Strona 32 z 32 PierwszyPierwszy ... 222829303132
Pokaż wyniki 776 do 789 z 789

Temat: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

  1. #776
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    dziekuje serdecznie za odp.
    tak być może ze to jest problem ale wszystkie inne kolory Semilaca sa ok tylko bialy i czarny mam problem.co do czasu to moja lampa ma czas max do 30 sekund i i tak 2-3 razy probowalama.ale jutro sprobuje jeszcze inaczej bardzo bardzo cienko i może będzie ok dobze by było bo Semilac ma ladna game kolorow i chętnie dokopilabym więcej.widzialam ze maja piękne nude kolorki wiec w przyszłym mies na pewno kupie jeszcze kilkanaście.a masz może namiar na strone godna uwagi w związku z produktami Semilac bo mysle o większym zakupie.jezeli wolisz to zapraszam na priv.pozdrawiam.

  2. #777
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Reniusia1002 - przy tych dwóch kolorach zalecamy dwukrotnie dłuższe utwardzanie i bardzo cienkie warstwy. Zachęcam do zakupów przez nasz sklep internetowy Semilac :: sklep online
    W razie pytań chętnie pomogę
    Online Ekspert marki Semilac

  3. #778
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    dziekuje bardzo na pewno skorzystam bo widziałam ze fajna oferta i sporo roznych produktów.serdecznie dziekuje.

  4. #779
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dobry wieczór

    Posiadam obecnie lampę UV 36W z suszarką (będzie 1,5 roku już) i chciałabym przerzucić się na LEDową.
    Bardzo mi zależy na czasie, bo zajmuję się paznokciami i ogólnie kosmetyką w domu (tak zarabiam),
    więc 2min a 30sec to ogromna różnica.

    Czytałam, że zdania są podzielone, bo LED 48W jest najlepsza, a gdzie indziej LED+CCFL 48W najlepsza.
    Za LED przemawia to, że nie trzeba wymieniać w ogóle diod jak to z UV jest, ale po jakimś czasie
    trzeba będzie wymienić całą lampę, bo diody są nie do ruszenia. Z drugiej strony LED+ CCFL
    jest mniejsza szansa, że nie utwardzi żelów do budowania, bo ma spiralę UV 12W. Ale spiralę trzeba
    wymieniać i tak w kółko. Sama nie wiem co myśleć i co jest prawdą. W sklepie zachwalali 6msc temu
    LED 48W, a teraz w tym samym sklepie LED+ CCFL 48W najlepsza, bo LED 48W trzeba kupować nową
    lampę po roku. I ta lampa nie utwardzi np. keratin base indigo, bo do tego trzeba zwykłej UV 36W.

    Ratunku, gdzie jest prawda? Którą lampę powinnam kupić?

    Zależy mi na skróceniu czasu pracy. Wykonuję przedłużanie żelem na formie i na tipsie, hybrydy
    na naturalnej płytce, hybrydy na żelu, zdobienia wszelkie i efekty, czyli ogólnie wszystko
    I potrzebna mi lampa, co podoła temu oraz nie będę zmuszona robić paznokci przez 5h na przykład.

    JEŚLI TEN POST JEST W ZŁYM MIEJSCU, TO PROSZĘ O INFORMACJĘ I PRZENIOSĘ SIĘ GDZIE MOJE MIEJSCE

  5. #780
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    tez mam ta lampe tzn i jestem średnio zadowolona wygląd super ale na kursie uzywalam tez 48w ale ta ze spirala i troche lepiej utwardzala rozne hybrydy.co do tego ze mało proadu pobiera to prawda ale czy szybciej robi nie koniecznie ponieważ niektórych hybryd mocno napigmentowanych jak np bialy czarny Semilac nie możesz tam trzymać 30 sekund bo nie utwardzi sprawdzałam w dwóch roznych lampach i z każdymi mocno napigmentowanymi tak jest fakt nie trzymasz 3 minut ale na pewno nie 30 sekund tylko minimum 2 razy po 30 sekund tak samo z zelami niektórych zeli ta lampa nie utwardza.ja tez robie na razie w domu ale w przyszłości chce otworzyć wlasny salon i tam na pewno wezme jeszcze mocniejsze lampy.

  6. #781
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał reniusia1002 Zobacz post
    tez mam ta lampe tzn i jestem średnio zadowolona
    Dziękuje za odpowiedź, ale w dalszym ciągu nie wiem która lampa będzie lepsza, LED 48W czy LED+CCFL 48W.
    Nie potrafię wyłuskać z Twojego posta odpowiedzi, której szukam

  7. #782
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    ta druga czyli Led+Ccfl 48 W.
    miałam ja na szkoleniu i jest lepsza od mojej a mam tylko ta led.

  8. #783
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał reniusia1002 Zobacz post
    ta druga czyli Led+Ccfl 48 W.
    miałam ja na szkoleniu i jest lepsza od mojej a mam tylko ta led.
    Dziękuję bardzo za informację, była bardzo przydatna.
    Zasięgłam języka na innych forach i grupach i większość ludzi chwali sobie
    LED+CCFL 48W albo 60W. 36W jest ponoć za słaba i utwardza tak jak zwykła LED 18W
    czyli żelu się nie zrobi, a napigmentowane hybrydy trzeba katować długo jak tak przy UV.

  9. #784
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Proszę o pomoc która lampa jest lepsza ?

    Lampa 36W LEDUV Diamond NAJNOWSZY MODEL brak CCFL! (6654512217) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Lampa 36W LED CCFL UV Diamond PROMOCJA! Wysyłka PL (6657389145) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    Robię paznokcie tylko sobie , chciałabym po prostu skrócić czas pracy a móc utwardzać żele i hybrydy

  10. #785
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Witam waszystkich Czy ktoś wie gdzie mogę kupić w Warszawie kabel do lampy CCFl+LED

    Bards wdzięczna za pomoc

  11. #786
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Ja też w końcu zdecydowałam się na kupienie lampy do robienia paznokci hybrydowych, ponieważ stwierdziłam, że taniej będzie mieć swoją lampę. Wybrałam profesjonalną lampę LED&CCFL 48W, którą znalazłam tutaj: http://www.aquabath.pl/Lampy-CCFLampLED/ . Właśnie ją w tamtym tygodniu wypróbowałam i jest naprawdę dobra, a moje paznokcie ślicznie wyszły. Myślałam, że sama nie będę potrafiła ich robić, ale udało się.

  12. #787

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    pewnie że swoja lampa LED/UV to najlepszy wybór, u mnie w Lublinie za robienie hybryd biorą nawet 70zł, a lampę np: SUN5 48W Lampa LED 48W Dual LED/UV SUN5 LCD SENSOR, można mieć za nie całe 200zł. Także polecam kupić lampę.

  13. #788
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dziewczyny...chce kupic lampe uv led. Pomozcie mi ktora wybrac. Szukalam czegos do 160zl.

    Najpierw bylam zdecydowana na lampe sunone,ktora wszedzie na blogach polecaja dziewczyny kosztuje 160zl..ale potem znalazlam lampe z neonail 24w/48w, 20 zl drozsza,ale w zestawie ( nawet na str neonail)mamy 5 lakierow gratis.

    I jak to jest z tymi lampami ze jedna utwardza w 10s,druga 30s? A np sun9s 36w najtansza (ok90zl) w 10s?

    Ps: niestety nie moge wkleic linkow��

  14. #789
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Andzia nie polecam zakupu lampy uv. Lampa taka nie utwardzi wielu lakierów, szczególnie tych napigmentowanych. A nieutwrdzony lakier może być niebezpieczny ponieważ może powodować alergię. Kiepskie są również mostki led poniewaz mają niewielką moc.
    Polecam za to porządną lampe ledową, na przyklad sunone
    jest cała zakryta
    ma moc 48 w
    oraz utwardzi praktycznie wszystko

    Dostaniesz aktualnie w dobrej cenie w wielu sklepach O tutaj na przykłąd: https://darmarsklep.pl/
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 13-07-2018 o 08:52

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. paznokcie zelowe bez lampy..........
    By mala in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-06-2009, 23:37

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •