściegi tylko w różnych kolejnościach i zestawieniach. Jedyny minus to taki, że dużo czasu pochłania i przy cienkich niciach palce bolą.

  25. #50
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie

    Ja też tak chcę Może kiedyś znajdę na to czas
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. co teraz robicie....
    By mala in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 5972
    Ostatni post / autor: 09-01-2023, 12:26
  2. krok po kroku wykonanie pazurków żelami ( tips )
    By barbara_kawka in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 76
    Ostatni post / autor: 31-05-2016, 16:58
  3. Przedłużanie pazurków obgryzionych
    By agata19_11 in forum Metoda akrylowa
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-05-2009, 14:20

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •