Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 147

Temat: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

  1. #51
    No to..wpadłam Avatar sweetpazurki
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    sama mam takie "przypadki" ktorym zupelnie nie chce sie zadbac o moja prace, maja to w d* siedzac jeszcze u mnie uderzaja o biurko, wiele razy uderza w lampe czy tez celowo dotykaja o ubranie nie przemytym zelem, ich strata. ja idac do kosmetyczki 3mam lapki na biurku i nie siegam po telefon do torebki jak tylko przyjdzie sms bo szanuje prace kosmetyczki i tego samego wymagam od innych szkoda ze nasze klientki nie sa tak mile i zamiast nam pomoc nam utrudniaja

  2. #52

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    ja mam taki problem doradzcie mi...
    byla moja znajoma u mnie na pazurkach przychodzi juz jakis czas
    robilam jej zmiane wzorku kosztuje tou mnie 40zl +5zl kamuflaz +5zl nowy pazurek
    pod koniec pracy dala mi pieniazki nie pytajac mnie ile musi zaplacic dala mi 40zl...
    przychodzi juz do mnie jakis czas i powinna wiedziec co ile kosztuje a poza tym zawsze sie pytala...
    nie wiem czy mam jej cos powiedziec czy poprostu przy nastepnym razie

  3. #53
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    oczywiscie ze musisz jak jej nie powiesz to nic nie zyskasz

  4. #54

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    ale w jaki sposob to powiedziec skoro to jest moja kolezanka..?

  5. #55
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    tym bardziej powiedz jak kolezanka to przyjmie to po kolezensku ktos obcy mogly poczuc sie urazony itp


  6. #56
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    'przwepraszma ze ci zwracam uwagę ale czy wiesz z ekoszta robienia pazurkow maja sie tak i tak?' oczywiscie jak bedzie chciala ci zaplacic

    ps. nie wiem po co liczysz za uzycie kamuflazu tak a propos ja licze od razu 50zl i nie bawie sie w doliczanie kamuflazu ewentualnie zdobienia jakiesinne to wtedy licze

  7. #57
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    Cytat Napisał minimouse Zobacz post
    dzwoniła do mnie odebrałam i powiedziałam jej w prost że nie przyjadę do niej i jeżeli chce to ona ma do mnie przyjechać .... a jak jej nie pasuje to jej zdejmę i koniec ... szczerze to juz nawet nie robie tego dla zarobku tylko dla świętego spokoju ...

    zapytałam ją czy pisze dużo na klawiaturze .... od razu powiedziała że tak ale nie paznokciami tylko opuszkami .... biorąc po uwagę ze długość paznokci ma tka sama jak moje .... czyli nie mega długie ale też nie krótki .... i ja nie potrafię nic napisać sprawnie opuszkami ... tylko nawalam paznokciem .... jak ona to robię to ja nie wiem ...

    ---------- Dodano o godzinie 13:59 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:55 ----------

    jezu nawet nie wiecie jak mnie ta sytuacja wkurza denerwuje i męczy ... oooh
    szkoda twoich nerwów, jeszcze wrzodów dostaniesz. ja bym z niej zrezygnowała niech idzie w świat. ps. apropos pękania to małym dzieciom często się pierze i wykręca ręcznie-wiem z doświadczenia,że od tego bardzo się pazury zapowietrzają i mogą też pękać... może pogrubić bardziej linie stresu w tych problematycznych, nie zważając na budowę
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  8. #58

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    no tak ale niektóre dziecwzyny nie chca kamuflazu...
    dlatego licze go oddzielnie.

  9. #59
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    Lepiej po prostu nie pytać czy chce kamuflaż czy nie, tylko od razu dawać. Ja nie doliczam covera, tylko jest już wliczony i z głowy.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  10. #60

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    ale dla mlodych dziecwzyn ktore czasami przychodza
    5zl wiecej to jest strasznie duzo

  11. #61
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    no ale cover jest zaliczany do żeli kolorowych, których na ogół sobie nie doliczamy, a poza tym, co nas zbawi parę groszy, jeśli skutkuje to zadowalajacym nas efektem-klientka to nasza reklama, takie moje zdanie
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  12. #62
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    wiem co czujesz, bo mam kolezankę, której jek złamie sie pazur (nawet po półtora tyg.) przychodzi i mowi ze to moja wina i ze chce naprawić a nigdy nie pyta ile ma dać.

    Ostatnio sobie obiecałam ze juz wiecej za free nie robię, bo i tak mi na niej nie zależy

    łatwo radzić, ale jak była u mnie ostatni raz to z góry kazalam zapłacić i już kazda wiedziala co i jak. moze tak spróbuj

  13. #63

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    farbstift>>>jestem innego zdania niz ty...
    ale kazdy ma do niego prawo

    wedlug Twojej teorii po co w ogole maja placic skoro najwazniejszy jest efekt..
    tak to ja Robie mojej mamusce'
    ja za kamuflaz place wiecej niz za clear
    i nie bede robila go za darmo..
    porpostu mi ze Ty wliczasz go odrazu w kosztu wiec na to samo wychodzi tylko ja pytam dziewczyn czy go chca czy nie...

  14. #64
    No to..wpadłam Avatar Latika
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Mysłowice/Italia
    Postów
    196

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    ale clear kosztuje wiecej bo sie go wiecej zużywa covr jest wydajniejszy bo to nie nim buduje sie pazurka

    Moja kumpela robiaca paznokcie zrobiła jednej babce.I Ta dzwoni na drugi dzień że 2 się rozwaliły.Kumpela w szoku kazala jej przyjść nie wierząc jak mogly odpaść.No i się pyta co z nimi robiła widząc dziwnie zmasakrowane paznokcie.a ona nic,a po chwili:"a czy to możliwe że je obgryzlam?" na to kumpela:"no to juz Pani powinna to wiedzieć".A Babeczka"no właśnie nie,bo ja często obgryzam podczas snu,i mogłam obgryźć"
    "Dłonie są krajobrazem serca"

  15. #65
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    Ja doliczam za kamuflaż 10zł, większość osób chce mimo wyższej ceny, jednak czemu pani która go nie chce/nie potrzebuje ma za niego płacić? Ja to tak rozumiem. Ale każdy robi co uważa za słuszne jakiś czas temu doliczałam 10zł za szablon, ale było to bez sensu i nieuczciwe, bo jednym było mi wygodnie robić na formie a innym na tipsie i decyzja należała głównie do mnie w tej sprawie.

    A ostatnio też miałam sytuacje, dziewczyna chciała frencha z kamuflażem, pytała przed wizytą ile kosztuje (u mnie 60zł). Przyszła ze swoimi dużymi cyrkoniami SV, ale ja doradziłam jej kompozycje jeszcze z 2 innymi rozmiarami na kciukach i serdecznych, zgodziła się, łącznie poszło 12 cyrkonii, w tym 8 moich, dziewczyna dała mi bez słowa 60zł i poszła

  16. #66
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    Pani sobie poszła bo tak uzgodniłyście wcześniej jeżeli są jakieś zmiany w cenniku przez zdobienie, trzeba o tym od razu informować bo jedne Panie nie zdają sobie z tego sprawy, a inne nie chcą
    Ja nie liczę oddzielnie za kamuflaż i ozdoby, cena jest taka sama co do stylizacji. Potem jest tylko różnica pomiędzy odnową, a uzupełnieniem. Dzięki temu więcej kobietek decyduje się na bogato zdobione paznokcie, ja na tym nie jestem stratna bo i tak 80 proc to zwykłe frencze nie ma przykrych niespodzianek i nieporozumień.

  17. #67

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    Zuzanna Rzeszewska>>>a gdyby przychodzily pare razy pod rzad panie ktore chcialyby cale pazurki w cyrkoniach


    no wlasnie bierzesz 80zl i tak jakby juz masz tam wszystko wliczone..
    a ja samouk gdybym rzucila cene 80zl to by uciekly..
    i pytaly a gdzie masz kurs skoro tyle kasy bierzesz....

  18. #68
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    A ja mam taki problem ze babka byla u mnie w poniedzialek i jak zawsze chciala french.
    Ale ogladala moje zele i pyta co to, wiec ja jej ze to mleczny zel i mowie ze mam babki co tylko ten chca bo ich zdaniem jest bardziej naturalny i jak chce to moge jej tym zrobic.

    zdecydowala sie na niego i zrobilam jednego pazurka i powiedziala ze ok i mam robic dalej.

    i wczoraj do mnie dzwoni ze nie jest przekonana do tego zelu i ze sie zle z tym czuje czy ja jej moge to sciagnac i zrobic na nowo.

    i jak ja mam ja policzyc.?

    ma troche winy w sobie bo ja tez troche do tego zelu zachecalam.Glupia baba ze mnie

  19. #69

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    no ale to byla jej decyzja ..samam ja podjela
    za jezyk jej nie ciagnelas
    ja bym policzyla jak za zmiane wzorku i juz

  20. #70
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    uważam tak jak malutka- policz za zmianę wzoru. W końcu sama się zgodziła na własną odpowiedzialność, podobało jej się na Twoich dłoniach. Sama rezygnuje więc musi zapłacić jak za zmianę.



  21. #71
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    lub pomaluj jej tylko białym lakierem końcówkę(jeśli nic nie wtopiłaś kolidującego) wilk syty i owca cała

    ---------- Dodano o godzinie 09:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:01 ----------

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    mogłabyś też np. powiedzieć,że skończyła się promocja w której kamuflaż był gratis i teraz jest już w cenie niezależnie czy pazurki są z nim czy bez

    PROSZĘ o ukrywanie dużych cytatów /Emila
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  22. #72
    No to..wpadłam Avatar karolaj.
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Góra
    Postów
    148

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    masz ciężki orzech do zgryzienia, klientki potrafią być uparte

  23. #73

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    luska >>>dajznac co zrobilas

  24. #74
    No to..wpadłam Avatar hairkama
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    Wracajac do tematu bo troszke dziewczyny odbiegły od niego : Ty zawsze stawiaj na swoim bo inaczej klientki ci wejdas na glowe a co gorsza beda ci jeszcze dyktowac cene. Takze rób po swojemu. Ja tez mam pare fryzjerek które też nie dbają o paznokcie Jesli już sie nie da ich orratowac to zdjemujesz i nowe i doliczasz za zdjecie paznokci moze tak ja wychowasz ze jesli nie bedzie dbac to wiecej kasy bedzie wydawac i co gorsze zniszczy swoja plytke i na papierku(paznokcie) nie bedzie sie nic trzymalo.Takze Ty ja wychowuj a nie ona Ciebie
    Przedłużanie Paznokci Akrylem,Przedłużanie i zagęszczanie Wlosów-Białystok



  25. #75
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: jak postepowac z taka klientka - klientka nie dba o przedłuzone paznokcie

    ja mialam strasznie upierdliwa klientke ktora wogole nie szanowala paznokci, w dodatku byla tak meczaca psychicznie osoba ze mialam dosyc
    wiec podczas jednej z wizyt powiedzialam ze od nastepnej wuizyty zmieniaja sie koszt i wzrosna one od 10 do 20zl to wiecej nie przyszla
    ajakby przyszla to bym sie chyba pochlastala

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Choroby paznokci
    By seqoya in forum Choroby paznokci
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:57

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •