Zobacz wyniki ankiety: Jaki rodzaj depilacji wybierasz

Głosujących
139. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Laserowa (ogólnie)

    10 7.19%
  • Cukrowa

    13 9.35%
  • Woskiem (podgrzewanym)

    56 40.29%
  • Plastry (z woskiem)

    11 7.91%
  • Maszynka elektryczna

    7 5.04%
  • Maszynka jednorazowa (żyletka )

    56 40.29%
  • Krem

    9 6.47%
  • Depilator

    29 20.86%
  • inne

    1 0.72%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 273

Temat: Depilacja zbiorczy - rodzaje,czego używasz,co polecasz,podgrzewacze,produkty

  1. #26
    No to..wpadłam Avatar netus0406
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Depilacja wąsików i podgrzewacze do wosku

    polecam te podgrzewacze napewno są wygodne w użyciu bynajmniej dla mnie i myślę że skuteczniejsze niż gotowe plastry z woskiem.te gotowe nie radzą sobie z grubymi włoskami.pdgrzewacz mam juz ponad 2 lata i nic sie z nim nie dzieje

  2. #27
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Depilacja wąsików i podgrzewacze do wosku

    Muszę napisać ,że się nie zgadzam z woszczurem.

    Jesli chodzi o woski,które nakładamy samemu np szpatułką trzeba bardzo uważać z ilością jaką nałozymy oraz zrobić szybko całą depilację ponieważ może on się nie oderwac od skóry jesli bedzie zbyt gruba,a wosk zagoraco można się popażyć.

    Co do depilacji wąsików słyszałam,że nie powinno się uzywac plastrów do depilacjiw tych miejscach poniewaz wzrasta ryzyko teleangiektazji przy płytko unaczynionej skórze.
    Przy rolkach jest inaczej dozwonik wyznacza nam odpowiednia porcję bez zbędnego ryzyka.Do tego wszytsko odbywa się czysto tzn nie baramy się w garnki i podgrzewanie poprostu wkładamy do odpowiedniego podgrzewacza załączamy do prądu i czekamy tyle ile trzeba.Kolejna zaleta jest,że mozemy go uzywać ponownie.

    Taki wosk bardzo ładnie depiluje,a podgrzewacz działa bez zarzutu

  3. #28

    Domyślnie Odp: Depilacja wąsików i podgrzewacze do wosku

    Dzięki Sylwia

  4. #29
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Jaki wosk?

    Laski podziwiam za to,że umiecie się tak "zapuścić na poczet woskowania bo ja nicholery nie dam rady

  5. #30
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Depilacja wąsików i podgrzewacze do wosku

    Miło mi,że mogłam pomóc :>

  6. #31
    Wczytuje się Avatar Ania_1988
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Depilacja wąsików i podgrzewacze do wosku

    Ja kupiłam sobie podwójny podgrzewacz do wosku na allegro, i jestem bardzo zadowolona. Mam go już 2 lata i nic się nie psuje. Woski dostępne na allegro też nie są najgorsze. Myślę że taki podgrzewacz to lepsze rozwiązanie niż gotowe plastry z woskiem. Owszem są one dobre do słabego owłosienia(bardziej meszku), ale przy mocnych włoskach te plasty się nie sprawdzają. Za to wosk radzi sobie z nimi doskonale. Do mniejszych parti (wąsik, brwi, bikini) otwieram sobie jeden wkład i smaruje drewnianym patyczkiem. Trzeba jednak pamiętać, że raz otwartego wkładu z woskiem lepiej nie używać już z rollonem. Ta nakładka po jednym otwarciu już się dobrze nie trzyma i wosk może się wylać ja załatwiłam sobie tak dywan

  7. #32
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Depilacja wąsików i podgrzewacze do wosku

    Oooo matko dywan no nieźle ha ha ale masz racje jak się go otworzy to ciężko zamknąc ponownie i słabo trzyma Mojego owłosienia nie wyrwą plastry typu vit itp a jestem blondynką o jasnych włosach więc są mimo wszytsko słabsze,a taki rolon to raz dwa i po bólu

  8. #33

    Domyślnie Odp: Depilacja wąsików i podgrzewacze do wosku

    W takim razie zdecyduję się na kupno takiego podgrzewacza

  9. #34
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Depilacja wąsików i podgrzewacze do wosku

    Zobaczysz będziesz zadowolona :> do tego możesz wybrac wosk o zapachu np. miodowym,aloesowym,czekoladowym hi hi mniaaaam

  10. #35

    Domyślnie Odp: Depilacja wąsików i podgrzewacze do wosku

    To idę powybierać coś na allegro

  11. #36
    Rozkręcanko Avatar ksenka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Depilacja wąsików i podgrzewacze do wosku

    Ten wosk bezpaskowy co woszczur mowila to jest pasta cukrowa camsakizi jesli mowimy o tym samym oczywiscie bo ja to mam i jest super bo bierze sie mala kulke do reki rozgrzewa jak plasteline kladzie na skorke i odrywa, jest fajne ale ja tym depiluje tylko mniejsze partie ciala (wasik, bikini) bo na nogi to sie trzeba troche omachac ale jest mniej bolesne bo wosk lapie za skore a ta pasta tylko wloski polecam

  12. #37

    Domyślnie Odp: Jaki wosk?

    Cytat Napisał farbstift Zobacz post
    ja mam uczulenie po produktach veet,
    Do cer skłonnych do uczuleń najlepiej sprawdza się wosk azulenowy

    Warto również stosować preparaty łagodzące i przeciw wrastaniu się włosów, które również spowalniają proces odrastania włosa

  13. #38
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Depilacja zbiorczy - rodzaje, czego używasz, co polecasz

    W tym wątku piszemy o różnych rodzajach depilacji, co polecamy a co nie

  14. #39
    Wczytuje się Avatar nowicjuszka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    6

    Domyślnie Depilacja zbiorczy - rodzaje, czego używasz, co polecasz

    Zrobiłam sobie raz w salonie kosmetycznym, i jestem zachwycona. Wzięłam przepis na pastę cukrową, ale mi nie wyszło...

    Może któraś/yś z Was wie jak uzyskać pastę o właściwej konsystencji? Bo nie uśmiecha mi się wydawać 50 zł na gotowy produkt z Allegro....

    Przepis:

    Szklanka wody, szklanka cukru, sok z połówki cytryny, całość gotować aż zmieni barwę na bursztynową, ale nie spalić.
    Próbowałam użyć miodu zamiast wody (pół szklanki) i wyszło nieco lepsze, ale też to nie było to...

  15. #40
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: Depilacja zbiorczy - rodzaje, czego używasz, co polecasz

    jest multiwybór

  16. #41
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: Depilacja zbiorczy - rodzaje, czego używasz, co polecasz

    ja napisze tak:
    zimą: żyletunia, co się katować będę do jasnej ciasnej, jak nóg nie pokazuję gołych
    latem: depilator, przez te parę miesięcy ciepełka można to znieść

  17. #42
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Depilacja zbiorczy - rodzaje, czego używasz, co polecasz

    he he... ja latem tez depilator a w zimie nic, bo nidość ze ciepło to jeszcze dodaja mi objętości łydek

  18. #43
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: Depilacja zbiorczy - rodzaje, czego używasz, co polecasz

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    he he... ja latem tez depilator a w zimie nic, bo nidość ze ciepło to jeszcze dodaja mi objętości łydek
    padłam i leżę ze śmiechu

  19. #44
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Depilacja zbiorczy - rodzaje, czego używasz, co polecasz

    Cytat Napisał nowicjuszka Zobacz post
    Zrobiłam sobie raz w salonie kosmetycznym, i jestem zachwycona. Wzięłam przepis na pastę cukrową, ale mi nie wyszło...

    Może któraś/yś z Was wie jak uzyskać pastę o właściwej konsystencji? Bo nie uśmiecha mi się wydawać 50 zł na gotowy produkt z Allegro....

    Przepis:

    Szklanka wody, szklanka cukru, sok z połówki cytryny, całość gotować aż zmieni barwę na bursztynową, ale nie spalić.
    Próbowałam użyć miodu zamiast wody (pół szklanki) i wyszło nieco lepsze, ale też to nie było to...

    próbowalam też robic pastę cukrowa 5 razy i też nie wyszło więc polecam kupić a ceny na allegro są do 23zł za słoik to chyba nie dużo a szkoda nerwów na robienie samemu
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  20. #45
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Depilacja zbiorczy - rodzaje, czego używasz, co polecasz

    ja mam wszystkie narzedzia tortur
    depilator latem, zimą maszynka do golenia(czasem jak mi sie skonczą chuopowi podprowadze) a ostatnio podgrzewam wosk w podgrzewaczu od samaron

  21. #46
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Depilacja zbiorczy - rodzaje, czego używasz, co polecasz

    ze względu na swoja prace jestem zwolenniczką laserowego usuwania owłosienia
    a w domu heja depilator
    i mam juz tak przyzwyczajone kończyny że mnie wogole nie boli
    a patent na zaczerwienione kropki po depilacji? jest taki krem kasztanowy do nóg z ziaji koło 5zł, świetnie łagodzi te zaczerwienienia i praktycznie zaraz po depilacji mozna smigac w spódnicy

  22. #47
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: Depilacja zbiorczy - rodzaje, czego używasz, co polecasz

    Cytat Napisał nowicjuszka Zobacz post
    Zrobiłam sobie raz w salonie kosmetycznym, i jestem zachwycona. Wzięłam przepis na pastę cukrową, ale mi nie wyszło...

    Może któraś/yś z Was wie jak uzyskać pastę o właściwej konsystencji? Bo nie uśmiecha mi się wydawać 50 zł na gotowy produkt z Allegro....

    Przepis:

    Szklanka wody, szklanka cukru, sok z połówki cytryny, całość gotować aż zmieni barwę na bursztynową, ale nie spalić.
    Próbowałam użyć miodu zamiast wody (pół szklanki) i wyszło nieco lepsze, ale też to nie było to...
    Ja znalazłam taki przepis:

    Aby wykonać pastę będą nam potrzebne:
    2 szklanki cukru
    1/4 szklanki soku z cytryny
    1/4 szklanki wody

    Połącz wszystkie składniki i podgrzej na średnim ogniu, często mieszając. Po kilku minutach zmniejsz ogień i mieszaj dalej, aż uzyskasz bogaty bursztynowy kolor.

    Zdejmij rondelek z ognia i poczekaj aż bąbelki się uspokoją i będziesz mieć dobry widok na kolor. Kiedy pasta jest dobrze wykonana powinna mieć ładny cytrynowy zapach.

    Przenieś pastę do pojemniczka i pozwól jej częściowo wystygnąć (około 15 minut)

    Ważne jest, aby mikstura była podgrzewana wcześniej wystarczająco długo. Jeśli tak nie będzie, to mogą wystąpić problemy, ponieważ będzie się lepić i nie nadawać do użycia.

    Pasta do depilacji gotowa! Przelej ją do pojemnika z zamknięciem. Pasty należy używać kiedy już wystygnie do końca.

    Aplikacja na skórę
    Nakładanie pasty jest bardzo proste. Wygląda to podobnie jak w przypadku pasków z woskiem.

    Wyjmij z pojemnika niewielki kawałek pasty (trzeba użyć trochę siły, aby to zrobić). Rozgnieć ją lekko w rękach, aby się podgrzała. Nie musisz tego robić jakoś specjalnie długo i starannie.

    Uformuj z pasty owalny kształt, który będzie miał odpowiednią grubość. Następnie nałóż ją na miejsce, które ma być depilowane. Po chwili oderwij zdecydowanym ruchem. Gotowe!

    Pamiętaj, że depilacja bikini i depilacja brwi również może być wykonywana przy pomocy tej pasty.

  23. #48
    Wczytuje się Avatar nowicjuszka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Depilacja zbiorczy - rodzaje, czego używasz, co polecasz

    Ten przepis też wypróbowałam...Szczerze mówiąc jest gorzej niż przy tym kóry ja podałam....Bo nawet jak się podgrzeje, to nie da się tej pasty ugnieść...

    Najlepszy efekt był po dodaniu miodu zamiast wody...
    Chyba jeszcze poeksperymentuje

  24. #49
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Depilacja zbiorczy - rodzaje, czego używasz, co polecasz

    Kiedyś używałam depilatora, ale bardzo długo mi schodziło,
    dwie łydki ponad 1,5 h, potem wypróbowałam chyba wszystkie dostępne na rynku plastry z woskiem,
    ale żaden nie wyrywał włosów w zadowalającym stopniu, jeden plaster praktycznie na dwa użycia (podgrzewałam suszarką i kładłam na kaloryferze).
    Miałam też wosk w rolce, ale trzymanie we wrzątku jest do bani, bo szybko stygnie.
    Teraz smaruję się tym woskiem z podgrzewacza i uważam, że znalazłam swój ideał
    Wosk jest ciepły, rozpulchnia skórę, co zmniejsza ból przy wyrywaniu, jeden pasek używam nawet kilkanaście razy, mimo iż jest już na nim gruba warstwa wosku, to i tak działa.
    Jadę tym cudem chińskiej techniki nawet pachy i bikini i nie zamienię go na nic innego


  25. #50
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Depilacja zbiorczy - rodzaje, czego używasz, co polecasz

    samaron bikini głębokie tez?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •