Strona 14 z 17 PierwszyPierwszy ... 41011121314151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 326 do 350 z 425

Temat: Choroby paznokci

  1. #326
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    To tak jakby strup pod paznokciem. To zrośnie razem z paznokciem. Widocznie wał około paznokciowy został uszkodzony (udeżony) i powstał krwiak po czym zrasta wraz z paznokciem

  2. #327
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    z tym ,że to by mi sie tak zrobiło na dwóch nogach ? hmm ja obcialem paznokcie az do tego miejsca uszkodzonego ,a normalnie nie moglbym tego zrobic. Paznokiec rosnie a to caly czas jest w tym samym miejscu. To zdjęcie z prawej stopy. Widać czarne nawet na skórze.

  3. #328
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Na pewno onycholiza a po reszte diagnozy uwazam ze powinno sie isc do lekarza...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  4. #329
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Gdzie się udać ? do dermatologa ? hmm czy moge się obawiać czerniaka ? przez 2 tyg płyn UNDOFEN i nic.

  5. #330
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    czerniak to zupelnie co innego. Wystarczy wejsc w google i zobaczyc w grafice jak wyglada czerniak.

  6. #331
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    czesto smarowac olejkiem herbacianym i do dermatologa warto sie udac

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  7. #332
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Cytat Napisał gungame1 Zobacz post
    Gdzie się udać ? do dermatologa ? hmm czy moge się obawiać czerniaka ? przez 2 tyg płyn UNDOFEN i nic.
    No oczywiscie, że do dermatologa. Jeżeli to grzybica lub cokolwiek innego to warto jednak zainwestować w "grubsze" leczenie, tym bardziej, że to pierwsze strasznie ciężko wytępić.

  8. #333
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Witam

    Zobaczcie sobie jaki newski opowiadają o lampach uv i żelowego manicure w odniesieniu do chorób skóry... eng

    https://www.youtube.com/watch?featur...&v=K8Lw12rEouo
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  9. #334
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Tak olejek z drzewa herbacianego na pewno trochę pomoże. Warto go stosować . Wyratował moje dwie klientki z onycholizy. Z którą do mnie trafiły. Jedna z nich nawet do tej pory powtarza , że gdyby nie ta kuracja to chyba by już paznokcia nie miała....
    No i na pewno warto się do lekarza przejść.

  10. #335
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Dziewczyny pomóżcie. Zmyłam lakier a tam czarna plama...co to? Stłuczenie, grzybek? Czy mogę na to położyć lakier?

  11. #336
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Jeju mi też się stało coś ohydnego z paznokciem aż wstydzę się pisać czy pokazywać komukolwiek.
    Zaczęło się od macierza. Zaczął być taki brunatno-żółty w kropeczki.
    Później powoli zaczął odchodzić od łożyska i w efekcie odeszła mi znaczna część paznokcia i zrobił się lekko zielony. Ze względu na to, że mi haczył i było to strasznie niekomfortowe obcięłam górną część i mam taki krótki paznokietek. I widać że od strony macierza zaczyna odrastać już normalny, ale czy zaraz nie zmieni się na nowo to nie wiem.
    I też nie wiem czy ta zieleń to od grzyba, czy od tego, że pod tym odchodzącym paznokciem zbierało się wszystko i tworzyło jakiegoś glona ?

    Boję się bo jak pójdę do dermatologa to pewnie i tak nic mi nie przepisze ze względu na ciążę a z kolei nie wiem czy takie zmiany nie wpływają niekorzystnie na maluszka

  12. #337
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    proponuje pojsc do dermatologa bo jezeli to jest grzybica jakakolwiek by nie byla to trzeba odpowiednim antybiotykiem ja leczyc.bo to napewno moze zaszkodzic maluszkowi grzybica czesto jest w calym organizmie lepiej ja od razu zwalczyc tym bardziej ze w ciazy ciezko ja zwalczyc.uwiez mowie z wlasnego doswiadczenia mam 2 dzieci i w dwoch ciazach bylam.

  13. #338
    Rozkręcanko Avatar Ewi89
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    3miasto
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    dziewczyny pomocy! mamusia się uderzyła w palucha i pękł jej paznokiec od dużego paluszka! poziomo prawie w połowie! zgroza...i nie wiem czy czymś nasmarować, czy zerwać [dodam, że to miejsce nie boli ani nic]


    pomocy!

  14. #339
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    sama zerwac nie ma szans.ja gdy mi wrastaly panokciebylam u chirurga i najpierw bylo znieczulenie miejscowe potem lamal na kawalki dopiero zrywal bez znieczulenia to za duzy bol i mozna sobie straszna krzywde zrobic bo mozesz palucha porozrywac.nie mozesz nic sama zrywac.ale moze Twojej mamie przeszkadzac wiec lepiej zaklejac plastrem przez kilka tygodnii iczekac az sam odejdzie i nie ruszac tego zeby nie pogorszyc.ale to tylko moja opinia niech wypowiedza sie tez inne dziewczyny.

  15. #340
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    GORZKA - wydaje mi się ze to grzybica. też mam idz do lekarza, a w miedzyczasie olejek herbaciany. czesto.

    Ewi - powinien zrosnąc. jesli się nic nie dzieje można akrylem wzmocnić i czekać. ale oberwowac.




  16. #341
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Ewi zakleic plasterkiem zeby nie haczył i obserwować czy nic się nie będzie działo, a jakby bardzo przeszkadzał to dała bym na niego akryl clear zeby bylo widac gdyby wdał sie jakis grzybek itp i takiego podratowanego akrylem można malować lakierami tylko często zmywać i sprawdzać czy wszystko ok

  17. #342
    Rozkręcanko Avatar ashley2020
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Katowice
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Proszę o poradę, ponieważ moja koleżanka ma problemy z paznokciami. Kilka lat temu początkująca praktykantka w salonie bardzo mocno i głęboko spiłowała jej paznokcie. Aktualnie paznokcie są bardzo delikatne, są łamliwe. Niestety nie mam zdjęć, ale wygląda tak, że paznokcie są bardzo zaokrąglone i biały odrost zaczyna się już w połowie wału bocznego. Sama jestem początkująca, więc nawet jej nie oferowałam piłowania, ale może ktoś napisze mi jakieś wskazówki, które pomogły by w naprawie tych paznokci.

  18. #343
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szamotuły
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    no i ja miałam ostatnio niemiła niespodziankę. pojechałam do znajomej zrobić odnowę(poprzednio miała kolor na całości ciemny)
    i ściągając kolor na jednym pazurku na 2/3 pazurka od wolnego brzegu paznokieć koloru brązowo zielonego i myślę że to chyba grzybica od spodu paznokieć jakiś zielonkawy. a reszta pazurów ok. ale przy poprzednich pazurkach nic nie było. grzybica tak szybko postępujei skąd? resztę pazurków zrobiłam a z tym kazałam iśc do lekarza

  19. #344
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Ashley może się nie znam ale jeśli ta osoba nie uszkodzila macieży to choćby jej nie wiadomo co zrobiła to płytka odrasta i nie ma to wpływu na jej grubość, co do problemu wolnego brzegu zaczynającego się wysoko to onycholiza, zajrzyj do odpowiedniego tematu na forum tam dziewczyny opisywaly takie przypadki

  20. #345
    Rozkręcanko Avatar ashley2020
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Katowice
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    fryzzzdziekuję serdecznie

  21. #346
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    ajda***pazurki moja klientka tez tak miala jak poszla do byle kogo, dziewczyna jej podkleiła podpowietrzony akryl na klej i zażelowała efekt taki jak opisujesz. Robiłaś na tipsie czy na formie? albo nadkażenie pseudomonas albo reakcja na klej, zejdzie

  22. #347
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szamotuły
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    robiłam całość żelem, ale ona coś wspomniała że uderzyła w ten palec, a poza tym pisała do mnie że babka w aptece jej powiedziała że to nie grzybica tylko skutek urazu-na szczęście

  23. #348
    Rozkręcanko Avatar Ewi89
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    3miasto
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    http://pliki.wzorki.info/images/wXjxf.jpg
    i mamusia zerwała całość
    ehh akryl powiadacie..ale ja nie mam doświadczenia z tym (

  24. #349
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    ja z nastepujacym problemem ...
    w ostatnim czasie mialam dwie panie jedna z nich nosi zel juz dobrych pare lat, a ta druga miala moze teraz z 3 raz robiona odnowe. I jeszcze jedna nosila zel na stopach ...
    I pojawil sie nastepujacy problem - te na dloniach u jednej na jednym paznokciu pojawila sie zielona plamka, zalalam betrafenem zeby nic sie nie dzialo. U drugiej ten sam problem ale na 3 pazurach tak o z niczego (byla dwa tyg wczesniej i nic nie zauwazylam) a ta co na stopach nosila gdzies mocno uderzyla i zrobil jej sie taki siniec zielony.

    Moje pytanie (wiem ze juz ktos tu cos pisal na ten temat, ale dosc dawno, wiec moze cos sie zmienilo)...
    Zaproponowac tym paniom pojscie do lekarza, czy zabezpieczac przeciwgrzybiczo, czy wogole zdjac zel ? Wyczytalam ze to nic groznego i czesto poprzez mycie naczyn, od srodkow roznych drogeryjnych itp moze to wystepowac. Dodam ze dbamy na prawde o higiene, dezynfekcje i sterylizacje i na pewno nie doszlo do zadnego zarazenia zadna bakterią

    Jutro Wam zrobie foto jak to wygląda a do tego czasu prosze o rady jakiekolwiek ! Moze cos madrego wymyslicie - licze na Was
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  25. #350
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    A czy w miejscach gdzie pojawiły się te zielone plamki są jakieś pęknięcia czy liftowanie masy? Może to po prostu bakteria zielona?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. MODELLING GEL 5D - przełom w zdobieniu paznokci
    By Kamis in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 187
    Ostatni post / autor: 01-12-2013, 16:14
  2. Zdobienie paznokci - nic trudnego
    By Kamis in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 08-11-2012, 00:15

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •