Strona 23 z 32 PierwszyPierwszy ... 13192021222324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 551 do 575 z 789

Temat: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

  1. #551
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    ja myślę, że cleaner nie ma tu nic do rzeczy, prędzej słabe zarówki, moze z krótko trzymałas w lampie lub za grubą warstwę koloru nałożyłaś i dlatego nie chce sie utwardzić.
    Zapraszamy do tematu o hybrydach
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  2. #552
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    lubuskie
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dziewczyny choruje na tą nowa lampę SPNu ale jest strasznie droga jak dla mnie znalazłam na allegro tansza alternatywę..LAMPA DIAMOND LIGHT CCFL & LED 36W * 1 JAKOŚĆ (3307961699) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., czy ktoras posiada? Czaje sie na ta mozliwosc utwardzania wszystkich zeli w tak krotkim czasie.

  3. #553
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    teraz alle wprowadzili 2 nowe lampy, wlasnie sie przyczajam czy nie jechac testowac

  4. #554
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    asia jak byś przetestowała to daj znać bo też mnie bardzo zastanawiają te lampy z dwoma rodzajami żarówek.. obawiam się tylko czy to nie będzie tak że jak włoże do lampy dłoń ze zwykłym żelem to kciuk lub boki nie utwrdza mi sie bo spirala jest tylko z góry. tak mi się działo jak kupiłam lampe na dwie dłonie z 5 żarówkami z góry a po bokach żadnej. Nawet cienka warstwa podkładu nie utwardziła się na kciuku przy włożonej całej dłoni (w zwykłej tunelowce cienkie warstwy na kciuku też twardnieja). Poza tym na pozostałych czterech paznokciach po bokach tzn przy wale paznokcia żel też często był nie dogrzany. Więc jeśli tu po bokach są tylko LED a uzyjemy zwykłego żele czy tez nie będzie takiego problemu?

  5. #555
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    no ciekawe, musze to wyprobowac.

    ja uzywam jakiejs tanioszki led z allegro - do nog, ma tylko spirale o gory i wszystko jest ok, tylko ze nablyszczacz trzeba dluzej trzymac. dla pewnosci kolor 1min a top 2min (ale i tak szybcij wychodzi)

  6. #556

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Kupiłam lampa SPN DIAMOND pod koniec zeszłego roku. Po 3 miesiącach reklamowalam bo połowa ledow podczas pracy mrugala. Reklamować musiałam ja dwa razy w końcu wymienili na nowa. Teraz mijają kolejne 3 miesiące i właśnie wczoraj po prostu odmówiła posłuszeństwa. Próbowałam ja uruchomić i nic. Jestem załamana bo zapłaciłem kupę kasy myśląc o inwestycji w lepsze a wychodzi na to ze to chińskie g... Jutro będę musiała znowu ja reklamować - gorzej ze nie mam jak pracować bez lampy

    Może to mój pech do sprzętu ...

    Ale dodam ze utwierdza fajnie ale tez podczas dłuższej pracy sie nagrzewa i to wcale nie mało co wydawało mi sie przy Ledach nie będzie miało miejsca - bynajmniej nie aż tak.

    I kabel z wtyczką do gniazdka jest kijowy - po kilku razach podłączenia i wyłączenia nagrywa sie u widać kabelki ... W obu lampkach stało sie tak bardzo szybko pomimo ze strasznie uważałam...

    Ja osobiście nie polecam.

    Chciałabym odzyskać te pieniądze w końcu ponad 1000zl kosztowała a to nie mało. Zwykla Lampka za 100zl potrafiła mi służyć min. 2 lata ...

  7. #557
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Aniu spróbuj się dogadc z hurtownią tak że za te pieniądze weźmesz sobie u nich zwykłą lampę i np produkty bo kasy raczej ci nie beda chcieli zwrócic a pracowac na tak awaryjnej lampie to też nie interes. Ja miałam podobna historie z lampą na dwie dłonie. Oddałam do reklamacji i babce w hurtowni firma przysłałą nową taką samą więc jej powiedziałam żeby sobie tą nową wystawiła n a sprzedaż a jak wezme sobie coś w zamian

  8. #558

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Zestaw żeli ULTRA LED z lampą LED - Zestawy - Produkty - MisteroMilano a tą lampe z Misgtro ktoś ma dobrze się spisuje!

  9. #559

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Witam,
    a czy ktoś się może orientuje gdzie można dostać żarówki do lampy UV najlepiej z Philipsa 9W we Wrocławiu?
    Bo szukałam i nie mogę znaleźć, a przydałoby się już te wymienić.
    Pozdrawiam

  10. #560
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    co do zarowek to popatrz w Castoramie bo powinni miec zwykle zarowki do lamp do pazurkow maja wiec Philips tez powinien byc.

  11. #561
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Przypominam o tym, że są dwa rodzaje " zwykłych lamp pazurkowych" transformatorowa i elektroniczna, warto sie temu przyjrzec przy kupowaniu zarówek
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  12. #562
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Pati mi kupuje i montuje zawsze moj tesc bo jest z zawodu elektronikiem i on zawsze tlumaczy ze jak kupowac to brac ze soba zarowke i dobrze wiedziec czy jest to prad staly czy zmienny to jest uzaleznione od tego czy lampa sia sama wylacza czy nie.na oko sie nic nie zrobi bo mozna sobie szybko lampe spalic.

  13. #563
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    No niekoniecznie mi o to chodzilo. Za wyłączanie czasowe odpowiedni jest timer czy jak to sie tam nazywa, obydwie transformatorowa i elektroniczna wyłączają sie same Tutaj łątwiej rozróżnić sprawdzając czy lampa włącza sie od razu światłem ciągłym, czy mruga na początku.
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  14. #564

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    A powiedzcie mi czemu nie wszystkie ledowe lampki utwierdzają wszystkie żale. Kupiłam teraz w Gold nails i nie utwardza mi żeli z SPN, tak samo kiedyś u koleżanki która miała lamke led z LCN i tez sie nie utwardzily zele.

    Kurde już nie wiem jak dobrać lampke . Czy teraz już firmy produkują lampki które utwierdzają tylko danej marki zele ? :/

  15. #565
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Aniu, odpowiedzi na Twoje pytania znajdziesz w tym temacie, wystarczy poczytać
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  16. #566
    Wczytuje się Avatar emma89
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    szczecin
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Kupowala moze ktoras z was lampe z allepaznokcie? zamierzam zamowic te lampe Lampa LCD UV 36W + 4 żarówki na jedną dłoń z suszarką - fioletowa . Widzialam ze wiele dziewczyn poleca ten model ale czy to obojetne z jakiej firmy zamowie te lampe bo kazda jest taka sama tylko ze sprzedawana u roznych firm?

  17. #567
    Nałogowiec Avatar mania818
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    ok Piły
    Postów
    343

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    ja również szukam lampy , zwykłych tunelowych przerobiłam już 7 więc teraz szukam czegoś solidnego . czy ktoś ma taką lampę i może się wypowiedzieć ? Lampa Diamond Light CCFL & LED 36W - niebieska

  18. #568
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    ja tez jestem ciekawa opinii o tej lampie zastanawia mnie czy żarówka o mocy 12W nie bedzie słabiej czy wolniej utwardzała zwykłe żele i ile taka zaróweczka kosztuje
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  19. #569
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    i mnie czeka wymiana lamp wlasnie... mam stare tunelówy takie co to chodza po 80zlociszy jedna mam nawet taka co nie ma przycisku na dwie mozliwosci czasowe a ze nie stac mnie zeby dwie ledówy od razu chcialam wlasnie dowiedziec sie ktore bylyby fajne i tak czytam temat czytam, wiem ze lcd uv czasem zawodzą (te z daszkiem i czujnikiem) kurcze takie fajne mialam te moje lampy tyle lat juz a szkoda sie rozstawac :/ niestety albo zle zarowki kupilam albo juz mi nie lapia dobrze zarowek... musze je ruszyc zeby zaczely dzialac
    i tak chyba pora zmienic na cosik...

    te ccfl plus led beda utwardzaly tez normalne żele czy ja zle doczytalam?

  20. #570
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    witam Was wszystkie :-)
    No mnie wlasnie lampa ze sklepu allepaznokcie DIAMOND LIGHT CCLF&LED 36W korci niesamowicie, tym bardziej ze wyglada niemal tak samo jak inne lampy tego typu, z tym ze cena jest polowe nizsza, ale pytanie czy to nie nastepna chinska podroba - chociaz z drugiej strony, co teraz nie jest w chinach produkowane?
    Plusem jest, iz gdy dzwonilam sie dowiedziec paru szczegolow, allepaznokcie obiecuja, ze jezeli lampa bedzie w idealnym stanie, to mozna ja zwrocic, jesli nie bedzie nam utwardzala zeli na ktorych pracujemy...
    Dalej jej nikt nie posiada? Nikt nie probowal?
    pozdrawiam

  21. #571
    Szkoleniowiec Avatar SN Studio
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Poznań
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Zanim kupisz zasięgnij opinii ludzi którzy pracowali - łatwo kupić ale bywa czasami że trudniej oddać - a jaka ma być cena tej lampy?
    Centrum Kosmetyczne SN Studio
    Dystrubutor INDIGO NAILS LAB, BalbCare, Noble Lashes, Mistero Milano
    ul. Hetmańska 22/1
    60-252 Poznań
    880 455 475
    www.snstudio.pl

  22. #572
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dziewczyny mam takie pytanie, kupilam zwykla, tradycyjna lampe do utwradzania, jej podstawka pokryta jest taka folia niebieska, i nie wiem czy to na zasadzie odbicia swiatla ma dzialac, czy to trzeba odkleic ?

  23. #573
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    To folia zabezpieczajaca szkielko przed zarysowaniami. Ja mam od zakupu ta folie przyklejona i zel utwardza normalnie.
    Agnieszka

  24. #574
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Oki, dziekuje

  25. #575
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    W allepaznokcie lampa ccfl + led o lancznej wartosci 36W jest w cenie 499zl...
    Znalazlam te sama lampe na ebay za £60... Jestem totalnie zagubiona jesli chodzi o temat tych nowych lamp. Swiatlo ccfl nie jest wcale nowoscia jest to inaczej swiatlo fluorescencyjne i z tego co wiem, to jesli chodzi o energie, mimo wszystko ledowe lepiej wypadaja... Ja natomiast caly czas mam watpliwosci co do jakosci takich urzadzen, czy to sa naprawde sprawdzone sprzeta, czy kupowane na huuura na ebayu i tak jak kolezanka wczesniej napisala, ze cena ma znaczenie, nie wiem czy np. taka sama lampa ?"diamond" z firmy innej ale za 1000zl bedzie lepsza? Ciekawe czy te lampy maja inne zrodlo pochodzenia czy wszystkie sa produkowane w chinach...
    nastepnym problemem jest, ze ja te lampe potrzebuje wylancznie do hybryd i nie wiem czy ta lampa podola :-( bo glosy sa rozne, jedne dziewczyny chwala, inne narzekaja

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. paznokcie zelowe bez lampy..........
    By mala in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-06-2009, 22:37

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •