Strona 31 z 32 PierwszyPierwszy ... 21272829303132 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 751 do 775 z 789

Temat: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

  1. #751
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał białaaaa Zobacz post
    czy któraś miała bądź coś wie o lampie led mostek o taką LAMPA LED MOSTEK 9W UTWARDZA LAKIERY UV - KOLORY (5510221258) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    czy na daje się do nóg mam ochotę kupić ale nie wiem jak z utwardzaniem będzie

    Hej kupiłaś tą lampe led 9 w ? i jak sie sprawuje?

  2. #752
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dziewczyny czy któraś z Was posiada lub korzystała z takiej lampy?
    MOCNA Lampa LED + CCFL UV 48W z sensorem ruchu! (5408116248) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    Możecie coś o niej napisać? Jak się sprawuje?

  3. #753
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Witam, zastanawiam się nad zakupem nowej lampy. Mam parę modeli na oku.:
    rosaris LAMPA UV LED zeli hybrydow 30sec. *KOLORY* (5035502549) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    https://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Lam...UV-2w1-36W/508

    https://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Lam...lub-czarna/471

    W jaką zainwestować? Chyba że polecacie sprawdzona lampę

  4. #754
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dobra i sprawdzone jest lampa typu diamond 36w, taka jak w drugim linku. Jesli robisz zakupy na ali, mozesz ja kupic za polowe tej ceny

  5. #755
    Rozkręcanko Avatar katrina89
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Londyn / UK
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał RosesAreRed Zobacz post
    Dobra i sprawdzone jest lampa typu diamond 36w, taka jak w drugim linku. Jesli robisz zakupy na ali, mozesz ja kupic za polowe tej ceny

    Tez o tej mysle

  6. #756
    Debiutantka Avatar Ivonn
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)


  7. #757
    Debiutantka Avatar Sofia
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    8

    Nai Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Polecam lampę LED CCFL:

    LAMPY LED CCFL

  8. #758
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    jakoś nie ufam takim wynalazkom z alliexpress
    mi od kiedy byłam na targach w Warszawie marzy się lampa led 48 w z neonail..jest na prawde super niedługo święta więc mam nadzieje,ze będzie moja..

  9. #759
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał IzabelaCe Zobacz post
    Dziewczyny czy któraś z Was posiada lub korzystała z takiej lampy?
    MOCNA Lampa LED + CCFL UV 48W z sensorem ruchu! (5408116248) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    Możecie coś o niej napisać? Jak się sprawuje?

    Kupiłaś może ta lampe? Zastanawiam się nad nią. I czy rzeczywiście żarówka ccfl jest nie wymienna i wieczna tak jak ledy?

  10. #760
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Ani ccfl ani ledy nie sa wieczne. Ccfl na pewno sa wymienne. Swieca ok 30-50 tys godz

  11. #761
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał RosesAreRed Zobacz post
    Ani ccfl ani ledy nie sa wieczne. Ccfl na pewno sa wymienne. Swieca ok 30-50 tys godz
    Źle się wyrazilam. Chodziło mi o to czy ccfl wymienia się tak czesto jak żarówki uv? Bo szukam żarówek ccfl oddzielnie aby w razie czego kupić i nigdzie mi się nie rzuciły w oczy. Może któraś a Was ma już taka lampe i mogła by coś podpowiedzieć

  12. #762
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Nie wymienia ich sie tak czesto jak zwyklych uv. Swieca kilkadziesiat tysiecy godzin, to ladnych pare lat
    Zarowki ccfl na pewno sa do kupienia na aliexpres. Nie szukalam w innych zrodlach. Sama jeszcze ich nie dokupowalam

  13. #763
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Hej, dziewczyny szukam bardzo dobrej lampy LED, niestety moja zwykła UV się zepsuła.
    Co powiecie na temat tej, może któraś z Was jej używa A może macie swoją sprawdzoną.

    Lampa LED 18k : Hurtownia Kosmetyczna NaszePaznokcie.pl

  14. #764
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    IzabelaCe, Karoo kupiłam jakiś czas temu tą lampę, ma parę wad ale sporo skróciła mi czas pracy. Żel, którego urzywam utwardza się w niej minutkę a hybryda 30sek. Jestem zadowolona z tego zakupu
    z forum można się wiele nauczyć

  15. #765
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Ta lampa moim zdaniem nie ma cclf. Piszą że ledowa. A led szybko utwardza hybrydę a co do żelu to raczej kiepska jeźeli to nie jest żel ledowy.

  16. #766
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dziewczyny, robię hybrydy w domu. Miałam starą lampę zakupioną ponad 10 lat temu. Teraz zakupiłam lampę ledową CCFL 48W. Mam produkty Semilaca. Jak długo muszę utwardzać jedną warstwę? Będę wdzięczna za info.

  17. #767
    No to..wpadłam Avatar przytulanka86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    ania 38 - W opisie lampy jest napisane ze zawiera ccfl - 36W (12W CCFL, 24W LED)

    Mnie tylko zastanawia rozrzutność cenowa :/

    Allegro 350 zł
    Inne firmy paznokciowe 499 - 699 zł
    a Indigo to już idzie po bandzie 800 zł

    Chyba trzeba sprawdzać gdzie są produkowane i unikać tych chińskich jak w przypadku podróbek frezarek Marathon

    Może macie inną rozkminke ?

  18. #768

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dziewczyny mam problem z moją lampa led,od lat robie paznokcie i od około 3lat hybrydy,pracowalam na lampie uv,w maju zmienilam na 36w ccfl jednak po jakims czasie przestała swiecic spiralka wiec kupilam lampe led 48w z sensorem ruchu i zaplacilam 500zl... bylo wszystko idealnie,jednak po okolo 3mies. Zaczely sie cuda typu scieranie koncowek,przebarwienia na jasnych kolorach a ze zaczelam wtedy uzywac semilaca to stwierdzilam ze to jest przez top i wrocilam do gelisha,jednak problem przebarwień nie zniknal; ( czy wy tez macie z tym problem?prosze was o pomoc bo nie mam juz sily a nienawidze fuszery; (

  19. #769
    No to..wpadłam Avatar przytulanka86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Zakupiłam dzis lampę Modena Nails LED 36 W - 490 zł
    Nie ma CCFL - ponoć dobrze bo spirale trzeba wymieniać a ciężko je dostać
    Niestety wszystkie są produkcji chinskiej niezależnie od ceny :/
    Jak na razie utwardza żele kolor w 30 sek

    Minus jaki zauważyłam:
    aby utwardzic 1 patyczek z wzornika trzeba włożyć też swoją rękę lub coś innego np wzornik słoneczko bo ich nie łapie :/

  20. #770
    Rozkręcanko Avatar AguchaG
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cześć dziewczyny

    A co powiecie o LATARKACH uv/led? Tak się zastanawiam czy warto na swój domowy użytek czy nie? i czy warto kupić taką za 15 zł Chodzi wyłącznie o użytek domowy

    I czy taka byłaby dobra? http://www.allepaznokcie.pl/32760-mi...asy-biala.html
    Ostatnio edytowane przez AguchaG ; 15-05-2016 o 19:39

  21. #771
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Lampa Uv jest najlepszym rozwiązaniem, dzięki niej paznokcie są bardzo dobrze utwardzone. Żeby efekt był jeszcze lepszy można stosować ozdoby na paznokcie , jest wiele technik ich tworzenia.

  22. #772
    Debiutantka Avatar ita79
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał AguchaG Zobacz post
    Cześć dziewczyny

    A co powiecie o LATARKACH uv/led? Tak się zastanawiam czy warto na swój domowy użytek czy nie? i czy warto kupić taką za 15 zł Chodzi wyłącznie o użytek domowy

    I czy taka byłaby dobra? MINI LED 9W - LAMPA UV - 3 CZASY - BIAŁA
    ja ostatnio kupiłam dwie latarki Led (jedna miała być do zabawy dla dziecka - ze specjalnym pisakiem "niewidzialnym" ) , obie przetestowałam na lakierach Semilac- i działają , owszem- ale szybko baterie się wyczerpały - po jakiejś godzinie świecenia (w sumie) już miga (choć baterie były dołączone, więc nie wiem na ile dobre) . W każdym razie z utwardzaniem hybryd sobie radzą.

    Mam również mostek najtańszy z allegro 9W - bardzo dobrze się spisuje od wielu miesięcy na lakierach Semilac i ich bazie/topie , również na bazie Chiodo, ale już np Indigo Wet Look nie jest w stanie utwardzić. Za to żele kolorowe najtańsze z ebaya (akurat jakieś Led trafiłam przypadkiem) utwardza .


    A może któraś z Was testowała tą lampę SUN9S 24W USB Charging Manicure Tool LED Phototherapy Nail Gel Lamp | eBay ? Zamówiłam ją i dwa modele Sun9c - jeszcze tańsze i już nie mogę się doczekać czy będą się sprawdzały i jak przy bardziej wymagających lakierach /żelach jak właśnie np. Indigo Wet Look

  23. #773
    Debiutantka Avatar sofija
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Hej Dziewczyny, czy ktoraś z Was wymieniała żarówkę spiralną ccfl w lampie led/ccfl diamonds? Zakupiłam taką na allegro,ale wymiana jest nieco skomplikowana Ogólnie jestem zadowolona, utwardza mi zele i hybrydy, jedynie wkurza mnie kabel z tym wzmacniaczem sieciowym.

  24. #774
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Ita79
    jak dla mnie to wszystkie te 9w sa słabiutkie ja bym nie inwestowala w taki sprzet.
    przytulank86
    ja tez mam jedna z tych lamp o których piszesz kupiłam ja w Allepaznokcie i jestem zadowolona.
    jedynie co mam problem z Semilaciem w tej lampie czarnym i białym wiem ze sa mocno napigmentowane ale nawet cienka warstwa to udreka bo po dwóch trzech warstwach się zaczyna marszczyć i zaczynam od nowa .dodam ze z innymi kolorami Semilaca nie ma problemu.i to raczej nie problem lamy.
    coraz częściej się zastanwiam nad jedna zwykla tunelowka do ekstremalnych przypadkow.chcoc wszystkie sprzedałam to chyba w jedna znowu zainwestuje .bo jk ledowka szybko utwardza i ladnie wygląda to wlasnie mysle ze jedna tunelowka w razie czego tez będzie ok.
    serdecznie pozdrawiam wszystkie forumki.

  25. #775
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Reniusia1002 - powodem może być zbyt krótkie utwardzenie lakieru, zalecamy wydłużenie czasu utwardzania przy bardziej napigmentowanych kolorach.
    W razie pytań chętnie pomogę
    Online Ekspert marki Semilac



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 12 users browsing this thread. (0 members and 12 guests)

Podobne wątki

  1. paznokcie zelowe bez lampy..........
    By mala in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-06-2009, 23:37

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •