Strona 15 z 18 PierwszyPierwszy ... 51112131415161718 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 351 do 375 z 450

Temat: hybryda / żel / lakier - zmieniający kolor - celowo:)

  1. #351
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: żel zmieniający kolor - celowo:)

    Nikt tu nikogo za poglądy nie będzie linczował Najważniejsze to to czy podoba się naszym klientkom a z tego co widać to i owszem
    Elegance - Dark Blue to Blue
    Załącznik 61214Załącznik 61215
    Załącznik 61216Załącznik 61217
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  2. #352
    No to..wpadłam Avatar lonia1990
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: żel zmieniający kolor - celowo:)

    Cytat Napisał Shonali Zobacz post
    Możecie mnie zlinczować, ale mnie się te żele w ogóle nie podobają. Kiedy jest efekt ombre to jest ok. Ale jak zaczynają zmieniać kolory w ciapki i tworzą się plamki to drażni mnie to nieziemsko
    Ja używam żeli z INDIGO i tak się nie dzieje.. Albo są takie cieniowane w stylu "ombre" albo jednokolorowe jasne lub ciemne

  3. #353
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: żel zmieniający kolor - celowo:)

    takie plamki są przez pół sekundy, jak i nie krócej - w przypadku gdy moczymy ręce, albo mamy zimne i suszymy.

    ________________________________________


  4. #354
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: żel zmieniający kolor - celowo:)

    Cytat Napisał Chocolata Zobacz post
    Nikt tu nikogo za poglądy nie będzie linczował Najważniejsze to to czy podoba się naszym klientkom a z tego co widać to i owszem
    Nie wnikam w to, co się klientkom podoba Nie cierpię frencha, ale robię go dziesiątki w miesiącu. Grunt, że nie ja go noszę Każdy ma swój gust i może robi z pazurami co tylko zechce Gdybym chciała robi klientkom tylko to co mi się podoba, to robiłabym tylko hybrydy i czasem brokat (który podoba mi się u innych, a nie u siebie)

    Cytat Napisał lonia1990 Zobacz post
    Ja używam żeli z INDIGO i tak się nie dzieje.. Albo są takie cieniowane w stylu "ombre" albo jednokolorowe jasne lub ciemne


    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    takie plamki są przez pół sekundy, jak i nie krócej - w przypadku gdy moczymy ręce, albo mamy zimne i suszymy.
    Mnie nawet taka sekunda potrafi drażnić Tak już mam

    Ciekawa jestem czy moda na te żele przeminie wraz z ombre? Bo firmy już dosć dawno oferowały te produkty i nie przyjęły się. Obecnie, gdy w modzie są cieniowania nagle zrobiło się ogromne zapotrzebowanie na tego typu żele i hybrydy. Może wymyślą i akryl?

  5. #355
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: żel zmieniający kolor - celowo:)

    ale po co Ci akryl, jak Ci sie to nie podoba ?

    ja nie idę za tym co modne, wiec myślę, że będą moimi ulubieńcami

    ________________________________________


  6. #356
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: żel zmieniający kolor - celowo:)

    Cytat Napisał lonia1990 Zobacz post
    Ja używam żeli z INDIGO i tak się nie dzieje.. Albo są takie cieniowane w stylu "ombre" albo jednokolorowe jasne lub ciemne
    Tak się dzieje, jeśli dajemy im w naturalny sposób się schłodzić albo ogrzać - na potrzeby szybkiego efektu do zdjęć niestety nie ma lepszej metody jak tylko włożyć je do cieplej lub zimnej wody a wtedy robią się te "plamy"
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  7. #357
    No to..wpadłam Avatar lonia1990
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: żel zmieniający kolor - celowo:)

    Chocolata: Być może

  8. #358
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: żel zmieniający kolor - celowo:)

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    ale po co Ci akryl, jak Ci sie to nie podoba ?

    ja nie idę za tym co modne, wiec myślę, że będą moimi ulubieńcami
    To, że mi się nie podoba, nie znaczy, że produktu nie używam. Tak jak napisałam ja i moja poprzedniczka - to, co nie podoba się mi, nie musi się. nie podobać klientkom. Gdybym kupowała produkty pod siebie samą to miałabym kilka kolorów hybryd, 4-5 brokatów i żel jednofazowy

    Twoimi ulubieńcami pewnie tak, ale czy klientek? I jak wielu? Przez jaki czas? Zastanawia mnie po prostu jak to z tym będzie za rok czy dwa? Czy nie okaże się, że zainwestowałyśmy bardzo dużo pieniędzy w coś, co klientkom się znudzi, albo wejdzie moda na jeszcze inne cuda? To, że będzie moda na coś innego to jest pewne w 100%, powstaje jednak pytanie jak szybko (no i czy w ogóle) te żele pójdą w odstawkę. Klientki są nieprzewidywalne, a ombre nie jest tak uniwersalne jak french

  9. #359
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: żel zmieniający kolor - celowo:)

    Idąc Twoim tokiem myślenia... po zdaniu egzaminu na stylistkę najlepiej zaszyć się w dziupli i stukać biliardy frenchy - bo są ponadczasowe! Zero nowości, zero twórczości.. zero zmian bo grozi to stratą pieniędzy! No a wydawanie swoich w błoto boli...
    Dla mnie takie odmiany w salonie są warte każdych pieniedzy. Bawię się, uczę, poznaję nowe techniki - mam pojęcie co jest nowego na rynku i jak się stosuje.
    Przychodzą do mnie dziewczyny z bananem na gębie i pytają co mam nowego? Bo koleżanka padnie jak zobaczy! I o to chodzi!
    Nie traktujmy tego zawodu jak maszynki do robienia kasy! Pobawmy się, wyżyjmy czasem artystycznie!
    I wiem że do mnie taka klientka wróci, bo jak ombre wyjdzie z mody to znajdę takie zastosowanie dla tego żelu, że wykorzystam go do dna, a nawet jeśli nie to spojrzę na swoją galerie prac i wspomnę jaki był fajny szał na te żele Bo lubię się bawić
    Nie ma nic gorszego jak zgorzkniała stylistka mordująca po raz tysięczny nieśmiertelny frech, nie dająca klientkom wyboru ani natchnienia na coś innego

    Chwalmy się swoimi zasobami - po to te różnorodne tematy a nie po to by użalać się nad losem nowości - jak wszystko przemija - tak i miną one.
    Teraz się nimi po prostu cieszmy
    Ostatnio edytowane przez Chocolata ; 25-10-2012 o 18:34
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  10. #360
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: żel zmieniający kolor - celowo:)

    Idąc Twoim tokiem myślenia - nikt nie może mieć innego zdania niż Ty. A jak komuś się coś nie podoba to już jest problem.

    Masz rację, zgorzkniała stylistka nie jest fajna. A Ty oceniasz mnie nie mając pojęcia o mojej pracy.

    I masz głęboko gdzieś, że napisałam, że osobiście nie cierpię frencha, ba! mam na niego uczulenie, ale go robię, bo klientka chce! Chce, bo jest ponadczasowy, to nie moje zdanie, ale bardzo wielu pań. Nie ja to noszę i nie moja sprawa.

    To czy mi sie coś podoba czy nie, nie znaczy, że bedę to robić czy też nie. Rządzą mną klientki i to one mają być zadowolone. Bez względu na to czy będę im robi ombre czy znienawidzonego frencha, jednokolorowe czy kilometrowe szpice z toną brokatu.

    Do jednego mojego słowa dorabiasz sobie całą historię i pojęcia nie mam skąd ją bierzesz, bo nawet nie jesteś w stanie przeanalizować tego, co napisałam.

    Lubisz ombre? Świetnie! Noś, rób, co tylko chcesz. Klientki są zadowolone? Super!
    Przestań wyłapywać moje słowa z kontekstu. Możesz nie odpisywać, na pewno nie odpiszę, nie będę się wdawać w bezsensowne kłótnie.

  11. #361
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: żel zmieniający kolor - celowo:)

    Cytat Napisał Shonali Zobacz post
    Ciekawa jestem czy moda na te żele przeminie wraz z ombre? Bo firmy już dosć dawno oferowały te produkty i nie przyjęły się. Obecnie, gdy w modzie są cieniowania nagle zrobiło się ogromne zapotrzebowanie na tego typu żele i hybrydy. Może wymyślą i akryl?
    U mnie te zmieniające kolor żele cieszyły się sporym zainetresowaniem zanim zagościła na dobre moda na ombre
    A frenchy moje dziewczyny nie lubią za bardzo... Ale mnie to cieszy bo wolę kolorowe pazurki
    Kup swoją etorebkę taniej
    5% kod rabatowy

    Blog kosmetyczny

  12. #362
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: żel zmieniający kolor - celowo:)

    Nie miałam zamiaru sie kłócić, jedynie zwrócić uwagę na fakt że ten temat po to by się chwalić swoimi pracami a nie utyskiwać na to ze żel thermo jest mniej uniwersalny od frencha.. i to wszystkim udowadniać. Pytania jakie stawiasz sa w formie zarzutów i tak je jak widać większość z nas odbiera. Pisząc takie posty wywołujesz jedynie szum wokół swojej osoby, nie wnosząc nic ciekawego ( naprawdę mało kogo obchodzi fakt, ze nie podpasował Ci ten żel)
    Tu chcemy dzielić się opiniami jak się nimi pracuje i wymieniać się kolorystyką.
    Póki co w prawie każdym temacie to Ty sama udowadniasz że Twoja racja jest "najmojsza"

    Cyt. "Nie ma nic gorszego jak zgorzkniała stylistka mordująca po raz tysięczny nieśmiertelny frech, nie dająca klientkom wyboru ani natchnienia na coś innego" nie był skierowany do Ciebie ale skoro go tak odebrałaś..
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  13. #363
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: żel zmieniający kolor - celowo:)

    Cytat Napisał Nena90 Zobacz post
    U mnie te zmieniające kolor żele cieszyły się sporym zainetresowaniem zanim zagościła na dobre moda na ombre
    A frenchy moje dziewczyny nie lubią za bardzo... Ale mnie to cieszy bo wolę kolorowe pazurki
    Również wolę kolorowe, cho niekoniecznie zmieniające kolor ale co poradzić, jak klientki walą do mnie drzwiami i oknami na frencha? Żele zmieniające kolor wprowadziłam do oferty dwa lata temu... do tej pory ŻADNA klientka się nie skusiła. Nawet sobie raz zrobiłam i nosiłam dzielnie przez trzy tygodnie. Gdzie tam. Fajnie, ale... One są ustatkowanymi mamusiami to im nie wypada... mają firmowy dress code... noszą tysiące kolorów i fasonów w ciagu tygodnia, więc tylko french albo nude pasuje... bla bla bla... Przekonać którąś na kwiatka czy cyrkonię graniczy z cudem Jak chcę sobie poszaleć to muszę robić gratisowe pazury. Dlatego w moim przypadku produkty zmieniajace kolor to strata pieniędzy...

    Aczkolwiek myślę, że akryl mógłby się sprawdzić... pomyślcie tylko! Kwiatki zmieniające kolor

    Nigdzie nie jest napisane, że to galeria do pokazywania prac. Temat jest o żelach zmieniajacych kolor i o nich piszę. Nie zauważyłam, by w regulaminie była wzmianka, że nie mam prawa wypowiadać swojego zdania, kiedy jest ono sprzeczne ze zdaniem ogółu. Mam inne zdanie i mam prawo podyskutować na ten temat. Nie potępiam osób, które pracują tymi produktami, ani tych, które lubią je na swoich paznokciach. Nie podoba się, to można nie czytać i nie odpisywać. Amen

  14. #364
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: żel zmieniający kolor - celowo:)

    zdrowa dyskusja zawsze mile wskazana zawsze mozna wypowiedziec swoje zdanie i tyle, no wlasnie i TYLE a ta dyskusja tak naprawde nie wnosi niczego ciekawego do tematu.o

  15. #365
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: żel zmieniający kolor - celowo:)

    A więc wnosząc coś do tematu przedstawiam dwa nowe kolorki - Allepaznokcie w pędzelku -
    i
    Oba nijak się mają do rzeczywistości
    Załącznik 61309Załącznik 61310
    Załącznik 61311Załącznik 61312
    Załącznik 61313Załącznik 61314
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  16. #366
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: żel zmieniający kolor - celowo:)

    Czoko, a ta 18 to jakiś brokacik ma w sobie ?




  17. #367
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: żel zmieniający kolor - celowo:)

    Jeśli miała to minimalne jakieś.. najgorsze ze się zmienia w żółto-łososiowy a nie czerwony.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  18. #368
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: żel zmieniający kolor - celowo:)

    Shonali- wybacz, że się wtrącę w tą nie związaną z tematem dyskusję, ale wiesz jak to jest, jak się coś czyta i nie słyszy w jaki sposób ktoś do nas mówi? Piszesz w taki sposób jakbyś miała pretensje do całego świata, że ktoś ma inny pogląd a przecież to Ty wiesz lepiej, zgadzam się z Choco. Może poproś kogoś żeby przeczytał Ci "po swojemu" to co napisałaś i sprawdź jak to zarozumiale brzmi.
    Żeby nie było kolejnej dyskusji- nie uważam, że jesteś zarozumiała tylko tak odbieram Twoje wypowiedzi.

  19. #369
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: żel zmieniający kolor - celowo:)

    choco ja tez kupilam ten 18 z mysla ze bedzie fajnie sie prezentowal a on wyglada zupelnie inaczej, ale moj ma duzo brokatu...

    mam wszystkie numerki oprocz 14 ( nie wiem czemu umknela mi ) jak bede miala chwilke to wrzuce wam wzornik
    www.fenixsklep.pl <-- serdecznie zapraszam
    DYSTRYBUTOR MARKI PEGGY SAGE oraz MISTERO MILANO .
    www.salonfenix.pl
    http://pazurkomania.blogspot.com

  20. #370
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: żel zmieniający kolor - celowo:)

    Nowość od allepaznokcie

    kamuflaż termoaktywny

    Załącznik 61486
    źródło:http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphoto...11324486_n.jpg

    co myślicie?




  21. #371
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: żel zmieniający kolor - celowo:)

    Nie ma go jeszcze w sklepie z tego co widzę?
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  22. #372
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: żel zmieniający kolor - celowo:)

    Wiecie co? Troszkę się załamałam. Bo właśnie zamówiłam parę kolorów z Allepaznokcie. Mówicie , ze nie są takie jak na załączonym obrazku
    Aż sie boję , ze mnie rozczarują . A tak się już ich doczekać nie mogę.
    Zamówiłam min. nr16
    Nie ma co płakać . Jak przyjdą to będę testować i wstawię fotki!

  23. #373
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: żel zmieniający kolor - celowo:)

    J głupia znowu lakiery z alle zamówiłam bo żeli mi się po prostu robić nie chcę.. wróce wieczorem to wstawie wzornik bo paczuszka podobno doszła :-)









  24. #374
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: żel zmieniający kolor - celowo:)

    Czoko już są

    Najnowsze produkty - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna

    Przed chwilą dodali




  25. #375
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: żel zmieniający kolor - celowo:)

    Cytat Napisał sylla Zobacz post
    Wiecie co? Troszkę się załamałam. Bo właśnie zamówiłam parę kolorów z Allepaznokcie. Mówicie , ze nie są takie jak na załączonym obrazku
    Aż sie boję , ze mnie rozczarują . A tak się już ich doczekać nie mogę.
    Zamówiłam min. nr16
    Nie ma co płakać . Jak przyjdą to będę testować i wstawię fotki!
    Z tego co pamiętam to ja mam 16.
    Klientki go lubią, bo... ma słaby efekt
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 10036
    Ostatni post / autor: 22-03-2024, 16:14
  2. Potrzebuję na referat Pomocy!
    By mariet86 in forum Materiały pomocnicze do nauki
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 08-11-2018, 11:53
  3. Krok po kroku
    By Kamis in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 604
    Ostatni post / autor: 18-02-2014, 21:09

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •