Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 100

Temat: Wybór pędzli do makijażu

  1. #51

  2. #52
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Wybór pędzli do makijażu

    Moim zdaniem tak, ja je mam i dla mnie są świetne

  3. #53
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wybór pędzli do makijażu

    Myślę, ze nawet na dłużej, bo to bardzo fajne pędzelki
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  4. #54
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Wybór pędzli do makijażu

    Ja mam te same tylko trochę mniejszy zestaw chyba ok 16 pędzli i chyba tylko 1 lub dwa mi sie nie przydały, używam ich głównie dla siebie ale czasem i znajomych i złego słowa nie mogę powiedzieć na ich temat. Mam już je ok 2 lat, ciągle są używane a nie widać żadnych śladów zużycia, włosy nie wypadają itp

  5. #55
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Wybór pędzli do makijażu

    Dziewczyny, pomóżcie.
    zdaję sobie sprawę, że lepiej się znacie i tu nasuwa się pytanie, ponieważ chcę kupić pędzle po przestępnej cenie i w miare dobre. więc:

    Mery Macom:
    Mery Macom Pędzle do makijażu Etui 21 HIT Emerald (2709463716) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Mery Macom Pędzle do makijażu Etui 25 NEW DIAMOND (2754017650) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    czy

    Lancrone:
    Pędzle do makijażu - zestaw 26 sztuk - [Lancrone] - F.H.U K&M Pędzle
    Pędzle do makijażu - zestaw 25 sztuk - [Lancrone] - F.H.U K&M Pędzle ?

    Co do pędzli Lancrone mam jeszcze jedno pytanko. Dlaczego różnica w cenie jest tak diametralna, skoro w zestawie jest różnica jednego pędzla? Czy może jest to spowodowane dużą różnicą co do jakości pędzli?

  6. #56
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Wybór pędzli do makijażu

    jesli moge cos powiedziec odnośnie tych zestawow...uwazam ze tak duzo pedzli nie jest potrzebne Ci napoczątek, nie wiem jak z jakościa tych pedzli ale ja osobiscie cenie sobie pedzle hakuro
    i jak na pierwszy raz wybralabym pedzel do pudru, rozu/bronzea, podkladku płaski bądz top flat, skosny do brwi/kresek, do nakaladanie cieni, do rozcierania, mniejsza kulke do rozcierania, i ew grzebyk do brwi jesli nie mialabym starej szczoteczki po tuszu

  7. #57
    No to..wpadłam Avatar lonia1990
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: Wybór pędzli do makijażu

    Ja mam pedzelki do makijarzu z Lancrone i jestem z nich zadowolona Kupowałyśmy je jak bylam w szkole kosmetycznej.

    A rożnica w cenie jest bo są inne pędzle w tych zestawach ja kupowalam je po około 90zł tylko mam jeszcze troszkę inny zestaw

  8. #58
    No to..wpadłam Avatar iv90
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    130

    Domyślnie Odp: Wybór pędzli do makijażu

    ja ostatnio kupiłam te MaryMacom i jestem z nich zadowolona (mam zestaw 15 pedzli), na moje potrzeby jest ich wystarczająco dużo

    Innych pędzli nie miałąm (tylko jeden z essence), więc nie mam porównania
    Biżuteria, kosmetyki, moda

    Moje aukcje z biżuterią:

  9. #59
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Wybór pędzli do makijażu

    wielkie dzięki za tak szybkie odpowiedzi )!

  10. #60
    No to..wpadłam Avatar Sindi89
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Wybór pędzli do makijażu

    Ja tez mam dziewczyny z Lancrona i jestem mega zadowolona) mam ten duzy zestaw pędzli i praktycznie uzywam każdego )

  11. #61
    Debiutantka Avatar popcorn
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Wybór pędzli do makijażu

    ja bym nie polecała takiego zestawu. Nie oszukujmy się na początek nie potrzeba Ci tyle pędzli.
    Zwłaszcza, że jakością to one nie powalają. Po kilku miesiącach prania się zmechacą lub włosie zacznie wypadać.

    Lepiej pędzle kompletować sztukami, zajrzyj na stronę pędzli Hakuro, lub w Inglocie/Sephorze. Te pędzle będą droższe, ale będą CI służyć latami.

  12. #62
    Debiutantka Avatar martynka23
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Wybór pędzli do makijażu

    popcorn dobrze prawi!

    ja polecam pędzle Maestro

  13. #63
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Wybór pędzli do makijażu

    ja rowniez popieram maestro i sephora sa swietne

  14. #64
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Wybór pędzli do makijażu

    posiadaczki pędzli z Sephory: jakie polecacie pędzelki? z numerkami jakbyście mogły podawać
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  15. #65
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Wybór pędzli do makijażu

    ja mam tylko 3 pedzelki z sephory bo reszte z maestro, ale bardzo je lubie. najbardziej lubie ten do pudru rounded powder XL 49. jest swietny, fakt ze kosztuje sporo (bodajze 100zl) ale warto. mam tez smudge 14- tez bardzo go lubie, super mi sie nim rozciera. no i ostatni shadow 26- ot taki sobie zwykly do nakladania

  16. #66
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Wybór pędzli do makijażu

    ja posiadam daaawno kupiony zestaw z jakieś firmy krzak chociaż nie wiem czy to nie mery macom... na moje potrzeby ok, chociaż czasami włosie lubi wylatywać
    do tego pędzelki z inglota 31T i 23T i zamówiłam sobie hakuro H80 na spróbowanie

  17. #67
    Rozkręcanko Avatar LadyJenova
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Białystok/ Warszawa
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Wybór pędzli do makijażu

    Heyka:-)
    Ja robilam sporo makijazy wczesniej (ostatnio od kiedy mieszkam w Warszawie mam jakis przestoj) i serdecznie Wam polecam 3 opcje ze tak nazwe max medium i light:-) pozycja max to pedzle marki cinecitta make up maja pedzle z naturalnego wlosia w ladnych praktycznych zestawach z etui jednak cena juz dosc wygorowana bo 280zl makijaze sa super jednak trzeba bardzo dbac o naturalny wlos by szybko nie stal sie szorstki i nie ukrywam ze nauka malowania tymi pedzlami zajela mi troche czasu:-)
    Opcja medium to pedzle HAKURO ktore bardzo sobie chwale do uzytku prof. I do domu. Latwe do utrzymania w czystosci bo wiekszosc pedzli jest z syntetycznego wlosia. Latwo dostepne w zestawach i na sztuki a to wazne bo mozna wtedy wybrac sobie pedzle pod siebie i skomponowac wlasny zestaw ( mi np. Wystarczy tylko 7-9 pedzli) jedynie zastrzerzenia mam do flat top h50s bo przy nakladaniu podkladu bardzo spija go do srodka i nie da sie go doczyscic w srodku. Nie pomoglo nawet spryskanie pedzla woda, wrecz gorzej bo tworza sie smugi, no ale wszystko da sie wygladzic:-)
    Wersja light to pedzle E.L.F rowniez do uzytku pro i osobistego i posiadaja identyczne wlasciwosci co hakuro (wypowiadam sie o czarnej serii)

  18. #68
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Wybór pędzli do makijażu

    co do pedzli Hakuro top flat, uwazam ze t oswietna opcja do rozcierania podkladu nakladam plaskim pedzlem lekko rozprowadzam a reszte rozcieram top flat H50 chyba, przy wlosach na zuchwie fajnie sie rozciera...do nakladania wg mnie sie nie nadaje

  19. #69
    Wczytuje się Avatar MeryMacom
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    23

    Domyślnie

    Ja pozwolę sobie polecić pędzle do makijażu Mery Macom. Zestaw zawiera 20 pędzli w etui. Pędzle są delikatne, praktyczne i trwałe ponieważ wykonane są z wysokiej jakości naturalnego, nie powodującego podrażnień skóry włosia. Pędzle są wygodne i wyprofilowane tak, by nabierać odpowiednią ilość kosmetyku. Bardzo dobry zestaw za rwóno dla profesjonalistów jak i dla tych co dopiero zaczynają.

    Bardzo dobry wybór. Na pewno zarówno Pani jak i klientki będą zadowolone.
    Ostatnio edytowane przez tusia ; 25-03-2013 o 16:34 Powód: post pod postem

  20. #70
    Wizażystka Avatar MM-makeup
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Wybór pędzli do makijażu

    Pędzle w zestawach są niepraktyczne. Na bank wszystkich nie używa się do makijażu, lepiej zainwestować w kilka dobrych, o naturalnym włosiu, niż milion pięćset sto dziewięćset o nie wiadomo jakim. Dobre jakościowo pędzle to połowa sukcesu! A z Mary Mancom (które tak namiętnie się reklamuje na forum), polecam etui na pędzle.

  21. #71
    Wczytuje się Avatar MeryMacom
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Wybór pędzli do makijażu

    Cytat Napisał MM-makeup Zobacz post
    Pędzle w zestawach są niepraktyczne. Na bank wszystkich nie używa się do makijażu, lepiej zainwestować w kilka dobrych, o naturalnym włosiu, niż milion pięćset sto dziewięćset o nie wiadomo jakim. Dobre jakościowo pędzle to połowa sukcesu! A z Mary Mancom (które tak namiętnie się reklamuje na forum), polecam etui na pędzle.
    Dziękujemy za pozytywną opinię Nawet jeżeli dotyczy ona etui
    Oczywiście sprawa pędzli to rzecz bardzo prywatna. Opinii będzie wiele i nie ma się czemu dziwić. Jest to kwestia bardzo indywidualna, każdy ma prawo komentować, wybierać rozwiązanie dla siebie najlepsze. Proszę mi wierzyć, że pędzli sprzedaje się bardzo wiele, jest masa pozytywnych opinii, zdarza się w odniesieniu do całości 4-5% opinii negatywnych ale to rzecz bardzo ludzka, wręcz normalna.

    P.S. Odpowiadamy jedynie na pytanie zadane powyżej.
    Podobnie jak każdy tutaj.

    A oto opinia jednej z naszych klientek:

    Cyt:

    "Cześć dziewczynki
    Dziś przychodzę do Was z recenzją pędzli do makijażu Mery Macom."

    Szczegóły dostępne na: Marzena Bartosz - Makijaż - Wizaż: Pędzle Mery Macom Moja opinia - blog Pani Marzeny Bartosz. Nie jest to zresztą pierwsza blogerka której pędzle przypadły do gustu.


  22. #72
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Wybór pędzli do makijażu

    Ja nie znam tych 3 pierwszych zestawów, a sama mam zestaw mery macom i jestem bardzo zadowolona Do twarzy dokupiłam inny pędzel,ale te do oczu sprawdzają się świetnie Mogę zdecydowanie polecić je każdemu.

  23. #73
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wybór pędzli do makijażu

    Pędzle Mery nie są złe. Mam je w pracy, taki różowy zestaw i są w porządku, nie wyłazi włosie, jest elastyczne, jednak czasem ciut za sztywne i brakuje w moim zestawie rozciaraka, czyli takiego puchacza. Ale kupiłam w Maestro i jest ok.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  24. #74
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: Wybór pędzli do makijażu

    Na początek taki zestaw mary macom może być... Ja jakieś 2lata temu taki z fioletowymi rączkami kupiłam i mogę w pełni go zrecenzować jako zawodowa wizażystka mając porównanie z innymi pędzlami (zestaw chyba 25-26pędzli, fioletowe rączki MERY MACOM)
    Z czasem pojawił się po prostu jakościowy niedosyt:

    Pędzle do pudrów są dość szorstkie w porównaniu do pędzli innych firm (obojętne z jakiej firmy np.: sephora, hakuro, maestro, ecotools, inglot), pojedyncze włoski wychodzą i łamią się (w bardzo małej ilości, ale przez cały czas używania, zdarza się, że przy pudrowaniu twarzy razem z pudrem zostają pojedyncze czarne włoski) w tej chwili nie sięgam po nie wcale. Dodatkowo zanim całkiem przestały farbować na czarno minęło chyba pół roku częstego używania i mycia (pomaga kąpiel w roztworze octu, ale przecież nie o to chodzi).

    Pędzel do różu skośny moim zdaniem największa porażka tego zestawu. Na początku miałam problemy z aplikowaniem różu, a ten pędzel zdecydowanie nie pomagał. Jest zbudowany tak samo jak do pudru tylko ścięty skośnie. Grube włosie, wypadające, farbujące, ciężko nim ładnie i równomiernie nanieść kosmetyk. Ewentualnie od biedy można nim puder nakładać.

    Pędzle do cieni wszystkie mają ten sam kształt, płaskiej płetwy Dobry do nakładania na całą powiekę lub mniejsze do detali, ale ciężko się nimi rozciera. Zostało mi ich kilka i czasem po nie sięgam przy nakładaniu cienia bazowego. Jednak też włosie jest dość "śliskie" i nie nabiera kosmetyku tak dobrze jak np. pędzelki ecotools (warto podkreślić, że eco mają syntetyczne włosie).
    W zestawie nie ma cieni do rozcierania, a dwa pędzelki typu kulka bardziej nadawały się do ust niż do nakładania cienia. Więc jeżeli chodzi o cienie zestaw jest niewystarczający nawet na początek.

    Pędzle do eyelinera dla mnie ok, został mi jeden i jest ok. Z czasem tylko odczuwa się potrzebę grubszych i cieńszych takich pędzelków

    Pędzle skośne do brwi lub eyelinera
    też po prostu ok. W dodatku fajnie, że w zestawie były chyba 4 takie pędzle, przy wykonywaniu większej ilości makijaży się przydawały i czasem przydają jeszcze

    Pędzle do ust też ok, ale po pewnym czasie zaczęły gubić pojedyncze włoski.

    Były jeszcze pacynki, pędzle do omiatania i jakieś szczoteczki, ale raczej leżały nie używane. Więc spokojnie z 25-26 pędzli odpadło 8-10.
    Czy warto? to już same oceńcie i wybierzcie, cena zachęca, etui bardzo fajne

    -------------------------------------------------

    Ja osobiście polecam pędzle hakuro, ecotools i maestro na początek.
    Konkretny zestaw 8-10 pędzli myślę spokojnie można skompletować do 300zł
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  25. #75
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Wybór pędzli do makijażu

    Dziewczyny powiedzcie wiecej o tych pędzlach Hakuro...

    Poprosze jeszcze o porownanie Hakuro & Maestro

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 16-11-2023, 12:44
  2. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23-03-2021, 10:26
  3. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 02-02-2012, 12:12
  4. KURS MAKIJAŻU - cz1. Narzędzia
    By Tonija in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 21-09-2010, 10:50
  5. KURS MAKIJAŻU - cz3. PUDRY I RÓŻE
    By Tonija in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-04-2009, 21:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •