Strona 25 z 32 PierwszyPierwszy ... 15212223242526272829 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 601 do 625 z 789

Temat: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

  1. #601
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    nigdzie nie widzialam z takim zlaczem zarowek
    oznaczenie ac dc w tym przypadku nie ma znaczenia

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  2. #602
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    a faktycznie, ja mam prostokątne, a jaką masz lampę?

  3. #603
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Pisałam juz kiedyś w tym wątku,ze chyba mam pecha do lamp i nic się w tej kwestii u mnie nie zmieniło.
    oszaleje już z tymi lampami.
    od lutego miałam juz 4!
    pierwsza kupiona na targach,nie wiem co za firma pochodziła bezawaryjnie moze z miesiąc.
    później wiecznie jakaś żarówka nie chciała świecić i tak w kółko.
    kolejna z czujnikiem-zrobiło sie zwarcie w kablu tuż przy "wtyku"z lampą.Były iskry smród i w ogóle(koleżanka akurat miała w niej stopę !)
    Kolejne dwie zakupiłam w alle.
    W jednej od początku nie działało świecenie ciągłe i generalnie robiła co chciała.
    po ok.3tyg. zaczęło z niej śmierdzieć niczym ze starej suszarki,która wciagnęła włosy...
    Natychmiast wyłączyłam i zobaczyłam jeszcze,że z żarówki w miejscu gdzie plastik łączy sie ze szkłem coś wyciekło!....

    niedawno odebrałam z naprawy ta z czujnikiem.używam jej,ale z wielką obawą by numer z iskrami sie nie powtórzył.

    Dziewczyny GDZIE I JAKIE lampy kupić?

  4. #604
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    sandrus polecam emmi nail juz dwa lata bez żadnej usterki...jednak lampa niemiecka to nie Chińska,no i żarówki troche droższe ale żel utwardzaja duzo szybciej Lampa uv Emmi-Dual star white-red 36W - EM NAIL wyodna bo spód wyjmowany

  5. #605
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Fajna ta Twoja lampa milane tylko troche droga jak dla mnie na dzień dzisiejszy

  6. #606
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    no to prawda nie należy do najtańszych,bardzo zastanawiałam sie kupując ją dwa lata temu ,bo wchodziły ledówki ale duzo sie mówiło ze nie utawardzają normalnych żeli wiec zdecydowałam sie na tą i nie żałuję,tez miałam akcje z tymi Chińskimi różnorodne..jednak lampa to istotna sprawa ale jak wymieniasz często lampy z racji ich wad to czasami lepiej wydac wiecej i nie stresować sie że zaraz coś "wybuchnie"...ja choruję na Spn ledówę miała przyjemnosc na niej popracowac na szkoleniu spn..no poprostu rewelacja..ale tez mnie nie stac 899zł

  7. #607

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Kochane a czy któraś z Was używała nowej lampy z AllePaznkcie led ccfl, kosztuje 499 zł i jest w kształcie diamentu, taka sama z wyglądu jak z spn tylko niższa cena... Zastanawiam sie czy tak samo bedzie mi utwardzac wszystkie zele w 30 sek...

  8. #608
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Kupiłam lampe z Mollona.
    Mam ją dopiero tydzień więc wiele o niej nie powiem,ale póki co największą dostrzegalną różnicą jest to,że waży chyba 5 razy więcej niż reszta tunelówek,które ostatnio przerabiałam.

    Pamiętam,że mja pierwsza lampa była taka ciężka i służyła mi dobre kilka lat.

  9. #609
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    sandrus z mojego doświadczenia wynika, że lampy transformatorowe są ciężkie, elektroniczne lekkie jak piórko. Ja wolę transformatorowe, z elektrycznymi miałam same problemy, jedna spaliła mi się jak koleżanka trzymała w niej rękę, poszedł dym, iskry, wyskoczyły wszystkie bezpieczniki w domu.

  10. #610
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał katisia244 Zobacz post
    Kochane a czy któraś z Was używała nowej lampy z AllePaznkcie led ccfl, kosztuje 499 zł i jest w kształcie diamentu, taka sama z wyglądu jak z spn tylko niższa cena... Zastanawiam sie czy tak samo bedzie mi utwardzac wszystkie zele w 30 sek...
    Ponoć utwardza wszystkie, oprocz gęstych żeli (pytałam)
    Zamówiłam ta lampę i złą mi przysłali (tą ze słabszą mocą) i znów musze czekać aż doślą nową
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  11. #611
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    ostrów wielkopolski
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Hej dziewczyny Jestem w trakcie kompletowania pierwszego sprzętu do pazurków i oczywiście zastanawiam się nad wyborem lampy, przejrzałam wątek, większość z Was kupuje droższe lampy od tych o których ja się zastanawiam, ale powiedzcie mi proszę, czy te lampy sa ok do żeli i hybryd? która lepsza? Czy moze w ogole są kiepskie?
    1.LAMPA UV 36W - 3 czasy - 4 ŻARÓWKI - RÓŻOWA
    2.lampa LCD UV 36W + 4 żarówki na jedną dłoń z suszarką - róż

  12. #612
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    ja tą LCD mam i była 2x w reklamacji
    Zwykła najprostszą (taka jak w 1 linku,ale z tych cięższych) mam ponad 6 lat, bezawaryjna
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  13. #613
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    ostrów wielkopolski
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Hmm tak własnie myślałam, im prostsza tym wytrzymalsza, więc chyba na moje początki w zupełności starczy) a z żarówkami do niej nie ma problemu z dokupieniem?
    Czy może ta http://www.allepaznokcie.pl/10551-la...ka-jakosc.html
    jest lepsza od tej 1? Czy wcale się nie rożnią?

  14. #614
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Markotka ja mam lampe DNM...i nigdzie nie moge znalezsc do niej zarówek

  15. #615
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Michalinaa najlepiej kup lampę zwykłą tunelową, może mieć wysuwany spód-wygodniej zmienia się żarówki i do pedi się nada, lepsze są transformatorowe od elektrycznych, zapytaj sprzedawcę jakie są te lampy, które wstawiłaś, bo w opisie nie ma nic na ten temat a od tego będzie też zależało jakie żarówki później kupisz. Ja osobiście mam teraz takie 2 lampy Lampa UV tunelowa NAILDESIGN X-Type (4 x 9 Watt - klasyczna) :: dobrarada

    nitownica a u sprzedawcy, u którego kupowałaś lampę pytałaś?

  16. #616
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    To mój pierwszy post na forum więc witam się z Wami tutaj
    Przeglądnęłam cały wątek i dalej mam dylematy, stąd pytanie do bardziej doświadczonych.
    W sklepie Allepaznokcie znalazłam taką lampę Lampa UV LED 24W NOWY MODEL - JASNONIEBIESKA

    Moc uv 18W, czyli standardowe dwie 9 watowe żarówki i do tego LED o mocy 6W.
    Dopiero zaczynam ze stylizacją paznokci, trenując głównie na sobie zaczęłam od hybryd, mam kilka lakierożeli utwardzanych LED i dwa w spadku po koleżance utwardzanych UV, a w przyszłości na pewno będę chciała spróbować z żelami UV standardowymi... 18W na pewno wydłuży czas ich utwardzania i z tym się liczę, ale że to dopiero początki, nie mam klientek i nie robię tego taśmowo myślę, że byłoby to optymalne do nauki.

    Czy taka lampa Waszym zdaniem to będzie dobry zakup na start dla począkującej? Jak nie trudno się domyślić nie dysponuję tak dużymi funduszami żeby kupić sobie dwie wydajniejsze lampy czyli UV 36W i do tego jeszcze 12W LEDówkę, stąd pytanie do "starych wyjadaczy"

    Za każdą sugestię będę wdzięczna

  17. #617
    No to..wpadłam Avatar amorek
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Spokojnie Ci wystarczy

  18. #618
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Zamówienie na Allepaznokcie sobie jednak odpuszczę, szkoda nerwów i 400zł, a na tyle uzupełniłam koszyk. Bezskutecznie próbuję się od poniedziałku dodzwonić, puściłam 2 maile przez sklep z pytaniem o lampę - cisza. Lepiej stacjonarnie zapłacić więcej , i za serwis i za obsługę, niż się non stop zastanawiać czy to sklep jest dla klienta czy klient dla sklepu... pierwszy raz się spotykam z taką sytuacją, a naprawdę zamawiam przez sklepy internetowe mnóstwo rzeczy... :/

  19. #619
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    KARO Allepazokcie tak mają niestety Tani sklep, fajny, ale brak organizacji kompletny. Ja zawsze tm zamawiam żele i akcesoria, ale jak przychodzi do reklamacji to duże problemy. Nie kupiłabym tam żadnego urządzenia.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  20. #620
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Hej Dziewczyny witam i tutaj

    jestem zielona w temacie tak na prawde, paznokcie miała robione 2 razy w życiu .Raz na ślub akrylem i pozniej raz żelem . Ososbiście dla mnie lepsze były żelowe i teraz przymierzam się do zakupu zestawu startowego dzieki któremu bede mogła w zaciszu domowym uczyc się robi sobie sama paznokcie . Bardzo prosze Was o pomoc w podesłaniu mi linków całych zestawów startowych . Co do wygladu paznokci to najbardziej interesuje mnie aby były po prostu ładne , nie potrzebuję zbędnych ozdób , najbardziej lubię frencha i na tym się skupiam . Narazie temat cały mnie lekko mówiąc przeraża .... i bez waszej pomocy nie zrobię żadnych zakupów bo nie wiem jak ruszyć , począwszy od wyboru lampy a na kosmetykach kończąc ...

    proszę o Wasze pomysły w tym temacie

  21. #621
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)



  22. #622
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    od kilku dni testuję lampę diamond z allepaznokcie 36watt
    jak na razie utwardziła wszystkie żele i hybrydy które uzyłam łącznie z flip flop (odpowiednik ilumination) Jestem zadowolona jak na razie, w dodatku czego nie podają w opisie,ma ściagany całkiem spód
    Na minus- źle utwardzają się kciuki. Negatywnie oceniam również sklep, ponieważ pomylkowo dostałam tą słabszą i tańszą lampę (całe szczęście że się zorientowałam) a nową przysłali po tygodniu jak się sama upomniałam (po wykonaniu chyba z 20 telefonów, których nikt nie odbiera)
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  23. #623
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    jumpi a mogłabyś wymienić te żele które utwardzałaś w tej lampie diamond z allepaznokcie?

  24. #624
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    baza astoning,silcare affinity i jakiś fioletowy i mlecznorózowy, perfection bulider strong, żele LCN, białe raczej wszystkie utwardza, bo zwykła ledówka 12watt też utwardza. Nawet brudzenie pędzelka nabłyszczacza przy hybrydach kolorowych MM się zmniejszyło
    Ponoć lampa nie utwardza bardzo gęstych przezroczystych żeli, ale jeszcze nie próbowałam
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  25. #625
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    jumpi dzieki za opinie,myślałam ze jest to ta sama co z spn ale chyba nie, poniewaz widziałam na zywo lampe z spn i tam sie spód nie wyjmuje na 100%i dlatego ta roznica w cenie zapewne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. paznokcie zelowe bez lampy..........
    By mala in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-06-2009, 22:37

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •