Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 71314151617
Pokaż wyniki 401 do 425 z 425

Temat: Choroby paznokci

  1. #401
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Ta praktyka podobno jest szeroko rozpowszechniona po salonach. Az mnie na wymioty bierze jak mysle o tym, ze mam tam isc. Najgorsze jest to ze "zdobywam praktyke w salonie", i jesli uciekne z tego salonu to wiem dobrze, ze w nastepnym jest identycznie to samo.
    Nikt ich nie sprawdza, a nawet jesli to kazdy sie tutaj zna...
    Horror
    Mysle ze przemecze sie jeszcze chwile i spadam, bo nie ma co.
    Typowa irlandzka mentalnosc to rob tak aby nie bylo problemow, nawet jesli jest to udawaj ze go nie ma. Nie chca miec sceny w salonie. A irlandki sa takie ze nawet jak przyjda z grzybica i cos im sie powie...to moga nawet do sadu podac trzeba uwazac na kazdym kroku. masakra jakas

  2. #402
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Czytam i oczom nie wierzę! Jak można tak lekceważąco podejść do tego problemu Przecież ten grzyb będzie się rozprzestrzeniał

  3. #403

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    trzeba dbać o paznokcie i bardzo uważać dobra informacja dzieki , pozdrawiam

  4. #404
    Kosmetyczka Avatar B-S
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Dublin
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Cytat Napisał banasikpat Zobacz post
    Dziewczyny bardzo prosze o opinie ! Czy to jest grzybica ? Srodkowy palec a raczej jego opuszek byl doszywany stad jego deformacja ale chodzi o te plamy . Plama z paznokcia po prawej stronie zrasta razem z pazurem ale na tym po lewej pojawila sie nowa po spilowaniu masy Bardzo prosze o opinie
    Mnie na pierwszy rzut oka wygląda to na pleśniawkę. (Możliwy efekt dostania się wilgoci pod masę)

  5. #405
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    cała masa powinna zostać zdjęta ,mi to wygląda na zakażenie pałczką ropy błekitnej-powinnas wysłac klientkę na badania tylko one pozwolą ocenic na 100% ,w wiekszosci przypadkow powodem są zapowietrzenia masy,pod ktore dostają sie bakterie,wilgoc itp.,warto skonsultować je z lekarzem, najlepiej dermatologiem, który zdecyduje o tym, czy zmiany są poważne, czy też wynikają z naszych zaniedbań

  6. #406
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Mam pytanie. Przyszła do mnie pani która od zawsze robi paznokcie u konkurencji.
    Po zmyciu lakieru z jej stóp ukazało się coś takiego.
    Pani nie potrafiła powiedzieć, czy to ma od dawna czy od jakiegoś czasu.
    Co to jest takiego. Dodam że wykwity były tylko na wysokości starego lakieru. Odrost już był "czysty ".
    Proszę Was o diagnozę na ile to jest możliwe oczywiście.

  7. #407
    Kosmetyczka Avatar B-S
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Dublin
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Tak na pierwszy rzut oka te ciemne przebarwienia wyglądają na przebarwienia po kiepskim bazarowym lakierze (obstawiam czerwony), a te białe wykwity to może być odwapnienie paznokci, ewentualnie brak cynku (w obu przypadkach nałożony złej jakości produkt).

    Kiedyś na moich wlasnych paznokciach pojawiły się białe wykwity (po zwyczajnym lakierze), trochę mnie to przeraziło więc pobieglam do dermatologa i stwierdził, że ''ruski lakier wyciągnął mi cały cynk z paznokci, stąd te plamki''.

  8. #408
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Mnie kiedyś dopadła grzybica paznokci u stóp i nawet tego nie zauważyłam, bo ciągle je malowałam, warstwa na warstwie. Potem miały dziwny kolor, ale myślałam, że to wina ciągłego stosowania lakieru. Dopiero, gdy paznokcie zaczęły odchodzić, zrozumiałam że to grzybica i się załamałam... Nie bagatelizujcie dziwnych objawów!

  9. #409
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    dziewczyny pomóżcie mam dziewczynę która miała założone żele powiedziała mi że tydzień przed zmianą paznokci walneła mocno paznokciem w szafkę czy coś i ją bolał ale jak zmienialiśmy nic nie było potem nic nie pisała przy następnej wizycie zobaczyłam o to ten paznokiec mówi że ją nic nie boli ale kazałam jej iść do dermatologa nie chce czy to jest grzybica ten paznokiec zrobił się taki ogólnie po 2,5 tyg od uderzenia

  10. #410
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    nawet nie wiedziała o niektórych chorobach ;/

  11. #411
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    straszne zdjecia paznokci

  12. #412
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Wydaje mi się,ze na zdjęciach powyżej jest to grzybica.

    Przynajmniej jak sobie czytam to objawy się zgadzają:
    Grzybica - Przyczyny, Objawy, Leczenie

    Ogólnie brzydko to wygląda i jakbym coś takiego miała to jak najszybciej popędziłabym , chociazby prywatnie do dermatologa, zrobiła sobie badania mykologiczne na grzybice. Oraz stosowała odpowiednie leki.

  13. #413
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Aż żal na to patrzeć Moja mama często miewała problem z wrastającymi paznokciami. Jak wiadomo przypadłość bardzo dokuczliwa i bolesna. W końcu ktoś polecił jej wykonać zabieg Arkady. Znalazła miejsce w Zielonej Górze, gdzie zrobili jej to ze znieczuleniem. Fajna klinika, kompleksowa oferta. Ja sama wybieram się tam niebawem bo i ja mam kłopoty z paznokciami. Może znacie to miejsce Medyczne Centrum w Zielonej Górze ? Medyczne Centrum w Zielonej Górze ? Zrodlana.com.pl ?

  14. #414
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    dziewczyny mam pytanko, od dluższego czasu jak robie sobie hybrydę, zauwazyłąm,że bardzo często po jej zdjęciu, białą końcowka paznokcia (przy wolnym brzegu) jest mocno nieregularna i jakby rozlana...
    czy spotkalyscie się z czymś tkaim? czym to może byc spowodowane?

  15. #415
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    musze cie zmartwić - u mnie tak sie zaczynala walka z regeneracja paznokcia. niestety, ale przez ciagle zabiegi na paznokciach, płytka stala sie bardzo slaba, nawet kolor sie zmienil... radze isc do kosmetyczki i zapytac o zabiegi regeneracyjne panokcia. Mi moja poleciła krem do regeneracji paznokci z kerpro.pl na szczescie po 3 tygodnach regularnego stosowania i zaprzestania nakładania hrybydy, płytka zaczela sie regenerowac, a paznokiec byl w zdecydowanie lepszym stanie

  16. #416
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    ja mam strasznie łamliwe paznokcie, a po odzywce eveline 8w1 robily mi sie bable pod plytka

  17. #417
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Poznań
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Bardzo fajna lista, dobra robota

  18. #418
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    jeśli paznokcie są kruche, pojawiają się na nich charakterystyczne podłużna prążki z rowkami to może być objaw braku żelaza w organizmie. Dlatego radzę natychmiast zacząć suplementację dicofer, który szybko uzupełni nam ten ważny minerał w organizmie

  19. #419
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    A słyszeliście o takim sprayu na grzybice paznokci - Onycosolve? Stosował ktoś? Warto? Jest skuteczny? Albo co Wy stosujecie i Wam pomogło?

  20. #420

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Pierwsze słyszę

  21. #421
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Choroby paznokci często nie są tak naprawdę samoistnymi chorobami, tylko powstają jako obraz tego złego, co akurat dzieje się w naszym organizmie. Lekarka kiedyś powiedziała mi, że bardzo duży wpływ na to jak będą wyglądać moje paznokcie ma zdrowie mojej wątroby. Dlatego postanowiłam niezwłocznie zaopatrzyć się w zioła ze strony https://organis.pl/produkt/regenerac...ne-ziola-120g/ , które sprawiły, że moja wątroba szybciej się regeneruje.

  22. #422
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Kiedyś miałam spore problemy ze swoimi paznokciami. Gdyby nie szybka wizyta i lekarza to mogłoby się to skończyć bardzo źle. Radzę więc wszystkim nie lekceważyć tego problemu.

  23. #423
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    545

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Dziewczyny polecam tak do końca nie ignorować białych plamek na paznokciach. Mogą nie oznaczac niczego, ale mogą również oznaczac powazne niedobory czy witaminy. Choroby toczącze się w organizmie najłatwiej ponoć rozpoznać w pierwszej kolejności po wyglądzie naszych paznokci.

    Białe plamki mogą oznaczać
    https://zdrowie.tvn.pl/a/biale-plamy...sie-ich-pozbyc
    niedobór witamin ( wapnia, cynku, witamin z grupy B)
    anemię
    problemy z żoładkiem
    problemy z nerkami
    początki grzybicy

    Na początku zaczęłabym od uzupełnienia witamin. Jeśli to by nie pomogło to trzeba skonsultować to z lekarzem, a nie liczyć na to,ze samo zniknie....
    Ostatnio edytowane przez cass ; 13-11-2018 o 12:20

  24. #424
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Dziewczyny a co polcacie na grzybice paznokci?

  25. #425
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    506

    Domyślnie Odp: Choroby paznokci

    Wymieszaj parę kropel olejku z drzewa herbacianego z olejem kokosowym i smaruj paznokcie kiedy tylko możesz.

    Jest to na pewno dobry oraz naturalny sposób. Jednak jeśli zobaczysz, ze nie ma poprawy, polecam nie ociągać się i wybrac do apteki po jakiś preparat apteczny. Im szybciej zacznie się leczenie, tym jest ono skuteczniejsze oraz mozna grzybicę szybciej pokonać.

    Od siebie polecam ten środek: https://www.aptekagalen.pl/excilor-l...kci-plyn-3-3ml


    Nie będzie problemu z dostępnością.
    Ostatnio edytowane przez ell ; 11-08-2021 o 08:51

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. MODELLING GEL 5D - przełom w zdobieniu paznokci
    By Kamis in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 187
    Ostatni post / autor: 01-12-2013, 16:14
  2. Zdobienie paznokci - nic trudnego
    By Kamis in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 08-11-2012, 00:15

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •