Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 176 do 200 z 225

Temat: co robicie oprócz pazurków

  1. #176
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: co robicie oprócz pazurków

    ja jestem pod ekonomiku, studiowałam administrację, a robię pazury
    poza tym uwielbiam gotować i dobrze zjeść, kocham historię (zwłaszcza ta wojenną), literaturę, poezje i stare fotografie fascynują mnie stare kościoły, budynki z czasów wojny i mosty - te stare i te nowe uwielbiam zwiedzanie starych cmentarzy i wojenne opowieści mojej babci kocham tez zakupy, świecidełka i dzieciaczki - takie maleńkie bezzębne brzdące, bo te duze zadaja za dużo pytań
    jestem tez mamą 2 letniej Amelci i obecnie nie pracuję, bo spodziewam się drugiego bobasa ale mam nadzieje, ze po porodzie szybciutko wróce do formy i będę działać pazurkowo to tyle

    aaaaaaaa no i uwielbiam politykę i dziennikarstwo


  2. #177
    No to..wpadłam Avatar Yasumi
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    woj.mazowieckie
    Postów
    203

    Domyślnie Odp: co robicie oprócz pazurków

    Cytat Napisał aga Zobacz post
    Ja od czasu do czasu robię kwiatki z bibuły/krepiny teraz jestem w trakcie tulipanów
    kochanie jestem pod wrazeniem-cudne dziela

    ---------- Dodano o godzinie 11:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:41 ----------

    Cytat Napisał izago1 Zobacz post
    Oprocz pazurkow to jest moja druga pasja czyli moje akwaria (po klikniecu zdjecia otworza sie w pelnym rozmiarze):







    Czasami robie wlosy znajomym farbuje, pasemka czy prostowanie. Pozdrawiam!


    tez mam akwarium w domku ,na razie tylko 100litrowe ,ale moze niebawem sie to zmieni ,na razie jestem w fazie przerobki wystroju,niezle mnie relaksuje praca przy nim i pozniej godzinami moge sie patrzec na ten cudowny podwodny swiat,rybki u mnie czesto sie zmieniaja,z racji tego ,ze jakos szybko rosna i pozniej musze im szukac nowego lokum,mialam kilka pielegnic papuzich,byly oswojone do tego stopnia ,ze podplywaly do gornego brzegu akwarium i czekaly az je pomiziam po gornej pletwie

    ---------- Dodano o godzinie 11:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:45 ----------

    Cytat Napisał rudi80 Zobacz post
    miminka - piekne te kwiaty,
    oprocz pazurkow rysuje obrazki-a dokladniej akty (nie wiem czy moge wrzucic fotki ) i sprzedaje na ebay-choc ostatnio mam coraz mniej czasu na to
    ta 3 fotka to prezent dla meza na urodziny-wisi w przedpokoju.

    oczu nie moge oderwac od tych aktow,sa niesamowite,masz talent skarbie,rozwijaj go dalej,moze kiedys cie poprosze o takie dzielo

    widze,ze zawiazalo sie tutaj niezlo kolo gospodyn wiejskich ,a ze w kupie razniej,to juz widze co sie bedzie dziac jak sie wszystkie kiedys zbierzemy do kupy,hihihi

    ja z wyksztalcenia jestem pielegniarka,polozna i od niedawna stylistka paznokci.Pracuje w szpitalu,dorabialam swego czasu w poradni alergologicznej przez kilka lat,teraz udzielam sie charytatywnie w hospicjum,kocham to co robie,praca z drugim czlowiekiem daje mi duzo satysfakcji,a zwlaszcza ,jak widze ,ze przynosi dobre rezultaty,
    lubie poszerzac swoje horyzonty,mam ADHD wieku sredniego,chociaz chyba od urodzenia takowe posiadam hhhhmmmm....

    kocham beletrystyke,z ksiazkami nie rozstaje sie prawie nigdy,wszedzie je za soba taszcze,jezdze konno,gram w bilard,uwielbiam taniec,bo to swietny przekaz pozawerbalny i dzieki niemu moge rozladowac nieco moje turbo-aku,czasami smigam ze znajomymi na rolkach,jezdze na rowerze,interesuje sie jezykiem migowym i wolnej chwili sie go sama ucze,chcialabym w przyszlosci miec maly domek na wsi i swoja mala stadnine koni,bo bez nich i natury nie moge zyc,jestem maniaczka zwierzat,stare ,garbate,chore,nie ma znaczenia,wszystkie bym zaadoptowala...
    lubie kino i teatr,zaraz po szkole pracowalam w wypozyczalni kaset wideo,krotko trenowalam karate,mamy z mezem i przyjaciolmi klub samochodowy ,mam toche meskich zainteresowan,bo podobno mialam sie urodzic chlopakiem ,ale nie wyszlo
    a,ze mam tate zlota raczke,wiec podpatrywalam i uczestniczylam w wielu metamorfozach wychodzacych spod jego reki,
    lubie malarstwo,ta precyzje i dusze zawarta w ramie,piekno barw..
    od malego obcinam wlosy,farbuje,zaczelo sie od lalek,pozniej testowalam na znajomych i rodzinie i tak zostalo do dzis..uwazam,ze nie ma kobiet brzydkich,sa tylko zaniedbane i nieswiadome piekna drzemiacego w nich..
    w czerwcu 2008 roku skonczylam kursy stylizacji paznokci i teraz szlifuje swoje nowe hobby,bo daje mi to duzo radosci,marze o swoim saloniku,a ze pragnienia sa po to,by je zaspakajac,wiec uparcie daze do celu,w przyszlosci chce jeszcze zrobic kurs makijazu permamentnego z elementami tatuazu,przedluzania wlosow(na razie bawie sie w to na swojej i kolezanek glowach),przedluzania i zageszczania rzes i jeszcze pare innych rzeczy...to tyle zanudzania na moj temat

    ps..swietne sa te hafty w Waszym wykonaniu
    Ostatnio edytowane przez Yasumi ; 29-03-2010 o 12:19

  3. #178
    Nałogowiec Avatar korcia225
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    sokola
    Postów
    485

    Domyślnie Odp: co robicie oprócz pazurków

    ja skończyłam szkołę krawiecką umiem uszyć fajne ciuszki moja córcia ma oryginalne sukienki bo sama je wymyślam i szyję a że uwielbiam tworzyć wzorki na pazurkach to zaczęłam je robić i też mi nieźle wychodzi hehe obecnie nie pracuję i wychowuję moja gwiazdeczkę

  4. #179
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: co robicie oprócz pazurków

    ja poza kosmetyka mam trooche meskie zainteresowania

    -rajdy wrc samochodowe (bylam na wielu polskich, ale jak wyjechalam do Uk to juz sie mijam)
    -narty
    -czytam ksiazki

    w domu mam swoj salonik, pracy mam bardzo duzo i niestety brak czasu na przyjemnosci

  5. #180
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: co robicie oprócz pazurków

    Dla mnie pazurki to kosztowne hobby, jak mawia mój mąż
    Na pół etatu pracuję jako niania 4 latki, od grudnia drugie pół etatu praca w salonie. Z wykształcenia jestem fryzjerką, kurs wizaży, ale pragnęłabym szkoły wizażu i tym chciałabym się zająć. Uwielbiam gotować od kwietnia, odkąd mam swoją kuchnię, rzadko gotuję, ale za to wspaniałe potrawy , oczywiście za sprawdzonych przepisów. Dodatkowo mam z mężem gospodarstwo rolne gdzie mu pomagam, kalafior, chmiel, truskawki, siano, zboże. Bardzo lubię pracować w polu, to mnie odpręża, rozładowuje, a dodatkowo darmowe solarium
    Nie mam talentu plastycznego, ani zdolności manualnych. Nigdy nie malowałam paznokci, a tu zonk, robię pazury i to nawet całkiem się trzymają Podziwiam was za one stroke, kwiaty akrylowe, ja nie potrafię niczego sama sklecić. Nie wspomnę już o decoupage, czy sutaszu. Wspaniale się was ogląda. Ja niestety mam duże poczucie estetyki, ale brak zdolności, więc sądzę, że umiałabym jedynie dobrać coś dla osoby, ale wykonać nie Mam za to talent do dzieci, jak to mawiają znajomi. Własnych nie mam, brak funduszy, ale z cudzymi radzę sobie świetnie. Chciałam być położną, albo nauczycielką, ale musiałam iść do pracy, zamiast na studia
    Widzę, że macie mnóstwo zainteresowań, a ja narzekam na brak czasu
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  6. #181

    Domyślnie Odp: co robicie oprócz pazurków

    poza pazurkami zajmuje sie mezem i synkiem 3 latka. ;p uriwsom trzeba poswiecic mase czasu

  7. #182
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: co robicie oprócz pazurków

    a ja się udzielam w swojej fundacji pomagam małym dzieciom w zajęciach

  8. #183
    No to..wpadłam Avatar pysialali
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    232

    Domyślnie Odp: co robicie oprócz pazurków

    Pracuję jako z-ca kierownika w Biedronce, ale najwięcej czasu poświecam trojce moich dzieci no i mężowi ( on jak czwarte dziecko )

  9. #184
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: co robicie oprócz pazurków

    A ja oprocz pazurkow to jeszcze zajmuje sie kosmetologia, w wolnym czasie przedluzam wlosy. Obecnie szkole sie na florystke



  10. #185
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: co robicie oprócz pazurków

    Ja jestem rolnikiem i razem z rodzeństwem (brat i siostra - chora na RZS) prowadzimy po śp. naszych rodzicach gospodarstwo oprócz tego z mężem mam sklep z panelami ściennymi, podłogowymi, drzwi, rolety... i jednocześnie robię pazurki paniom także na brak zajęć raczej nie narzekam wręcz przeciwnie jak mam dzień wolny to nie wiem co ze sobą zrobić

  11. #186
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: co robicie oprócz pazurków

    Ja, już pisałam, że studiuję na Politechnice elektronikę. Zmieniło się tyle że jestem już inż. a gdzieś za tydzień mam obronę mgr. Niedawno byłam na stażu w serwisie komputerowym, wczoraj mój 5-cio miesięczny staż się skończył, trzeba się obronić i szukać pracy. Chciałabym procować w zawodzie ale w ogóle ciężko jest o jakąkolwiek prace więc nie będę wybrzydzać...

  12. #187
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: co robicie oprócz pazurków

    jesteśmy KOBIETY PRACUJĄCE! żadnej pracy się nie boimy i żadna praca nie hańbi! widzę, że wszystkie jesteśmy równie mocno zapracowane i zajęte, ale to wspaniałe, że macie zawsze jeszcze chwilkę, żeby tu zajrzeć! JESTEŚCIE KOCHANE

  13. #188
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: co robicie oprócz pazurków

    ja poza pazurkami( robie ich coraz mniej i tylko hobbystycznie) pracuje przy produkcji w fabryce z warzywami. brokuła, brukselka kalafior, kapusty i takie różne. Po 12h dziennie na lini, nie jest za ciekawie, ale praca jest, wiec nie bede wybrzydzała. czasem mamy towar z ameryki czy hiszpani i w warzywach moze sie jakis niechciany jadowity pajaczek lub wąż przyplątać. mieszkam w takim rejonie rolniczym, wiec kazdy pracuje w fabrykach. poza tym moj juz prawie czteroletni syn tez sie prosi o uwage a ogólnie uczylam sie w szkole budowlanej
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  14. #189
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: co robicie oprócz pazurków

    Ja obecnie jestem na urlopie wychowawczym, w tym czasie postanowiłam zacząć się spełniać, i robić to co zawsze mnie fascynowało... zaczęłam od paznokci, w grudniu zaczynam uczyć się pracy z rzęsami. Po urlopie wracam do firmy w której pracuję od kilku dobrych lat, jest to fabryka płyt DVD, jestem pracownikiem produkcyjnym , pracuję na hali- konkretnie na drukarni. Szykuję zamówienia do druku Z czasem jak nabiorę wprawy i pewności to będę chciała zmienić branżę i zająć się paznokciami, rzęsami może jakimś wizażem.. wszystko z czasem. Póki co dom, dziecko. Później praca, dom, dziecko, paznokcie w międzyczasie żeby nabrać w prawy, za jakieś 2-3lata pomyślę o czymś własnym.

  15. #190
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: co robicie oprócz pazurków

    Pazurki to dla mnie hobby,obecnie uczę się w technikum na kierunku-technik usług fryzjerskich,ale to zaocznie.Pracuje w gastronomii jak będe miała trochę wolnego czasu-bo teraz ledwie na szkołę go starcza-to planuje wybrać się na kurs masażu gorącymi kamieniami,przedłużania włosów i wizażuI tak się sama zastanawiam czy jak skończę te kierunek to nie iśc tez na kosmetykę
    Do tego mam własny ogródek działkowy-na którym szaleje z nasadzeniami i jestem w trakcie robienia sobie w domu małego wodospadu-serio,serio-materiały już mam tylko czasu brak.Dziś przyszłam właśnie ze szkoły izaraz lecę do pracy.
    No i zupełnie bym zapomniała-jeszcze bloga prowadzę
    Zapraszam na bloga,do komentowania i krytykowania(to najlepiej motywuje)
    http://maria-n.blog.pl/.

  16. #191
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szamotuły
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: co robicie oprócz pazurków

    ja pracuje na produkcji niestety a po pracy pazurki i pazurki więc na cokolwiek innego czasu nie starcza... a no i jestem konsultantką avon

  17. #192
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: co robicie oprócz pazurków

    Świetny pomysł z tym wątkiem Dziewczyny widzę, że jesteście zaangażowane - to wspaniałe jak ludzie robią to co lubią. Bo czasami jest tak, że nie wiedzieć czemu (a to brak czasu, motywacji, siły itp) jakoś sie odkłąda na później różne sprawy. Super widać jak wiele z nas ma mnóstwo zainteresowań i to jak różnych!
    Ja właśnie teraz mam czas, siłę i chęci do robienia tego, co lubię czyli wszelkich prac manualnych/artystycznych/rękodzieła. drobne, jeszcze bardzo amatorskie ale dające wiele radości i satysfakcji, ale też uspokojające i pozwalające "oddychać"
    Całkiem niedawno wkroczyłam w rzęsową branżę i bardzo chciałabym się w niej utrzymać robię również na szydełku (do takich pięknych serwet jak u jednej z Was widziałam jeszcze się nie zabierałam, ale mam plan to zrobić), troszkę na drutach, troszkę scrappów, uwielbiam przerabiać rzeczy ze starych na nowe i robić tzw. coś z niczego oraz "zrób to sam" Baaaardzo lubię podróże, oj bardzo... poznawać nowe miejsca i kolekcjonować wspomnienia ...ach... rozmarzyłam się dokończę później i wrzucę jakieś fotki - może dla kogoś będą inspiracją tak jak dla mnie Wasze wpisy

  18. #193
    Debiutantka Avatar zofia78
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: co robicie oprócz pazurków

    pracuje w firmie windykacyjnej ;/

  19. #194

    Domyślnie Odp: co robicie oprócz pazurków

    Ja podobnie jak wym pasjonuje się jeszcze fryzjerstwem ale nie ścinaniem włosów a tylko układaniem fryzur i stylizacją włosków

  20. #195
    Nałogowiec Avatar ana_zaba
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    428

    Domyślnie Odp: co robicie oprócz pazurków

    Ja uwielbiam gotowac
    Ostatnio byłam na diecie a to efekt mojego odchudzania i poznawania nowych przepisów

    żaba, Mentos i Dukan w kuchni

  21. #196
    Rozkręcanko Avatar katrina89
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Londyn / UK
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: co robicie oprócz pazurków

    Szydelkuje i robię kartki

  22. #197

    Domyślnie Odp: co robicie oprócz pazurków

    gotowanie i upiększanie ogrodu na punkcie roślinek mam fioła traktuje to jako swoją pasję i zamiłowanie

  23. #198
    Debiutantka Avatar Marta2
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Poznań
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: co robicie oprócz pazurków

    Jeśli chodzi o mnie to nie ma nic lepszego niż jak bieganie razem swoim partnerem lub pieskiem na rano lub wieczorem.Interesuję mnie również fotografia wnętrz , która sprawia,że zapominam o swoich większych jak i tych mniejszych problemach życiowych
    Polecam każdemu pobawić się trochę aparatem i ponieść się odrobinie wyobraźni przy ich robieniu.
    Zabawa można umilić również zapraszając całą rodzinę.Jeśli oczywiście zdjęcia robione są we własnym domu.
    Ja takie dosyć często robię,ale że jeszcze dzieciaczków to ten czas spędzam ze swoim narzeczonym
    Pozdrawiam wszystkich
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 25-02-2014 o 18:03

  24. #199
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: co robicie oprócz pazurków

    Skończyłam technikum informatyczne. Z całkiem niezłym wynikiem, ale nie widzę się w tym;-) Zaczęłam studia - finanse i rachunkowość, a konkretnie księgowość małych i średnich firm. Ale to zupełnie nie moja bajka. Od tego roku idę na kosmetologie - albo położnictwo (chciała bym uchronić kobiety przed tym co mnie spotkało:-) chciała bym żeby bylo im lepiej;-)), a jak skończę kosmetologie, to na biotechnologie na magistra. A jak mi starczy ochoty to zrobię doktorat! o. a co;-)
    W między czasie pracuje u mamy w gastronomii, mały bar, 3lata pod rząd w wakacje pracowałam u fotografa (o tak! piękna praca:-) Robienie zdjęć, wywoływanie klisz, filmów i w ogóle:-) ach:-) chętnie bym wróciła:-) ). Paznokcie robię od 2008 roku:-) Na razie W wolnej chwili, ale chciała bym otworzyć coś swojego:-)
    Oprócz tego jestem mamą 8miesięcznego Błażejka:-)
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  25. #200

    Domyślnie Odp: co robicie oprócz pazurków

    Ja prócz pazurków zajmuje się stroną internetową tu był link Jest to firma męża. Zapraszam
    Ostatnio edytowane przez tusia ; 02-03-2015 o 15:10 Powód: trąca spamem

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. co teraz robicie....
    By mala in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 5972
    Ostatni post / autor: 09-01-2023, 11:26
  2. krok po kroku wykonanie pazurków żelami ( tips )
    By barbara_kawka in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 76
    Ostatni post / autor: 31-05-2016, 15:58
  3. Przedłużanie pazurków obgryzionych
    By agata19_11 in forum Metoda akrylowa
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-05-2009, 13:20

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •