Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910
Pokaż wyniki 226 do 238 z 238

Temat: Jak zarabiacie jako stylistki

  1. #226
    No to..wpadłam Avatar zuzka19
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Gryfice
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    dziewczyny pracujące doradźcie mi nie pracowałam nigdy w salonie, pazury robię znajomym w domu i aktualnie jestem bezrobotna tak więc zaczęłam się rozglądać za pracą i jest sezonowa, nad morzem wiem, że miałby to być % ale jeszcze nie wiem jaki, dojazd codziennie 30 km, prace pewnie cały dzień (jak wszystko nad morzem) ale... zaczynając w czerwcu to jeszcze zbyt dużego ruchu nie ma i trudno mi powiedzieć czy będą klientki żeby mi się w ogóle zwróciły dojazdy
    + zawsze jakieś doświadczenie,
    - nie wiem czy opłacalne (lipiec, sierpień może i tak ale co do czerwca i września mam obawy poważne)
    - prawdopodobnie cały dzień więc będę musiała zrezygnować ze swoich stałych dziewczyn :/
    jaki to musiałby być procent żeby się opłacało?

  2. #227
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    Zuzka moim zdaniem powinno sie szukac takiej pracy zeby nie rezygnowac ze swoich stalych klientek bo to one tak na prawde daja nam zarobic, a praca sezonowa wiadomo - jest tylko na chwile. Zrobisz jak uwazasz ale ja zmieniajac prace bralam pod uwage miedzy innymi to czy dam rade obrobic moje 'stale panie', ktore juz od kilku lat do mnie przychodza.

    ale to tylko moje zdanie, moze ktos inny sie wypowie.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  3. #228
    No to..wpadłam Avatar el.ch
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Figueres, Hiszpania
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    Ja tez bym dobrze sie zastanowila. No chyba, ze mozesz sie dogadac, ze w czerwcu pracujesz 5 dni w tygodniu np, zobaczysz jak jest itp, no i zostaje ci jeden dzien na Twoje stale klientki. To troche malo, ale moze byc jakims rozwiazaniem. Inna sprawa mozna sie dogadac, ze nie pracujesz 8h skoro jest na procent, tylko w momencie, jak nie ma sezonu zaczynasz pozniej itp. Musialabys to z pracodawca dobrze uzgodnic.
    Jest to napewno jakas szansa, zwlaszcza, jesli to pierwsza praca w salonie, ale ostroznie. Podpytaj swoich klientek, jak sie zapatruja na zmiany, czesc z nich moze byc sklonna dojechac do Ciebie, zwlaszcza, ze to lato, moga spedzic dzien na plazy - podpytaj, mysle ze warto. Z pewnoscia masz tez takie, dla ktorych musialabys byc w domu,stad wlasnie jakby Ci sie udalo dogadac, zeby zachowac jakis dzien dla nich to tez mogloby byc jakims rozwiazaniem. Musisz tez patrzyc na to, ze zawsze to kilka miesiecy ubezpieczona, pracujac legalnie itp. Zrob sobie liste za i przeciw albo liste klientek, ktore masz i z kazda porozmawiaj i bedziesz wiedziala, na jakie straty sie narazasz
    Z cala pewnoscia nie rzucalabym sie na to na zasadzie rezygnacji ze stalych

  4. #229
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    Myślę, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ale nikt nigdy mnie nie przekona do pracy w salonie na samym procencie bez podstawy. Miałam taką propozycję i to nie raz w wysokości 20-30 lub nawet 50%, ale dla mnie to po prostu wyzysk i tyle. Siedzenie bez sensu , bo wiadomo nie ma reguły co do ilości klientek zwłaszcza na początku a i lokalizacja odgrywa ważną rolę.

  5. #230
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    dziewczyny ja zmienilam lokalizacje i jest lepiej bo mam nowe klientki no i te stale jada do mnie nawet 10 przystankow ale mam juz rok duzy zus wiec jest na rowno u mnie plus troszeczke wiecej place za lokal,ale zyc sie da optymizm i jeszcze raz optymizm

  6. #231
    No to..wpadłam Avatar zuzka19
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Gryfice
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    dzięki dziewczyny za szybką odpowiedź będę musiała jeszcze to przemyśleć

  7. #232
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    hej
    Dziewczyny pomóżcie. Jestem menicurzystką od roku, pracuje na zasadzie wynajmu stanowiska, a co zarobie to moje, ale chciałabym miec pół etatu na umowę żeby cosik do emerytury szło.Mam propozycje na pół etatu za połowe najniższej krajowej i 30 % od zabiegu. czy to dobre warunki?

  8. #233
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    Radziszek nawet bardzo dobre, az za piekne aby prawdziwe
    jak na polowce wyrobisz 5000, to wypłata Ci wyjdzie 2000, nie wiem czy bedzie sie to oplacac przyszlemu pracodawcy, i czy szybko nie zmieni tego procentu, ale oby nie

  9. #234
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    Radziszek a Ci od których podnajmujesz nie podpiszą z Tobą umowy
    dogadaj sie może.Będziesz płaciła wynajem i zus,zostaniesz w starym miejscu...;-)

  10. #235
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    Nie rozumiem, z połowy etatu idzie do emerytury więcej niż z własnej działalności?

  11. #236
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    Jestem na zleceniu na stawce 8zł/h plus 20% od obrotu po przekroczeniu 5000zł

  12. #237
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    Jak ktoś umie robić paznokcie i ma manualne zdolności, potrafi tworzyć ciekawe wzory to nie ma co się męczyć na etacie. Więcej zarobisz jak będziesz sama robić. Pod warunkiem że jesteś dobra i będą cię polecać.

  13. #238
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    Zarabiam około 5 tysięcy. Plus tego zawodu jest też taki, że nie musiałam robić do niego 5 lat studiów, ale konkretne, kierunkowe szkolenia zawodowe. Nie potrzebowałam niczego ponadto.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-08-2009, 16:49

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •