Strona 2 z 69 PierwszyPierwszy 1234561252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 1724

Temat: nasze zwierzaczki :)

  1. #26
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    A takie pieknosci jak te(parke) bede miala w domku juz w tym tygoniu lub przyszlym.Juz dzisiaj bylam ogladac moje malenstwa,sprzet potrzebny.No a mezus ma zrobic terarium.Jak bede miala gotowe to napewno wstawie zdjecionko


    Terarium juz prawie gotoweZrobione wlasnarecznie przez mojego meza.A dzisiaj wieczorkie jedziemy po nowych domownikow.Jak mi sie uda to jeszcze dzisiaj wstawie zdjecie.
    Ostatnio edytowane przez Jade ; 01-04-2009 o 11:36

  2. #27
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    a ja mam buldozka francuskiego o imieniu Baron,cudowne stworzenie i kompan w zyciu takie male a takie madre i wiecznie wesole...wszystkie nasze zwierzaki sa kochane,prawda...nie wiem jak tu wkleic fotke,jak ktos moze mi pomoc to z gory dziekuje...

  3. #28
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Jak duże terrarium jest potrzebne? One chyba spore urosną. Musisz mieć duże mieszkanie, że możesz to wszystko pomieścić.

  4. #29

    Domyślnie

    Hehe to pocieszny bardzo charakterek, też ładne imię klara

    annamon tutaj: http://forum.wzorki.info/uwagi-o-for...iadomo-ci.html

  5. #30
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Z miejscem niema problemu meza przeprowadze do garazu a Agamy do sypialni.A tak powaznie wielkosc teraria zalezy od wielkosci zwierzaczka.My narazie myslimy o takim50*50*100.Mieszkanie wcale duze nie jest ale miejsce jeszcze jest.No i jeszcze klatka stoi z szynszylami.

  6. #31
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Jak duże terrarium jest potrzebne? One chyba spore urosną. Musisz mieć duże mieszkanie, że możesz to wszystko pomieścić.

    Rosna nawet do 55cm,ale bedzie super.

  7. #32
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    to ja opowiem wam moja historie ... ogolnie na poczatku z narzeczonym mielismy jedną kotkę... zwala sie DOMATOR ... czarna z bialym krawatem i skarpetkami charakter hmm co najmniej dziwny ... w momencie gdy sie przeprowadzilismy w inne miejsce zaczelismy ja wypuszczac po jakims mies ... wylazila do momentu az zniknela ... podobno jakis staruszek koty zabijal na skurki :/ potem wzielismy sobie malego prosiaczka ( tak nazywam moje slodkie kotki ) szaraczek taki zwykly.... tez kotka z charakterkiem ... do dzis jest z nami .... dziwne zachowania ma ... gdy kichne to ona tak smiesznie otwiera swoja paszcze i wydaje dziwne dzwieki jej siostre moj facet wzial do siebie do firmy ... ale po jakims czasie wyladowala u nas w mieszkaniu ... ogolnie jestesmy zwolennikami nie wypuszczania kotow no ale ze wzgledu na to iz ta kotka od malego na dworze byla i juz przyzwyczajona to postanowilismy ja wypuszczac.... ( ile razy to nam myszki nadgryzione na wycieraczke przynosila ku obrzydzeniu sasiadek ) Przyszla pierwsza ruja no i nasza kicia zaszla hehe ... brzuszek sie powiekszal az rok temu sie zaczelo ... pudlo przygotowane a ja bawilam sie w polozna... oczywiscie nie bylo mowy abym spala w innym pokoju bo lazila za mna i nie chciala lezec .... pierwsza kicie urodzilysmy ok.24 ... potem zaczelam przysypiac... ale w momencie gdy juz zaczelo nastepne piekne kocie wylazic dostalam lapka po nosie i musialam siedziec i towarzyszyc mojej pupilce... tak urodzilysmy 3 kotki nastala godzina 6 rano a ja musialam jechac do szkoly ( szalenie niewyspana )... ze szkoly wrocilam ok 12 i jak mi narzeczony powiedzial ... caly czas mnie kicia szukala .. jak tylko wlazlam do mieszkania musialam isc za nia i z nia siedziec... no i urodzily sie nastepne dwa co chwila je w mordce przenosila z miejsca na miejsce ... piekny widok naprawde... gdy kotki mialy dwa tyg.moj facet stwierdzil ze zrobi plytki na balkonie (mieszkamy na parterze) no i nasza kicia uciekla ... zawsze gdy wychodzila na dwor, bralam mala istotke ktora sie najbardziej darla na balkon i ona zaraz przybiegala... a tym razem nie przybiegla znalazlam ja na ulicy .. zabity , maly placek ryczelismy oboje jak male dzieci ( jeszcze teraz jak to pisze lezki mi do oczu naplywaja )... no coz stalo sie ... kotke trzeba bylo pochowac i zachowac sie odpowiedzialnie .. pojechalismy do weterynarza po mleko i odpowiednie instrukcje i zaczelo sie co 3 godziny trzeba bylo wstawac na karmienie piatki maluchow i oproznianie brzuszkow (ich perystaltyka jest jeszcze do kitu wiec trzeba bylo masowac watka)... to byl fajny czas .. mimo namowy wielu ludzi nie uspilismy ich .. mama mojego faceta przywiosla nam ze wsi kotke... czarna taka , niesmiala.... dzien przed przyjazdem do nas urodzila kotki ale wiadomo co robia ludzie na wsi z prosiaczkami malutkimi ... no i gdy wypuscilismy ja u nas w mieszkaniu miala gdzies to ze jest w obcym miejscu i od razu wskoczyla do maluszkow... wykarmila je i do dzisiaj sa cale i zdrowe... cztery kotki oddalismy w dobre rece a u nas zostala jedna kicia... teraz konczy rok... i przezywamy jej druga ruje... a po niej operacyjka i spokoj czarnuszka ( mamusie zastepcza ) mielismy oddac po odchowaniu maluchow ale nie mielismy serca... na wsi dostawala raz na dzien pewnie zarcie i to nic specjalnego... a u nas pelen wypas .. ciepelko do spania , jedzonko ... do kuwetki nauczyla sie po dwoch wrzuceniach do niej ... do tej pory nie ma ochoty nawet lapka na parapet wyjsc ... chyba czuje ze u nas ma dobrze .... na poczatku byla nieufna... nie lubiala sie miziac i inne takie ... a teraz to najwiekszy miziak z naszej calej trojki

  8. #33
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Aż mi oczy mgiełką zaszły jak czytałam. Wspaniała opowieść.

  9. #34
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie

    barbara_jakubik uwielbiam takie historie

  10. #35
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    historia z zycia wzieta jutro pokaze wam moja wspaniala czarnuszke ohhh a najciekawsze jest to ze jak zaczelam mieszkac z moim narzeczonym nie nawidzilam kotow ... a teraz je KOCHAM Bardzo.... to sa moje najsłodsze prosiaki ... wlasnie sie czai maly bobs zeby mi na kolana wskoczyc

  11. #36
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Mój Czarnuszek :)

    a oto wyzej wspomniana mamusia zastepcza

  12. #37

  13. #38
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    to są moje dwa cudeńkalucky starszy i lusi malenka jeszcze

  14. #39

    Domyślnie

    słodkie szczególnie w tym wdzianku

  15. #40
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    zawsze im kupuje ubranka na zime,tej malej nie da sie fotki zrobic bo szaleje heheh

  16. #41
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Terarium juz prawie gotoweZrobione wlasnarecznie przez mojego meza.A dzisiaj wieczorkie jedziemy po nowych domownikow.Jak mi sie uda to jeszcze dzisiaj wstawie zdjecie.

  17. #42

    Domyślnie

    To czekamy z niecierpliwością zeby poznać tych twoich nowych domowników

  18. #43
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marzena Zobacz post
    to są moje dwa cudeńkalucky starszy i lusi malenka jeszcze
    Marzenko zakochałam sie w Tych Yoreczkach *** sa boskie **
    SZCZĘŚLIWA

  19. #44

    Domyślnie

    a to moja Puśka

  20. #45

    Domyślnie

    Śmieszna poza na pewno kotka ?

  21. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    a oto wyzej wspomniana mamusia zastepcza
    Śliczna Ja to jestem kociara od kąd pamiętam u mnie w domu były zawsze koty I też mam przeżycia podobne ,moja kicia zaczęła mi rodzic na brzuchu... Jeszcze sama w domu byłam , ja ją do kartonu a ona spowrotem hehe ale fajne uczucie ,wtedy naprawdę się wie że zwierzaczek czuję się przy Tobie bezpieczny i ufa... poród mojej Pusi trwał 3 godziny tylko musiałam pomagac bo wszystkie kotki rodziły się pośladkowo.. pierwszego rodziła 1,5 h ,myślałam że tam padnę ze strachu bo tak się moja bidula męczyła że masakra ,aż wzięłam szmatkę czystą i ciągnęłam kociaka, niefortunnie się jakoś ułożył że najpierw ogonek wyszedł i jedna łapka ...Na szczęście następne dwa wyszły szybciej , ale po całym zdarzeniu oby dwie padłyśmy
    a oto i one na drugi dzień po urodzeniu

  22. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    Śmieszna poza na pewno kotka ?
    kotka kotka

  23. #48
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Obiecalam ze wstawie to sa moi nowi domownicy,dwie Agamy brodate.Sa slodkie.

  24. #49

    Domyślnie

    kurnia fajne są te Twoje Agamy

  25. #50
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Dzieki beda jeszcze fajniejsze jak urosna tak do 55 cm.Twoje zwierzaczki tez sa sliczne.Troche boje sie karmienia zywymi stworzeniami ale to juz maz bedzie karmil.Ja tylko warzywka i owoce.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Nasze początki - Przed i PO
    By Kamis in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 762
    Ostatni post / autor: 07-05-2017, 11:40
  2. Nasze wymarzone fryzury :))
    By roooksanka in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2042
    Ostatni post / autor: 03-01-2016, 16:23
  3. Nasze zbiory - ozdoby
    By aga in forum Ozdoby na paznokcie
    Odpowiedzi: 546
    Ostatni post / autor: 23-04-2012, 15:24

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •