Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 225

Temat: co robicie oprócz pazurków

  1. #51
    No to..wpadłam Avatar annie82
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    świdnica
    Postów
    104

    Domyślnie

    To tylko kobiety potrafią tyle rzeczy na raz robić Nie obraź sie Kamis
    BRAWO KOLEŻANKI!

    Ja oprócz tispików pracuję w banku jako Mobilny Doradca Klienta Biznesowego, w weekendy jeżdże po targach z ciuchami i sztuczną biżuterią. W tygodniu dodatkowo pracuje w Europejskim Centrum Odszkodowań no i wychowuję syna
    TIPSY ŚWIDNICA

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał annie82 Zobacz post
    To tylko kobiety potrafią tyle rzeczy na raz robić Nie obraź sie Kamis
    BRAWO KOLEŻANKI!

    Ja oprócz tispików pracuję w banku jako Mobilny Doradca Klienta Biznesowego, w weekendy jeżdże po targach z ciuchami i sztuczną biżuterią. W tygodniu dodatkowo pracuje w Europejskim Centrum Odszkodowań no i wychowuję syna

    jak Ty kobieto to robisz kiedy Ty w ogóle odpoczywasz cooooooooo Normalnie jestem pełna podziwu
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  3. #53
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    super fryzury,
    ja zajmuje sie paznokciami i fryzjerstwem, pokonczylam kursy w szczecinie, ale nie mialam spprych okazi do nauki takich upiec wlosow, zazwyczaj robie pasemka,koloracje, ciecia... mam kolezanke ktora wychodzi za moz w czerwcu i prosila mnie o pomoc w uczesaniu, chcialabym jej pomoc, mozesz mi podpowiedziec w jaki sposob moge przy najmniej w podobienstwie uczesac jej wlosy? prosze!

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Tak jak obiecałam wstawiam trochę moich prac szydełkowych: serwetki, serwety, firanka, obrus(średnica 170cm), wykończenie lambrekinu(3metry) i dołu firanki(5metrów), kwiatki i listki do sukienki z bardzo cienkich nici.


    podziwiam Cię
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  5. #55
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie

    Ja oprócz pazurków zajmuję się dwoma córeczkami,mam firmę usług wysokościowych (mąż się nią zajmuje ),Bardzo lubię jeździć z mężem na motocyklu no i dodatkowo lubię scrapbooking ---> Scrapkowy świat by czarnulka ,gdy młodsza córcia pójdzie we wrześniu do przedszkola mam jeszcze inne plany,ale to zdradzę jak się uda

  6. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Tak jak obiecałam wstawiam trochę moich prac szydełkowych: serwetki, serwety, firanka, obrus(średnica 170cm), wykończenie lambrekinu(3metry) i dołu firanki(5metrów), kwiatki i listki do sukienki z bardzo cienkich nici.

    Rewelacja. Masz ogromny talent, takie ręczne robótki są wysoko cenione. Przepiękne

  7. #57
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Tak jak obiecałam wstawiam trochę moich prac szydełkowych: serwetki, serwety, firanka, obrus(średnica 170cm), wykończenie lambrekinu(3metry) i dołu firanki(5metrów), kwiatki i listki do sukienki z bardzo cienkich nici.
    podziwiam... naprawde piekne prace

  8. #58
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Tak jak obiecałam wstawiam trochę moich prac szydełkowych: serwetki, serwety, firanka, obrus(średnica 170cm), wykończenie lambrekinu(3metry) i dołu firanki(5metrów), kwiatki i listki do sukienki z bardzo cienkich nici.
    podziwiam Cię ja to nie mam głowy do takich rzeczy
    ja nie wiem jak Ty to robisz przecież tu jest tyle malutkich szczegółów i jeszcze wszystko identyczne

  9. #59
    No to..wpadłam Avatar mariet86
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Opatów
    Postów
    285

    Domyślnie

    Ja oprócz paznokci zajmuję się jeszcze fryzjerstwem (jestem po szkole fryzjerskiej)ale nie w salonie dodatkowo od 14 lat działam w ZHP a od jakiś 5 lat prowadzę swoja drużynę, a na codzień opiekuję się dzieciaczkiem znajomej a i najważniejsze rozpieszczam mojego narzeczonego co mi sprawia wiele przyjemności

  10. #60

    Domyślnie

    Cytat Napisał mariet86 Zobacz post
    a i najważniejsze rozpieszczam mojego narzeczonego co mi sprawia wiele przyjemności
    jemu z pewnością też

  11. #61
    No to..wpadłam Avatar mariet86
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Opatów
    Postów
    285

    Domyślnie

    pewnie tak Kamis skoro nie narzeka a wręcz przeciwnie

  12. #62
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał miminka Zobacz post
    podziwiam Cię ja to nie mam głowy do takich rzeczy
    ja nie wiem jak Ty to robisz przecież tu jest tyle malutkich szczegółów i jeszcze wszystko identyczne
    To naprawdę nie jest trudne. W porównaniu z paznokciami to pikuś, bo w szydełkowaniu powtarzają się te same ściegi tylko w różnych kombinacjach. Ja tych prac nie robię z pamięci, tylko mam wszystko rozrysowane. Specami od koronek i serwet są mieszkańcy Koniakowa. Oni to dopiero robią arcydzieła.

  13. #63

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    To naprawdę nie jest trudne. W porównaniu z paznokciami to pikuś, bo w szydełkowaniu powtarzają się te same ściegi tylko w różnych kombinacjach. Ja tych prac nie robię z pamięci, tylko mam wszystko rozrysowane.

    A dokładnie, moja ciotka szydełkuje od wielu lat, jak jeszcze dzieckiem byłam i zawsze ma rozrysowane. Zajmowałam sie tym chwilowo, piekne rzeczy wychodzą, ale do paznokci mam więcej cierpliwości .
    Iwonna powinnaś na tym zarabiać są kobiety które za bluzeczki są w stanie duże pieniadze zapłacić. A potenciał masz ogromny

  14. #64
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    segoya ma rację widziałam nawet takie stroje kąpielowe
    babcia mnie kiedyś chciała nauczyć szydełkować ale nie dało rady - to nie dla mnie

  15. #65
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    A dokładnie, moja ciotka szydełkuje od wielu lat, jak jeszcze dzieckiem byłam i zawsze ma rozrysowane. Zajmowałam sie tym chwilowo, piekne rzeczy wychodzą, ale do paznokci mam więcej cierpliwości .
    Iwonna powinnaś na tym zarabiać są kobiety które za bluzeczki są w stanie duże pieniadze zapłacić. A potenciał masz ogromny
    Myślałam o zarobku, ale zajmuje to zbyt dużo czasu, a chętnych jest mało, bo drogo to wychodzi (jeden motek nici 100g to 11 zł, a na obrus mi poszło siedem plus oczywiście robocizna). Ludzie wolą kupić produkty chińskie.
    Miminka, a co do strojów kąpielowych to nie polecam szydełkowych, bo ten rodzaj dzianiny jest bardzo sztywny i jak nasiąknie wodą robi się ciężki. Może być niespodzianka po wyjściu z wody, bo możesz zostać bez majtek hi hi.

  16. #66
    No to..wpadłam Avatar Angie1722
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Przemyśl
    Postów
    132

    Domyślnie

    Przepięknie rzeczy "wychodza spod szydełka", też się tym bawie ale jakoś też nie mam cierpliwości A ja oprócz panokci studiuje medycyne, troche to razem nie współgra, ale ja zawsze dziwna byłam i zostało mi do dziś

  17. #67

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Myślałam o zarobku, ale zajmuje to zbyt dużo czasu, a chętnych jest mało, bo drogo to wychodzi (jeden motek nici 100g to 11 zł, a na obrus mi poszło siedem plus oczywiście robocizna). Ludzie wolą kupić produkty chińskie.
    Miminka, a co do strojów kąpielowych to nie polecam szydełkowych, bo ten rodzaj dzianiny jest bardzo sztywny i jak nasiąknie wodą robi się ciężki. Może być niespodzianka po wyjściu z wody, bo możesz zostać bez majtek hi hi.
    iwonna na poczatku zawsze chetnych jest mniej, gdyby tak dobrze rozreklamować w google, to napewno miała byś wzięcie. Nawet jesli będzie mniej chcętnych, to zawsze może być praca dorywcza. I podstawa, nie wszyscy wolą kupować chińskie rzeczy , naprawde znam wiele osób które ceni sobie ręczną robociznę i płaci grube pieniądze
    A co do stroju kąpielowaego to masz rację kiedyś miałam taki i tylko do opalania się nadaje

  18. #68
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Muszę to przemyśleć

  19. #69
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    To ja wam wstawię co kiedyś właśnie miałam czas i robiłam... Oczywiście to nie wszystko heh ale też fotek kiedyś nie robiłam i nie bede wszystkiego wrzucać..taki mały zarys...
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  20. #70
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Śliczny ten haft krzyżykowy Podziwiam Cię również z paczworkiem, bo ja nie robiłam nigdy, zawsze wydawał mi się trudny. Przepiękne są te podusie

  21. #71
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Agusia_pa2 zdolniacha z Ciebie czekamy na więcej fotek z wielką chęcią pooglądamy Twoje wytwory

  22. #72

  23. #73
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie

    Aguś wow,ale cudeńka jak to drzewko fasolkowe zrobiłaś a z pszczółką jakie słodziuchne Wszystko rewealcja

  24. #74

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agusia_pa2 Zobacz post
    To ja wam wstawię co kiedyś właśnie miałam czas i robiłam... Oczywiście to nie wszystko heh ale też fotek kiedyś nie robiłam i nie bede wszystkiego wrzucać..taki mały zarys...


    no nie mogę dziewczyny przy Was to w kompleksy idzie wpaśc
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  25. #75
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    ja niestety nie mam czasu na nic, dom dzieci. i od czasu do czasu pazurki jakieś wpadną do zrobienia

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. co teraz robicie....
    By mala in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 5972
    Ostatni post / autor: 09-01-2023, 12:26
  2. krok po kroku wykonanie pazurków żelami ( tips )
    By barbara_kawka in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 76
    Ostatni post / autor: 31-05-2016, 16:58
  3. Przedłużanie pazurków obgryzionych
    By agata19_11 in forum Metoda akrylowa
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-05-2009, 14:20

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •