Strona 21 z 32 PierwszyPierwszy ... 1117181920212223242531 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 501 do 525 z 789

Temat: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

  1. #501
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Czyli najlepiej kupić 2 x lampa UV? A jakiemu producentowi można zaufać?

  2. #502
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    chanelchance nie polecam takich lamp! kupiłam taka w styczniu i własnie musze jechac z nia do reklamacji...zarowki mi nie stykaja, ale nawet jak była sprawna- brak bocznych zarowek powoduje ze kciuk slabo sie utwardza- jak masz włozona cala dłon to nie utwardzi ci się wcale, nawet cienka warstwa podkładu, gdzie z taka cienka warstwa w zwyklej tunelowce nie bylo problemu ( a więc czasu sobie nie skrócisz bo w zwyklej tunelowce podkład jedna reka 2min potem druga 2min a w tej dwie rece razem 2min i potem dwa kciuki 2min...wychodzi na to samo) poza tym ja kupowalam taka lampe w allepaznokcie i chociaz w opisie bylo 5 zarowek to w realu są 4. moze ta piąta cos wiecej daje ale wątpie zeby duzo zmieniała- w moim przypadku po wlozeniu obydwu rąk na raz ,na prosto, małe paznokcie nie utwardzaja sie wcale a przed ostatni od zewnetrznej strony też się nie utwardza i zlewa na skorki. Trzeba pilnowac klientke zeby rece trzymala tak bardziej pod skosem do środka. bardzo to meczące i mało która klientka jest tak zdyscyplinowana, no bo skoro ma tam tyle miejsca... ta lampa byla moim marzeniem a teraz marze tylko o tym zeby się jej pozbyc

  3. #503
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    nataszka dziękuję bardzo za Twoją opinię na temat lampy. Przyznam, że wpadła mi w oko, ale chyba jej kupno nie ma sensu skoro jest wadliwa. Może na początek po prostu kupię zwykłą 36W lampę UV, z tego co widziałam są stosunkowo niedrogie

  4. #504
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    wiesz to ze mi cos nie styka to moze i nie wina samej lampy bo ja ją w aucie wożę ale z tym utwardzaniem zelu to od początku była poraszka. jak dla mnie to musza byc zarowki po bokach jak nic. widzialam taka na 6 zarowek ale kosztowala ok 300zl :/ ach i jeszcze jedna wada- czujniki ruchu- na tych szarych wysepkach masz takie male diody- czujniki, muszą byc dokladnie zakryte zeby lampa się właczyła- przy całej dłoni nie ma problemu ale wkladając samego kciuka ciązko na nie dokładnie nacelowac, a niektóre klientki mają wręcz za krótkie te kciuki żeby tam siegnąc. czesto przy kciukach musiałam zakrywac czyms czujnik np polerką- nie wygodne takie sięganie i celowanie w czujnik po omacku bo w koncu lampa jest odwrócona w strone klientki

  5. #505
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    nataszka to już w ogóle bez sensu w takim razie z czujnikami. Przykro mi, że źle spisuje Ci się ta lampa, jednak funkcjonalność jest najważniejsza. Na szkoleniu używałam cyfrowej 36W tej dostępnej z kolorową zasłonką, była chwalona przez szkoleniowca, ale jak dla mnie jest zbyt masywna, chyba jednak kupię coś mniejszego. Może taką?

    4nails LAMPA UV 36Wat SPRAWDŹ PARAMETRY (3045642523) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    Generalnie za taką cenę i z gwarancją chyba mogę zaryzykować z tym maleństwem na początku prawda?

    Czy lepiej jednak powalczyć o coś większego?

    ZESTAW MANICURE HYBRYDOWY LAMPA UV ALESSANDRO 54W (3050105400) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  6. #506
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    mysle ze taka najzwyklejsza jest najlepsza na początek choc ten drugi zestaw też wydaje się bardzo fajny-aż wręcz dziwnie tani. a nie ma gdzies w pobliżu twojego domu jakiejs hurtowni? wiesz zawsze w razie czego latwiej z gwarancją- nie trzeba odsyłac w raze reklamacji, a jak na allegro masz wydac 70zl a w sklepie 100zl to ja polecam bardziej stacjonarny zakup

    ---------- Dodano o godzinie 23:59 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:52 ----------

    ach ja gapa... ten drugi link to licytacja a nie kup teraz. zobacz ile ona normalnie kosztuje
    LAMPA UV LCD ALESSANDRO 54W 6x ŻARÓWKA WIATRAK NEW (3062471683) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    wydaje mi się że szkoda takich pieniedzy no ale ja sie nie znam na takich super drogich lampach- moze ktos inny się wypowie. ja gdybym miała takie pieniadze do zainwestowania to juz wolala bym sobie kupic dwie zwykle tunelowki i jedna LED

  7. #507
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    dokładnie, normalna cena lampy alessandro to kosmos, dodam, że na początku zamierzam robić paznokcie tylko sobie i koleżankom, więc nie przyniesie mi to żadnego zarobku, może z czasem jak już zwrócą mi się koszta związane z zakupem wszystkich przyborów pomyślę nad droższą lampeczką.

    Skoro zdecydowałam się już na zwykłą tunelówkę (36W, przełącznik czasu 90/120 i świecenie stałe) skąd mam wiedzieć jaki jest to typ lampy? Czytałam wyżej, że są transformatorowe i elektroniczne, takie informacje nie pojawiają się w opisach.
    nataszka wiesz może jak to poznać, która lampa jest jaka ?

  8. #508
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    chanelchance cofnij się kilka kart wstecz w tym temacie, masz wszystko napisane jak odróżnić lampy i jakie do nich kupować żarówki.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  9. #509
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    w lampie transformatorowej po właczeniu zarówki najpierw zamrygają zanim się zaświcą a w elektronicznej zaświecają się od razu. gdzies tu na forum byl nawet filmik chyba wrzucony jak to wyglada albo gdzies przy ofercie z zarowkami to widziałam. A jeśli zamierzasz chodzic do kolezanek to tym bardziej polecam tania lampe poniewaz od przenoszenia często lampa po jakims czasie przestaje mi stykac i choc zarowki są dobre to musze ją wymieniac albo ruszac zarowkami, podkładac cos pod nie zeby lepiej stykaly itp

  10. #510
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    chocolata przeczytałam forum, ale chodzi mi bardziej o to, czy ta lampa jest jakoś oznaczona (jako transformatowa, bądź elektroniczna), bo przecież nie mam możliwości sprawdzenia jak świeci lampa, którą znajdę na internecie, a często tej informacji nie ma w opisie.

    nataszka, dzięki za Twoje podpowiedzi, jesteś bardzo pomocna

  11. #511
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    niestety nigdzie w opisach nie podaja jaka to lampa. mozna to sprawdzic dopiero po zakupie. chyba ze napiszesz do sprzedającego

  12. #512
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał chanelchance Zobacz post
    chocolata przeczytałam forum, ale chodzi mi bardziej o to, czy ta lampa jest jakoś oznaczona (jako transformatowa, bądź elektroniczna), bo przecież nie mam możliwości sprawdzenia jak świeci lampa, którą znajdę na internecie, a często tej informacji nie ma w opisie.

    nataszka, dzięki za Twoje podpowiedzi, jesteś bardzo pomocna
    z tego co zaobserwowałam, to:
    - lampa elektroniczna (czyli te nowszej generacji) posiadają wyświetlacz LCD,
    - natomiast bez wyświetlacza, to te starsze czyli transformatorowe czy drugie ich określenie indukcyjne ..


    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  13. #513
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    nysza, właśnie niby tak, ale te starsze zwykłe tunelówki też mogą być zarówno transformatowe jak elektroniczne. Przykładowo wczoraj w jednej z hurtowni właściciel pokazywał mi elektroniczną starszą tunelówkę bez wyświetlacza LCD - design niestety nie przypadł mi do gustu, dlatego jej nie kupiłam . Widzę, że nie ma żadnych oznaczeń tego rodzaju na opakowaniu, co tak jak napisała nataszka zmusza mnie do pisania do sprzedających

  14. #514
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    czy w lampie uv 9 w muszę dużo dłużej utwardzać pazurki np przy hybrydzie niż przy 36 w? Tak mi powiedziano w hurtowni a chciała bym kupić sobie taką małą lampę ze względu, że czasem muszę dojechać do klientki ale jakoś nie widzi mi się utwardzania pazurków 10 min na jedną warstwę...

  15. #515
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Agnieszka dobrze powiedzeli Ci w hurtowni,nie opłaca sie kupowac lampy 9w...czas utwardzania jest wydłuzony,a żel czasami nierównomiernie utwardzony..

  16. #516
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    to dobrze że jej nie kupiłam bo kaska by poszła w błoto i tylko bym się zdenerwowała, chociaż fajne takie małe lampy

  17. #517
    No to..wpadłam Avatar Chantelle
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    dziewczyny, która lampa byłaby lepsza - zabijcie mnie...wiem, że to pytanie było zadawane miliony razy...niektóre linki niestety mi się nie otwierają będzie to moja pierwsza lampa, nie chcę jakiegoś badziewia, ale też nie mam kasy żeby kupować cuda wianki za 4stówy :/

    LL LAMPA UV 3 ZAKRESY+4 ŻARÓWKI+WYSUWANA PÓŁKA (3149691958) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    ona jest tej starej generacji?po włączeniu będzie migać?

    czy lepsza ta - ktoś widziałam, że odradzał, że częsciej się psują...
    Hurtownia LaLill - Profesjonalne produkty do stylizacji paznokci, kosmetyczne oraz fryzjerskie

    czy jeszcze inna z la lill
    Hurtownia LaLill - Profesjonalne produkty do stylizacji paznokci, kosmetyczne oraz fryzjerskie

  18. #518
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Mam lampę tej firmy(pierwszy link) i jestem zadowolona,dobrze utwardza różne żele,tzn.różnych firm.Jest z tych lamp co nie mrygają,świecą od razu(więc chyba elektroniczna).Jedyna różnica jest taka,że ma przyciski na górze,a nie z tyłu jak na zdjęciu.
    Też tak jak i Ty chciałam kupić tą z suszarką, ale nie zdecydowałam się ze wzg. na cenę, no i w sumie po co suszarka do paznokci?

    Tylko nie kupuj żeli, pilniki itp tak,żeli nie


  19. #519
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    ja też kupiłabym tą 1 najprostszą, jedyne czego by mi tam brakowało, to czasu 180
    ja mam taką najzwyklejszą i tą drugą, ale żadna rewelacja, czujnik nie zawsze si ę zapala i źle sie ją czyści w srodku i ta klapka mi przeszkadza jak trzeba lampe zał. ręcznie a klienkta ma lapkę w srodku
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  20. #520
    Nałogowiec Avatar sloneczko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Od kilku lat zagranica ;)
    Postów
    542

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    A ja jak wyzej juz pisalam wymienilam na 2 nowe lampki takie jak w 2 linku i jestem z nich bardzo zadowolona polecam
    Pozdrowienia od Sloneczka !

    www.sunnails-dorota.blogspot.com

  21. #521
    No to..wpadłam Avatar Chantelle
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    dziewczyny, dzisiaj przyszła do mnie lampa od Lalill
    Hurtownia LaLill - Profesjonalne produkty do stylizacji paznokci, kosmetyczne oraz fryzjerskie
    na lewej ściance ta folia odbijająca światło jest trochę jakby odklejona od ścianki i "faluje" - nie jest prosta.
    Mam też problem z jedną żarówką. Przez pół zaświeconyj żarówki tak jakby latają jakies bąbelki...świeci, ale nie tak czysto jak pozostałe...nie wiem czy to normalne i mam działać, czy reklamować...

  22. #522
    Rozkręcanko Avatar isa
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    amsterdam
    Postów
    89

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Chantell, ja bym reklamowala, a jak z utwardzanie.. Bo z tego co piszesz folia źle doklejona i żarówki .

  23. #523
    No to..wpadłam Avatar Chantelle
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    isa dopiero wieczorem będę ją próbować, wogóle to mój pierwszy raz. Miałabym reklamować żarówkę czy całą lampę? Ta folia nie przylega do scianki tak mniej więcej na 5cm2 od wejścia...Ręce opadają, bo z Lalill od początku zamówienia mam problemy

  24. #524
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Niestety z tymi tańszymi lamapami tak bywa że czasem są fajne i długo mozna na nich pracowac a czasmi kupuje sie bubel...ja tak własnie miałam wkoncu kupilam porzadną niemiecka lampe emmi nail porostu rewelacja.

  25. #525
    Rozkręcanko Avatar isa
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    amsterdam
    Postów
    89

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Chantell , ja bym oddała całą lampę .
    I jak testowalas już lampę?
    Może jak zwrucisz to tam się że tak napiszę ogarnął i przyszłą już , bez wad.
    Powodzenia życzę Pozdrawiam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. paznokcie zelowe bez lampy..........
    By mala in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-06-2009, 23:37

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •