Strona 12 z 32 PierwszyPierwszy ... 2891011121314151622 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 276 do 300 z 789

Temat: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

  1. #276
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    malutka do tej lampy będą pasowały żarówki z symbolem DC takie jak do cyfrówki. Wiem, bo mam identyczną lampę i białą i różową.
    Polecam Ci tego sprzedawcę żaróweczki super i do tego tanie. Żarówka UV do Lamp Elektronicznych (1712503709) - Aukcje internetowe Allegro
    A jesli chcesz koniecznie u Doberka to ja brałam te Żarówka 9 Watt UV (TYP DC) do lamp tunelowych EUROTECH (EURO) oraz do lamp cyfrowych z sensorem :: dobrarada zupełnie to samo żadnej różnicy nie odczułam ani w czasie, ani mocy świecenia.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  2. #277
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    ja mam obie lampki i uzywam lcd bo jest ladniejsza oraz czujka jest praktycznym urzadzonkiem

  3. #278

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Ooo to super dziękuję asia za odpowiedź już się wahać nie będę

  4. #279
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    witajcie - jestem tu nowa - znalazlam to forum szukajac odpowiedzi na pare pytan dotyczacych lamp i zaroweczek....troszke tu poczytalam, troszke popytalam i ....
    Pisalyscie ze zmieniacie zaroweczki srednio raz na pol roku.....kurcze moze moje lamki sa bardziej uzytkowane niz wasze, ale ja zmieniam zarowki co okolo 2 miesiace - obserwuje jak ciemnieja - szarosc przy gwincie no i jak zelik sie nie utwardza jak powinien - widac po bialym frenchu ze odpryskuje a nie spilowuje sie....
    Ale nie to chcialam wiedziec.....

    Pytanie moje jest takie:
    Dlaczego zarowki roznie swieca? Mam zapas okolo 40 zaroweczek zawsze, bo wyposazam kilka stanowisk a na kazdym sa po dwie lampki, ale jak wylapie jakas promocje cenowa to zamawiam wiec mam zarowki z roznych miejsc, od roznych sprzedawcow itd...zawsze sa to jednak jakies chyba renomowane firmy typu dobra rada, jappee, alepaznokcie itp...
    I ostatnio zobaczylam ze dwie zaroweczki po wlozeniu swieca duzo jasniej niz dwie pozostale - sprawdzilam na pudeleczkach i sa od roznych sprzedawcow....ale c\y to ok ze dwie swieca duuuzo jasniej?
    Na razie dobrze utwardzaja - moze dlatego ze nowe, ale moze skoro nowki slabiej swieca to znaczy ze gorsze?
    Miala ktoras z was tak?
    Ostatnio w dobrej radzie wogole nie ma dc, podobnie w isabel nails, jappee mieli ale to od nich wlasnie dostalam te gorzej swiecace...
    Dajcie kochane jakies namiary na zarowki - moze w pakietach po 4

    dziekuje i witajcie raz jeszcze Ola

  5. #280
    Szkoleniowiec Avatar alexandra
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Radom
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    też zauważyłam że są rożne żarówki, niektóre wypalają się bardzo szybko;/ też z chęcią poznam miejsce gdzie są jakies dobrej jakości

  6. #281
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    No niestety w przypadku świetlówek kryterium zakupu raczej będzie producent a co za tym idzie cena.
    Gdzieś już pisałam o szczelności (?), właśnie może tak być, że te tanie szybciej się wypalają/zużywają bo gaz konieczny do UV ucieka ze szklanej bańki.
    Od siebie mogę doradzić poszukiwanie w sklepach mało paznokciowych, akwarystycznych np, tylko trzeba dokładnie sprawdzić typ gwintu, moc i długość fali.


    Mam, tu pisałam: http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...tml#post296949


  7. #282
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Talking Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dziewczyny a ja sie zastanawiam nad tymi, ale szerokość mnie przeraża - strasznie duze sie wydaja choć na zdjeciach sprawiaja wrazenie malych ale w tej szerokosc 28cm............
    eBay - The UK's Online Marketplace
    lub ta

    eBay - The UK's Online Marketplace

    lub taka
    eBay - The UK's Online Marketplace

  8. #283
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    ja mam ta pierwszą i jestem zadowolona



  9. #284
    Rozkręcanko Avatar wiola841
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    wielkopolska
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Witajcie. Czy macie może lampe LED świecącą diodami? Przymierzam sie do kupna ale pytanie czy warto, niby utwardza bardzo szybko żle o połowe czasu niż zwykła lampa.
    Piszcie jak coś wiecie.

  10. #285
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał Bogusia1984 Zobacz post
    Dziewczyny a ja sie zastanawiam nad tymi, ale szerokość mnie przeraża - strasznie duze sie wydaja choć na zdjeciach sprawiaja wrazenie malych ale w tej szerokosc 28cm............
    eBay - The UK's Online Marketplace
    lub ta

    eBay - The UK's Online Marketplace

    lub taka
    eBay - The UK's Online Marketplace

    ja tez mam ta pierwsza - dzis dostalam paczki z towarem - miedzy innymi zarowki...z jaapee, dobrej rady, jeszcze jakas inna nails-firma...rano wymieniam zarowki, bo dostalam odpowiedz ze jak sie wymienia to od razu caly set - wszystkie 4 na raz - ewentualnie wciaz swiecace zarowki przetrzymuje sie jakby co...

    mam lapek kilka - takie jak ta pierwsza - po dwie na kazdym stanowisku = jutro je oznacze i do kazdego stanowiska wloze innego producenta i bede obserwowac. Wiem ze trzeba zwracac uwage na zacienienie zarowek ale z doswiadczenia widze ze lepszym wyznacznikiem jest utwardzanie zelu bialego lu kolorowego. Jesli po 3 min moge popukac w bialy zel i nie ''peka'' blonka bialego to zarowki sa ok....dam znac co zaobserwowalam....aczkolwiek wciaz czekam na kazde zaobserwowane doswiadczenie z zarowkami i namiary na te porzadne

  11. #286
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dziewczyny a powiedzcie mi czy lamy z zarowkami led spelniaja taka sama funkcie jak te starsze lampy? czy utwardzaja kazdy zel? czy nie wszystkie zele?

  12. #287
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    właśnie podobno nie wszystkie. I to mnie zastanawia. Też się czaiłam na nie ale nie mam odwagi jej kupić (zresztą ja tyle robię żeli że uhuuu)



  13. #288
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Ja też mam ochotę na zakup tej lampki, bo chciałam zainwestować z żele i hybrydy harmony, z tym, że koszt ich lampy led to od 2000- 3000 zł ! Na allegro jest ich trochę, ale nie wiem czy warto je kupić. Jest jeszcze lampa z la femme za 299 zł, ale też producent nie daje mi gwarancji, czy utwardzi harmony :/

  14. #289
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    ja sie zastanawiałm nad lampą led za 400zł taka o
    2za1* Lampa UV 12W LED 118 diód UTWARDZA ŻEL 30sek (1928029635) - Aukcje internetowe Allegro


    i wtsłałam zapytanie do 3 sprzedawców i każdy mi odpisał że one utwardzaja tylko i wyłacznie żele LED które zaczęły pojawiac sie juz w ofertach sprzedazy i nie utwardzaja zwykłych żeli.... i chyba z hybrydami nie ma problemu bo je utwardzają (ale to trzeba sie upewnic)

  15. #290
    No to..wpadłam Avatar ewa71
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Abingdon Uk
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Ja juz sie tyle o tych lampach naczytalam , ze na obecna chwile to bym ich nie kupila, chocby z tego wzgledu ze nie ma gwarancji, ze wszystkie zele beda utwardzone

  16. #291
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    na pokazie mm utwardzali hybrydki w ledowej w 30 sek.
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  17. #292
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Trzeba sprawdzić jakiej długości fale emituje lampa LED, oraz przy jakiej długości fali następuje polimeryzacja żelu. (pierwsza informacja powinna być na tabliczce znamionowej, druga - raczej u producenta).
    Wtedy macie już większe prawdopodobieństwo, że będą ze sobą współgrały.
    W każdym razie w mojej opini wszyscy producenci przejdą na żele w "technologii LED" i warto na pewno w taka lampę zainwestować.


  18. #293
    No to..wpadłam Avatar ilonkjapazurek
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ostrołęka
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    a ja wlasnie szukam dobrych ogdnych polecenia zarowek do tej lampy macie jakis linki Probowalyscie zamowilam z modeny i mam wrazenie ze slabo utwrdzaja :/
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 26-11-2011 o 13:16
    Zapraszam na bloga www.ilonkja.pinger.pl i na facebook'a http://www.facebook.com/pages/Styliz...99129580160937
    ''Nie ważne co robisz, ważne jest to jak dobrze to robisz.''
    ------------------------------------------------------------------
    Efekt po ciąży: 83 kg [01.04.2012]
    81kg [04.04.12]
    79kg [13.04.12]
    77kg [11.05.12]
    72,5kg [06.06.12]
    68,9kg [13.07.12]
    65kg [26.08.12] :szalona:
    Cel: 60kg

  19. #294
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dziś po raz pierwszy dowiedziałam się że istnieje latarka uv do uwardzania (led).. ktoś widział takie cudo? albo moze się cos wypowiedziec, bo az jestem ciekawa
    np. Zestaw Manicure Hybrydowy + Latarka UV Led - 159.00*zł : NeoNail, NeoNail, tipsy, manicure, lampy UV, kremy, żele, kleje do tipsów, tipsy naturalne, tipsy exclusive, lakier, lakiery, paznokcie, tips, kobieta, uroda, piękno, palce, ręce, paznokcie, se

    i film :
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

    ________________________________________


  20. #295
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Hej dziewczyny, jako że wątek jest widzę na czasie stwierdziłam, że skieruję do Was swoją prośbę, bo jesteś bardziej obeznane niż ja. Chcę zakupić swą pierwszą lampę, niestety jest taki wybór, że trochę się pogubiłam i poszukiwania zajmują mi już hmmm miesiąc?! Ostatnio moim sukcesem jest to, że wybrałam z nich wszystkich kilka, więc może wy mi pomożecie z tych kilku wybrać tą jedyną.
    Lampa UV 36W + 4 żarówki na jedną dłoń z suszarką - fiolet. - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna
    Markowa Lampa UV 60/120/180 PROMOCJA ! 4 żarówki (1955696401) - Aukcje internetowe Allegro
    PROFESJONALNA LAMPA UV 36W + SUSZARKA - INDUKCYJNA (1957490234) - Aukcje internetowe Allegro
    C&C * LAMPA UV LCD 0-600s SUSZA + 10 PILNIK (1983456615) - Aukcje internetowe Allegro

  21. #296
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    1i4 to to samo, 2i3 to to samo ja mam tą z alle i jestem zadowolona. Z koli jeśli o ten drugi typ chodzi to bardzo często używana jest na różnych pokazach więc podejrzewam że jest dobra
    jesli chodzi o 1i3 lepiej brać od alle bo to sprawdzony sprzedawca



  22. #297
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    ja tez mam ta z pozycji 1 i 4 , ale powiem szczerez e to jzu nie to samo co było wtedy jak weszły te lapmy...ja miałąm taką niemiecką i siadła mi po 3 czy 4 latach wiec kupiłam znów niby ta sama
    jest chińska na całego . ale z kolei tamtych juz nie ma nigdzie
    'jestem zadowolona bo wygodne jest to ze ona sie sama załacza, minus tylko taki ze nie ma ciagłego świecenia
    ale generalnie polecam

  23. #298
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Kurcze dziewczyny dziękuję za szybką odpowiedź. Właśnie te LCD najbardziej mi przypadły do gustu, tylko wiadomo zawsze jest ta obawa co by po kilku użytkowaniach się nie popsuła. A jak jest z żarówkami, ile wytrzymują?

  24. #299
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Zalezy jak czesto bedziesz uzywac Moje maja rok, robie pazury raz w miesiacu, tylko sobie i nadal dzialaja...
    Bezpieczniej bedzie jak zauwazysz, ze slabo utwardzaja to wymien.
    Agnieszka

  25. #300
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    cześć dziewczyny NIE kupujcie tej lampy LED, ani lampy LED z euro fashion za 399zł bo jest beznadziejna. Nie nadaje sie do niczego innego jak do kosza Ja kupiłam i idę oddać już dzwoniłam do EF. Kolory matowieją, czerwony Red z Harmony sie nie utwardza, a jasne spadają po kilku dniach. Dobrze że wypróbowałam najpierw na znajomych a nie od razu na klientkach bo bym miała przerąbane.

    ukrywamy tak duże cytaty /Emila
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 09-12-2011 o 18:27

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Podobne wątki

  1. paznokcie zelowe bez lampy..........
    By mala in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-06-2009, 22:37

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •