Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Pokaż wyniki 126 do 147 z 147

Temat: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

  1. #126

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    katherinne to jest poprostu chamstwo jak mozna zawracać głowe komuś a potem olać takie baby są najgorsze. jak niechce przyjsc to niech wogole nie dzwoni i nie truje du... juz sie zdenerwowalam za ciebie nie dość ze chora jestes, chcesz zrobic bo masz dobre serce a tu taki babsztyl zaraca glowe i twoj spokoj. nie przejmuj sie poprostu zanotuj numer i wiecej nie odbieraj od niej telefonu.

  2. #127

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    Kurcze ale macie przeboje z tymi kobitkami
    Ja mam takie małe pytanko ?Większość babek przychodzi do mnie z czystymi paznokciami ale mam takie dwie co mają strasznie brudne pod spodem i jak próbowałam ostatnio to wyczyścić to zbierało mi sie na wymiotyI stwierdziłam że nie będe im czyścic paznokci(nie powiedziała im tego)ale nie wiem czy należy to do moich obowiązków czy nie?Musze się do tego zmuszać?Na sama mysl już chce mi się wymiotować.

  3. #128
    No to..wpadłam Avatar Latika
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Mysłowice/Italia
    Postów
    196

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    No na brudnych nie zrobisz bo się może coś wdać więc pozostaje albo odmowa albo czyszczenie.Jednak najlepiej chyba jakoś podpowiedzieć aby dzień przed wymoczyła w wodzie z mydłem takiej abyś się nie męczyła.
    "Dłonie są krajobrazem serca"

  4. #129

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    Tylko że ten brud jest pod paznokciem i to akurat one mogłyby chyba wyczyścić,bo to tak jakby jedzenie pod nimi było.Feee

  5. #130
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    Boshe kochany, mam taką klientkę, co przychodzi zawsze z brudnymi pazurami. Warto nadmienić że zjawia się u mnie co 2 miesiące z odrostem do połowy płytki, przez ten czas nie podpilowuje paznokci, nie odsuwa skórek, nie robi nic, by wyglądaly przyzwoicie. Pod paznokciami ma istną faune i flore! cóż, biorę frezarkę i czyszczę to pod spodem...

  6. #131
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    nie zazdroszczę wam u mnie na szczęście czysto



  7. #132
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    ja to bym sie wogole wstydzila pojsc do stylistki z brudnymi paznokciami

  8. #133
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    oj, tak! brudne pazury to przesada...

    A mnie ostatnio przytrafiła się "nowa". Muszę tu nadmienić, że jak opiłowuję masę i pył dostanie mi się do nosa lub chociaż w okolice, to zaraz psikam (nie jest to żadne uczulenie- zwykła reakcja obronna ). No i tak robiąc "nowej" paznokcie przerwałam na moment pracę, odwróciłam się i psiknęłam zasłaniając buzię tyle co dałam radę ramieniem (pow.łokcia), a ona na to zabrała ręce z daleka ode mnie i powiedziała: "A fuj! Mam nadzieję, że mnie niczym nie zarazisz, ja mam dziecko w domu..."

    I powiedzcie mi moje drogie, cóż począć z dziewczyną, która uparcie sama zrywa starą masę z paznokci przed stylizacja?!
    Jak na razie nie pomogło informowanie, że usługa ta należy do moich obowiązków i jest wliczona w cenę (poprzednia stylistka brała za to opłatę), że od tego niszczą się jej paznokcie, że Jeśli za mocno będą zniszczone, to nie będę mogła jej wykonać nowych itp... Już nie wiem co robić.
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  9. #134
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    A ja już jestem w domku i humor mi się poprawił, bo trafiła mi się super klientka,mega miła i wogóle była zadowolona, po prostu extra. Życze nam takich jak najwięcej. Teraz czas na antybiotyk i dokształcanie na forum hehe
    Poza tym dziękuje Wam za miłe słowa zapiszę jej numer i więcej nie odbiorę.

    Co do brudnych pazurków, to niestety musimy czyścić- zawsze możemy też dać klientce szczoteczkę i pokazać zlew mówiąc, że z doświadczenia wiemy, iż klientki same najlepiej doczyszczają A potem frezarka i heja banana;p

    Askar- nastrasz klientkę, że ostatnio przyszła do Ciebie pani, która zdarła nieświadomie swoje naturalne paznokcie i wdała jej się ciężka choroba podczas zdzierania pazurów czy coś- może się wystraszy.

  10. #135
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    katherinna,spróbuję i mam nadzieję, że to pomoże. Choć ostatnim razem tłumaczyłam jej, że kiedy paznokcie są aż tak "wymęczone", to sztuczne paznokcie mogą słabiej się trzymać, ponieważ mniej warstw oddziela masę od łożyska a co za tym idzie jest słabsza ochrona przed przedostawaniem się wody i tłuszczów w miejsce łączenia się pazurka naturalnego z masą, że może jej wdać się jakieś "paskudztwo" i takie tam bla bla... (uf! mam nadzieję, że nie zakręciłam za bardzo)
    No, ale tak jej oto rzekłam i czekam na reakcję, jak przyjdzie ze starą masą, to ją ładnie pochwalę, jak znowu ją zedrze, (to poucinam paluchy - żartuję) to opowiem jej o wyimaginowanej klientce z poważniejszym problemem powstałym z powodu zrywania pazurków
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  11. #136
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    No tylko daj znać, czy pomogło

  12. #137
    No to..wpadłam Avatar LaVenda
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Piła/Wrocław
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    Ah, Dziewczyny, dziś robiąc odnowę paznokci jednej z moich nowych klientek, po prostu się przeraziłam. Widziałyśmy się przed odnową w okresie przedświątecznym czyli dawno. Odrost był już spory. Ale tak patrze i patrze na te paznokcie jak zaczęłam spiłowywać masę że coś mi tu nie pasuję, a Ona do mnie że sama sobie odrost zalała żelem... Całe to dolanie było zapowietrzone i brudne :/ A do tego megaaaa zarośnięte skórki i na to wszystko jeszcze lakier perłowy.I jeszcze mówi do mnie że skórek to się chyba nie powinno wycinać bo przy uzupełnieniu i tak je usunę Paznokcie miała w kształcie migdała jak ostatnio jej robiłam a teraz krzywo spiłowane na prosto, po prostu obraz nędzy i rozpaczy
    Ah..ciężko się odnawiało te paznokcie, ciężko... Dobrze przynajmniej że ona jest super sympatyczna.

  13. #138
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    Powiedziałaś jej, że jest źle? Jeśli tak to nie martw się - więcej sama tego nie zrobi poza tym terraz klientka sama się przekonała, że wizyta u specjalisty jest niezastąpiona

  14. #139
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    Klientki czasami próbują coś same zrobić ale jeżeli to jednorazowy wybryk to nie masz się czym martwić



  15. #140
    No to..wpadłam Avatar paula99996
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    nowy dwór maz
    Postów
    138

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    ja też mam jedną taką upierdliwą babę dziś jej robię paznokcje wedle jej życzeń (a zawsze wymyśla jakieś cuda niewidy) a dwa dni później ona sama przy nich grzebie, piłuje przemalowuje a po 5 dniach obgryza akryl i znowu przyłazi, wiecznie ma ponadrywaną swoją płytkę i ciężko jest coś na tym zrobić, tyle razy jej zwracałam uwagę że już mi się to znudziło i przestałam ale powiedziałam jej że tym obgryzaniem to sobie wkońcu całkiem swoje paznokcie zerwie i dopiero będzie płacz ale i tak nie dotarło, więc narazie to olałam

  16. #141
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    jak przychodzi co 5 dni to jakby nie patrzeć nieźle daje Ci zarobić (kosztem zdrowia swojej płytki paznokciowej, ale daje )
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  17. #142
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    Dziewczyny, mam problem, 4 dni temu robiłam kobicie paznokcie, ciągle powtarzała, że ona chodziła do takiej jednej to jej miesiąc się trzymały! ale jej już nie ma. Od razu wiedziałam ze bedzie problem. Dzisiaj dzwoni do mnie współpracownica i mówi ze jest ta pani i jest zła bo jej dwa paznokcie się połamały i ona chce kasę. ja pojechałam i pytam co się stało, ona mi na to, że ona n ie bedzie co dwa dni do mnie przychodzić, na poprawki, i chce pieniądze, ja jej na to, że przecież można poprawić, bo logiczne że paznokcie nie są z metalu, on mówi, że nie wie, proszę ją żeby usiadła, dałam jej kasę i móię że za darmo jej poprawię, (oby się odczepiła) zabrała kasę i powiedziała, że w poniedziałek przyjdzie, jak jej dobrze zrobie to mi zapłaci. Nie zdarzyło mi się coś takiego nigdy, wiadomo że coś mogło się zapowietrzyć, wtedy moja wina może być, ale nawet jak się połamią to klientki same mówią, że stuknęły albo coś, i chodzi mi o to co wy robicie w takiej sytuacji? Bo jeszcze jakby kulturalnie rozmawiała a nie krzyczała to by było inaczej, ja rozumiem, że można się zdenerwować, ale w sposób spokojny można załatwić. Co byście zrobił?

  18. #143
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    Przede wszystkim to bym ją najpierw postawiła do pionu żeby zmieniła swój ton w stosunku do mojej osoby... Nawet gdyby to było z mojej winy to reklamacje składa się kulturalnie a nie drze kopare. A gdybym była pewna tego że dobrze zbudowałam paznokcia a to że jej się złamał to zwykły przypadek to na pewno nie oddałabym kasy.

  19. #144
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    Dokładnie tak

  20. #145
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    Ja nie miałam nigdy takiej sytuacji i nie wiedziałam co mam zrobić. Dlatego oddałam. ale teraz wiem, że nie powinnam ustępować...no taki już mam charakter, dzieki dziewczyny

  21. #146
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    Ja bym jej już wogle nie przyjęła, typowa naciągaczka

  22. #147
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    Nie masz obowiązku oddania pieniędzy, w pierwszej kolejności jest reklamacja czyli naprawa wady. To tez pod warunkiem, że powstała z Twojej winy.
    Przyjmijmy, że w tym przypadku nawet jeżeli nie z Twojej to ja bym zgodnie z przepisami zaproponowała naprawę. Jeżeli nie byłaby zainteresowana to przykro mi, ale nie oddam pieniędzy za usługę która została wykonana, klientkę wyszła zaakceptowawszy efekt końcowy, a ewentualna wada mogła być spowodowana niewłaściwym użytkowaniem paznokci.

    NIGDY nie oddajesz pieniędzy przy pierwszym roszczeniu. Wg mnie porpostu Cie naciągnęła Wykup sobie OC i nie pozwalaj klientkom wchodzić na głowę Karz im zejść z tony gdy krzyczą, bo nie będziesz z nimi w ogóle w taki sposób rozmawiać
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Choroby paznokci
    By seqoya in forum Choroby paznokci
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:57

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •