Strona 10 z 17 PierwszyPierwszy ... 67891011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 226 do 250 z 425

Temat: Choroby paznokci

  1. #226
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    kobietko ja bym pokazala pazura lekarzowi, jesli sedzi w walach to moze byc tak ze bedzie trzeba go usunac

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  2. #227
    Rozkręcanko Avatar anetta280
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    małopolska
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    buuu nie chcę usuwać, widzę że troszkę się poprawia, poczekam jeszcze troszkę bo wydaje się że zaczynają ładnie odrastać, ale jak kolagen nie pomoże to pewnie dędę musiała zdecydować się na wizytę, narazie czekam

  3. #228
    No to..wpadłam Avatar aga774
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Dzierżoniów
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Byłam dzisiaj u dermatologa z moim paznokciem u stopy,niestety nie można diagnozy postawić na <<oko>> więc zapisała mnie do siebie do przychodni na pobranie wymazu bo sama nie wie co to może być i muszę czekać do 28 czerwca Mogę sobie go zamalować ciemnym lakierem (dobre i to) Jeszcze mi powiedziała że mam wrastające paznokcie dlatego mnie bolą wały okołopaznokciowe.Zabrałam ze sobą młodszą córcię bo ma łódeczkowate paznokietki w nóżkach i dostałyśmy robiony olejek z witaminami na wzmocnienie paznokci

  4. #229
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    MI paznokiec odrasta choć jeszcze nie zszedl

  5. #230
    Nałogowiec Avatar ana_zaba
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    428

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Ale ja wam wspolczuje takich problemow
    ja tez kiedys mialam problem z paznokciem wiec wiem jaki to bol

  6. #231
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    ból był pierwsze 3 dni potem nic nie czuje

  7. #232
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    mam pytanie odnośnie przypadku kobietyzpazurem czy można takie coś za żelować ? nic się tam potem nie wykluje nieciekawego

    ponawiam pytanie
    Ostatnio edytowane przez białaaaa ; 01-06-2011 o 21:55
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  8. #233
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    z gehwola są żelki do rekonstrukcji paznokci z przeciwgrzybiczym climbazolem, więc myślę, że coś pokombinować można, bo w razie czego ochroni. Polecam też olejek z drzewa herbacianego- ma właściwości bakterio, grzybo i wirusobójcze, gdzieś kiedyś czytałam, że można go stosować wraz z clotrimazolem przy grzybicy paznokci- że podobno świetne efekty. Przy brodawkach też mozna ten olejek- bo jak wiadomo brodawki wywołują wirusy

  9. #234
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Cytat Napisał białaaaa Zobacz post
    mam pytanie odnośnie przypadku kobietyzpazurem czy można takie coś za żelować ? nic się tam potem nie wykluje nieciekawego

    ponawiam pytanie
    Możesz zażelować i nic się nie stanie bo paznokieć już jest martwy. Mi naturalny już odpadł, ale nie odpadł całkowicie na łożu paznokcia jest jeszcze cienka warstwa paznokcia zdrowego. Przykleiłam na to tipsa i mam piękny żelowy french teraz tylko czekać aż będzie ładnie rosło

  10. #235
    Nałogowiec Avatar butterfly 1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    407

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Dziewczyny jest tu wiele informacji o chorobach paznokci ale czy możecie mi polecić jakieś książki o tej tematyce z których uczyłyście się , napisane w miarę normalnym językiem najlepiej ze zdjęciami ?

  11. #236
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Cytat Napisał butterfly 1 Zobacz post
    Dziewczyny jest tu wiele informacji o chorobach paznokci ale czy możecie mi polecić jakieś książki o tej tematyce z których uczyłyście się , napisane w miarę normalnym językiem najlepiej ze zdjęciami ?
    ,,Dermatologia dla Stylistów Paznokci'' można ją zamówić na stronie EuroFashion. Od razu zaznaczam, że nie czytałam jej...jeszcze ALE zmierzam ją sobie sprawić
    The world is mine

  12. #237
    Nałogowiec Avatar butterfly 1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    407

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Dzięki Anika za odpowiedź też myślałam o tej książce , jak nie znajdę czegoś innego to zamówię ją.

  13. #238
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Cytat Napisał butterfly 1 Zobacz post
    Dzięki Anika za odpowiedź też myślałam o tej książce , jak nie znajdę czegoś innego to zamówię ją.
    A nie ma za co Ja planuje zamówić ją w tym tygodniu
    The world is mine

  14. #239
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    No to teraz Wam coś pokażę, długo się biłam z myslami czy powinnam, ale co tam, tak ku doszkoleniu się. Powiecie mi co oprocz klasycznego grzybka znajduje się na tym paznokciu? Tak na marginesie, to jest moja klientka, kazdy podolog by sie za glowe zlapal co robimy z tą panią, aby.. dało się z czyms takim zyć i przetrwać letni okres odkrytych stopek nie wiem czy widzicie rownież swiatelko w tunelu na tym pazuru, przyjrzyjcie sie dokladnie

  15. #240
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    o matko, po pierwsze nich zrobia tej pani badnia. tzn na obecnosc różnych grzybow i innych wredoctw. na pewno juz jej sie od lozyska oddzielilo wszystko i niedlugo bedzie sie wykruszac. apteka obowiazkowo i trzeba sie do lekarza zapisac, bo tam moga byc rozne rodzaje widze ze zielono tez jest

    w zasadzie jak wiemy grzyba nie tykamy bo jest mega zarazliwy. jednakze mam jedną panią, która ma gdzies 1/3 paznokcia i calosc wyglada nieciekawie i po badaniach okazalo sie ze grzybka tam w ogole nie ma, kiedys juz jej zerwali paznokiec co nic nie dalo.

    a poza tym to jest tam kawalek normalnego pazura, wiec jest szansa ze jednak zrosnie

  16. #241
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    brawo asia, ten kawalek wyprowadzilysmy we dwie, od poltora roku jej sie infekowalo na okraglo, a teraz odrasta pod materialem zelowym, Pani byla u lekarza, ma tabletki, ma masci, ona smaruje, a ja piluje, nakladam, piluje nakladam, calej masy nie ruszam, a na pewno nie tam, gdzie jest ta zdrowa czesc.... jak zazelowalam pierwszy raz to byl caly taki jak ta polowa zainfekowana. Zielono sie zrobilo po zazelowaniu, ale wiemydlaczego....

    i to jest efekt naszych poltora miesiecznych staran, fajny czysty pazur od macierzy. Pani ma grzybice i zespol zielonego paznokcia i fajna panią doktor, ktora jak zobaczyla zazelowany pazur powiedziala: dobra... od roku pania lecze i nic zrobil sie dodatkowo zespol zielonego paznokcia, ale to przez to, ze bakterie beztlenowe zaczely robic swoja robote.


    sprobujmy tak jak tamta pani zrobila i cholercia.. odrasta.....! Ryzyko jest, bo moze sie zainfekowac, ale jest lato, pani latem tez kisila tego pazura w bucie, bo wstyd byl, a teraz wietrzy, bo ma przykryty zelem i hybrydka i to zapewne jest przyczyna czemu ten pazurek odrasta.

    Takie troche balansowanie na krawedzi, ale mamy zgodę dermatologa

    P.S. Paznokcia przy grzybicy się np nie zrywa, a ktoras z pan kosmetyczek spilowala pani cala plytke. Plytke sie tylko z grubsza piluje, tam gdzie sie robi zgrubienie i zostawia, aby zrosla- to wiemy od pani dermatolog
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 19-06-2011 o 23:14

  17. #242
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    swietnie .. musi ta pani byc przeszczesliwa ,bo w zasadzie macie juz wygrana w 50% ... kura a moze ty bys dermatologie zaocznie jeszcze ciachnela ,miedzy pilnikiem ,przyszla pielucha i doklejaniem rzes a tak serio ,to fajnie jak sie komus takiego pazura "na prosta" wyprowadzi!

  18. #243
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Dziewczyny wczoraj się troszkę przestraszyłam jak byłam nad morzem bo zaobserwowałam że przy wale mam takie ciemne miejsce (Później wkleję fotkę). I nie wiem co to może być na grzybka to mi nie bardzo wygląda chodź to mogą być zaczątki. Dodam że byłam w górach w zeszłym tygodniu i miałam ciasne buty i nie raz mi mój stanął na nogę. aha i nic mnie nie boli. Więc teraz już sama nie wiem Pierwszy raz coś takiego mi się przydarzyło

  19. #244
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    mnie się wydaje, że to może być właśnie od butów taki niby siniak.

  20. #245
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Może być jak piszę moja poprzedniczka. Nie wygodne buty mogą narobić wiele szkody na naszych stopach.
    Wygodny but to podstawa!

  21. #246

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Miałam ostatnio panią której już pół roku przedłuzam paznokcie i dwa dni temu przyszła do mnie na kolejna odnowę .Jak zaczynałam jej piłować jednego pazurka to cos mnie zaniepokoiło,bo paznokiec był zapowietrzony od wolnego brzegu aż do połowy paznokcie i zauważyłam pomiędzy płytka a żelem coś zielonego .Spiłowałam więc żel w miejscu gdzie się trzymał i zdjełam mase a pod nią zielonoWystraszyłam sie ,bo pierwszy raz mi sie cos takiego przytrafiło.Zdezynfekowałam paznokcia,starłam wacikiem i zielone zeszło ale płytka od wolnego brzegu było rozmiękczonaSkróciłam ja maksymalnie zmatowiłam delikatnie pazurka i wyglądało ok.
    Teraz moje pytanie czy dobrze zrobiła,bo zażelowałam pani pazurka i poprosiłam że jakby się coś działo do następnej stylizacji to ma natychmiast się do mnie zgłosic i będziamy musiały zdjać żel.Czy ja dobrze zrobiłam że go zażelowałam?

  22. #247
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    czasami sie tak dzieje ze jak sie zapowietrzy pazurek to wchodzi tam woda i wszystko kwitnie, jeżeli zeszło razem z piłowaniem to nie ma sie czym martwić, to było poprostu w tej zapowietrzonej szczelince a nie w paznokciu Zobacz jeszcze przy nast wizycie ale nie powinno sie nic dziać



  23. #248

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Emilia B.Kamień mi spadł z serca jak przeczytałam twoja wypowiedz.DziękujęMam nadzieję że nic się nie po zapowietrza tym razem Poprosiłam pania żeby przez ten miesiąc porobiła w rękawiczkach wszystke zaprawyMam nadzieję że mnie posłucha

  24. #249
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    czy zanik obłączka na kilku palcach i zmiejszenie się go na pozostałych (za wyjątkiem kciuków bo tam jest normalny) jest poważnym przeciwwskazaniem do uzupełnienia masy żelowej? i jak postępować z czymś takim?
    w wyżej wspomnianej książce pisze tylko, że to z winy uszkodzenia płytki, ale nic ponadto..
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

  25. #250
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Aliz ja uszkodzonej plytki nie mialam i oblaczki mi sie bardzo zmniejszyly, na niektorych wcale ich nie widac
    na kciukach tylko sa widoczne i duze
    jesli plytce nic nie dolega to spokojnie

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. MODELLING GEL 5D - przełom w zdobieniu paznokci
    By Kamis in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 187
    Ostatni post / autor: 01-12-2013, 15:14
  2. Zdobienie paznokci - nic trudnego
    By Kamis in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 07-11-2012, 23:15

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •