Strona 14 z 32 PierwszyPierwszy ... 410111213141516171824 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 326 do 350 z 789

Temat: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

  1. #326
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Ta druga wydaje się być fajniejsza, na obie dłonie +inne bajery ale trudno komuś doradzić. Jedno wiem na pewno zorientuj się w cenie żarówek do tej drugiej lampy. Ja wieki temu (ok. 5 lat) kupiłam lampę niemieckiej firmy do której świetlówki kosztują 25 zł/ szt. A potrzeba ich 4. Za 100 nową bym kupiła....

  2. #327
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    a co powiecie o tej? C&C * LAMPA UV LCD 0-600s SUSZARKA + 10 PILNIK (2108730627) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. na poczatek moze byc?
    mam tylko problem bo mam mozliwosc kupna ale czas ustawienia 30-300 sek, myslicie ze starczy?

    Ewentualne rady, sugestie? kupuje sprzecik a niedlugo dopiero zaczne kursik i prace w domku.

  3. #328
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    calineczko kup sprzet juz po kursie a nei odwrotnie, wyprobujesz sobie wszystko i bedziesz wiedziala z czym sie polubilas co do timera, wiekszosc zeli utwardza sie 2-3 min a wiec 300sek starczy jak najbardziej

  4. #329
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dziewczyny ja akurat mam pytanie odnośnie lampy. Nie wiem czy w dobrym temacie pytam...?
    Moja lampa ma 2 lata . Ostatnio coś zaczęły żarówki migać i gasnąć . Pomyślałam, że to ich wina i kupiłam wszystkie cztery nowe i zmieniłam. Niestety nadal gasną (nie zależnie od chwili...)
    Co można z tym zrobić. Czy opłaca się oddać lampę do naprawy czy raczej nastawić się na zakup nowej?

  5. #330
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    To może być wina bezpieczniczka z tyłu lampy, pod nakrętką fuse, ale teraz lampy tak staniały, że ja kupiłabym nową.


  6. #331
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dziewczyny może mi któraś z was odpowie na temat lampy led która utwardza żele w 30s.Po co są w lampie czasy 30s.60s i 90s.Co ona utwardza w 60 i 90s?

  7. #332
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Lampa led utwardza lakierożele, żele kolorowe i żele led w 30s. producent określa jaki jest czas utwardzania żel. Zwykłych, tradycyjnych, przezroczystych żeli nie utwardza
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  8. #333
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    calineczko kup sprzet juz po kursie a nei odwrotnie, wyprobujesz sobie wszystko i bedziesz wiedziala z czym sie polubilas co do timera, wiekszosc zeli utwardza sie 2-3 min a wiec 300sek starczy jak najbardziej
    dzieki za odp Najleiej by tak bylo, ale msze zebrac sprzet zeby miec go jak najszybciej po kursie i cwiczyc na kuzynkach i kolezankach bo jak wroce do domku to juz nie bedzie takiej opcji..
    czyli chyba zostanie zakupiona ta

  9. #334
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał jumpi Zobacz post
    Lampa led utwardza lakierożele, żele kolorowe i żele led w 30s. producent określa jaki jest czas utwardzania żel. Zwykłych, tradycyjnych, przezroczystych żeli nie utwardza
    O dziwo w mojej lampie LED z NC utwardził mi się żel prefect clear z Indigo
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  10. #335
    Rozkręcanko Avatar macaomoonlight
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Wawa
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał natka_23 Zobacz post
    Chocolata ja mam pytanko czy moglabys zmierzyć lampę?
    chodzi mi o wymiary czy wielkość lampy jest taka sama jak zwykłej uv?
    pytam bo wygralam lampę ledową z neo nail i jest taka malutka tu wklejam link
    LAMPA UV LED 30sec. 12Watt [3090] - 249.00*zł : NeoNail, NeoNail, tipsy, manicure, lampy UV, kremy, żele, kleje do tipsów, tipsy naturalne, tipsy exclusive, lakier, lakiery, paznokcie, tips, kobieta, uroda, piękno, palce, ręce, paznokcie, seks, sex,
    Witam, Czy mogę prosić o komentarz na temat powyższej lampy, jak się spisuje? Szczególnie interesuje mnie jak utwardza Schellac. Dziękuję

  11. #336
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    No więc tak..
    próbowałam w niej utwardzić Harmony - niestety nawet po minucie zasze cos z nimi nie tak jest (zwłaszcza ciemne kolory) Top Harmony i CND się utwardza, jednak po przemyciu cleanerem - matowieje.
    Wszystkie inne jakie mam utwardzają się ładnie w 30 sek.
    Mam wrażenie ze faktycznie zostaje tylko zwykła lampa na 2 min lub ich firmówka LED:-/
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  12. #337
    Rozkręcanko Avatar macaomoonlight
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Wawa
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dziękuję za informację. To mam problem.. zamówiłam właśnie tę lampę, w sklepie powiedziano mi lakonicznie że utwardza hybrydy więc POWINNA utwardzić schellac. Przesyłka dotrze jutro i nawet nie chcę myśleć co będzie jak się okaże że nie pasuje do schellaca. Kupiłam na potrzeby domowego manicuru, więc do innych preparatów jej nie wykorzystam( Czy wszystkie CND matowiały Czy to kwestia przypadku..?

    ---------- Dodano o godzinie 21:28 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:24 ----------

    Jaka lampa z Waszego doświadczenia najlepiej odpowiada do schellaca?
    I jak jest z tymi żarówkami? To, że muszą być dobre już wiem - ale ile kosztuje komplet dobrych żarówek? Bo domyślam się że w lampach za ok. 100 zł żarówki są byle jakie zapewne. Zastanawiam się czy w takiej sytuacji nie lepiej kupić takiej lampy led.Tylko jaka nadaje się do schellac?

  13. #338
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Ja mam 2 lampy, na 4 i 5 żarówek. Ta na 5 żarówek gorzej utwardza, bo żarówki są szerzej rozstawione (do niej pasują niemieckie żarówki 15zł za sztukę) a do tej drugiej kupiłam ostatnio chińskie za 8zł i dobrze utwardza wszystko. Shellac ogólnie dobrze się utwardza, raczej nie ma z tym problemów (oprócz białego cream puff) zwłaszcza w porównaniu do innych tanich hybryd
    a jeśli chodzi o żarówki to zazwyczaj kupuje sie takie jak pasują do danej lampy
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  14. #339
    Rozkręcanko Avatar macaomoonlight
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Wawa
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Wyczytałam w artykule oto co:
    Tajemnicą skuteczności manicure hybrydowego CND jest więc nie tylko receptura chemiczna poszczególnych żeli (prace nad nią trwały pięć lat), ale i firmowa lampa UV. Biofizyk dr Robert M. Sayre i fotobiolog dr John C. Dowody z amerykańskiej instytucji badawczej Rapid Precision Testing Laboratories, specjalizujący się w badaniach nad wpływem promieniowania UV, porównali nową lampę z wieloma źródłami promieniowania UV. Okazała się ona trzykrotnie bezpieczniejsza od najbezpieczniejszej kosmetycznej lampy UV.

    ---------- Dodano o godzinie 21:43 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:37 ----------

    a czy ta lampa:
    Nails Company | Tipsy | Zabrze - Lampa LED
    jest dobra do schellac?

  15. #340
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    a czy ta lampa:
    Nails Company | Tipsy | Zabrze - Lampa LED
    jest dobra do schellac?
    Taką własnie posiadam
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  16. #341
    Rozkręcanko Avatar macaomoonlight
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Wawa
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    A więc: dostałam lampę i schellac'ki, pomalowałam paznokcie, trzymałam każdą warstwę po 60s. Wyglądają super zobaczymy jak z trwałością.
    Mam pytanka, jeśli mogę prosić o odp.:
    - każda z warstw była "mokra" - czy tak powinno być?
    - przy ścieraniu filmu na samym końcu wacik był lekko podbarwiony - czy to normalne, czy może coś jest nie tak? Poza tym paznokcie są ok, błyszczą się.
    Pozdrawiam

  17. #342
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał macaomoonlight Zobacz post
    A więc: dostałam lampę i schellac'ki, pomalowałam paznokcie, trzymałam każdą warstwę po 60s. Wyglądają super zobaczymy jak z trwałością.
    Mam pytanka, jeśli mogę prosić o odp.:
    - każda z warstw była "mokra" - czy tak powinno być?
    - przy ścieraniu filmu na samym końcu wacik był lekko podbarwiony - czy to normalne, czy może coś jest nie tak? Poza tym paznokcie są ok, błyszczą się.
    Pozdrawiam
    - najlepiej przetrzeć suchym wacikiem warstwę bazową - wtedy pierwsza warstwa koloru nie będzie się "ściągała" do środka. Resztę warstw kładziesz "na mokro'
    - jeśli pojawia się kolor na waciku po przetarciu top-u świadczy to o tym ze kolor się nie utwardził do końca. Może być to powodem krótszego " życia" hybrydy na pazurku ale nie musi.

    Pozostałe pytania o same lakierożele dawaj w temacie o tych że właśnie albo poczytaj go dokładnie to rozwieją Twoje wątpliwości. Pozdrawiam!
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  18. #343
    Rozkręcanko Avatar macaomoonlight
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Wawa
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Zakupiłam tę:
    LAMPA UV LED 30sec. 12Watt [3090] - 249.00*zł : NeoNail, NeoNail, tipsy, manicure, lampy UV, kremy, żele, kleje do tipsów, tipsy naturalne, tipsy exclusive, lakier, lakiery, paznokcie, tips, kobieta, uroda, piękno, palce, ręce, paznokcie, seks, sex,
    tyle że za 120 zł bo wygrałam aukcję allegro.
    Jestem uparta, zwrócę lampę i kupię drugą. W sumie gdyby nie to że na ostatnim etapie miałam podbarwione waciki byłoby ok... Jak z trwałością moich paznokci dam znać

    ---------- Dodano o godzinie 22:49 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:47 ----------

    No chyba że powinnam trzymać dwie 2 min paznokcie a nie 1 min - tego nie testowałam

    ---------- Dodano o godzinie 23:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:49 ----------

    Przetestowałam na paznokciu syna - przy trzymaniu po dwie minuty nie było już na końcowym waciku barwy. A więc to pic na wode z tym ledem. Trzeba trzymać dwie minuty. Oddam ją.

  19. #344
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał macaomoonlight Zobacz post



    No chyba że powinnam trzymać dwie 2 min paznokcie a nie 1 min - tego nie testowałam

    ---------- Dodano o godzinie 23:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:49 ----------

    Przetestowałam na paznokciu syna - przy trzymaniu po dwie minuty nie było już na końcowym waciku barwy. A więc to pic na wode z tym ledem. Trzeba trzymać dwie minuty. Oddam ją.
    Tą lampą utwardzisz jedynie tańsze żele hybrydowe - jej moc dla shellakow jest za slaba a w 2 min. to je w zwykłej UV utwardzisz.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  20. #345

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dziewczynki Ja zakupiłam sobie lampe Ledową :


    (zdjęcie ze sklepu http://www.elegance.pl)

    przetestowałam ją od razu i:

    Żele covery 3 odcienie (róż, beż, i taki pośredni) utwrdziły się w 30 s.
    żele kolorowe (kilku firm) utwardziły się w 30 s.
    żel biały z mistero intensivo i angelo bianco (w zwylkej lampie 3 min) tu w 30 s i były suche
    żel nablyszczający twardy przezroczysty w 1 min i pięknie błyszczał
    żel uv przezroczysty nie utwardził się wogóle
    hybrydy z indigo, mistero, oraz tanie z allegro w 30 s się utwardziły i na waciku nie bylo śladu (poza czerwienią z indigo ją musiałam w 60 s odcień R05) inne odcienie czerwieni z indigo 30 s.

    Narazie jestem zadowolona. zobaczymy jak będzie dalej.

    Ogolnie 118 diod w zupełności wystarcza, światło dobrze pada na każdy pazurek.
    jest oczywiscie jedno ale: wg mnie jest z płytka ja przy moich szponach ledno się mieszcze a kciuk zostaje na zewnatrz.

  21. #346
    Rozkręcanko Avatar KATITA
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Nie rozumiem,jedne lampy led kosztuja 100 zl (maskara,tak tanio) a inne 200,600 i ponad 1000,to jaka musi byc ta za 100 znowu dobra lampe uv kupisz juz za 70 zl a za nowe zarowki 40-60 i wiecej...

    Ja mam na razie 9 watowke (nawet mi sie paznokci nie chce robic,tyle to trwa) i mam zamiar kupic sobie nowa 36w ale zdecydowanie bedzie to zwykla lampa uv
    ACTIV -

    Choc nie powiem ciekawa jestem tej lampy led za 100 zl z allegro,jak sie nia utwardza hybrydy i ile kosztuja do niej zarowki/swietlowki/diody-nie wiem jak je nazwac

  22. #347
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Katita w tych ledowych właśnie ponoć nic nie trzeba wymieniać i to też jej zaleta !
    chyba że się mylę. Niech mnie ktoś poprze, bądź wyprowadzi z błedu
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  23. #348
    Rozkręcanko Avatar KATITA
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    moze i tak,to w takim razie wkoncu po ilus tam godz pracy (pewnie i wielu,wielu) trzeba bedzie taka lampe do kosza i kupic nowa

  24. #349
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Kupując lampy LED zwracajcie uwagę na moc 1 żarówki i jak są one rozmieszczone w lampie. Te za 100 zł utwardzą Wam jedynie te tanie lakierożele, wiec jesli macie na stanie jakiekolwiek CND czy Harmony to sobie odpuśćcie bo ich nie utwardzi. Na lampach Harmony sa napisy np 9G co oznacza że posiada 9 żarówek led 5 Watt ( co daje 45 W)
    Te allegrowe mają zaledwie 15 W stąd taka różnica w cenie.
    Lampa Harmony ma stały poziom mocy i wydajności od 1 sekundy do jego 50.000 godzin (pracy) więc mówiąc w przenośni jest "dożywotnia" gdyż nie wymaga wymiany żarówek a czas jej pracy chyba przekracza kilka lat gdyby to podzielic na każdą klientkę.
    Ja posiadam lampę z Nails Company - jej moc to 65W niestety układ żarówek tez nie pozwala na utwardzenie wszystkich dostępnych na rynku żeli, zwłaszcza ciemnych kolorów.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  25. #350
    Rozkręcanko Avatar KATITA
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    czyli albo trzeba kupic ta led super droga albo zwykla uv i poprostu wymieniac zarowki,co wydaje mi sie lepszym rozwiazaniem ale to tylko moje skromne zdanie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. paznokcie zelowe bez lampy..........
    By mala in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-06-2009, 22:37

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •