Strona 14 z 69 PierwszyPierwszy ... 41011121314151617182464 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 326 do 350 z 1724

Temat: nasze zwierzaczki :)

  1. #326
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: nasze zwierzaczki :)

    zatrzymali sie albo stali przed przejazdem i czekali az pociąg przejedzie, brama byla otwarta zawołali go i wsadzili do samochodu a on mały był, lubił sie bawić to pewnie poleciał

  2. #327
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: nasze zwierzaczki :)

    no nieźle.... a co to był za piesek jakiś rasowy


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  3. #328
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: nasze zwierzaczki :)

    mieszaniec sznaucera ale wyglądał prawie jak rasowy

  4. #329
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: nasze zwierzaczki :)

    no co za banda deblili takim to bym rece poucinala...nie wyobrazam sobie jak mozna ukrasc komus psa moze im ucieknie i wrocil do Ciebie badz dobrej mysli...

  5. #330
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: nasze zwierzaczki :)

    miminka nie martw się

    a to moja Maluda - MIMI

  6. #331

    Domyślnie Odp: nasze zwierzaczki :)

    oj przeslodka a ta mordeczka taka kochana hehe
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  7. #332
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: nasze zwierzaczki :)

    Cytat Napisał rudzia1985 Zobacz post
    no co za banda deblili takim to bym rece poucinala...nie wyobrazam sobie jak mozna ukrasc komus psa moze im ucieknie i wrocil do Ciebie badz dobrej mysli...
    sam nie wroci, bo to byl ktos na lubelskich rejestracjach a ode mnie do Lublina jest ok 20 km a on miał dopiero 4 miesiące

    Nie wiem czy jest sens pisać ogłoszenie na nk

  8. #333
    Wczytuje się Avatar dziubejek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: nasze zwierzaczki :)

    Mojego pieska możecie zobaczyć tu Logowanie do nasza-klasa.pl

    ---------- Dodano o godzinie 20:15 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:13 ----------

    Cytat Napisał dziubejek Zobacz post
    Mojego pieska możecie zobaczyć tu Logowanie do nasza-klasa.pl
    Jakiś psikus, błąd się wkradł Logowanie do nasza-klasa.pl

    ---------- Dodano o godzinie 20:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:15 ----------

    Cytat Napisał miminka Zobacz post
    sam nie wroci, bo to byl ktos na lubelskich rejestracjach a ode mnie do Lublina jest ok 20 km a on miał dopiero 4 miesiące

    Nie wiem czy jest sens pisać ogłoszenie na nk
    miminka spróbuj do gazety lokalnej dać ogłoszenie o zagubieniu psa...

  9. #334
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: nasze zwierzaczki :)

    chyba o kradzież

    najgorsze jest to, że on miał "ADHD" tzn strasznie był ruchliwy i upierdliwy i nie nadawał się do mieszkania w bloku i jak sobie pomyśle, że komuś może sie nie spodobać jego zachowanie i go wyrzucić to aż mnie coś trafia

  10. #335
    Wczytuje się Avatar mala765
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Lca ;D
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: nasze zwierzaczki :)

    Ja mam pieska który zwie się Amigo Ma też straszne ADHD. Jest to kundelek, który miał być jamnikiem miniaturką ale nie wyszło mu zdjęcia niestety nie mam

  11. #336
    Wczytuje się Avatar dziubejek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    18

    Pet

    Tym bardziej powinnaś dać jakieś ogłoszenie, może złodziejowi nie spodoba się charakter Twojego pieska i postanowi go oddać właścicielowi, zamyli że go znalazł. Spróbuj - warto.

    Mój kundel Fik
    Ostatnio edytowane przez Agusia_pa2 ; 18-11-2009 o 11:28

  12. #337
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: nasze zwierzaczki :)

    rozwieś jakies ogłoszenia w Twojej okolicy.. i jak masz mozliwośc to przejedź sie troche dalej... a nóż to byli jacys znajomi kogos kto blisko Ciebie mieszka i sie chwalili ze maja psa i ten ktos Ci powie...
    innego pomysłu nie mam...

    kolejne fotki mojego tygrysaa

    pozy w jakich śpi to coś bezcennego

    ________________________________________


  13. #338
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: nasze zwierzaczki :)

    moim zdaniem ogloszenie to głupota... przecież jak go ktoś ukradł to co teraz go przywiezie z powrotem i pewnie jeszcze tym samym autem...
    a wątpie też w to że jacyś ich zanjomi ci powiedzą: a wie pani co moi znajomi buchneli wam psa...
    tak niestety jest że psy giną... okropne uczucie. mojej babci ktoś ukradł 4 letniego psa więc pomyśl jak ona się musiala czuć... nie za fajnie.... a drugiego ktoś jej otruł...


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  14. #339
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: nasze zwierzaczki :)

    Ja nie rozumiem jak mozna coś takiego zrobić Masakra! Ja bym dała ogłoszenie że skradziono psa i dodoatkowo moze info jakim samochodem go zabrali, moze jakiś dobry człowiek sie trafi i skojarzy fakty albo coś ehh
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  15. #340
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: nasze zwierzaczki :)

    ja też bym dała ogłoszenie. trzeba być dobrej myśli. może ktoś dobroduszny się znajdzie i da Ci znać gdzie Twój pupil może być.

  16. #341
    Rozkręcanko Avatar gogosobo
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: nasze zwierzaczki :)

    DZiewczyny przygarnełam do domu śliczną kotkę, jest bardzo grzeczna i czysta ale mam z nią jeden problem bez przerwy ale to bez przerwy chce jeść, szesc puszek jedzenia, które jej kupiłam poprostu pożarła, trzyma ostry dyzur przy lodówce, chciałam spytac czy powinnam jej dawac jesc na kazde rządanie czy odraniczyc jej jedzenie do trzech posiłków lub dwóch posiłków dziennie

  17. #342
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: nasze zwierzaczki :)

    Cytat Napisał gogosobo Zobacz post
    DZiewczyny przygarnełam do domu śliczną kotkę, jest bardzo grzeczna i czysta ale mam z nią jeden problem bez przerwy ale to bez przerwy chce jeść, szesc puszek jedzenia, które jej kupiłam poprostu pożarła, trzyma ostry dyzur przy lodówce, chciałam spytac czy powinnam jej dawac jesc na kazde rządanie czy odraniczyc jej jedzenie do trzech posiłków lub dwóch posiłków dziennie
    hmmmm.. jesli była bezdomna to normalne że chce cały czas jeśc Pewnie dawno nie miała takiego "luksusu" i chce się najeść ile się da Ale trzeba z bezdomnymi zwierzątkami uważam, bo nie wiedzą kiedy skończyc i po jedzeniu mogą często wymiotować. Myślę że mozesz ograniczyć jedzenie dla kici, ale jeśli chcesz to idź do weta i się zapytaj Jak żadnych przeciwskazań nie otrzymasz to znaczy że po prostu trafiłaś na wielkiego kota - żarłoka


  18. #343
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: nasze zwierzaczki :)

    Zgadzam się ze Szpilą. Najlepiej udać się do weterynarza. Takie łapczywe jedzenie może się źle odbić, bo kot musi stopniowo przyzwyczaić się do nowego jedzenia. Wielki podziw dla Ciebie, że przygarnęłaś kicię. Ja też mam dachowca bezdomnego, ale jest z nami cztery lata i wszyscy bardzo ją kochamy.

  19. #344
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: nasze zwierzaczki :)

    tez proponuje udac sie do weterynarza i przy okazji zrobic jakies badania czy przypadkiem nie jest kicia chora no i zaszczepic ja bo pewnie nie jest skoro ja przygarnelas a z tym apetytem to pewnie strasznie wyglodzona byla dlatego teraz ciagle je ale zgadzam sie z dziewczynami...jedzenia powinnas juz ograniczac i nie dawac za kazdym razem jak tylko przed lodowka stanie
    moj pies tak robil i tata ciagle cos mu dawal bo niby ciagle glodny...mam pekinczyka, ktory na swoja normalne wage powinien miec max 7-8 kg a wazy 12-14 kg a teraz biedy ma problemy z chodzeniem i nawet nie moze sie w pol zgiac bo taki gruby ale ze juz staruszek z niego to nic nie ma sensu robic

  20. #345
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: nasze zwierzaczki :)

    nie mozna dawac aż tyle jedzenia... przeciez to rozwali żołądek.. jak jakis czas miała pusty a tu nagle tyle zarcia...

    I podziwiam za takie dobre serce.. gdy bym ja miała wziąć do mieszkania wszystkie koty jakie biegaja niedaleko mnie to miejsca by mi nie starczyło..

    ________________________________________


  21. #346
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: nasze zwierzaczki :)

    odzyskaaaaaałam psa


    JAK KARMIĆ KOTA:
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść


    ---------- Dodano o godzinie 14:00 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:57 ----------

    Karma, którą dajesz Twojemu kotu pewnie jest "mokra" i jest dla niego smakołykiem dlatego tyle jej je... Powinnaś ograniczyć mu posiłki do dwóch o stałej porze dnia a dodatkowo może mieć w miseczce suchą karmę, którą sobie będzie podjadał od czasu do czasu

  22. #347
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: nasze zwierzaczki :)

    Super Opowiadaj jak do tego doszło migusiem

  23. #348
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: nasze zwierzaczki :)

    bo sprawdziliśmy inne numery rejestracyjne i policja sie dalej tym zajęła tylko obawiam sie, ze ta "pani" sie wymiga od kary, była dość młoda a wiecie jak to jest... i powiedziała, że korek sie zrobił na ulicy, bo pies wybiegł...tylko korek zrobił się dlatego, że mieszkamy przy samym przejeździe i pociąg wtedy jechał(a ona sie zatrzymała koło naszej bramy i go zabrała)... i pewnie sie wywinie

    i podobno łzy miał w oczach jak go przywieźli... ale teraz już jest zadowolony

  24. #349
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: nasze zwierzaczki :)

    Cieszę się bardzo. Musisz teraz uważać, żeby sytuacja się nie powtórzyła.

  25. #350
    Rozkręcanko Avatar gogosobo
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: nasze zwierzaczki :)

    Dzięki za rady, wezmę ją do weterynarza i jedzenie będzie dostawac dwa razy na dzień , koniec z jedzeniem

    ---------- Dodano o godzinie 15:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:44 ----------

    A, któregos dnia wstawię jej fotki, jest sliczna, zakochałam się w niej zaraz gdy zobaczyłam ją w swoim ogrodzie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Nasze początki - Przed i PO
    By Kamis in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 762
    Ostatni post / autor: 07-05-2017, 10:40
  2. Nasze wymarzone fryzury :))
    By roooksanka in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2042
    Ostatni post / autor: 03-01-2016, 15:23
  3. Nasze zbiory - ozdoby
    By aga in forum Ozdoby na paznokcie
    Odpowiedzi: 546
    Ostatni post / autor: 23-04-2012, 14:24

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •