Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 63

Temat: Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

  1. #1
    Wzorki Club Avatar czarnulkaaa87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Lille France,,, marzy mi się Gdańsk
    Postów
    664

    Question Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

    Hej dziewczonka
    Mam do was ogromna prośbę, bo na pewno jest was wiele co już sprawdzało rożne firmy Paznokciowe.
    Juz pisze o co mi chodzi, jestem 100% akrylowiczka hehe,,,, no ale niestety przyszły czasy gdzie muszę się podszkolić bardziej w zelach.
    Interesuje mnie gdzie dostane tanie zele, głownie kolorowe
    Byłabym wdzięczna gdybyście napisały gdzie wy się zaopatrujecie, no i gdzie się opłaca
    Teraz mam zele przezroczysty i biały z Ra, no i jak na razie nie narzekam ale inni ich nie polecają wiec nie wiem co z kolorowymi teraz :/

  2. #2
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

    tyle ile żeli tyle znajdziesz przeciwników i polecających
    jedyne co nie polecam to reni nails... dla mnie jakies takie szare sie robiły

  3. #3

    Domyślnie Odp: Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

    też czytałam, że te z RN są niezbyt fajne..
    ja Ci nic nie polecę.. bo najzwyczajniej nie zainwestowałam jeszcze w kolorowe żele. na lato pomyślę.

  4. #4
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

    Cytat Napisał zyza Zobacz post
    tyle ile żeli tyle znajdziesz przeciwników i polecających

    Zgadzam się w 100 % niestety każdy stylista musi znaleźć produkt dla siebie.
    Co do Reni Nail to ja również za nimi nie przepadam, jakoś tak jest jak dla mnie za rzadki
    Sun flower - hmm - bywa różnie raz jest super a innym razem się nikomu nie trzyma
    Silcare - o tu się produkty popsuły, klientki narzekają ze liftuje i pęka





  5. #5
    Wzorki Club Avatar czarnulkaaa87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Lille France,,, marzy mi się Gdańsk
    Postów
    664

    Domyślnie Odp: Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

    To mam problem :/

  6. #6
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

    Cytat Napisał czarnulkaaa87 Zobacz post
    To mam problem :/
    naplepiej bedie jeśli poczytasz sobie :

    http://forum.wzorki.info/sprzet-do-p...polecacie.html

    i

    http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...racujecie.html

    i moe problem sie zwęży

  7. #7

    Domyślnie Odp: Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

    kilka stylistek polecało PB.. ale ceny "fajne"
    prawda jest taka, jak wcześniej Dziewczyny zauważyły, że opinie są różne..
    jak nie spróbujesz, to się nie przekonasz..

  8. #8
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

    Cytat Napisał AgUsia950 Zobacz post
    jak nie spróbujesz, to się nie przekonasz..
    no więc wlasnie, to samo tyczyło sie zeli allepaznokci, chcialam kupić, ale sie wachałam, jedne dziewczyny pisały że są ok, inne że bardzo dobre a jeszcze inne że do dupy

    więc kupiłam na próbe 5 ml i jak dla są bardzo dobre jak na cene, bo to tez jest ważne jakość produktu w stosunku do jego ceny

  9. #9

    Domyślnie Odp: Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

    ja też się kiedyś na nie czaiłam, poczytałam trochę, Dziewczyny odradzały, to zrezygnowałam..
    ale skoro Woszczur polecasz, to się zastanowię.. tylko teraz tyle tego wszystkiego potrzebuję, że masakra, jeżeli chodzi o kasę.
    ale do lata uzbieram.

  10. #10
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

    Cytat Napisał AgUsia950 Zobacz post
    też czytałam, że te z RN są niezbyt fajne..
    ja Ci nic nie polecę.. bo najzwyczajniej nie zainwestowałam jeszcze w kolorowe żele. na lato pomyślę.
    przeciez napisałam NIE POLECAM hehehehe

  11. #11
    Szkoleniowiec Avatar soffii25
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 052

    Domyślnie Odp: Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

    ja mam kilka kolorowych żeli od Dobrej Rady i uważam, że są dobre, no mi pasują mają intensywny kolor i dobrze się nimi pracuje no ale jak już dziewczyny pisały każdy musi sam znaleźć sobie "swoją" markę

  12. #12
    No to..wpadłam Avatar Yasumi
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    woj.mazowieckie
    Postów
    203

    Domyślnie Odp: Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

    kolorowe tanie zele czy te z wyzszej polki,cena nie zawsze idzie w parze z jakoscia ,poza tym nie ma to bardzo znaczenia jesli ktos ma zle opanowana technike pracy zelami,poza tym trzeba pamietac tez o tym,ze nie wszystkie produkty mozna laczyc ze soba(chodzi mi o firmy i sklad chemiczny produktu)wiec przy wyborze trzeba i na to zwrocic uwage,na poczatek wybierz sobie jeden lub dwa kolory w malych pojemnosciach i zobacz czy nie gryza sie z Twoimi clearami(zele kolorowe dluzej trzeba utwardzac w lampce ze wzgledu na pigment)

    z tych tanszych moge polecic zele Basic-mam kilka kolorkow i z Perfect Lady ,na ktorych glownie pracuje i Infinity Nails dobrze sie łączą

    Nail-Art1 ŻELE KOLOROWE 5G BASIC FIRMOWE-18 KOLOR (870821293) - Aukcje internetowe Allegro

    PL tez ma fajna kolorowke
    Żele UV Nail Art Magic Effect - Perfect Lady Cosmetics Shop
    zalezy ile pieniazkow planujesz na nie przeznaczyc

  13. #13
    Wzorki Club Avatar czarnulkaaa87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Lille France,,, marzy mi się Gdańsk
    Postów
    664

    Domyślnie Odp: Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

    Musze spróbować allepaznokcie, bo dostałam dwa zele ich : czerwony i brokatowy ;D
    Wiem, ze firm jest od groma , dlatego pytam jakie wy testujecie lub używacie bo nie wiem czy na początek inwestować w droższe czy tańsze starcza.
    Ale raczej zacznę od tańszych parę sztuk, bo muszę poćwiczyć zele, nigdy za nimi nie przepadałam :/
    Nie ma co nauka czyni mistrza ;D

    Dziękuje wszystkim lejdis za rady

    ---------- Dodano o godzinie 20:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:20 ----------

    Cytat Napisał paznokietek1000 Zobacz post
    Zgadzam się w 100 % niestety każdy stylista musi znaleźć produkt dla siebie.
    Co do Reni Nail to ja również za nimi nie przepadam, jakoś tak jest jak dla mnie za rzadki
    Sun flower - hmm - bywa różnie raz jest super a innym razem się nikomu nie trzyma
    Silcare - o tu się produkty popsuły, klientki narzekają ze liftuje i pęka

    A propos Reni Nail to mam parę akryli kolorowych i muszę powiedzieć ze są dobre
    Z zelami jednak wole być ostrożniejsza.

  14. #14

    Domyślnie Odp: Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

    Cytat Napisał zyza Zobacz post
    przeciez napisałam NIE POLECAM hehehehe
    no, to dlatego napisałam, że też słyszałam nizbyt fajne opinie na ich temat.

  15. #15
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

    Ja zaczęłam od Dobrejrady, czyli żeli I-nails. Jednofazóweczkę uv polecam z czystym sercem, bo jest bardzo dobra. Natomiast z budującego klar na początku byłam nawet zadowolona... dopóki nie spróbowałam Blush z PB - niebo a ziemia Ten z PB dużo ładniej się poziomuje i współpracuje ze mną, a i nie bąbelkuje tak jak ten z I-nails. Extreme white - nie polubiłam go, natomiast uwielbiam White średniogęstego z PB. Cover też mam z PB.

  16. #16
    Debiutantka Avatar frelka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

    tez sie wlasnie zastanawiam nad ta jednofazowka I-nails

  17. #17
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

    Ja obecnie uzywam zeli od DR i jestem zadowolona jak rowniez z akryliA tak na marginesie to sa juz tematy zalozone dotyczace zeli,akryli,jakie polecamy itd.

  18. #18

    Domyślnie Odp: Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

    ja wypróbowałam ostatnio żele silcare, bo spotkałam się głównie z pozytywnymi opiniami, ale okazało się, że ja chyba trafiłam na jakieś felerne albo ich produkty rzeczywiście się popsuły...odchodzą od paznokcia w krótkim czasie

  19. #19
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

    Cytat Napisał jamarcianka Zobacz post
    ja wypróbowałam ostatnio żele silcare, bo spotkałam się głównie z pozytywnymi opiniami, ale okazało się, że ja chyba trafiłam na jakieś felerne albo ich produkty rzeczywiście się popsuły...odchodzą od paznokcia w krótkim czasie

    a możesz napisać konkretnie z jakiego produktu silicare jesteś nie zadowolona

  20. #20
    Debiutantka Avatar asia77
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

    Od kilku tygodni używam żeli z Allepaznokcie i jestem z nich naprawdę zadowolona.Cenę mają bardzo przystępną,nie są najtańsze,ale na pewno są już tanie Nie jestem profesjonalistką i nie mam wielkiego doświadczenia,więc trochę nieśmiało stwierdzam,że dobrze się nimi pracuje- nie są zbyt gęste,ani zbyt "lejące", ładnie wyrównują się na paznokciu nie zalewając skórek ,nakładając je nie miałam żadnych problemów z pęcherzykami powietrza lub z zatapianiem w nich ozdób.Zastanawia mnie tylko dlaczego żel clear jest cięższy we "współpracy" niż żel pink...bo ten drugi jest naprawdę super.Może trafiłam na jakiś pechowy egzemplarz?
    Poza tym jest jeszcze jeden ,sporo tańszy żel firmy Margoo i jeśli komuś baaardzo zależy na bardzo tanim żelu to może pomyśleć o tym produkcie.Jednak osobie,która ma zamiar się dopiero uczyć pracy z żelami raczej bym go nie poleciła.Efekt końcowy nie jest zły,żel nie odpryskiwał ,trzymał się na paznokciach,ale nałożyć go nie było łatwo,bo chyba jest trochę zbyt gęsty:/ (o wtapianiu ozdób już nawet nie wspomnę).
    Co jakiś czas pojawiają się żele jeszcze tańsze od tych najtańszych ,sporo osób je nawet kupuje,ja jednak ograniczam się tylko do zachwytu nad ich ceną.

  21. #21
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

    Margoo mialam kiedyś i są do pupy jak dla mnie. Clear mi żółknął na paznokciu:/ Od dłuższego czasu używam Allepaznokcie i jestem zadowolona. Z kolorowych mam czarny i granat i są ok
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  22. #22
    Rozkręcanko Avatar ooasiaoo
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Iława
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

    Ja dopiero zaczęłam przygodę z pazurkami Chciałam wziąć żele z SF...ale były dla mnie troszkę za drogie bo musiałam kupić cały sprzęt więc zdecydowałam się na reni nail... Czytałam wiele negatywnych jak i pozytywnych komentarzy na temat tych żeli;/ Bałam się trochę przed zakupem... Ale stwierdziłam że na początek wystarczą Jestem zadowolona z jednofazówki clear i z białego żelu do french'a ale niestety kamuflaż jest okropny...;/ W ogóle prawie nie kryje...;/

  23. #23
    Rozkręcanko Avatar Annauelle
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    okolice Poznania
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

    Zele od DR polecam-sprawdziłam i sa ok.
    Zele z Silcare równiez, jak narazie pracuje na Miestero Milano i na tym juz chyba poprzestane. Jak dla mnie najlepsze żele i cena nie jest wygórowana.

  24. #24
    No to..wpadłam Avatar IWONAUMINSKA
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    POLICE
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

    Ja Wam powiem, że od samego początku pracuję na SF - czy to clear, frencz czy kolorowe - nie są tanie ale zadowolona jestem - kupiłam raz żele allepaznokcie i nie ze wszystkich byłam zadowolona

    ale z miłą chęcią dowiem się co macie sprawdzonego i co polecacie

  25. #25

    Domyślnie Odp: Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?

    Reni nail ktoras uzywala polecacie bo chce teraz zamowic sobie zele kolorowe od nich i clear na sporobowanie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •