Strona 30 z 32 PierwszyPierwszy ... 2026272829303132 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 726 do 750 z 789

Temat: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

  1. #726
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Londyn
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    czesc dziewczyny, jestem dopiero swiezak. Od niedawna pracuje na zelach spn w UK, niestety zamowiona przeze mnie u nich lampa przyszla uszkodzona i nie utrwardzala mi zelow, natomiast hybrydy cudo - moja tunelowka przy niej niestety przegrywa pojedynek. Ostatnio przegladalam ebaya i znalazlam lampe o parametrach 48W Black LED Light Lamp Nail Dryer + CCFL , ale pisze ze nie utwardza zeli UV, a z tego co wiem to zele z SPNu sa utwardzane w UV i CCFL, kompletnie nie wiem co o tym myslec

  2. #727
    Wczytuje się Avatar Emerald
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    namezaneta mam taką samą lampę jak ty, żarówki kupuję w stacjonarnym sklepie silcare, tylko pani zawsze ostrzega żebym przyszła z lampą, bo niektóre żarówki nie pasują a są identycznie opisane i wtedy się nie zapalają od razu tylko mrugają ciągle

    Przyłączam się do pytania nefesza - ma któraś z Was lampę LED bez ccfl?
    I czy wiecie może czy jest istotną różnicą czy lampa ma żarówki LED czy diody LED? czy to jest po prostu kwestia nazewnictwa?

    Posiadaczki LEDów, czy możecie mi polecić jakąś niezbyt drogą jak na LED lampę, którą już sprawdziłyście na hybrydzie lub żelu?

    Może ma któraś z Was tą lampkę?
    NOWOŚĆ Lampa LED 8 - WYBIERZ KOLOR - Akcesoria do paznokci, żele UV, manicure - sklep Silcare?
    Po obejrzeniu waszych propozycji wygląda bardzo słabo, ale może ktoś wypróbował i działa? Byłaby to miła niespodzianka

    Pozdrawiam

  3. #728
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Witam
    Dziewczyny jak rozpoznam czy lampa którą kupiłam jest oryginalna a nie chińska podróbka?Chodzi mi o tą lampę:
    LAMPA UV DIAMOND LED 36W BIAŁA CZARNA NAJTANIEJ! (4782609764) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

  4. #729
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Co masz na myśli "oryginalna"? Moim zdaniem, WSZYSTKIE lampy są z Chin. I to pewnie z tej samej fabryki, wszystko zależy, kto przyklei na to jaką nalepkę.

    Póki co zrobiłam tą lampą jedną hybrydę, ale już mam pytanie do dziewczyn, które nią utwardzają hybrydę częściej. Mam wrażenie, że po tej lampie hybryda jest bardziej "żelowa" niż utwardzałam je w UV. Np. jak paznokciem próbuję ją zarysować czy odcisnąć, to robi się zagłębienie (odkształcenie), które po chwili znika (powierzchnia paznokcia wraca do poprzedniego kształtu). Trochę tak, jakby była utwardzona tylko z wierzchu - ale nie, sprawdziłam, cała jest utwardzona, nakładam cienkie warstwy, tylko właśnie jakby bardziej elastyczna. Po UV była sztywniejsza. Dodam, że porównuję oczywiście ten sam lakier (nawet kolor). Czy też to zaobserwowałyście?

    Gorzej (trudniej) też utwardzają się kciuki - o ile w tunelówce po prostu wkładałam dłoń, to w tej kciuk - mimo srebrnego wyłożenia - od strony blatu nie utwardził się. Muszę je trzymać bardziej w górze i wtedy dopiero jest ok. Dobrze za to, że 30 sek a nie 2 minuty

  5. #730
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    hej dziewczyny , zastanawiam sie nad kupnem tej lampy
    co o niej myslicie ? utwardza zale z activ?

    LAMPA UV DIAMOND LED 36W BIAŁA CZARNA NAJTANIEJ! (4808688839) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

  6. #731
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Witajcie Kobietki,

    Podobnie jak Wy zastanawiam się nad lampą CCFL/LED diamond (allepaznokcie i parę innych firm je prowadzi).

    Na innym forum dotyczącym żarówek (dowiedziałam sie,że diody led są lepsze niż zarówki led-czarna magia jak dla mnie), ktoraś z dziewcząt podała linka do takiego oto wynalazku

    http://allegro.pl/lampa-uv-led-48watt-sensor-lcd-timer-i4865649087.html

    48 Wat-owy potwór z sensorem ruchu. No ma takie funkcje ,ze nawet blisko jej do lampy z Nail Artists (notabene moje marzenie).

    Co myślicie?
    Brak mi informacji odnośnie ilości diod ledowych i ich mocy
    Poza tym wygląda bardzo bardzo ok.

  7. #732
    Rozkręcanko Avatar ashley2020
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Katowice
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    EwaFarn81 pracowałam na lampie diamond 36W .. trzeba dobrze patrzeć na allegro jakie mają parametry, bo lampa 18w nie będzie tak samo działać jak 36w. Lampa jest ładna i szybko utwardza hybryde - 30 sekund, a żel w minutę. Lampa warta swojej kasy, też chce ją sobie kupić do domu, mnie szlag trafia jak teraz mam sobie czy komuś robić paznokcie w lampie uv.

  8. #733
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    ja mam taką lampę LED Biała lampa LED Cosmetics Zone - sklep internetowy - nie nagrzewa się, jest energooszczędna, szybko utwardza lakier i ma czujnik ruchu, jak dla mnie bardzo ok

  9. #734
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    możecie mnie skrytykować ale lampa led dla mnie to porażka,może ja na takie trafiłam ale są beznadziejne(

    nie wszystkie żele utwardza,,żel piłuje się kiepska "ślizga się przy uzupełnieniu" a żele art trzeba trzymać w lampie bardzo długo(
    hybryda w 1 minutę to chyba zachęta?
    może ja model jakiś wadliwy mam ( ale to zniechęca

  10. #735
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    A czy którąś z was ma taką lampę od indigo? http://sklep.snstudio.pl/indigo-lamp...rna-p-2583.htm

    Jestem strasznie cieknkawa jak się spisuje

  11. #736
    Wczytuje się Avatar karooosia
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Hej dziewczyny mam problem ktora lampa uv bedzie lepsza transformatorowa czy elektryczna? wiem ze roznia sie ukladem indukcyjnym a elektronicznym ale nie wiem czy ma to jakis wplyw na utwardzanie zeli i zywotnosc lampy? POmozcie

  12. #737
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    To raczej nie ma wpływu,im prostsza tym lepsza.Ja od trzech lat mam elektroniczną białą UV na 4 żarówki i działa bez problemu.


  13. #738
    Rozkręcanko Avatar alimka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dziewczyny jaka bedzie dobra lampa LED?Chodzi mi o to,by dobrze i w miarę szybko utwardzala hybrydę.Chodzi mi konkretnie o lakiery CND .

  14. #739
    Kosmetolog Avatar L_TARNOV
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Mialam ccfl led 18w, teraz mam 36w i jest roznica. W 18w sa zwykle led a w 36w sa smd. Mam dwie dla wygody choc jedna by wystarczyla. Sciagalam zza granicy bo taniej. Ale taki kombajnik 60w mi sie marzy jak bd tylko mogla to na pewno sobie taki kiedys zafunduje

  15. #740
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)


  16. #741
    Kosmetyczka Avatar Nessa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    hej, ja posiadam podobną lampę używam tydzień utwardza bez zarzutu również kciuk, hybryda- kolor 30sekund, żel np clear 1 minute, moja jest taka:
    60W 100V-240V LED Nail UV Lamp Best Curing Effect Nail Dryer 4 Timer EU/US plug | eBay

  17. #742
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Hej dziewczyny
    Mam pytanie odnośnie Lampy z strony Dobra Rada.
    Chodzi dokładnie o tą co w linku.
    Lampa UV tunelowa cyfrowa 36W z sensorem i suszarką SM-705 (E) - różowa osłona :: dobrarada

    Ktoś ma? Poleca? Jak nie to dlaczego?
    Potrzebuje czegoś w spoko cenie do robienia hybryd dla siebie w domu. Ta dodatkowo ma suszarkę do lakieru wiec fajny plus.

  18. #743
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dziewczyny a ta: Lampa UV - 9 Watt - Lampy UV - Hurtownia kosmetyczna online ? Wydaje się, że warto, ale co wy sadzicie (ja jednak jestem początkująca)?

  19. #744
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Ja również kieruję się do dziewczyn, które mają pojęcie o lampach LED. Na chwilę obecną mam zwykłą UV, ale w większości robię hybrydy i Led znacznie skróciłaby mi czas pracy. Nie chcę kupować bardzo drogiej lampy, na allegro znalazłam dwie które mnie interesują, i teraz czy ktoś mógłby mi doradzić, która lampa będzie lepsza (chyba że obie są nie warte grosza) ? I czy w którejś z tych lamp utwardzę żel ? z góry dziękuję za odpowiedź !
    rosaris LAMPA UV LED zeli hybrydow 30sec. *KOLORY* (5035502549) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    LED super szybka 36 Watt LAMPA CCFL UV LED DIAMOND (4988191251) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

  20. #745
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    rosaris LAMPA UV LED zeli hybrydow 30sec. *KOLORY* (5035502549) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    taką mam hybrydy bardzo dobrze się utwardzają, żel LED również, zwykły żel nie koniecznie. Tzn niektóre zwyklaki się utwardzają, ale niektóre nie, więc już nie eksperymentuję i używam tej lampy tylko do hybryd i żelu LED

  21. #746
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    chocopolish dziękuję za info a czy ktoś może miał styczność z tą drugą lampą LED super szybka 36 Watt LAMPA CCFL UV LED DIAMOND (4988191251) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ? zastanawiam się, czy ten model utwardzi zwykły żel (pracuję na IBD)
    a do chocopolish kieruję jeszcze pytanie jakich żeli LED używasz ? z góry dziękuję za odpowiedź !

  22. #747
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    żel led mam z silcare, a hybrydy większość z mistero milano i kilka sztuk z silcare

  23. #748
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    1

    Question Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Hej dziewczyny !
    Jestem totalnym amatorem w stylizacji paznokci. Dopiero się uczę, ale niestety spierdzieliła mi się moja kochana lampa tunelowa 36 W i jestem zmuszona kupić nową
    Na Allegro znalazłam dwa modele, które mnie interesują, ale w ogole nie wiem która z nich bedzie lepsza, a cenowo sporo się różnią, podaje linki. Pomóżcie

    LAMPA UV CYFROWA NA 2 DŁONIE - 2 SENSORY, LCD, FV
    LAMPA UV CYFROWA NA 2 DŁONIE - 2 SENSORY, LCD, FV (5334440458) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    ** LAMPA UV 36W + WENTYLATOR ** SUPER KOLORY **
    ** LAMPA UV 36W + WENTYLATOR ** SUPER KOLORY ** (5114920012) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

  24. #749
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    nie polecam ani jednej
    ta 1sza na 2 ręce posiadałam 6 sztuk, 3 kupiłam "za swoje" 3 otrzymałam jako produkt nienaprawialny po grawancji. siadały srednio po pół roku

    tych z klapka miałam 4 też sie paliły
    +++++++++

    najlepsze sa te zwykłe tunelówki (tzw "trazystorowe")

    albo mała (miałam takie 2 szt wymieniłam z powodów czysto wizualnych bo była juz zabrudzona nie do doczyszczenia... i chęci zmiany na cos ładnego dla oka klientek- zmieniłąm na te klapkowe które szybko sie psuły)
    UV1 LAMPA TUNELOWA UV DO PAZNOKCI 36W +4 ŻARÓWKI (5326672826) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    a jeśli chcesz model na 2 ręce polecam tą (mam taką już 1,5 roku i poza wymianą żarówek nie dziej e sie kompletnie nic)
    LAMPA UV 45W TIMER WHITE Z WENTYLATOREM TANIO (5110491116) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    przez 9 lat przeszłam przez kilkanascie lamp i te zwykłe tunelówki uważam za najlepsze- mimo że nie są tak "dizajnerskie" jak ta cała reszta

  25. #750
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    czy któraś miała bądź coś wie o lampie led mostek o taką LAMPA LED MOSTEK 9W UTWARDZA LAKIERY UV - KOLORY (5510221258) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    czy na daje się do nóg mam ochotę kupić ale nie wiem jak z utwardzaniem będzie
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. paznokcie zelowe bez lampy..........
    By mala in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-06-2009, 23:37

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •