Strona 27 z 32 PierwszyPierwszy ... 17232425262728293031 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 651 do 675 z 789

Temat: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

  1. #651
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Zarowki do niej nie kupisz, przynajmniej ja nigdzie nie znalazlam, mialam z poczatku taka sama. Te lampy to "jednorazowki". Lepiej zainwestuj w zwykla tunelowke i "masakry" nie bedzie
    Agnieszka

  2. #652

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Niestety moja lampa odmówiła posłuszeństwa i czas zainwestować w nową. Co sądzicie o tej lampie? Któraś z was może taką ma i może powiedzieć coś więcej ?

    AR LAMPA UV 36W + TIMER - UTWARDZA WSZYSTKIE ŻELE! (3949634963) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

  3. #653
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dziewczyny ma , któraś z was lampę Em nail lcd, warto czy lepiej kupić zwykłą. Te lcd bardzo mi się podobają. Mam z em nail lampę , która chodzi już od 7 lat. Natomiast ostatnio zaczęła szaleć i mrygać w trakcie suszenia co nie wpływa na jakość schnięcia,ale myśle o nowej jakby ta padła na dobre.

  4. #654
    Wczytuje się Avatar jastere
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Cuple
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Witam. Mam pytanie o żarówki Sylvania. Wyczytałam na forum, że żarówki te obok Philipsa to jedne z najlepszych i najtrwalszych więc postanowiłam kupić takie do mojej tunelówki, na której działałam już ponad rok. Niestety żarówki nie działają (mrugają, maja słabe światło i albo wszystkie mrugaja, albo zapala się tylko dwie). Na pudełku zauważyłam napis Lynx-s blacklight compact i zastanawiam się czy to na pewno są żarówki do lampy uv - gdzies na necie znalazłam, że tak ale nie jestem przekonana przez to ciemne światło.
    Jeśli te żarówki są dobre to poradźcie mi lampę tunelową do 200zł, która będzie na nich działała. Proszę pomóżcie. Już skończyły mi się strony na forum a dalej nie wiem jaką lampę kupić

  5. #655
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    ja też jakiś czas temu kupiłam żarówki Sylvania, mam nowych 7szt (jedna mi się zbiła) i do mojej lampy nie pasują rozmiarowo nawet. Jeżeli Tobie mrugają, to do Twojej lampy też nie są dobre, może są innego typu (lampy są transformatorowe i elektryczne i w zależności jaką masz lampę takiego typu kupujesz żarówki, najczęściej oznaczane są AC lub DC). Sama szukałam lampy do jakiej te żarówki będą pasowały i niestety nie znalazłam.

  6. #656

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Sylvanie pasują do lampy Activ i wszystkich transformatorowych. Niestety nie każdy sprzedawca zamieszcza taką informację w opisie.

  7. #657
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    nie do wszystkich, do mojej starej transformatorowej i dwóch obecnych nie pasują

  8. #658
    Wczytuje się Avatar jastere
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Cuple
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dziewczyny skontaktowałam się w sprawie owej lampy z Panią, która polecała żarówki Sylvania na 6 str. tego forum (SPN Magik). Pani prowadzi sklep i dziś wysłała mi lampę do której powinny pasować moje żarówki. Jutro się okaże czy zakup był trafiony. Jeśli lampa będzie działała z żarówkami Sylvania to wystawię jej fotkę. Już nie mogę się doczekać.

  9. #659
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    te żarówki Żarówka UV Sylvania 9 W - Indigo na 100% pasują do tych lamp Lampa UV tunelowa NAILDESIGN X-Type (4 x 9 Watt - klasyczna) :: dobrarada sprawdziłam, chociaż żarówki dość luźno się trzymają, to pasują rozmiarowo i świecą

  10. #660

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Ile powinna posiadać lampa do hybryd Watt? Mam taką15W i zastanawiam się czy starczy.

  11. #661
    No to..wpadłam Avatar asiad1990
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Piła
    Postów
    215

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dziewczyny mam problem. Polega on na tym że mam dwie lampy UV i muszę wymienić żarówki. Wczoraj kupilam 4 sztuki i pasują do jednej lampy tylko ale strasznie się grzeja i nie wylaczaja się w trybie czasowym, świecą ciągle. W drugiej lampie w ogóle się nie świecą. Po czym poznać jaki typ zarowek ma byc, żeby nie mrugaly itp. Bo na lampie jednej i drugiej napisane jest tylko 36 Watt. Lampy są stare, maja po 8 lat, mama je kupowala ale papierów od nich raczej juz nie ma. Zawracać sobie glowe zarowkami czy lepiej kupić nowa lampe? Dotychczas żarówki wymieniane byly z zapasów co byly kupione razem z lampami.

    Wysłane z mojego ALCATEL_ONE_TOUCH_6030X_Orange przy użyciu Tapatalka




    "śmierć urasta do rozmiarów najwyższego dobra, na które jedynie warto czekać gdy już od dawna wszystko inne zawiodło"
    — Fiodor Dostojewski

  12. #662
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Inka 15W trochę słaba, pewnie da się utwardzić, ale będzie to długo trwało.

    asiad1990 lampa jest lekka jak piórko czy waży troszkę, żarówki od razu zapalają się po włączeniu czy chwilkę mrugają i dopiero zaczynają świecić (pytam o dotychczasowe)?

  13. #663
    No to..wpadłam Avatar asiad1990
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Piła
    Postów
    215

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Lampy są lekkie. W jednej zapalają się od razu a w drugiej chwilke mrugaja. W tej co się zapalają od razu nowe zarowki dzialaja ale nie wylacza się ani po 2 minutach ani po 3 tylko święci ciągle. Nie wiem czy wina zarowek czy timer się zepsul. Później wloze stare i zobacz czy się wylacza bo dawno jej nie używalam. Uzywalam ta co chwile mruga i ta dzielą bez zarzutu tylko żarówki juz slabe. Myslalam ze żarówki są uniwersalne.

    Wysłane z mojego ALCATEL_ONE_TOUCH_6030X_Orange przy użyciu Tapatalka




    "śmierć urasta do rozmiarów najwyższego dobra, na które jedynie warto czekać gdy już od dawna wszystko inne zawiodło"
    — Fiodor Dostojewski

  14. #664
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    żarówki są uniwersalne, ale mają dwa typy są żarówki AC do lamp transformatorowych, które zazwyczaj są dość ciężkie (transformator trochę waży) i w tych lampach żarówki chwilkę mrugają zanim się zapalą jak np w solarium, drugi typ do DC czyli żarówki do lamp elektrycznych, które są lekkie jak piórko zwykle (nie mają transformatora) i tutaj żarówka zapala się od razu, be z żadnego mrugania. Wychodzi na to, że masz dwie różne lampy jeżeli lampa nie gaśnie po czasie, to raczej timer padł.

  15. #665
    Debiutantka Avatar enigma815
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Witam.Wczoraj dzwoniłam dowiedziec sie na temat utwardzania zeli w lampie LED
    Lampa Diamond Light CCFL & LED 36W.

    No i Pani mi powiedziała ze utwardza tylko zele o rzadkiej konsystencji,wiec odradzam.

  16. #666
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    enigma815 ale do jakiej firmy dzwoniłaś? do allepanokcie? bo w spn jest taka sama i idealnie utwardza np builder clear

  17. #667
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Wiem że było :-) ale w sumie to wiem że nic nie wiem.
    Potrzebuję lamy tylko na własny użytek w domu i tylko do hybryd. Chciałabym je robić na bazie i topie Gelish Harmony i nie ukrywam wolałabym lampę LED ale z tego co czytam Gelish utwardza tylko lampa Gelish albo inna bardzo mocna. Czy któraś z Was ma może lampę ledową 12 W albo 10 W ? Warto ? Czy jest szansa że utwardzi ten Gelish, może utwardza jakie inne dobre hybrydy ?


  18. #668
    Rozkręcanko Avatar Edytkaa
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Suwałki
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Co myslicie o tej lampie?
    Lampa UV LED 12 Watt - innowacyjna żarówka!
    30 000 godzin pracy! najmocniejsza lampa tunelowa na rynku!

    Opis ogólny działania lampy
    LAMPA UTWARDZA BASE/TOP C&C w ok. 30sec - Kolor C&C w ok. 60sec.
    Lampa UV markowy produkt certyfikowany w Niemczech
    Poprzez specjalne wykonanie (lustrzane wnętrze)
    lampa ta zapewnia szybkie wysychanie jak i doskonałe utwardzanie żeli
    Moc 12 WATT ( najmocniejsza wśród Lamp LED)
    Świetlówka LED wytrzymuje 30 000 godzin (nie musisz wymieniać świetlówek)
    Wyposażona w 3 czasy to jest 30,60, stałe.
    Lampa ta otrzymała certyfikat jakości CE
    prosta obsługa

    Wyposażenie:
    1x Lampa UV LED 12 Watt.
    1x Świetlówka 12 Watt.
    1x Gwarancja 12 miesięcy.
    1x Instrukcja.



  19. #669
    Wczytuje się Avatar jastere
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Cuple
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Hejka. Dostałam lampę ale nie jestem zadowolona żarówki Sylvania świecą ale nie utwardzają mi się hybrydy, które wcześniej utwardzały się nawet na chińskich żarówkach... ) co robić ? najgorzej jest z białym z cnd (cream puff). Jak po utwardzeniu w lampie przetrę alkoholem izopropylowym bo np. chcę nakleić naklejkę to ściera się część białego paska ( dodam że bazę mam z cnd, top z cnd i lakier "kolor" też cnd - więc nie wiem w czym problem.
    Pomyślałam, że kupiłam lewe żarówki bo Pan ze sklepu snstudio.pl nie odpisuje na emaile i nie odbiera telefonu, ale chińskie żarówki dołączone do lampy też nie utwardzają hybrydy w nowej lampie transformatorowej ! (starą miałam zwykłą elektryczną ).
    Czy ktoś miał już taki problem Pomocy - boję się że hybrydy poodpadają dziewczynom którym robię paznokcie.

  20. #670
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał jastere Zobacz post
    Hejka. Dostałam lampę ale nie jestem zadowolona żarówki Sylvania świecą ale nie utwardzają mi się hybrydy, które wcześniej utwardzały się nawet na chińskich żarówkach... ) co robić ? najgorzej jest z białym z cnd (cream puff). Jak po utwardzeniu w lampie przetrę alkoholem izopropylowym bo np. chcę nakleić naklejkę to ściera się część białego paska ( dodam że bazę mam z cnd, top z cnd i lakier "kolor" też cnd - więc nie wiem w czym problem.
    Pomyślałam, że kupiłam lewe żarówki bo Pan ze sklepu snstudio.pl nie odpisuje na emaile i nie odbiera telefonu, ale chińskie żarówki dołączone do lampy też nie utwardzają hybrydy w nowej lampie transformatorowej ! (starą miałam zwykłą elektryczną ).
    Czy ktoś miał już taki problem Pomocy - boję się że hybrydy poodpadają dziewczynom którym robię paznokcie.
    Jedyne co mi przychodzi do głowy, to abyś zgadała się z kimś, kto ma lampę, mieszka niedaleko i popróbowała posiadane żarówki w innej obudowie. Jak już pisałam w innym temacie, problemem może być długość fal. Akurat CND podkreśla, że ich hybrydy wymagają ichszej lampy, więc może mają jakiś specyficzny zakres fal inicjujących polimeryzację. Na Twoim miejscu wróciłabym do starej lampy, skoro wtedy nie było problemu.

  21. #671
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cześć dziewczyny.
    Czy któraś z Was ma taką lampę ? Lampa UV LED 9watt 20 sek utwradzania SPRAWDZONA (4057166348) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Czy nadaje się do robienia hybryd w warunkach domowych lub w podróży? Czy lepiej zainwestować w 12watową lampę?
    Będę wdzięczna za odpowiedź

  22. #672
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Witam wszystkich,
    Zamierzam przyłączyć się do was i chcę zacząć sobie robić hybrydy, więc jeżeli możecie to doradźcie czy te lampy i zestawy będą dobre do domowego użytku do hybryd
    Szczególnie mi chodzi o lampy czy się nadają

    1. ZESTAW Z LAMPA LED 5x 15ml LAKIER HYBRYDOWY TIFTON (4010684601) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    czy

    2. Manicure hybrydowy zestaw z różową lampą LED Cosmetics Zone - sklep internetowy

    Z góry dziękuje za odpowiedzi
    Pozdrawiam karoliina

  23. #673
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał enigma815 Zobacz post
    Witam.Wczoraj dzwoniłam dowiedziec sie na temat utwardzania zeli w lampie LED
    Lampa Diamond Light CCFL & LED 36W.

    No i Pani mi powiedziała ze utwardza tylko zele o rzadkiej konsystencji,wiec odradzam.
    a ja takową posiadam i utwardza mi wszystko, nawet bardzo gęste żele. kiepsko utwardzaja sie kciuki i trzeba je osobno wkładać, słabiej utwardza się również shellec silver i gold vip i inne przezroczyste z tej serii, potrzebują więcej
    czasu
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  24. #674
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    jumpi czy rzeczywsicie wystarczy tylko 30 sekund dla żeli clear?

  25. #675
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    jeśli klienta prosto trzyma rękę to tak ale tak jak pisałam wcześniej kciuk osobno lepiej utwardzać
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. paznokcie zelowe bez lampy..........
    By mala in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-06-2009, 22:37

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •