Pokaż wyniki 1 do 19 z 19

Temat: [20-21.02.10 Warszawa]Salon Wiosna 2010 Warszawa

  1. #1
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie [20-21.02.10 Warszawa]Salon Wiosna 2010 Warszawa

    Co prawda w formie maila,ale moze ktoś będzie zainteresowany




    Już 20-21 lutego odbędą się 27. Targi Kosmetyczne,SPA, Paznokciowe i Solaryjne SALON WIOSNA 2010

    organizowane przez Związek Pracodawców- Wystawców Kosmetyki Profesjonalnej

    Tradycyjnie w Centrum Wystawienniczym Expo XXI przy ul.Prądzyńskiego 12-14 w Warszawie spotkają się najlepsze polskie i zagraniczne

    firmy kosmetyczne, reprezentanci rynku SPA oraz solaryjnego oraz przedstawiciele sektora paznokciowego.

    SALON WIOSNA to Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny, Warsztaty,IX MISTRZOSTWA POLSKI NAIL DESIGN, Konkurs dla Kosmetyczek, pokazy

    zabiegów, premiery i wiele innych atrakcji!

    Tego nie można opuścić!

    firmy kosmetyczne, reprezentanci rynku SPA oraz solaryjnego oraz przedstawiciele sektora paznokciowego.

    SALON WIOSNA to Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny, Warsztaty,IX MISTRZOSTWA POLSKI NAIL DESIGN, Konkurs dla Kosmetyczek, pokazy

    zabiegów, premiery i wiele innych atrakcji!

    Tego nie można opuścić!

    firmy kosmetyczne, reprezentanci rynku SPA oraz solaryjnego oraz przedstawiciele sektora paznokciowego.

    SALON WIOSNA to Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny, Warsztaty,IX MISTRZOSTWA POLSKI NAIL DESIGN, Konkurs dla Kosmetyczek, pokazy

    zabiegów, premiery i wiele innych atrakcji!

    Tego nie można opuścić!



    JUŻ TERAZ RUSZYŁA SPRZEDAZ BILETÓW NA TARGI ZPWKP

    Spotkajmy się w Warszawie na SALONIE WIOSNA 2010 - największej branżowej imprezie kosmetycznej dla profesjonalistów.

    Związek Pracodawców - Wystawców Kosmetyki Profesjonalnej

    Wydarzenia - SALON WIOSNA 2010

  2. #2
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Salon Wiosna 2010 Warszawa

    myślę że będę. nie moge nigdzie znależć programu warsztatów pokazów i tym innych, gdzie to jest?

    i mam pytanie- zapisałam się pota kartę i tam gdzieś było napisane że wstęp z nią jest bezpłatny - czy faktycznie? czy kupić bilet za wczasu na wszelki wypadek?

  3. #3
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Salon Wiosna 2010 Warszawa

    Aś tam na stronce ZPWKP jest mail,myśle,że można im wysłać z zapytaniem,odpisują szybko.
    Karte pewnie bedziesz musiala odebrac na miejscu,a program szczegółowy bedzie dopiero podany,myśle tydzień - dwa przed

  4. #4
    Wczytuje się Avatar laguna
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Zamość
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Salon Wiosna 2010 Warszawa

    na stronie Związek Pracodawców - Wystawców Kosmetyki Profesjonalnej jest już program.
    Wybieram się pierwszy raz, chciałabym skorzystać też z warsztatów w niedzielę. Napiszcie dziewczyny jak to wszystko wygląda, czy można zrobić zakupy, czy są lepsze ceny, jak wyglądają warsztaty?

  5. #5
    Wzorki Club Avatar czarnulkaaa87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Lille France,,, marzy mi się Gdańsk
    Postów
    664

    Domyślnie Odp: Salon Wiosna 2010 Warszawa

    Ja tez bym sie z checia dowiedziala jak to wyglada bardzo bym chciala sie zalapac na warsztaty

  6. #6

    Domyślnie Odp: Salon Wiosna 2010 Warszawa

    ja mam okazję się tam wybrać, ale nie wiem dokładnie, na czym takie targi polegają? jeszcze nigdy nie byłam, więc chciałabym wiedzieć, czy tam np. można kupić taniej kosmetyki? albo obejrzeć jakieś wykonywanie pazurków itp.?

  7. #7
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Salon Wiosna 2010 Warszawa

    na tych expo nie byłam. na tych w victorii można było kupić produkty taniej, a także były pokazy.

    my bedziemy miec gości w tym czasie, więc jak nei bedzie fajnych pokazów to ja odpadam, zobaczymy

  8. #8
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Salon Wiosna 2010 Warszawa

    ja bym się wybrała ale z fasolką jeździc nie będe poza tym karza mi leżeć

  9. #9
    Wczytuje się Avatar laguna
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Zamość
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Salon Wiosna 2010 Warszawa

    Do dziewczyn które były już na targach. Czy lepiej kupić bilet przez internet? Jak długo się czeka w kolejkach po bilet?

  10. #10
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Salon Wiosna 2010 Warszawa

    dziewczyny w zeszłym roku stałam w kolejce po bilet jakies 30min ( ale to byla niedziela) ogolnie chetnych bylo sporo, co do tego czy warto jechac to twierdze, ze warto mimo tego ,z e targi sa z roku na rok coraz gorsze , mniej wystawcow, mniej zwiedzajacych wiec znow mniej wystawcow i tak kolko sie zamyka.... uwazam ,ze to nadal sa najwieksze targi w polsce skupiajace branze kosmetyczna - jezdze od lat na rozne targi i te zawsze byly najfajniejsze.
    napewno wiekszosc firm bedzie mialo oferty promocyjne i szkoleniowcy zrobia pokazy przy stoiskach , to jest niemal pewne. proponuje zapoznac sie takze z planem wykład,ów bo zawsze mozna znalezc cos dla siebie

    polecam i zycze udanych zakupow)

  11. #11
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Salon Wiosna 2010 Warszawa

    goldsun, a jak wyglądają tu pokazy ? są jakieś w ogóle? na internecie "paznokciowego" programu nie ma

  12. #12
    Wczytuje się Avatar laguna
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Zamość
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Salon Wiosna 2010 Warszawa

    " Podczas targów SALON WIOSNA 2010 odbędzie się także niezwykle ważna impreza dla osób zajmujących się stylizacją paznokci - IX MISTRZOSTWA POLSKI NAIL DESIGN. "

  13. #13
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Salon Wiosna 2010 Warszawa

    no tak, ale ciekawe czy jakies pokazy będą

  14. #14
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Salon Wiosna 2010 Warszawa

    Witajcie, właśnie dowiedziałam się o targach. czy któraś z was wie ile kosztują bilety?!

  15. #15
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Salon Wiosna 2010 Warszawa

    dostałam maila ostatnio :

    SOBOTA : KONGRES KOSMETYCZNY „Natura w salonie kosmetycznym”

    10.30 – 11.15 Radiofrekwencja- skuteczność i bezpieczeństwo – Aneta Macha

    11.20 – 12.25 Wypalenie zawodowe – jak go uniknąć – Elżbieta Kownacka

    12.30 – 13.25 Naturopatia – jak w zgodzie z naturą uzdrowić swoją cerę - Yves COATMEUR

    13.30 – 14.20 Analiza twarzy pod kątem zabiegów masażu - relaksacja, drenaż, lifting – Piotr Szczotka

    14.25 – 15.20 Tajemnice witalności –„szczęśliwe" ramiona i kręgosłup - dr Jolanta Kühbauch

    15.25 – 16.10 Dobry manager gabinetu kosmetycznego -

    16.15 – 17.00 Kosmetyka w pielęgnacji włosów – dr inż. Anna Oborska

    17.00 – 17.45 Działaj! Rozwijaj się! Korzystaj z funduszy UE – Katarzyna Olschowka

    NIEDZIELA:

    WARSZTATY

    Godz.11.00 – 14.30 Własny salon kosmetyczny szansą na samorealizację i dobry biznes dzięki środkom unijnym– Katarzyna Olschowka

    Pewnie już nie raz myślałaś o własnym salonie kosmetycznym. Miałaś nawet jakieś plany. Być może jednak zabrakło ci odwagi, by je wprowadzić w życie. Jeśli jesteś kreatywną i odważną kobietą , która nie boi się realizować swoich pomysłów przyjdź na nasze warsztaty. Odpowiemy na wszystkie twoje trudne pytania: jak założyć firmę, jak przejść proces jej rejestracji oraz jak zdobyć dotację na pokrycie kosztów związanych z uruchomieniem własnego salonu kosmetycznego. Chcemy wspierać i promować młode kosmetyczki, które zdecydowały się na start w biznesie

    WARSZTATY

    Godz. 11.15 – 14.30 Harmonia ciała, umysłu i emocji – praca nad stresem i relaksem – Elżbieta Kownacka

    Jak w naszym zestresowanym życiu odzyskać spokój i harmonię? Poznamy techniki, które łagodzą stres i pozwalają szybciej powrócić do równowagi. Na warsztacie dowiesz się, jak w chwilach stresu korzystać z sygnałów swojego ciała i uważniej słuchać siebie, by podnieść jakość swojego życia.

    Pokazy firmowe w sobotę i w niedzielę:

    Euro Fashion - Magia zdobień akrylowych

    Prezentacja innowacyjnego urządzenia PUREBEAU YAG 500 do bezinwazyjnego usuwania tatuaży i makijażu permanentnego z konkursem. Po prezentacji konkurs z nagrodą dla odwiedzających.

    Rozstrzygnięcie konkursu Super Salon 2009 na najlepszy salon kosmetyczny roku 2009 organizowany przez magazyn Salon i Elegancja

    CHANTARELLE nowości 2010: dermokosmetyczna kuracja cer szczegolnie wymagających – cera mieszana w nowym zabiegu NORMACellz kwasem migdałowym i regulatorami rownowagi hydro-lipidowej oraz nowe MESO-Preparaty z komorkami macierzystymi, DHEALike i Fitohormonami. Konkurs z nagrodami

    Pokaz i konkurs firmy DR. BELTER - Maseczka Pro – event

    ABRAMEX- Terapia ziołowa w leczeniu trądziku

    SUPERNOVA Piękna sylwetka w dobrej formie

    Bio-KosmetykaR DOCTOR BABOR – synergia medycyny i nauki

    CHANTARELLE Nowość CHANTARELLE - NORMACELL- normalizująca dermokuracja dla cery mieszanej z regulatorami wydzielania sebum i poziomu nawilżenia z zastosowaniem kwasow migdałowych, preparaty gabinetowe i pielęgnacja domowa. „UWAGA: Profesjonalne bezpłatne badania skory – stoisko CHANTARELLE.”

    Beauty&Spa Expert Nowoczesne metody wprowadzania kosmoceutykow i lekow, czy mezoterapia igłowa?

    SUPERNOVA AbrahydriR: głębokie złuszczanie, przyjemne w odczuciu dla skory

    AYALA Biotec-nowoczesne technologie w służbie piękna”. Otwarty pokaz najnowszych urządzeń służących do walki z otyłością, niedoskonałościami skory, starzeniem oraz zbędnym owłosieniem.

    PureLite Wybielanie zębow w gabinetach kosmetycznych

    Rozstrzygnięcie konkursu Perfect Line 2010 Spa Business, organizowanego przez magazyn “Spa Business”

    Bio-KosmetykaR Premierowy pokaz zabiegu Ultimate Luxury Pearl wiedeńskiej firmy LIVING DIMENSION oraz zapowiedź nowości firmy BABOR 2010.

    SCENA GŁÓWNA

    Mistrzostwa NAIL DESIGN 2010 - IX Finał Polski

    Wielki Konkurs dla Kosmetyczek

  16. #16
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Salon Wiosna 2010 Warszawa

    o tez coś takiego dostałam. i nadal nei wiem pójde czy nie, wpadłabym w sumie, zobaczymy

  17. #17
    No to..wpadłam Avatar WIOLA1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    ???????
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Salon Wiosna 2010 Warszawa

    Ja bylam kase wydalam i po targach..........

  18. #18
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Salon Wiosna 2010 Warszawa

    mnie w końcu nie było, jak tam fajnie?

  19. #19
    No to..wpadłam Avatar WIOLA1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    ???????
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Salon Wiosna 2010 Warszawa

    Ja byłam z meżem wiec to co potrzeba bylo kupić i do domu,zreszta ledwo go wyciagłam.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •