Strona 26 z 32 PierwszyPierwszy ... 16222324252627282930 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 626 do 650 z 789

Temat: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

  1. #626
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    ta moja ma metalowy spód, są 4 gumowe nóżki i 4 czarne plastikowe , nawet nie wiem jak to nazwać, kulki, którymi się kręci i spód się wyciąga. Sama bym na to nie wpadła, ale byłam na pokazie i inna lampa tak samo miała wyjmowaną podstawę.
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  2. #627
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    w takim razie musze jeszcze sie upewnić,ale mam wrażenie ze jednak chyba nie jest zdejmowany ten spod,oglądałam ja z bliska i dystrybutor Spn to samo powiedział ale to sie sprawdzi.

  3. #628
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    jumpi a jako kolorowe żele ci się utwardzają w tej lampie?

  4. #629
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    A co myślicie o tej? LAMPA UV CYFROWA NA 2 DŁONIE - 2 SENSORY,LCD, FV (3749894407) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    Mam obecnie taką LAMPA UV LED NeoNail 30/60/ciągły ŻELE Hybr i Zwyk (3744374445) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i zwykłą tunelówkę..

    W tej małej nie mieszczą się kciuki.
    Chciałabym ,żeby utwardzanie hybrydek szybko szło,żebym nie musiała się bawić w przekładanie kciuków itd.

  5. #630
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał malinowa Zobacz post
    jumpi a jako kolorowe żele ci się utwardzają w tej lampie?
    praktycznie nie używam kolorowych żeli tylko hybryd, ale myslę, że nie będzie problemu, bo w zwykłej ledówce też się utwardzają
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  6. #631
    No to..wpadłam Avatar Agula Hol
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Holandia
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dziewczyny a co myślicie na temat lampy led & uv ? Bo moja zwykła UV właśnie zaczęła szwankować :/ I znalazłam takową (strona w języku niderlandzkim, ale można zobaczyć jak ona wygląda):

    -http://www.nailsonly.nl/leds-lamp-p-4882.html

    -http://www.nailsonly.nl/leds-lamp-p-5045.html

    W obu znajdują się po dwie żarówki UV i lampki ledowe (42 lub 102).

    Będę wdzięczna za doradzenie, bo nigdy nie miałam takowej lampy, zawsze zwykłe UV używałam.

  7. #632
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    cześć chcę kupić lampę LED

    czy 12W wystarczy do utwardzania hybryd? (nie wykluczam że z czasem i bym chciała zrobic żelowe pazurki, ale to bym kupiła żel do LED


    którą lampę wybrać? obie mogła bym mieć w tej samej cenie (190zł)
    lepsza taka
    LAMPA TUNELOWA UV LED DR-600 18 WATT SREBRNA - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna



    czy taka
    Lampa tunelowa UV LED 12W NOWY MODEL BIAŁA - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna




    która jest lepsza pod względem jakości, wygody w pracy, awaryjności?
    z góry dziękuję za pomoc

  8. #633
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Ja miałam ten "rogalik" ale 12 watt i utwardzała wszystkie hybrydy oprócz flip flop (ilumination) i przezroczystych z brokatem, była spoko, miłam ja prawie rok, ale toche za płytka i babki uderzały pazurami
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  9. #634
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    lampa ccfl z 3 zarowkami ccfl http://www.paznokcie-bass.pl/!lampa_...oven!1217.html , czy ktos moze uzywa?
    Ostatnio edytowane przez marchewka1 ; 16-12-2013 o 18:30

  10. #635
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    szczerze tro nawet jezeli jest ona jakas mega dobra to wg.mnie cena powala wolalabym co kilka lat wymieniac na nowe lampy niz kupowac az taka dobra.jak dla mnie to duzo za droga!

  11. #636
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    A czy któraś z was miała może taki wynalazek?
    C&C LAMPA LED UV manicure lakier żel hybrydowy (3810782147) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Widziałam tą lampę na żywo i super bo jest malutka i bardzo lekka. pytanie tylko jak z jakością.

  12. #637
    No to..wpadłam Avatar Agula Hol
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Holandia
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Ja zakupiłam taką: http://www.redcoon.pl/B410665-BEURER...E_Rozgrzewacze

    jest super cicha bo wcześniejsza to wręcz wyła bo wiatrak nie był wyłączany.

  13. #638
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Hej dziewczyny

    Chciałabym kupić lampę uv led i zacząć swoją domową przygodę z manicure hybrydowym. Mam na oku tą lampę: Lampa UV Led a.t.a Classic NOWOŚĆ Fantoma nails & beauty

    Powiedzcie mi proszę czy będzie się nadawała?

  14. #639
    Debiutantka Avatar Senaliah
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    3

    Cool Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Hej, a mialyscie doczynienia z tymi lampami?

    Euro Fashion (piekny fiolet, niby na 2 rece ale cos mi sie mala wydaje... no i czy dokupie do niej zarowki? Lampa kosztuje 90 funtow.
    Lampa UV Euro Fashion 36Watt - fioletowa


    NSI - nie ladna wg mnie ale wydaje sie spoko, conajwazniejsze moge dokupywac u nich zarowki. Koszt lampy 150 funtów
    Two Handed UV Lamp - Nail Systems International(UK)

  15. #640
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Hej dziewczyny!

    Mam pytanie do Milane i wszystkich kobitek posiadających lampę Emmi-nail Dual star, konkretnie chodzi mi o ten model: Lampa uv Emmi-Dual star white-red 36W - EM NAIL
    Wyczytałam, że lampa posiada timer 120 i 240 sek. oraz przełącznik na pracę stałą. I teraz moje pytanie, jak to jest w praktyce, czy nie można jej ustawić np. na 60 lub 180 sekund, aby się sama wyłączyła, czy trzeba siedzieć z zegarkiem? Trochę szkoda by było, gdyby miała tylko te dwa czasy. I czy nie utrudnia to pracy

    Lampa wygląda na bardzo fajną
    Dlatego z góry dziękuję za wszelkie informacje!

  16. #641
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    bassetka lampa ma czas 120,240,i swiecienie ciagłe,ja mam tą lampę juz drui rok,i musze powiedziec ze jest to najlepszy mój zakup jesli chodzi o lampy,przede wszystkim żarówki są dużo mocniejsze od tych zwykłych tradycyjnych,duzo szybciej utwardzają,ja stosuję zwykle swiecenie ciągłe,poniwaz mam juz wyrobiony swój styl pracy i wiem kiedy rączkę juz wyjąć,duzą zaleta jest wyciągany spód,który bardzo ułatwia prace przy pedicure,zaletą jest również układ żarówek nietypowy dość ponieważ żarówki są ułozone niesymetrycznie dwie są w poziomie a dwie w pionie bardzo nisko co bardzo ułatwia utwardzic kciuka bez potrzeby wkładania go odzielniez zegarkiem nie trzeba siedziec poniewaz są diody które informuje o koncu pracy migaja.

  17. #642
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    na smierc zapomnialam napisac o tych lampach z alle, tych za 59 bialych, faktycznie naklejka na nich byla, ale spoko latwo dalo sie odkleic. ogolnie wszystko ok, tyle ze
    1. kabel jest dosc krotki
    2. plastik- obudowa jest bardzo cienkie i jak lampa się swieci to przy otworze wyglada to jak na solarium

    ale ogolnie wszystko dziala etc etc

  18. #643
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał fashion Zobacz post
    Hej dziewczyny

    Chciałabym kupić lampę uv led i zacząć swoją domową przygodę z manicure hybrydowym. Mam na oku tą lampę: Lampa UV Led a.t.a Classic NOWOŚĆ Fantoma nails & beauty

    Powiedzcie mi proszę czy będzie się nadawała?

    Pomoże ktoś ?

  19. #644
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał fashion Zobacz post
    Pomoże ktoś ?
    Hej, i co kupilas ta lampe...? Przymierzam sie do jej zakupu i chcialam siecwczwsniej poradzic;-)

  20. #645
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Kinia87 ,fashion co prawda nie używałam tej lampy,ale znalazłam podobną, może to nawet ta sama,zastanawiam się nad kupnem,sprzedawca ok.C&C LAMPA LED UV manicure lakier żel hybrydowy (3888324780) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Za taką cenę myślę, że warto zaryzykować


  21. #646

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dziewczyny, mam pytanie na temat lampy. Mam taką (firmy Rio):


    Otóż jest w niej jedna żarówka 11W, ale prawdopodobnie już trochę wyeksploatowana, bo lampa pochodzi z pchlego targu Dzisiaj pierwszy raz ją testowałam i nie udało mi się utwardzić kolorowego lakieru hybrydowego (baza się wcześniej utwardziła, ale tylko częściowo, a rękę trzymałam w lampie z 10 minut żeby osiągnąć taki efekt). I teraz nie wiem - czy to wina konstrukcji lampy (trudno mi jakoś przy jednej żarówce trzymać ręce tak, żeby wszystko było oświetlone...), czy czegoś innego? Mam 3 pomysły:
    1. Albo żarówka jest za słaba i powinnam ją wymienić na nową (może o większej mocy? Jeśli tak, to jakiej?)
    2. Albo lampy z jedną żarówką odchodzą do lamusa i powinnam kupić nową (jeśli tak, to jaką?) albo np. okleić ją folią, żeby światło się lepiej odbijało (można tak? Bo środek jest z białego plastiku)
    3. Albo mam felerny lakier (kupiłam NeoNail, ale mógł np. przemarznąć podczas przesyłki, jutro w sklepie stacjonarnym chcę kupić jeszcze jeden żeby zobaczyć, czy to nie ten problem)

    Jeśli wiecie, w czym może tkwić problem i co mogę zrobić żeby "działało", to będę wdzięczna

  22. #647
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Ja bym nie wydawała kasy na żarówki czy oklejanie tylko kupiła nowa zwykła tunelówka może być, miałam kiedyś taka tego typu jak ta ze zdjęcia i to była masakra

  23. #648

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał fryzzz Zobacz post
    Ja bym nie wydawała kasy na żarówki czy oklejanie tylko kupiła nowa zwykła tunelówka może być, miałam kiedyś taka tego typu jak ta ze zdjęcia i to była masakra
    Dzięki za odpowiedź A dlaczego masakra?

  24. #649
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Lampa z 1 żarówką, bez wysuwanego spodu, bez folii odbijajacej promienie uv no i to taka bardziej ,,zabawka" sprzedawana w sklepach niz profesjonalny produkt

  25. #650
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Gdzie mozna kupic żarówki philipsa do lampy UV? podobno sa bardzo dobre...bo te chinskie juz mnie wykańczaja nerwowo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. paznokcie zelowe bez lampy..........
    By mala in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-06-2009, 23:37

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •