Pokaż wyniki 1 do 25 z 147

Temat: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    a wiec nawet mala ma problem...i to duzy
    przychodzi do mnie juz bardzo dlugo klientka...jest fryzjerka.najpierw robila sobie krociutkie pazurki zelowe.i nie bylo problemu.trzymaly super.potem kazala sobie robic dluuuuuugie.i tu zaczal sie problem.jeszcze jak przychodzila co 2 tyg to uszlo ale jak czasem przyszla co 3 to byla masakra
    prawie kazdy paznokiec wcalosci przyklejony na super glue...serio
    ona sama mowila ze jak robi szczotka wlosy to naciska i one nei trzymaja tak no i wiadomo kontakt z woda itp.
    dzis sie wkurzylam i zalozylam jej akryl iod razu krotsze.ale na jednym pazurku miala ala bo paznokiec jej sie zerwal.byl cienki i bolal .nie chcialam jeje robic jego zeby sie zagoil i odetchnal ale ona nie bo ona bez paznokcia niebedzie chodzic.no i przy pilowaniu akrlu do polowy odlazl (akryl oczywiscie)
    nie dala sobie go do konca opilowac ani zdjac.
    mowilam jej czym to grozi ale ona pow ze wie ale bez pazn okcia nei bedzie chodzic
    a jak ja bedzie bolalo to ona sama go zdejmie.
    poinformowalam ja jak
    powiedzialam czym moze powietrze grozic ale powiedziala ze wie i ze bierze to na siebie.jak co to jej wina bo ja jej chcialam zdjac

    no i co z taka zrobic.
    robic akryl i krotki
    robic zel krotki
    czy nic
    a wiem ze ona chce paznokcie bo jej sa w oplakanym stanie zawsze od tych farb
    dziewczyny nie wiem co zrobic naprawde
    uparciuch z niej

  2. #2
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka

    Myślę, że powinnaś jej pokazać, że Ty również potrafisz być uparta i to bardzo. Postaw na swoim i się nie cackaj. Ja rozumiem, że stała klientka, to skarb, ale nie możesz pozwolić, aby ona Tobą kierowała. Zaproponuj jej zabiegi regenerujące paznokcie. Jeśli nie będzie chciała i nadal się upierała przy swoim zwyczajnie odmów wykonania usługi.
    Dla mnie tekst "biorę to na siebie" nie jest nic wart, bo jak coś się wydarzy, to klientka nie przyzna się przed innymi, że sama chciała, tylko że Ty jej to zrobiłaś, a mając doświadczenie powinnaś jej przemówić do rozumu.
    Decyzja należy do Ciebie.

  3. #3
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka

    masz racje tym co mowisz
    ja zobacze czy jej sie ten akryl bedzie trzymal.jesli tak to na pewno bede jej robic akryl i krotkie
    nie zrobie jej juz dlugich nawet jakby chciala.
    zobaczymy za dwa tyg

  4. #4
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka

    Dzielna dziewczynka

  5. #5
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka

    kurde jak przychodzi taka sytuacja to mam dosyc robienia paznokci
    wierz mi...
    kurde zawsze sie trzymaja a jej nie
    wiem ze na to wchodza czynniki jak:
    -ma caly dzien pazury w wodzie,farbach itp
    -miala za dlugie
    -nie uwazala na nie
    no ale ja chce najlepiej jak moge

  6. #6
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka

    mala wiem że się starasz ale jeśli ona na pazurki nie uważa to nawet gdybyś stawała na głowie nic nie da.. i tak je doprowadzi do takiego samego stanu..
    ona też musi uważać chociaż trochę.. skoro już tyle te ręce moczy to może rękawiczki ubierze i lepiej dla skóry bo nie wysuszy i dla paznokci.

  7. #7
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka

    Mala, ale to nie jest Twoja wina, ze jest pazurki sie nie trzymaja
    przeciez nie siedzisz z nia od rana do wieczora i nie wiesz co ona z nimi robi
    miala krotkie to nic jej nie bylo, nie zwracala na nie uwagi bo widocznie jej takie odpowiadaly i pasowaly to tego trybu zycia jaki prowadzi
    teraz ma dluzsze to musi sie liczyc z tym, ze beda jej przeszkadzac w codziennych pracach przy wlosach i ze nie beda sie trzymac tak jakby ona sobie tego zyczyla - to jest jej wina, nie Twoja !

    nie przyjmuj sie takimi babami, nie warte sa Twoich nerwow i pracy
    Ivonna dobrze radzi, postaw na swoim, a jak to nie pomoze to sie na nia wypnij i tyle...co ona sobie mysli
    masz pewnie wiele klientek, ktore doceniaja prace i to co dla nich robisz i to najwazniejsze

  8. #8
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka

    Kurcze ciężka sprawa bo choćbyś nie wiem jak się starała to ta płytka pozostanie trudna i to się nie zmieni bo przecież pani nie zmieni trybu swojego życia. Większy problem jest jednak z tym że jest uparta... mala ja może od siebie powiem tak: jeśli jesteś gotowa na to że ona może się obrazić i zmienić stylistkę to powiedz jej stanowczo że nie zrobisz jej tej stylizacji i wytłumacz dlaczego. Jeśli ma trochę oleju w głowie powinna docenić to że dbasz o nią a nie tylko o własny zarobek.

  9. #9
    Wczytuje się Avatar daniela dorsz
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bielefeld
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka

    A może zaproponuj jej fiberglas,bo jak wcześniej pisałaś ma bardzo brzydkie swoje paznokcie i nie chce chodzić bez akrylu ani żelu.Myślę że da się przekonać

  10. #10
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka

    u niej to jest problem ze ona rekawiczek nei zaklada bo nie lubi (mowilam ze powinna zakladac )
    no ale nie zmusze jej.
    a co do fiberglas to ja tej metody nie robie,nie wiem wogole jak to sie robi

    rudzia taka klientke jak ona z jednej strony kazdy by chcial
    pisze z jednej strony bo ona jest super jako klientka
    tzn
    placi bez zadnego ale...daje napiwki...
    jest mila...nie marudzi....zawsze zadowolona
    problem ytylko w tym ze jej sie cos stanio nie chca trzymac.
    ona nawet dzis mowila ze to nie moja wina i wogole.byla taka zadowolona z tych co jej zrobilam

  11. #11
    No to..wpadłam Avatar sweetpazurki
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    sama mam takie "przypadki" ktorym zupelnie nie chce sie zadbac o moja prace, maja to w d* siedzac jeszcze u mnie uderzaja o biurko, wiele razy uderza w lampe czy tez celowo dotykaja o ubranie nie przemytym zelem, ich strata. ja idac do kosmetyczki 3mam lapki na biurku i nie siegam po telefon do torebki jak tylko przyjdzie sms bo szanuje prace kosmetyczki i tego samego wymagam od innych szkoda ze nasze klientki nie sa tak mile i zamiast nam pomoc nam utrudniaja

  12. #12

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    ja mam taki problem doradzcie mi...
    byla moja znajoma u mnie na pazurkach przychodzi juz jakis czas
    robilam jej zmiane wzorku kosztuje tou mnie 40zl +5zl kamuflaz +5zl nowy pazurek
    pod koniec pracy dala mi pieniazki nie pytajac mnie ile musi zaplacic dala mi 40zl...
    przychodzi juz do mnie jakis czas i powinna wiedziec co ile kosztuje a poza tym zawsze sie pytala...
    nie wiem czy mam jej cos powiedziec czy poprostu przy nastepnym razie

  13. #13
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    oczywiscie ze musisz jak jej nie powiesz to nic nie zyskasz

  14. #14

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    ale w jaki sposob to powiedziec skoro to jest moja kolezanka..?

  15. #15
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    tym bardziej powiedz jak kolezanka to przyjmie to po kolezensku ktos obcy mogly poczuc sie urazony itp


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Choroby paznokci
    By seqoya in forum Choroby paznokci
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 14:57

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •