Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 176 do 200 z 238

Temat: Jak zarabiacie jako stylistki

  1. #176
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    Kasiek, myślę że wszystko zależy od jej umiejętności. Nie bardzo wiem jak to jest w tej branży ale we fryzjerstwie dziewczyny dostają ok 30%
    Mimo wszystko myślę, że na początek możesz zaoferować 40% a potem zobaczyć ile ma klientek, ile robi pazurki, na jakim poziomie są jej umiejętności i powiedzieć, że jeśli np zarobi dla salonu ileś tam zł miesięcznie, chodzi mi o to że będzie to duża kwota to dodatkowo dostanie 20% od niej, np średnio zarabia 3000zl miesiecznie dla salonu to otrzymuje 40% z 3000 czyli 1200 a jeśli zarobi dla salonu 4000zł to otrzyma 40% z tej kwoty czyli 1600zł plus 20% z 1000 zł (bo 4000 minus 3000 to 100zł). Staram się wyrazić dość jasno ale ciężko czasem logicznie komuś wytłumaczyć to co się wykombinowało PP

    ---------- Dodano o godzinie 17:04 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:02 ----------

    A wogóle to gratuluję cennika widać że ciężko pracujesz i są rezultaty ))

  2. #177
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    Rudzielec jak nabradziej radzilabym skorzystac z okazji - ale liczysz kazda klientke po 35 funtow? to bardzo duzo - Chinki biora 25 w salonie a uzupelnienie 15 - Polki podobnie..........no nie wiem.za 35 sama chyba bym nie skorzystala...Ja robie za 20

  3. #178
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    To prawda co pisze Bogusia 25f za paznokcie tyle biora polki tutaj w anglii,szkocji czy irlandii.I czesto sie tak zdaza ze osoby wola isc do chinek bo tam szybko i tanio.
    Jednak ja na twoim miejscu bym sprobowala wiec do dziela Rudzielcu i powodzenia!

  4. #179
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    więc dziewczyny już tam nie robie, robiłam za 30 od frencha a 33 z ozdobami jakimiś, 35 za całość w kolorze. atmosfera fatalna, baba nas obgadywała, zarzucała nam jakieś niejasne sytuacje i dobijała psychicznie. teraz okazało się, że chodzi i gada do klientek, że wreszcie ma spokój. aa no i obsługiwałam jej solarium i byłam jej tłumaczem angielskiego za free, tego juz nie wspominała teraz znów robie w domu za 20f i mam spokój.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  5. #180
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szamotuły
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    dziewczyny ile zarabiacie jako stylistki pracując u kogoś? chodzi mi o kwotę na rękę. poznań i okolice

  6. #181
    No to..wpadłam Avatar lonia1990
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    Hej dziewczyny Mam pytanko. Ide w piatek do salonu dogadac się w sprawie pracy. Tzn. właściciel szukał jakies kosmetyczki(wynajem lub praca) ,że to jest mala miejscowość obok mojej miejscowości stwierdzilam ,że moge zaproponować ze będe przychodzila 3-4dni w tyg.ale tylko wtedy gdy bedemiałazapisaneklientki, on mnie zatrudni na umowe zlecenie i da mi procent od usługi(głównie paznokcie ale i inne rzeczy) dodatkowe bede chciała swoje klientki stałe przyjmować dalej u mnie w domu. Myśle o około 40-50% od klientki dla gdyż nie bede mieć zadnej podstawy tylko procent. Nie wiem czy włąscicielowi bedzie to odpowiadaćalemyslałam o czymś takim.

    Co o tym myślicie ?

  7. #182
    Kosmetyczka Avatar Danutka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Żagań
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    a widzicie jak sie uczyłam to była niższa

    zresztą nie wiem jak u was, ale to że ktoś ma na umowie mniej niż najniższa krajowa jest normą u mnie i to w różnych branżach. każdy pracodawca kręci jak może
    hm,każdy pracodawca też chce przeżyć a zachować dobre zdrowie psychiczne zatrudniając pracowników to jest sztuka he,he

  8. #183
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    zobacz jakie ceny ma w tym salonie bo nie sądze, żeby się zgodził na 40 lub 50%. Myślę, że jak da Ci 35 to już bedzie dobrze Poza tym, skoro bedziesz przychodziła tylko wtedy, gdy masz zapisane klientki, to nie będziesz stratna.

  9. #184
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    Zgadzam sie z KarolciaK
    Ja jak pracowalam w Polsce mialam podstawy okolo 1400zl brutto i 5% od kazdego zabiegu. Ten procent nie zawsze dobrze dzialal.... Henna kosztowala 10zl, wiec procent sie nie nadal, ale zabiegi na twarz juz od 150zl nawet do 950zl.
    Zabiegow bylo duzo wiec do wyplaty dochodzilo okolo 500zl.
    Mysle ze dobrze bedzie z 35% -jesli mowa o samych pazurkach

  10. #185
    No to..wpadłam Avatar lonia1990
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    No zobaczymy co on zaproponuje I dam znać..

  11. #186
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    Obliczenie sobie zarobków jest w miarę proste

    Podam przykład pracy u kogoś.

    Abstrahując od tego czy pracodawca daje umowę, podstawę i tp.
    Załóżmy że mamy umowę jakąśtam ale do rączki dostajemy same procenty.

    Zmiennych jest kilka.
    x - ilość dni i godzin pracy
    y - koszt usługi (załóżmy 100 za tipsy)
    z - procent jaki płaci szef na rękę (np 30 czy 35)
    v - czas zadaniowy na klientkę

    no i oczywiście ilość klientek stałych, no bo wiadomo że zarabia się głównie na klientkach stałych, na okazyjnych się dorabia w okresach wakacyjno-przedświątecznych

    A więc:
    pracujesz X - 8 h dziennie przez 5 dni w tygodniu, czyli 40 h tygodniowo.
    i robisz uzupełnienie za średnio Y - 100zł
    i szef daje do rączki Z - 30% od klintki
    i czas zadaniowy masz średnio V - 1,5 - 2 godzinki na klientkę, bo tak się w salonach powinno robić pazurki bez widziwnień typu One Stroke i tp. takie są i dłużej robione i drożej kasowane. więc rozpatrujemy frenczyka lub kolorek, ewentualnie drobne proste wzorki itp.

    A więc 5 dni w tygodniu po 4 klientki dziennie i średnio 30 zł od osoby i 4 tygodnie w miesiącu dają nam 5*4*30*4=2400 zł na miesiąc

    Podstawiamy to, co proponuje wam pracodawca (lub to co wynegocjujecie) i mamy potencjalne zarobki stylistki w salonie, pracującej na kogoś. Wiadomo że na początek będzie znaaaacznie skromniej.

    Pracując w domku obliczyć łatwiej. Przychód - wydatki przeróżniaste = zarobek.

    Ogólnie, im szybciej pracujesz, tym więcej klientek masz dziennie, jak chcesz pracować 10-15 godzin to masz więcej

    Fajny temat. Można o nim mówić bez końca....

  12. #187
    No to..wpadłam Avatar lonia1990
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    Przepraszam ,że was tak męcze Ale mam jeszcze pytanko

    Byłam w tym salonie i salon naprawde fajny fryzjer i solarium jest tam od roku jest osobne wejscie obok fryzjera gdzie ma być jedno pomieszczenie dla masarzysty i dwa na kosmetyke i stylizacje paznokci.
    Generalnie facet wolalby mi to wynająć ( Ja chciałam wynając miejsce ale gdzies w bielsku a nie w kętach bo mam swoje klietnki z bielska(około20kmz kęt) , kóz(około 10km z kęt)
    No ale może mnie zatrudnić ale jeszcze nie okręslił dokladnie jaka to bedzie kwota ale wydaje mi się ,że bedzie chciał mi dać TYKLKO podstawe czyli najnizszą krajową.
    Ja zaproponowałam precent ale średnio mu to pasowało.

    Sama nie wiem jak zaproponuje samą podstawe Plusem jest to ,że dalej mogę robić paznokcie w domu swoim klientką.
    A i ważna srawa mam się tak zajmoać paznokciami i kosmetyką (jestem po studium kosmetycznym)

    Aktualnie pracuję w sklepie i dorabiam pazurkami alę tą prace mam tylko do końca roku.

  13. #188
    Nałogowiec Avatar MartaOSz
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    424

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    U nas jest tak ze przy zatrudnieniu kazdy dostaje podstawe + procent.....
    Zaproponowalas teraz zobaczysz jak sie sytuacja rozwinie....
    chociaz tak jak pisalas staly dochod jakis zawsze bedzie + to co sobie w domku dorobisz...Tez dobra opcja....Tylko zastanow sie czy bedziesz miala czasna swoje klientki pracujac u niego

  14. #189
    No to..wpadłam Avatar lonia1990
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    No włąsnie Dlatego bym wolala iść na 3/4 etatu np. ale nie wiem czy tak się bedzie dało.
    A jeżeli jest ta postawa to jaki procent? 5%

  15. #190
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    z reguły jest taki przedział między 10-20 % czsami tez jest to zalezne od obrotu, ze np 10 % a powyzej obrotu 5 tys 15 itp.

  16. #191
    Nałogowiec Avatar MartaOSz
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    424

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    Moja znajoma fryzjerce dała 5%

  17. #192
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    5% to chyba śmieszne, co? Chyba że podstawa jakaś solidna w miarę.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  18. #193
    No to..wpadłam Avatar lonia1990
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    nadiuszka: Niby śmieszne 5 % ale lepsze to niż żaden procent.
    Bo ja coś czuje ,że mi zaporponuję samą podstawe ;/;/

  19. #194
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    no ale nikt Ci nie mówi że masz się od razu zgadzać, jak jesteś siebie pewna to negocjujesz warunki, targujesz się jak nie chce to idziesz do innego salonu.
    sama podstawa raczej nie zachęca do dobrej pracy i słabo motywuje na osiąganie sukcesów i zdobywanie nowych klientek.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  20. #195
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Szczecinek
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    Lonia tak jak dziewczyny mówią- jeśli jesteś pewna swoich umiejętności to walcz o swoje.
    Ja rok temu- zachwycona, że ktoś dał mi taką propozycję- przyjęłam ofertę pracy za najniższą krajową + 10%.
    Wtedy byłam zadowolona, że mam jakąkolwiek pracę- dopóki nie okazało się, że mam zapisywane klientki od 10:00-20:00
    (plus sobota). Zaczęło się tym,że miesiąc mojej pracy zamknął się na 220h pracy przy wynagrodzeniu 1980zł- patrząc na to, że nie masz czasu dla swojej rodziny, nie masz czasu ugotować normalnego obiadu,ani nawet czasu na wydanie tych pieniędzy- moim zdaniem - nie kalkuluje się to

  21. #196
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    Cytat Napisał kaera9xd Zobacz post
    Zaczęło się tym,że miesiąc mojej pracy zamknął się na 220h pracy przy wynagrodzeniu 1980zł- patrząc na to, że nie masz czasu dla swojej rodziny, nie masz czasu ugotować normalnego obiadu,ani nawet czasu na wydanie tych pieniędzy- moim zdaniem - nie kalkuluje się to
    Masakra Za taką pracę to się powinno co najmniej 4000 mieć


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  22. #197
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    ja znam tez taką opcję-Pracodawca gwarantuje np.1500zł miesięcznie,ale to czy dostaniesz 1500 czy więcej liczy się tak-z całego miesięcznego obrotu liczy Twoje np.35% jeśli wyjdzie,ze ten procent to kwota ponizej 1500 to dostajesz 1500zł jeśli z procentu wyjdzie więcej to wszystko Twoje.To tak na zasadzie pensji gwarantowanej

  23. #198
    No to..wpadłam Avatar lonia1990
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    Nie przyjełam tej oferty...
    I będę mieć od stycznia własny kącik w salonie fryzjerskim

  24. #199
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Szczecinek
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    Cytat Napisał lonia1990 Zobacz post
    Nie przyjełam tej oferty...
    I będę mieć od stycznia własny kącik w salonie fryzjerskim
    I super! Będziesz sama decydowała w jakim stopniu chcesz się poświęcić i kiedy chcesz odpocząć

  25. #200
    No to..wpadłam Avatar lonia1990
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: Jak zarabiacie jako stylistki

    Też się bardzo ciesze nie mogę sie doczekać kiedy zaczne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-08-2009, 15:49

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •