Strona 19 z 32 PierwszyPierwszy ... 915161718192021222329 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 451 do 475 z 789

Temat: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

  1. #451
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    lampę mam taką zwykłą... i właśnie przydałoby się wymienić żarówki... albo całkiem nowa znalazłam taką na 6 zarówek ZESTAW MANICURE HYBRYDOWY LAMPA UV ALESSANDRO 54W (2815326395) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. może coś takiego?

  2. #452
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    kobitki wiecie czy z silcare noname violet utwardzi sie w lampie led?
    www.fenixsklep.pl <-- serdecznie zapraszam
    DYSTRYBUTOR MARKI PEGGY SAGE oraz MISTERO MILANO .
    www.salonfenix.pl
    http://pazurkomania.blogspot.com

  3. #453
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał ewelinka:* Zobacz post
    lampę mam taką zwykłą... i właśnie przydałoby się wymienić żarówki... albo całkiem nowa znalazłam taką na 6 zarówek ZESTAW MANICURE HYBRYDOWY LAMPA UV ALESSANDRO 54W (2815326395) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. może coś takiego?
    lampa tutaj raczej super powinna być

    kiedys się nad tą zastanawialam:
    http://allegro.pl/alessandro-lampa-u...847876772.html

    ostatecznie kupilam dwie 36watt z firmy a.t.a professional

  4. #454
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    1

    Fas Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Witam Panie,
    Kupuję żonie lampę. OD jej przyjaciółki kosmetyczki dostałem dyspozycję zakupu lampy LED (nie zwykłęj UV 4x9) gdyż:
    -technologia przyszłości
    -nie będzie używać żeli UV
    - tylko do hybrydek LED.

    Lampę kupiłem - na alledrogo:
    C&C * LAMPA UV LED 12W ! najtaniej na allegro (2812702984) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    Wczoraj lampa przyszła. Ocyzwiście rozpakowałem i zamiast diód których sięspodziewałem zobaczyłem taką spiralkę, która świeci "aby aby". Jako umysł techniczny zdziwiłem się, a po przeszukaniu internetu znalazłem informację, że to nie jest LED tylko CCNF (Cold Cathode Fluorescenc Lamp).
    W związku z zaistniałą sytuacją mam kilka pytań:
    - czy warto dokłądać do diód np tych:
    LAMPA LED 118 diod - ŻEL (2858697197) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Też posiada 12W. Czy wpłynie to na szybkośc utrwalania, i komfort pracy
    - czy może zostawić żonie tę lampkę - i będzie zadowolona (tak czy owak powinna być - nie spodziewa się - tym bardziej, że zakup był dla mnie dość dużym wyzwaniem - juz dokupiłem jej też kilka lakierków (bazę i Top ma dobre ):
    OKAZJE * 15ml LAKIER ŻELOWY HYBRYDOWY 4 + 1 gratis (2842049046) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    Bardzo Wam z góry dziękuję za okazaną mi pomoc...

  5. #455
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Do hybryd w zupełności wystarczy, nie musi mieć większej mocy.
    Natomiast nie będzie tak energooszczędna jak diodowa i nie wiem dokładnie jaka jest zużywalność takiej świetlówki, ale jeśli to do użytku domowego i dla siebie ew. koleżanek to spokojnie na dłuugo wystarczy

    Zwróciłabym uwagę na sposób utwardzania, bo te lakiery, które kupiłeś trzeba nakładać cieniutko, a jeśli w lampie jest jedna spiralka na górze a nie ma po bokach to może trzeba będzie kręcić palcem, żeby z każdej strony odpowiednio doświetliło.
    A żonę zapraszamy na forum później - rozwiejemy jej wszystkie wątpliwości

    ---------- Dodano o godzinie 10:18 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:07 ----------

    Cytat Napisał ewelinka:* Zobacz post
    lampę mam taką zwykłą... i właśnie przydałoby się wymienić żarówki... albo całkiem nowa znalazłam taką na 6 zarówek ZESTAW MANICURE HYBRYDOWY LAMPA UV ALESSANDRO 54W (2815326395) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. może coś takiego?
    Weź pod uwagę, że następnym razem będziesz musiała wymienić wszystkie 6 żarówek, a to już spory wydatek


  6. #456
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    helsinki
    Postów
    4

    Question Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Hej dziewczyny

    Chciałabym zacząć moją przygodę z hybrydkami, a że zawsze byłam taka Zosia Samosia, to postanowiłam że i tego mogę się nauczyć Po przebrnięciu przez forum zdecydowałam się na początku rozpocząć prace z bazą i top z Harmony Gelish i kolorkami z MM (czy to na pewno dobry wybór? ).

    Niestety mam problem z wyborem lampy i chciałabym prosić was o pomoc. Większość z linków tu dostępnych powygasała i ciężko się na cokolwiek zdecydować. Chcę pracować na hybrydach tylko i wyłącznie (paznokietki będę robiła tylko sobie, ewentualnie czasem siostrze czy koleżance, ale na pewno nie na większą skalę). Cenowo chciałabym się zmieścić w okolicach 100zł - nie potrzebuję żadnych super nowości technologicznych, chcę jedynie aby na pewno utwardzała hybrydy (także innych matek niż MM i Harmony Gelish, bo jak mi się spodoba to pewnie popróbuję też innych marek ;p). Myślę, że zwykła tunelówka na początek mi wystarczy (jak się już nauczę to pomyślę np. o lampie led, ale nie chcę też na początek wydawać kasy niepotrzebnie). Co myślicie o tej, która już się pojawiła na forum Hurtownia kosmetyczna i fryzjerska - ACTIV - ? Możecie mi polecić coś konkretnego? Z góry dziękuję za pomoc!




    ojjj... już nie mogę się doczekać....
    Ostatnio edytowane przez koreczek ; 30-12-2012 o 19:08

  7. #457
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Myślę, że z wyboru marek hybryd i lampy będziesz bardzo zadowolona
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  8. #458
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Hej dziewczyny Bardzo prosze o szczerą oponie osoby ktore używają lamp diamond light ccfl/led ktora mozna kupic w spn. Mianowicie chodzi mi o utwardzanie lakierów hybrydowych firm shellac, orly, opi- czy utwardza je wogole? Na stronie pisze, ze utwardza lakiery hybrydowe(ogolnie) ale wiem, ze nie wszystkie lampy led utwardzaja hybrydy danej firmy. Zastanawiam sie nad kupnem tej lampy, a ze uzywam glownie hybrydek Shellac zastanawiam sie jak to bedzie dzialac w przypadku tej firmy. Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich

  9. #459
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Myślę, że będzie utwardzała także inne hybrydki.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  10. #460

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    również jestem tego zdania

  11. #461
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Lampa tunelowa UV 36W na dwie dłonie - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna
    co myslicie o tej lampie? bardzo mi w oko wpadła
    tylko cos mi tu nie gra...niby 5 żarówek a tylko 36W? I NA ZDJĘCIU TEZ WIDAC TYLKO CZTERY.tak jakby byly wszystkie z góry a boki co bez?to lipa troche

  12. #462
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    ja mam ta lampe jest swietna ma zarowki tylko od gory, nie ma po bokach ale w niczym to nie przeszkadza.

    a niee ja mam podobna. z wyswietlaczem cyfrowym z odliczaniem. na allegro http://allegro.pl/lampa-uv-cyfrowa-n...917601576.html
    Ostatnio edytowane przez Drapi ; 02-01-2013 o 17:07
    www.fenixsklep.pl <-- serdecznie zapraszam
    DYSTRYBUTOR MARKI PEGGY SAGE oraz MISTERO MILANO .
    www.salonfenix.pl
    http://pazurkomania.blogspot.com

  13. #463
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał Drapi Zobacz post
    ja mam ta lampe jest swietna ma zarowki tylko od gory, nie ma po bokach ale w niczym to nie przeszkadza.

    a niee ja mam podobna. z wyswietlaczem cyfrowym z odliczaniem. na allegro LAMPA UV CYFROWA NA 2 DŁONIE - 2 SENSORY,LCD, FV (2917601576) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    Ja mam tez taka na 5 zarowek ale wole uzywac dwoch zwyklych tunelowek

  14. #464
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Drapi w tej twojej widac faktycznie 5 żarówek i w opisie jest 45W... Pojade jutro do Zielonej to się okaże

  15. #465
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    jak chcesz to wpadnij do mnie do fenixa to poogladasz sobie ta moja w real
    www.fenixsklep.pl <-- serdecznie zapraszam
    DYSTRYBUTOR MARKI PEGGY SAGE oraz MISTERO MILANO .
    www.salonfenix.pl
    http://pazurkomania.blogspot.com

  16. #466
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    troszke lepiej ta twoja wyglada ale cos boje się lampy przez neta kupowac. jak raz kupiłam to mi po miesiacu nawaliła a nie oplaca się odsylac. Wole na miejscu kupic. Dzwoniłam do zielonej i mają na stanie w allepaznokcie jak już pojade to od razu kupię ale dzieki za zaproszenie

  17. #467
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dziewczyny co powiecie na temat tej lampy? bardzo mnie ciekawi,ponieważ ma te same parametry co lampa w spn,a kosztuje dużo mniej..TN Lampa UV LED żele hybrydowe, UV tylko 20 sztuk (2929369699) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  18. #468
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Chyba chodzi o czas utwardzania. Ta lampa LED ma czas utwardzania 30 sec,45 sec, 60 sec.
    Ta z SPN ma 10sec,20sec i 30sec. Pewnie troche gorsza jakosc

  19. #469
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    dziekuje kochana,nie dopatrzyłam sie tego..jest taka drogaczy utwardza ona żele tez innych firm?

  20. #470
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Odpisalam na PRIV ;D Wszystko utwardza

  21. #471
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  22. #472
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    fajna ta lampa ale utwardza żele w technologi led tak jak większość lamp led...podobno ta z Spn utwardza wszystkie żele..tylko cena jest przerażająca...

    ---------- Dodano o godzinie 20:27 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:40 ----------

    Dziewczyny ma któraś z was tę lampe jest to zwykła lampa uv ale ma jakies lepsze świetlówki podobno
    Lampa uv Emmi-Dual star white-red 36W - EM NAIL Professional - profesjonalne produkty do stylizacji paznokci.

  23. #473
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    ...ta z SPN utwardza wszystkie zele
    Ja z Emmi-Nail mialam lampe przez 5 lat. To na tej firmnie zaczelam sie uczyc robic pazurki Zarowki wymienilam po 5 latach Firma dla mnie rewelacja

  24. #474
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dziewczęta własnie dotarła do mnie lampa emmi-nail Lampa uv Emmi-Dual star white-red 36W - EM NAIL Professional - profesjonalne produkty do stylizacji paznokci. jestem zachwycona...żarówki są tak rozmieszczone bardzo po bokach i zupełnie inaczej niz w standardowych tunelówkach co całkowicie eliminuje utwardzanie kciuków oddzielnie! mozna je utardzac normalnie,co bardzo ułatwia pracę,żarówki są zupełnie inne philipsa! co prawda drogie ale zywotność producent szacuje nawet do dwóch lat bez wymiany..posiada ona również podkładke plastikowa profilowana na palce która mozna wymieniac,a spód lamy sie nie brudzi polecam, bardzo szybko utwardza i przede wszystkim bardzo równomiernie

  25. #475
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    O prosze, bardzo ciekawe. Dzieki: )

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. paznokcie zelowe bez lampy..........
    By mala in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-06-2009, 22:37

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •